CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 1837|Reply: 30

Mansor Jangka Lima Anggota PKR Keluar Parti Tidak Lama Lagi

bukan aku kata....
dan
bukan BN yg kata...
tapi aku biasa dengar "Kita sudah ada senarai MP yg sokong kita"....
bila sendri buat taik, salahkan org lain gak...
tu aku tak paham mentaliti org mcm nie

PULAU PINANG: Pengerusi Parti Keadilan Rakyat (PKR) Pulau Pinang, Mansor Othman menjangka sekurang-kurangnya lima lagi anggota termasuk wakil rakyat akan keluar parti itu tidak lama lagi.

Tanpa menyebut anggota parti dari negeri tertentu, Mansor yang juga Timbalan Ketua Menteri I berkata, terdapat sebilangan anggota PKR yang tidak berpuas hati dan tidak menunjukkan prestasi di dalam parti itu dijangka berbuat demikian beberapa minggu lagi.

"Saya nampak ada kira-kira lima anggota parti termasuk wakil rakyat akan keluar parti tidak lama lagi," katanya kepada pemberita semasa Ketua Menteri Lim Guan Eng dan anggota Exco negeri yang lain melawat mangsa kebakaran di Kampung Sungai Nibong Tengah di sini semalam.

Beliau mengulas tindakan bekas Anggota Dewan Undangan Negeri (ADUN) kawasan Penanti Mohammad Fairus Khairuddin dan Anggota Parlimen Nibong Tebal dari PKR Tan Tee Beng, keluar parti itu.

Mansor juga meminta anggota parti yang kecewa supaya meninggalkan parti itu daripada mengeluarkan kenyataan negatif terhadap parti itu. "Kami tidak bimbang dengan anggota yang meninggalkan parti kerana kami menerima permohonan kira-kira 30,000 orang untuk menyertai parti setiap tahun," katanya -

pastu depa akan kata mereka yg kuar tu sampah sarap...
oooooo byk betul sampah dlm pembangkang ni... bukan aku kata, lim kit siang n beberapa pemimpin mereka yg kata ada ahli mereka sampah...

aku tak kenal mereka, bukannya ada cop kat dahi mereka tu tulis sampah... aku tak tau nak beza mana satu ahli mereka sampah... so adakah salah kalo ada andai mereka sumer sampah...

kalo wat keje x btul kasi kt umno je laa org tuh...biar penuh kt umno bekas2 yg terpalit dgn najis x berkualiti

ala 5 sikit ajee   ...

banyaknya sampah sarap dalam pkr nie ..wakakak bukan aku yg cakap , mereka yg kata

heheh..huhuhu...hahahaa

ala 5 sikit ajee   ...

banyaknya sampah sarap dalam pkr nie ..wakakak bukan aku yg cakap , mereka yg kata
anakpanah Post at 3-3-2010 09:24 AM

ko kenal tak sampah sarap dlm PKR nie....?

Follow Us
...sekali org paling sampah adalah org paling atas PKR ..wakaka ...mana pernah ngaku salah , semua org lain salah ..kena tendang umno dulu pun dia kata umno salah ...tektik yg sama jugak digunakan dalam PKR lee ...siapa yg keluar semua jadi sampah secara serta merta ...

anwar merupakan rakan baik Salehuddin sejak zaman sekolah di Malay College Kuala  Kangsar pun dah tinggalkan PKR ...org yg tak kenal anwar lebih2 laks dalam CI niee kan

ramai org PKR yg masuk umno x bermakna rakyat akan undi UMNO. gelak dan suka  hati org UMNO semua sbb ramai dah masuk UMNO. Tapi yg tentukan undi ialah rakyat, bukan org UMNO.

sudah ada 30 nama senarai MP BN berpihak pada kita

setau aku si firus aje yg masuk umno .. dan ahli2 di selangor opsss ahli2 dan ajk tu bukan pengundi gak ke ?? so keputusan mereka juga mempengaruhi keluarga dan rakan2 sekeliling yg mengenali beliau ...

org atas PKR boleh la cakap apa pun utk tutup pekung mereka ...tapi org sekeliling yg mengenalinya jgn tak difikirkan pulak ekkk

malah kawan yg kenal dari zaman sekolah pun dah tinggalkan PKR dan nuar berahim ...

Aku baru je daftar ahli baru PKR

kalau PR kata yg nak kuar tu sampah, xpe la, jgn la PR risau
sbb mgkn sampah ni xperlu bersama PR

tapi apa salahnya kalau diorg nak sokong BN kan?
buat la apa yg patut
semua dah matang
tau nak pikir mana betul mana salah

Aku baru je daftar ahli baru PKR
penyo Post at 3-3-2010 09:41 AM

dah daftar tak ajak lak...
sulu aku n AN nak masuk PKR, depa tak kasi cara dptkan form...
last nk masuk DAP... sama gak...
sekrg mati akai camana nak masuk PKR nie

kalo wat keje x btul kasi kt umno je laa org tuh...biar penuh kt umno bekas2 yg terpalit dgn najis x berkualiti
kecimpret Post at 3-3-2010 09:20

tu diaaa...baik nye ayat kahkahkahhhhh
mcm la ko tu berkualiti sngt....ckp jng sbrang ckp oiii, cermin diri dlu

ramai org PKR yg masuk umno x bermakna rakyat akan undi UMNO. gelak dan suka  hati org UMNO semua sbb ramai dah masuk UMNO. Tapi yg tentukan undi ialah rakyat, bukan org UMNO.
aliey Post at 3-3-2010 09:33

yes aku stuju dng ko....
biaq la kt depa nk msk mane2 parti....time undi rakyat yg tentukan
masalhnye d sini ada forumer2 taik yg suka melalak maki hamun mkutuk sana sini xtentu hala...
klu d kasi nye pentah negara alatmatnya hancus negara d buat nye....

PKR makin kukuh...............

kalah pilihanraya tuduh pengundi hantu dan sprm Jahat ..

bila menang rakyat sokong depa ..wakakakaka

depa aka Parti Kencing Rakyat nie ...mana pernah mengaku mereka tak betul opss dah nama pun parti kencing , mmg la mengkencing ajee hancingggggggggg oooooooooo

Tak payah Mansor ni jangka...AN pun dah jangka akan ada lagi ramai dikalangan2 Ahli2 Pemimpin PKR yg akan keluar dari PKR krn Mansor ni terlepas cakap..yg PKR takkan nagis kalau ada pemimpin2 atau ahli2 PKR keluar parti....dia pk orang kemaruk sangat nak jadi ahli PKR tu kot...sebab tu dia boleh cakap macam tu.

Mansor juga meminta anggota parti yang kecewa supaya meninggalkan parti itu daripada mengeluarkan kenyataan negatif terhadap parti itu. "Kami tidak bimbang dengan anggota yang meninggalkan parti kerana kami menerima permohonan kira-kira 30,000 orang untuk menyertai parti setiap tahun," katanya...

Harapnya bukan hanya publisiti...

aliey Post at 3-3-2010 09:33

Betul la tu rakyat yg menentukan kerajaan bukannya UMNO, bukannya PAS, bukannya PKR..tapi rakyat...cuma nanti jangan meroyan plak bodohkan rakyat kununnya macam jakun, orang asli Sarawak kununnya tak pandai pilih kerajaan...terima jelah hakikat..

12Next
Return to list New