CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: thoyol

Apartment Ukay Perdana

perghhh serammm sehhh..

rasanya yea bagi jawapan tu ...sbb once dah kena gangguan mcm ada satu lubang atau pintu  invincible untuk mende2 tu masuk ....biasanya perawat2 Islam rekemen cuba tutupkan dgn meningkatkan amala  ...
ea208964 Post at 22-3-2010 21:57

mula2 tu aku pelik gak kan, antara percaya dgn tak jer...

ade sekali tu aku wat kje kat site (network cabling) kat Kuala Pilah bersama2 dgn 2 org member aku yg special ni... masa tu dah pukul 10pm++.. kebetulan site ni dkt dgn hutan belukar.. pastu ada sekali member aku ni (aku panggil dia "g" ) dok tenung je hutan sebelah building ni..

dia kata kat aku.. "bro ada beberapa ekor dok tgh tengok kita wat kje ni.. mata dia merah2 jer sume"... aku pun dok ushar la kat hutan tu, celah2 pokok.. tak nampak pun "benda" tu... hehehhe... aku pun dah semacam.. buat je la kje cam biasa..

yang budak sorang ni lagi (aku panggil "im" ), dia diam jer... tak berkata apa.. dia pun dok tenung je pokok2 dalam hutan tu....

esok pagi Im ni plak ceritakan yg dia pun bole nampak gak benda2 camtu... adeeiii... meremang aku dgr....

seminggu lebih gak la aku kat site tu.. berlanjutan sampai ke pukul 10 mlm wat kje kat sane... alhamdulillah tak kena ape2... huhuh.. cuak aku....

in a way  dragger beruntung ..ada kawan2 yg boleh tulun tengokkan ...jadinya tak delah kes ter 'roboh'kan rumah dorang ke...termasuk dlm kawasan dorang ke...

kiranya mcm blessing in disguise jugak lah kan ..... jadinya klu ada mende yg tak kena ...bolehlah cabut cepat2 kan ...

39# thoyol
opps,
kene ingat 1,
Schizoprehnia ni bukan penyakit gila,
just org yg kena penyakit ni actually berhalusinasi dan terbayang2 sngat....
btw,
aku simpati gak ngan aisyah tu....
dia skrang dkat mana?

in a way  dragger beruntung ..ada kawan2 yg boleh tulun tengokkan ...jadinya tak delah kes ter 'roboh'kan rumah dorang ke...termasuk dlm kawasan dorang ke...

kiranya mcm blessing in disguise jugak  ...
ea208964 Post at 23-3-2010 00:39

seram beb... heheheh.... tak tau nak ckp ape time tu dah... redha je la... baca je pape yg patut..

hi thoyol ko xde wat xpdc ke spot2 panas lg ke? lame xnmpk ko..bz g gym ke hehehe

Follow Us
56# bettyboops

betty, yang hilang seminggu lepas kes hempas pintu tu agaknya hidung benda tu injured huhuhuhu. So sambungan dejavu pleaseeeeee.

You tau riverdale apartment yg sama baris dengan madrasah tu, my nephew dengan kawan dia ada jumpa gak masa balik dari mengaji. Masa tu dlm pukul 11 lebih (mlm) abis mengaji dia duk lepak2 kat salah satu tangga tu tak silap i tangga paling hujung sekali. Dekat2 nak pukul 12 mlm tiba2 ada satu benda melintas in-between dia dengan member dia & laju mcm citer superman tu (according to him) he he he he. Dah beberapa kali terjadi tapi budak lelaki memang buat tak kisah & lama2 mungkin dah fedup kut benda tu asyik lintas2 dengan kelajuan kuasa kuda tapi tak ada yang takut.

oni : erkkk, rasanya dia nak kerja somewhere around KL/Shah Alam kot sebab itu last conversation aku dgn dia sebelum dia nak blah dari hostel tue..

havovasta : heh, gym dah kurang skit skrg. Baru nak aktif balik. Haha.. Xpdc tgh dalam planning, byk xpdc melancong jer sekarang. Haha..

