CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 64591|Reply: 16

Pil Hormon for breast (nyah ada amik yuuu)

Secara umum nye semua org tau.. Nyah yg asal nye lelaki, bila mereka nk ada
breast...dorg mkn pil hormon... So dorg pon ada "benda" tu... mantap pulak tu..
kalah ppuan yu...

So kalau perempuan mkn pil hormon tu..boleh ker?
ada effect tak? Kot2 nanti terganggu period ke...
tiba2 xsubur ke... Ngeri lah pulak

aku pon teringin nak breast yg ade longkang kl pakai bra.... tp aku takut laa.. kang nnt nak bg besor.. lain lak jadinyerrr uhuhhuhuuh

salah satu pil tu yang aku tau ialah marvelon...menggalakkan penghasilan hormon astrogen..kalau lelaki makan, dia akan rembeskan hormon perempuan kedalam tubuh badan..so kulit menjadi lebih cerah, gebu dan pembesaran tetek...tapi ada jugak kesan negatif, sekirannya tubuh badan tidak dapat menerima pil tersebut, maka terjadilah kecacatan seperti tetek besar sebelah, muka ditumbuhi jerawat dan pelbagai masalah kesihatan seperti gangguan emosi dan selera makan bertambah..

sekiranya pengambilan tersebut dihentikan, pelbagai lagi perkara negatif akan terjadi seperti berat badan bertambah kerana selera makan bertambah, mungkin ada masalah dengan jantung kerana terdapat blood clog, bulu roma bertambah lebat dan sebagainya..

fungsi pil hormon seperti marvelon asalnya adalah pil untuk perancang kehamilan dan cara makannya adalah berdasarkan hari (boleh refer belakang pack pil tersebut)..tapi dah jatuh ketangan mak nyah, ada yang bantai 2 biji sehari dan pengambilan yang non stop setiap hari sampai kesan tetek tu tumbuh...ni yang bahaya ni sebab tak ikut procedure pengambilan pil tersebut..

eeeeeeeeeeee tktnye tp honey pong nk gak besarkn ckit.. at least one size bigger jad cup C pong kire ok la tu! huahuahua

ada gambar tak resultnye before dan after?

result tetek ke? humm tak de...

Follow Us
tu perancang kehamilan ke.. so klu pompuan mkn, tak blh hamil la kan..

kalo aku tahu gf aku besarkan payudara..aku akan tinggalkan dier.
Aku suka payudara asli yg Tuhan kurniakan..taknak yg tak ori..

MANUSIA NI XPERNAH BESYUKUR DGN APA YG ADA{:3_81:}

heheheh..kwn aku ni laki la.. tp ala2 jambu gituu...hehe nyah gak la ... dia ckp kt aku kalau pompuan mkn tk menjadi sgt sbb memang org pompuan dh ada hormon tu.. tp yg bahaya nya boleh hakis tulang.. sbb tu kalau korang perasan terutama nyah yg cantek gitu bdn dia kecik molek kan... huhu tp effect dia tulang menghakis...huhu seram nyah...

kwn aku ni ada ckp sebiji brp hinggit ntah tp ada mahal gak la.. aku pun ingat2 lupa apa yg dia cite...huhu aku ni byk gak kwn2 dr kaum nyah.. tp diorang baik dgn aku.. janji jgn buat jahat kat diorang jahhh.. karang ada yg kena caruttt...

hehe sampai kwn2 nyah aku ni gelar aku Nyah dah..asyik panggil aku nokss aje.. walaupun sebenarnya aku memang pompuan tulennnn..heheh

untuk besarkan breast dengan selamat dan takde kesan yg mudarat.. aku tau guna apa.. heheh buat urutan pakai krim nyonya meneerr (krim tradisioanl seangkatan dgn sari ayu n mustika ratu, kalau nk guna mustika ratu ada jual satu set.. ).. aku pun dh lupa nama krim tu.. tp best wooo bau wangi..bau bunga ros..selamat.. urut pas setiap kali mandi..meamng nampak kesan.. kwn2 aku yg nak kawen aku syorkan diorang buat... memang ketara breast diornag besar brp inci...memang tegang n mantop gitu..

dulu penah mkn marvelon utk family planning, mmg jarak sikitla anak tp rasa mcm bdn kurang sesuai  sbb apa pon tak besar hehehehe

just use breast pump...100% sure effect kekal...x ada kesan sampingan....

g la google sendiri...ramai kawan pompuan wa da guna...smua ckp benda yg sama...

ermm kalau minum ape tu yg ada skang nie .. jap lupe nama nanti igt kang tulis semula.. yg skang kat kedai jamu byk tu.. ape tu nama nyer ...

14# parymt

KACIP FATIMAH KA?{:2_69:}

atomicman replied at 16-9-2009 04:11 PM
just use breast pump...100% sure effect kekal...x ada kesan sampingan....

g la google sendiri...r ...

aku tgk kat shopee ada murah

roses_cute2002 replied at 14-9-2009 11:00 PM
untuk besarkan breast dengan selamat dan takde kesan yg mudarat.. aku tau guna apa.. heheh buat urut ...

skrg ada lg ke jnis tu sis