CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 7337|Reply: 26

Pencinta Kucing ..Awas !!! Funny n Ngeri !

Salam...

Ingat nak merged dgn topic tido dgn kucing..tp nanti tak ramai pulak yang alert ...terutama kaum lelaki...hehe
tapi ni 18xx cikit ya...btw..ini pengalaman aku masa budak2 dulu...memang aku suka tido dgn kucing...ada sekali tu induk kucing bawak anak dia tido sekali...aleh2 bangun pagi 2 ekor dah keras...kena himpit...sedih tul....tu cite pertama..

cite kedua pulak ni yg 18sx ni...you all tau la ..boykan..yg boy kecik pon ..mlm2 bangun gak..abis tu..miau ingat tikus..lalu dia kasi ngap...woi !!!..lepaskan lah...sib baik dia lepaskan ...

err..moderator ...leh ke cite ni..kalu x leh kasi delete..or letak kat topic yg sesuai..tqvm

xpaham

kisah ngeri pasal kucing aku ialah masa tu aku budak2 lagi dalam form 4-5, ada la anak kucing ni selalu gak tido dgn aku...sekali tu tengah malam, aku rasa sejuk2 kat kaki, rupanya dia termuntah dan muntah tu penuh dgn cacing..uwekkkkkkkkkk habis tilam aku, kain selimut dan segalanya..geli weh..

xpaham
mirasz_v9 Post at 17-4-2010 19:04

miau gigit aku nyer tut..

miau gigit aku nyer tut..

ujang Post at 17-4-2010 20:00

org pompuan mmg slow skit ujang...

heheheeheh

ni aku punya ceta,mula2 hubby aku bawa kucing stray balik rmh.Dia tak ngam dgn kucing yg sedia ada.Mungkin kucing aku yg lama tu cemburu agak nya.dia org asik bergaduh je ,
satu hari tu aku nak meleraikan dia org begaduh,jadi aku pegang lah kucing otai aku tu,gosok2 kepala dia .konon2 nak menterteramkan dia.HUH..alih2 tgn aku yg dia gigit sampai  bedarah,lebam keesok hari nya.

Follow Us
kekekekekekek, lawak citer tuan tanah....

kisah ngeri pasal kucing aku ialah masa tu aku budak2 lagi dalam form 4-5, ada la anak kucing ni sel ...
Pygmalion Post at 17-4-2010 19:55

cik malion..ok la tu...atleast kita tau mana problem miau tu..kalu x balik2..lg haru..

org pompuan mmg slow skit ujang...

heheheeheh
jeranq Post at 17-4-2010 22:25

its okay...take time..hehe

ni aku punya ceta,mula2 hubby aku bawa kucing stray balik rmh.Dia tak ngam dgn kucing yg sedia ada.M ...
voiletiris Post at 17-4-2010 22:51

cian kat ko..next time kalu miau ko jantan..ko standby la awek satu utk miau tu..hehehe...jgn gaduh..sapa dulu minta maaf..dpt awek ..hehe

kekekekekekek, lawak citer tuan tanah....
lipsofanangel Post at 17-4-2010 23:52

tu masa sy kecik...knk2 tadika...tp kena alert gak tu..

laa ujang.. kena gigit kat anu yee..

klako tol citer ujang

laa ujang.. kena gigit kat anu yee..
leotazz818 Post at 19-4-2010 09:16

err...leo ko tanya la kwn2 ko..ader x penah kena mcm sy...sib baik anak kucing jer..kalu bapak dia..mati den

klako tol citer ujang
atreyu05 Post at 19-4-2010 09:48

hehehe..btw...ko kena kasi alert adik2 ko..or yg seangkatan dgnya...

kisah ngeri dan kebodohan gua

time kecik2 dulu masa tadika or sebelum tadika, gua pon dah lupa..family gua pg bukit belacan untuk berkelah then terjumpa la anak2 kucing..mak die ntah mana hilang..so ayah gua bawa la balik umah letak dalam kotak..

esok nye gua tengok dalam kotak tu ada semut yg halus2 tu..gua dengan selamba amik ridsect then sembur  banyak2 ke dalam kotak tu dengan niat yang suci untuk membunuh semut. lepas dah sembur pg la duk depan main2..dah lama sket then dengar mak gua menjerit "KUCING DAH MATI!!!!"..gua pon bergegas la ke dapur. mak gua pelik sbb time die tinggalkan elok je sihat..gua pon cakap la yang tadi ada semut dalam kotak dan gua tolong bunuh dgn semburan ridsect..baguih dok ada kata mak gua..
gua lupa apa yg terjadi kt diri gua pas pengakuan jujur tu..

time kecik2 dulu masa tadika or sebelum tadika, gua pon dah lupa..f ...
guablur7 Post at 22-4-2010 17:57

haduihhhhhhh...... apa punya pandai la lu ni.. ekekekeke... aku sure mak ko ketuk pala ko ngan senduk dia sbb tu ko tak ingat apa berlaku.. ekekekekekek...

Reply 16# guablur7

cite ko lebih kurang aku...primary school lagik..jumpe anak kucen jatoh longkang..jumpa petang...ingat nak mandikan dia esok pagi...tapi aku telebih rajin lak malam tuh..sbb kucen tu busok sangat...so cuci cuci cuci mandi mandi mandi...dah lap2...masok lam kotak ..letak kat luar ..aku pi tido...

esok pagi bangun dgn ceria..dgn niat nak kasik kucing makan...aku jengok lam kotak...tak nampak anak kucen..aku jerit kat mak aku..mak aku ckp..dia dah lari le tuh carik mak dia...akuu pun tarik la kain batik tuh...gedebuk bdn kucing tuh ...ghupanye anak ucen tu dah mati keghaih...howaaaaaaaaaaaaaaa......keras badan dia tebaring camtu...ya Allah bedosanya la rasanya....tulah sapow so pepandai mandi kucen tengah malam...mahapkan akak ye kucing..sampai skang akak tingat...tabby ginger kaler dia...

time kecik2 dulu masa tadika or sebelum tadika, gua pon dah lupa..f ...
guablur7 Post at 22-4-2010 17:57

hahaha... nak gelak pon ado.. kesian kat anak kucing pon ado...

masa kecik dlu my younger brother pnah msukkan ank kucen dlm tupperware n peti ais..
yg dlm tupperware kompom aruah n yg dlm peti ais tu mak i yg jmpa..masa kuarkn masih idup lg tp xlama sbb sjuk sgt kot..kcian.. trseksa kucen tuh...

now my cat suke cium mulut time i tdo.. ngan my husband plak suka gigit tgn...
ngan adik i plak suka gigit idung...
habit dia memalam time smua org tdo...

12Next
Return to list New