thoyol, apa yang korang nampak kat bilik no. 2 tu?
yankee_doodle Post at 22-3-2010 21:38

a'ah aku pun wondering apa yg thoyol nampak kat bilik neh

cian kat aisyah....{:1_146:}

salam...

aku memang pecaya kat area apartment ukay perdana tu ade antu..klu bukan antu aku rase ade org nak test ilmu (ni pendapat kitorang slps berbincang pasal peristiwa2 yg kitorang alami tu)..

aku duk menyewa ngn member 4 org kat apartmen ni dalam taun 2003-2004...kat area2 opis si sani impression tu dulu...dkat2 ngn butik kamasutra (butik pelakon aida aris...x tau la butik ni ade lg ke tak skrg...)

memula kawan aku yg kena dulu..ni die citer kt kitorang la..
satu malam tu ujan lebat...member aku ni bangun la nak tutup tingkap sbb tempias...mase ni aku tak sedar...padahal tingkap tu atas kepala aku je...tido mati beb...hehe...mase nak tutup tingkap ni die terpandang tingkap blok yg bertentangan ngn blok kitorang...die nampak satu lembaga itam yg besar kat tingkap tu ( umah tu diduduki org2 indon yg keje kontrak)...die kata lembaga itam tu berdiri tegak kat depan tingkap tu sambil tengok die...member aku cakap kelam kabut die tutup tingkap, pastu terus masuk selimut berselubung...

sejak peristiwa tu satu2 kejadian misteri berlaku dalam umah sewa kitorang tu...
kejadian kedua...ni kawan aku budak bilik seblah yg kena...die tersedar tengah2 malam...bukak mata...nampak pompuan rambut panjang berbaju putih sedang duduk membelakangkan die...die kata, die punya la takut...tapi buat2 tido...last2 terus tertido smp pagi...

kejadian ketiga ni aku sendiri yg alami...tapi cam 'siyal' sket pengalaman ni...aku tak rase ni keje antu...tapi aku rase ade org nak test ilmu itam ke ape...camtu la...aku saspek indon depan blok kitorang tu...kalo ingat memang hangen aku dibuatnye...
peristiwa ni terjadi dalam bulan puasa...ari sabtu...pagi tu pas sahur n solat subuh aku sambung tido balik...pastu dalam kul 7 lbh aku tersedar...tengok member kat katil seblah tengah men2 henset...men2 caller ringtone...baru nak pejam mata balik...tetiba aku rase badan aku takleh nak gerak...mase tu aku dalam posisi mengiring...aku nak pusing belakang tapi takleh...rase lemah n berat giler badan...mata plak takleh nak celik...berat nak bukak mata...tetiba aku rase ade tangan raba2 badan aku...raba kat bahagian depan pulak tu...tang dada...siap ramas2 lagi....aku siap maki2 lagik dalam ati aku...nak bukak mata takleh...nak gerakkan badan pun takleh...nak jerit panggil kwn aku yg kat katil seblah tu tapi suara takleh kuar gak...tak tau nak cakap camner keadaan aku mase tu..tapi aku masih leh dengar bunyik caller ringtone yg kwn aku duk men2kan tu...dekat 2,3 minit gak la aku kena raba tu...last2 ilang gak tangan gatal tu pas aku baca selawat...
sedar2 terus aku melompat gi katil kawan aku...kwn aku punya la terkejut...aku citer la kt die...dalam takut2 tu bole plak die gelak2kan aku...hampehnye kawan...

nt sambung lagik..

