CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mea

(Merged) Norman & Memey(Update:Baju kawen nak dipamer kat muzium@pg70)

Close [Copy link]
lambatnya nak tunggu lg setahun
ni baru bln dua
ntah2 normek sengaja je nak putuskan hubungan tgh tahun ni

lambatnya nak tunggu lg setahun
ni baru bln dua
ntah2 normek sengaja je nak putuskan hubungan tgh tahun ni
esofagus Post at 22-2-2010 02:19 PM

stetment takleh blah...

teringat Galaksi baru2 ni bila Galaksi telefon jiran Norman. Ayat2 yang dilemparkan oleh jiran si Norman ni memang menunjukkan yg diorang ni nyampah ngan Norman dan Norman selalu bawak balik si Memey ni.. Apa lagi jiran tetengga. Kol je la Jabatan Agama lagi. Tak pernah lagi dalam history industri hiburan kita artis kena tangkap dua kali ngan couple yg sama kan??

Bagus gak kapel sengal ni wat pengumuman cenggini. sekurang2nye bila tetiba je diorg kawen, maksudnya ada la benda yg nak diorg sembunyikan. Pas tu boleh claim anak tak cukup bulan...  

wartawan pn xyahla duk bangga sbb berjaya korek crite dr memehh..xkorek pn mmg dia akn cite...dasar!@@#$#$%%:@

tak sabonye nk tunggu tahun depan... tahniah la kt mereka ini ye..

nikah ler... sbb dah lama sangat bersama

Follow Us
Dr ke hulu ke hilir barkawan better kawin, kurang dosa

history repeats.... ingat memei...

mengaku suda,penipu tol couple nie

aku suka deme nih kawin cpat2.. letih aku dgr gosip merepek psl dorg nih.. buat nyemak newspaper je..

kahwin gak akhirnya....

tahun depan kawin, tahun depan lagi beranak, tahun depan lagi bercerai .... norman pun dah tak seksi lagi dah ..... mimi mana suka ....

makin laku muka memey skrg ni ek..cerekarama ke akasia ke samarinda ke tv1,tv3,astro ria/prima semuanya ada muka dia berlakon..meluat..makin menggedik rampas laki orang makin laku jadinya...kalau camtu kira okay gak la senang je cara artis2 pompuan nak dpt byk offer berlakon..pi jer wat kontroversi rampas laki org..lg bagos kalau laki tu hubby kpd pelakon wanita femes gak..haa mesti lps tu laku giler u dpt offer blakon mencurah2 mcm memek...buduss :kant:

benda yg lepas usah d kenang...kalu dah sesuai nikah je la

cepat2 le korang kawin sbb aku dah loya nak trmuntah dengan gosip2 koranggg....

“Saya malas nak ambil pusing, sudah banyak kali saya memohon maaf, tapi saya tetap menerima cemuhan dan cacian daripada masyarakat. Biarlah mereka nak berkata apa saja, saya reda,” katanya dalam nada kecewa.

dh runtuhkan rumahtangge org secare sengaja ingt senang2 ke nk maaf?? cemuhan perkara biase takkan nk puji plak -.- memek2... dorang ni suke mengeluarkan kenyataan tanpa berfikir hati perasaan pihak lain...ikut sedap hati je -.-

biase la artis ..bila ade ape2 gusip smua x ngaku ..tetiba je jd mangsa kunun org buat cerita ..

mati2 x ngaku ....tp bila dh nk kawen kuar la stetmen sucik ..sy redha ngan ketentuan nyer .

mau muntah dgr sbb ayat nih la yg sllu kuar dri molot artis

makin laku muka memey skrg ni ek..cerekarama ke akasia ke samarinda ke tv1,tv3,astro ria/prima semuanya ada muka dia berlakon..meluat..makin menggedik rampas laki orang makin laku jadinya...kalau camt ...
ikan^goreng Post at 22-2-2010 20:37

ak ah kn

“Saya malas nak ambil pusing, sudah banyak kali saya memohon maaf, tapi saya tetap menerima cemuhan dan cacian daripada masyarakat. Biarlah mereka nak berkata apa saja, saya reda,” katanya dalam nad ...
dila_hasani Post at 22-2-2010 21:25

ntahnye..die rase die buat salah tu kecik je
mencinye tgk die niiii  

"Sekiranya menjadi kenyataan dan perancangan itu diredai Tuhan, hasrat kami untuk terus bernikah, tiada sebarang majlis merisik mahupun bertunang. Pun begitu, sekiranya Norman bersama keluarganya ingin mempercepatkan lagi majlis pernikahan kami pada tahun ini, saya reda sekalipun secara peribadi, saya belum bersedia."

uishh...jgn main2 dik oii kalau bab nikah kawin ni x bersedia. kalau nikah stkt nk tutup mulut org jer dh silap tu. harus separuh jalan jer jd nye..alahai umur muda sgt lg gini lh jadinyer, mikir pun x jauh...ape2 pun kita tgk jer lah ape kesudahan citer dorang...