CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: saatcham

Alkisah sate sahmuri Kajang

tu la kan doncon...kita yg beria2 ajak sbb nak suh depa rs akan "kesedapan: Sate Samuri ni tup2 depa Komplen..mmg malu kan...huhuhuhu

Sorry to say..aku malu bawak family aku yg dtg dari jauh nak rasa Sate Hj Samuri ni...rata2 complaint cakap..dah ler Self-Service, Layanan cam hampagas, Harga mahal, Qty sikit, Quality totally (dag ...
duncon Post at 30-12-2009 11:57

bitau le hang makan kat Sate Samuri cawangan mana...?

so bule la kita buat kesimpulan branch mana yg out!

Gamaknya sate Kajang HJ Samuri kat Stadium tu kot Ryo...

entahla pada aku yg kat stadium tu ok lagi

kalo mane2 branch lain aku memang tak bleh la

huh aku kalo bawak org makan,org komplen,lain kali malas ah bawak{:2_74:}

Ryo & medangmru, ape lagi HQ dia kat Stadium kajang tu ler...luar jer nampak cantik..org tua aku punya ler x sabar nak rasa sate sebab nampak kedai besar..hiasan bagai..tapi...failed..

boikot le beb..aku kalo dah kene sekali..mmg aku boikot..betul ckp korg, satay pasar malam jugak yg sedap..

Follow Us
Sate Kajang kat Tmn Warisan Putrajaya tu pun hampeh..dah ler servis lambat kena tunggu order..(kat belakang stadium, pelayan dia yg rebut pelanggan) pastu kuahnya cair...jauh beza dengan kuah kat Bangunan Dato' Nazir, Kajang

Adakah Masih relevan???Sate Hj Samuri...

pemandangan Kedai Sate HJ Samuri HQ di kajang...Sebelah Stadium kajanhg..

sate kajang hj samuri kat bkt tinggi klang dh tutup. ganti ngan restoran lain. huhuhu

Kalau pergi Kajang dan nak makan Sate Samuri ni.....better pergi kat Food Court depan Metro Kajang ( berdepan dgn KFC ) ....sate dia masih boleh tahan lembut....jgn pergi kat Sebelah Stadium tu....lokasi dia takder le jauh mana pun...kalau jalan kaki dr Stadium ke Food Court tu dalam 5.2512 minit je...

lama tak makan satay hj samuri nie....

Lama gak tak makan satay samuri ni..sejak dah pandai wat satay sendiri...nak makan satay jer...buat sendiri...lagi best....hehehehe

151# AnisSuraya

bila la nak merasa makan sate anis ni

151# AnisSuraya

bila la nak merasa makan sate anis ni
ryo_takahashi1 Post at 6-1-2010 01:01 PM

coming soon....bila already masuk rumah baru....

bila pindah umah baru Anis???

kat area mana???

kat area mana???
medangmru Post at 7-1-2010 09:09

banglo mewah medang... tunggu aje dia buat kenduri masuk umah... ko bayangkan utk insuran umah je dia bayar 40k... fuhhh...

kat area mana???
medangmru Post at 7-1-2010 09:09 AM

Rumah masih dalam pembinaan...siap dalam 85-90% dah...anggaran  bulan 5 ni baru penyerahan kunci rumah...then nak submit pelan lak ke pbt sepang utk buat sedikit pengubahsuaian rumah (tambah dapur basah dan buat dewan solat- ni mudahkan para tetamu jika nak tumpang solat, tak yah lah kena masuk ke dalam bilik tidur kan..) InsyaAllah tak ada aral...sebelum raya kot pindahnye...  Area masih bandar baru bangi sebab anis dah seronok menjadi warga bangi...hehehehe

Ok, kenapa satay kajang samuri sekarang menjadi perbualan hangat, kualiti semakin teruk...ini adalah kerana....pekerjanya dah ramai orang asing.......itu adalah realitinya...

Post Last Edit by AnisSuraya at 7-1-2010 09:42
banglo mewah medang... tunggu aje dia buat kenduri masuk umah... ko bayangkan utk insuran umah je dia bayar 40k... fuhhh...
ryo_takahashi1 Post at 7-1-2010 09:31 AM

Oitttttttt......untuk info , anis tak jadi beli rumah yang tu...anis beli rumah lain......sebabnya ialah...rumah yang insuransnya sampai 40k tu...tanah baru nak diratakan...sebatang tiang pun lum naik...  tapi tak sure lak ibm tu...jadi ke tak dia nak beli rumah area situ...hari tu dia pun dah riki2 kat sana gak...

errrrr  ni nak sembang pasal rumah ke atau nak sembang pasal satay samuri...

teringat satay samsuri ms blaja kat ukm dulu.. dlm satu smester tu skali dua jek g makan satay ni..mklumla ms blaja dulu xbrduit...huhuhu...

Aku selalu gak makan sate Hj Samuri kat Bgn. Dato Nazir tu. Last sekali 2 minggu lepas.Kat situ satenya masih sedap bagi aku.

Dulu pernah order sate ayam, daging dan rusa untuk bawak balik. Bila sampai rumah tengok sate rusa takde.Dah lah harganya RM1.20 secucuk. Nasib baik aku order 5 cucuk jek. Nak pergi balik utk komplen dah malas. Aku email kat website utk komplen aku tapi macam biasa.. takde respon.