Rate

1

sambung...

kejadian keempat ni dialami oleh member aku yg gelakkan aku, pagi yg aku kena raba tu...padan muka die...
kawan aku ni kitorang panggil comot (sbb suke pakai bedak sejuk tak kira masa...pantang ade masa lapang mesti die tepek muka die ngn bedak sejuk...sentiasa comot ngn bedak sejuk )
kejadian ni berlaku tengah malam...bulan puasa gak...si comot ni citer la...mase die tengah tido tu..tetiba die cam terdengar org panggil name die ngn suara berbisik...arinaaaa...arinaaa...(name sbnr si comot)..die kata die sedar mase tu tp takleh bukak mata...(sama macam yg aku kena pagi tu...tetiba die rase ade tangan duk raba2 kat telinga...muka...n badan die...punggung pun kena raba kata die...lagik dasyat......die kata lam 2,3 minit gak la baru tangan gatal tu ilang n die leh gerakkan badan....

mase die citer kat aku tu mesti la aku gelakkan die balik kan...sbb mase aku kena tu die gelak tak hengat kat haku...siap cakap aku da ternoda la hape...hangen je aku...last2 haaa...amik ko...

kitorang duk tak lame kat situ...last2 pindah kat AU3...baru la aman sket...

71# kakashisenpai

ayyokkk...ni kira pengalaman kena tindih secara kritikal la ni...
takut gak!

Post Last Edit by kakashisenpai at 23-3-2010 16:47
71# kakashisenpai

ayyokkk...ni kira pengalaman kena tindih secara kritikal la ni...
takut gak!
chicmushroom Post at 23-3-2010 16:43

dikira kena tindih gak ke...rasenye bukan kena tindih la...tapi cam kena ilmu itam kut...
kena tindih lain (sbb time sek men dulu slalu kena tindih)...yg ni cam lain...bole bernafas cam biasa...cuma badan je takleh nak gerak...

aku citer kat mak aku...mak aku kata takut ade orang nak test ilmu...
ilmu yg leh ilangkan diri tu...camner ek nak cakap...ilmu yg leh ghaibkan diri...pastu masuk umah orang malam2...tapi orang tak nampak kita..cam ade pukau2 gitu la...

nak test ilmu?takde jiwa sungguh ilmu jahat macam tu..
dah pukau satu hal...pi raba lagi tu...
eeee.......

Dulu my bestfren tinggal kat apartment Ukay perdana gak..now dah pindah..ade tanye diaaa..pernah ke mengalami perkara2 mistik..katenyee alhamdulilah sepjg dia dok sanee takdeee...Apartment belah bawahhhh sekali..nak ke Apartment diaa kene naik bukittttt lepass turun balikkkk..belah2 belakang..lupa nama apartment diaaa...

Pernah hantar dia balik ke sanee lepas lepak2 memalam...kalau sorang2 mmg scary gakkkkk nakgiiii...

72# kakashisenpai

Siap kene raba tu...tak tahan...

Tapi mmg ada kes macam nie... bukan stakat raba lagi dah, siap nak rogol skali.. sib baik tak kene betol...
Asalnyer Minah nie maki mamat indon nie pasal suka sgt ganggu dia time balik sekolah...
Mlmnye, mmg kene la minah nie... sib baik masa 'on the way' tu, adik budak nie masuk bilik nak tido (diorg kongsi bilik)..
Tak 'merasa' la minah nie kene rogol...

Minah nie menangis masa bitau parents dia... Esoknya, terus wak acara pagar rumah.. And mamat indon nie ntah kemana peginya, tak dpt dikesan.

72# kakashisenpai  

Siap kene raba tu...tak tahan...

Tapi mmg ada kes macam nie... bukan stakat raba lagi dah, siap nak rogol skali.. sib baik tak kene betol...
Asalnyer Minah nie maki mamat i ...
Chek_am8848 Post at 23-3-2010 18:00

siap leh rogol eh...ee...aku tak terpikir pon smp ke situ..
kitorang pon syak bebudak indon yg duk blok depan tu punya keje..

Dulu my bestfren tinggal kat apartment Ukay perdana gak..now dah pindah..ade tanye diaaa..pernah ke mengalami perkara2 mistik..katenyee alhamdulilah sepjg dia dok sanee takdeee...Apartment belah bawah ...
TulipX Post at 23-3-2010 17:13

aku dulu duk kat apartmen ni la...mase tu apartmen ni baru bukak lagi...kdai pon tak banyak..cuma ade kdai makan je 2,3 bijik...kdai runcit pon 2,3 bijik gak..kebanyakan umah kat situ indon kontrak yg duduk..