CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dilaOHdila

RUMAH BANGI 4

masaalah ayer macam dah OK jek
sekarang ni masaalah sampah lak
ALAM flora dah tak ada. kali ni company mana ntah yang ambik alih
sampah lama dah tak dipungut.....banyak sampah area umah aku kat belakang umah ustad harun din
masaalah jugek jadinya

Reply 1421# dilaOHdila

btui tu dilla..mslh air mcm skit2 ada mau ok..tp itu sampah kalu mmg dh seminggu xberangkt..gerammm weh gerammm..grrrrr..awatnya depa jd lagu ni...kenapa owh kenapa..mungkin esok masih ada sinar....ape2 hal pun bangi tetap di hatiku...sowi teremo skit..

ade skit perkongsian..mggu lepas..ade la sedara mara dtg ke umah ni..mse tu mlm..mse smpi kt umah saya..." uhh awat area umh ko ni kelam jer..gelap bebeno..arap dpn ukm je ade cerah skit lampu2? " pastu esoknye plak, bile hari cerah n terserlahla 'keindahan lanskap' semula jadi bangi..." uhh gini upenye klu siang ye, knape mcm tak terurus..." dlm hatiku..errk tu la..inila bangi yang kucintai..tp segan jgk la skit2..hihihi..mse tu lak air dh start xde..layankan je la..

Reply  dilaOHdila

btui tu dilla..mslh air mcm skit2 ada mau ok..tp itu sampah kalu mmg dh  ...
havovasta Post at 13-1-2012 11:38

kita harapkan agar ada SINAR di bangi ni
slow slow kita tunggu erk

salam to all, saya pun orang BBB, rumah kat seksyen 5.. saya perasan sejak sehari dua ni, kat area jalan Reko, jalan area Econsave tu dah kemas skit, kalo tak rumput memanjang..tapi sehari dua ni dah kena potong dah rumput tu, baru la kemas dan cantik skit. Kat area lain tak perasan la sangat pasal sampah ni, sebab kalo umah saya yg sarang merpati ni..ok je, bersih dan sampah pun diambil ikut time.

Baru2 ni ada notis dr Syabas yg ada penyelenggaraan kat area jalan Reko tu sampai la ke kajang..so air takdak bermula dr jam 5 petang sampai la 6 pagi, tapi tu utk hari semalam (Senin) la..harap2 lepas ni air akan lebih bersih..

salam to all, saya pun orang BBB, rumah kat seksyen 5.. saya perasan sejak sehari dua ni, kat area j ...
haji_one Post at 17-1-2012 15:48

Aiyer tak selaju dulu
masih di tahap perlahan kekdahnya
laju lagi SHUTTER Speed kamera

Aiyer tak selaju dulu
masih di tahap perlahan kekdahnya
laju lagi SHUTTER Speed kamera
dilaOHdila Post at 18-1-2012 12:31

hihihih...shutter speed kamera sapa boleh lawan..

Follow Us
hihihih...shutter speed kamera sapa boleh lawan..
haji_one Post at 18-1-2012 12:48

tak tahan erk ade ke nak samakan ngan shutter speed
gillak aa dilla ni kan

kat area umah saya di seksyen 5 tambahan, ada satu jambatan baru siap..terus cross sungai apa ntah namanya. bagus jugak jambatan tu dibuat, memudahkan kami nak bergerak.

Jambatan tu terus ke taman kat seksyen 4 tambahan, yg ada projek perumahan tengah buat tu. Agak2 la, bila nak siap perumahan tu dan bila jambatan tu boleh digunapakai, any one knows tentang ni?

kat area umah saya di seksyen 5 tambahan, ada satu jambatan baru siap..terus cross sungai apa ntah n ...
haji_one Post at 19-1-2012 10:06

dgr ckp2 org rasanya tahun ni jugak siap..

dgr ckp2 org rasanya tahun ni jugak siap..
annadellia Post at 24-1-2012 18:18

Ok la kalau gitu Anna, lega skit dengar..bukan apa, kalo balik keja (saya keja kat jalan tun razak KL), jenuh saya nak lenjan kete bagi sampai di nursery anak sebelum jam 6.00 petang..lepas 6.00 petang dah kena charge RM3 sejam. Biasanya jammed sebelum sampai kat roundabout kt seksyen 7/8 tu..dah lepas roundbout, nak kena jumpa 2 traffic light lagi.

Kalo jambatan tu siap, dr PKNS tu saya boleh amik jam 3, pastu masuk ikut taman2 dan lalu jambatan tu..cepat skit..

Ok la kalau gitu Anna, lega skit dengar..bukan apa, kalo balik keja (saya keja kat jalan tun raz ...
haji_one Post at 25-1-2012 09:59

kwn sy yg bg tahu... entahla.. hope siap tahun  ni le

aRINIH lUNCH KAT wADIHANA.....

salam...nk tau sekitar bdr baru bangi..ktmana nk cari gym for ladies...

kalau ada sesiapa tau..tolong bantu sy....

salam...nk tau sekitar bdr baru bangi..ktmana nk cari gym for ladies...

kalau ada sesiapa tau..to ...
seroja_luvU Post at 26-1-2012 11:01

lupa la nama gym tu... ade dekat dengan deret kedai TM jalan sblm nak pergi PKNS Bangi.. xpun de lagi satu dekat Jalan Reko dekat dengan pusat karaoke. nama pun lupa dohh.. huhu

lupa la nama gym tu... ade dekat dengan deret kedai TM jalan sblm nak pergi PKNS Bangi.. x ...
annadellia Post at 27-1-2012 12:54

tu nama dia tak silap SUZANA WELlNESS

aRINIH lUNCH KAT wADIHANA.....
dilaOHdila Post at 25-1-2012 14:57

sedapnyaaaaaaaa... wadihana tu kat mana?  terliur pulak ....

https://www.facebook.com/pages/Wadi-Hana-Islamic-Kitchen/184673448213187?sk=info

WADIHANA ni di belakang MOHD CHAN ABDULLAH. SEbelah WADIHANA tu kedai DIY

kwn sy yg bg tahu... entahla.. hope siap tahun  ni le
annadellia Post at 25-1-2012 12:47

Anna, nak tanya la..projek perumahan tu under PKNS kan? apa nama perumahan tu? try cari info berkenaannya tapi tak jumpa plak dlm internet.

Semalam, saya ronda2 (jalan kaki) kt area rumah tu, lalu ikut jambatan (tapi tak bukak utk kereta, setakat motor dan basikal..lepas la..), cantik2 la rumah tu..very nice..harga pun mesti 'very nice'.. Tak silap saya, perumahan tu akan tembus berhampiran Sekolah Kebangsaan Jalan Empat Bandar..ni kalo tengok dr google earth la..

Anna, nak tanya la..projek perumahan tu under PKNS kan? apa nama perumahan tu? try cari info ber ...
haji_one Post at 8-2-2012 09:25

rasanya PKNS. harga jgn ceritalah.. over than 300k rasanya. harga rumah2 kat bangi ni mampu tengok je.. huhu

hehehe..thanks anna, betul tu..mesti over 300k punya la..tengok keluasan rumah pun dah tau..setakat nak menggigit jari boleh la tengok price dia..tapi, no doubt, memang cantik..mungkin sebab orang tak mampu akan more admired benda2 mcm ni due to kekangan kita rather than orang yg berkemampuan utk dapat lebih drpd yg ada ni..huhuhuhu....dunia semua ni..