CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: alifinara

Bloggers Gardening Members (Ver 5)

Happy Belated Birthday pada mhatta..... semoga lily semua hidup subur segar bugar...
pssstt.... taknak buat majlis tiup lilin ke?  

Rate

1

Hepi Blated Birthday Bro Hatta...
best nya 1 may..satu malaysia sambut..

Rate

1

Happy Belated birthday kepada bro Hatta dan Syuezril....Semoga sentiasa d berkati Allah...amin...

Dah masuk rumah baru ekkk...lama x jengah forum...baru balik dari anniversary honeymoon kat Langkawi ...(tapi bawa ank2 sekali....diaorg dah besar tak kacau daun pye...)

Rate

1

Reporting

walaupun sy nie tengelam timbul...hehe.. salam and happy !!! semua .

Rate

1

Reply 84# sergen

Tidak mengapa tenggelam timbul pun asalkan masih setia di sini

Sebenarnya Bro Mhatta berkongsi tarikh lahir yg sama dengan Bro Shaiful...Happy belated Birthday Bro......

Esok pula harilahir Mangifera.....{:1_137:}
kepada Bro Shaiful dan Mangifera, semoga dipanjangkan umur dan dimurahkan rezeki selalu.

Rate

1

Follow Us
Happy Belated Birthday juga utk Shaiful..... moga murah rezeki boleh hadiah byk cutting & pokok....

Rate

1

Birthday Mangifera hari ni....
Happy Birthday fera, moga panjang umur murah rezeki, dipermudahkan segala urusan & nnt ada lebih byk masa utk belek pokok2 {:1_144:}

Rate

1

Post Last Edit by khairimhd at 9-5-2010 19:46

Reply 87# kejariah

Bro Shaiful punya besday ye...ha ni ada mesej dr aku...kawan dia..

Pul....umur nko tu dah semakin tua...cecepat le minta maaf kat aku kot nko ada ngumpat aku, kutuk aku...cari pasal dengan aku...jadi batu api melaga laga aku dgn kawan lain....bukan apa...kalao ikut HUKUM ADAT....nko mati dulu dari aku..takut tak sempat nak minta maaf nanti..lambat masuk syurga....umat Islam mcm kita ni....3 hari tak bertegur je  dah kira memutuskan silatrurrahim....jatuh HARAM dah hukumnya tu..

P/S : Di pihak aku....Ampun Pul Ampun...

Rate

1

gua pon sama le Pol...mana yang terkutuk terkata ...macam raya plak..anyways...takde la gi honeymoon cam Enie tapi buat small party kat CH ngan Kerri/Shida/Sofiera wiken ni...saja bawak depa jalan tengok ladang bunga..sorri ekkk plan berterabur tak sempat masuk utan
psttt...on the way turun nampak macam hoya bunga coklat oren  gayut dari pokok tapi lakuku buat pekak jer bila suruh berenti---kalau tak dapat amik at least dapat ambik gambo cukup la...

Rate

1

Reply 89# khairimhd

Alamak, pedas arr...memang terasa kat ulu hati ni pedih.....

Jadi saya pun nak mintak maaf bebanyak kat Abg Sepol, (panggil abg lembut sikit hati dia kot...) awatlah tak reply semes saya baru ni, penat saya picit nomot abg, saya nak tanya sikit jer, pasal pokok seperti yang dikata....  isy apa ni aku melalut, nak mintak maaf jer sebenarnya ni, kotlah kalau ada terumpat terkata ker...bukan cerita apa pun, pasal pokok jugak, isy isy...pasal pokok jer  pun sampai hati nak nak kutuk kutuk orang bagai nak rak...orang yg dikata gak yg dapat pahala,kann....

Reply 88# kejariah

Keja, berkat ikut kak Esah dapatlah hoya yg saya nak ehem ehem tu...kih..kih..tamak tol aku nih, ntah mana nak gantung  lagi, yg sedia tergantung rasa nak lelong jerr...

Reply  kejariah

umat Islam mcm kita ni....3 hari tak bertegur je  dah kira memutuskan silatrurrahim....jatuh HARAM dah hukumnya tu..

khairimhd Post at 9-5-2010 19:44

Baru terperasan statement nih, Ustaz Khairi, kalau di alam maya memang tak jumpa dan memang lebih dr 3 hari tak tegur, jatuh hukum gak ker...

Reply 92# alifinara
waaa.... cepatnya dah dpt tapi tanya org nurseri tu mmg dia ambik kat CH pun

Reply 90# aishah

Aishah, betul lah tu.  Masa turun dari CH cuti sekolah dulupun ada nampak hoya tu, tapi tak berani den nak minta Abang Sahak berhenti kereta and tolong kaitkan.  Rasanya, cintanya padaku taklah sampai nak berhenti kereta masa turun dari CH pulak tu, semata-mata kerana hoya.  Dah penat pulak tu seminggu berjalan ke Kelantan and balik singgah semalam di CH.

Reply 93# alifinara

.  Dalam maksud Shidah tu.

Happy belated birthday to Bro Sepol.. dan Mangi... Semoga dimurahkan rezeki dan dalam lindungan Allah selalu.....aminnnn...

Rate

1

Happy birthday juga dari kak mist untuk Mangifera.  Walaupun tak pernah berjumpa di alam nyata, tapi rasa macam dah kenal baik.

Happy belated birthday to Mhatta, Saiful an Syuezril.  Saiful pun tak pernah jumpa juga di alam nyata.

Rate

1

wah.. terlepas lah pulak... start bulan 5 ni busy yang amat.... tapi pagi ni nak ngulor jap.. refresh sket..

happy belated birthday utk Mangi, Bro Sepul, Bro Hatta dan juga Syuezril.... semoga panjang umur dan diberkati selalu...

Rate

1

Happy Belated Birthday....adek sepol,bro hatta n mangifera.......malas nak cakap apa2,kan digelar FIRESTONE jangan FLINSTONE sudah ler....duk zaman batu...wakakaka

Rate

1