CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234Next
Return to list New
View: 15928|Reply: 78

Aminulrasyid Amzah

Post Last Edit by braderjoni at 5-5-2010 15:18

baiknya warga mpsa... dah seminggu satu malaya da kecoh pasal  kes adik Aminulrasyid Amzah kena tembak polis... brader tunggu-tunggu orang lain bukak citer nak dapat info... tak tak jugak keluar.... ke ada yang bukak pastu ada moderator  memandai perasan jaguh nak jadi wakil polis tutup move thread ke?.... kalau thread macam ni pun nak dicover, aku rasa mod tu lebih baik  hoooooossshhhhh..... lagi baik ler aku terus terang....   lagi satu jangan ada moderator memandai pindahkan kat thread salah laku anggota keselamatan... siasatan belum abis... takda salah laku lagi... harap paham... tak paham hantuk kepala tu kat dinding...

http://www.youtube.com/watch?v=RJkY7x1aDi0

Rate

1

Post Last Edit by braderjoni at 5-5-2010 15:19

bila india yang kena, masa anak india kena tembak dulu, ...macam macam ..polis jalankan tugaslah , memang penyamun lah ..macam macam ...
hah... kali ni anak orang ''kita''' pulak, anak orang melayu.... polis salah ke betul...
walau apa-apa pun... al-fatihah kepada adek Aminulrasyid
http://www.youtube.com/watch?v=U6CiQxuu25s&feature=related

Mod tolong tutup thread ni

hahahaha... agent provocateur suda mari.

Yg skang aku nampak, keluarga arwah sudah buat conclusion polis bersalah; walaupun siasatan tak selesai lagi. Dia mahu royal commissionlah... tapi bottomline, "justice" to the family (polis dihukum) bukan justice yg sebenar.

Thread ini tidak relevan dgn security negara. Eheh silap. Motive TT yg sebenarnya tak relevan.

Sekian.

thread ni dah panjang lebar diciterkan kat CI nun.....mod pindahkan thread ni kat bod misteri...

bila india yang kena, masa anak india kena tembak dulu, ...macam macam ..polis jalankan tugaslah , m ...
braderjoni Post at 4-5-2010 04:58

anak india kena tembak..polis betul...
anak melayu kena tembak..pun polis betul..

so...apa kes???

Follow Us
ke ada yang bukak pastu ada moderator  memandai perasan jaguh nak jadi wakil polis tutup move thread ke?.... kalau thread macam ni pun nak dicover, aku rasa mod tu lebih baik  hoooooossshhhhh..... lagi baik ler aku terus terang....   lagi satu jangan ada moderator memandai pindahkan kat thread salah laku anggota keselamatan... siasatan belum abis... takda salah laku lagi... harap paham... tak paham hantuk kepala tu kat dinding...
braderjoni Post at 4-5-2010 04:58

Tuduhan melulu dari seorang yang ske nak attention kan? xde sapa pon yang tutup dan alihkan thread pon, jikalau ada :re: wa tunggu gak kalo ada ahli forum yang nak buka thread tentang kes allahyarham ni, x pon wa tunggu gak forumer TERsohor cam hang ngan Acong yang for sure x menang jari nak menaip kan? ntah mengapa lak Acong pon cam x sudi nak amik tau kes ni pon...... apapon proceed lah, tapi cam biasa sila berikan ruang bagi pihak PDRM menjalankan siasatan tanpa perlu kita nak speku nak menambah rasa ye.... korang dah tua tua kat sini retiler etika berforum ye...

Have fun!!!

Ambik kau....

baiknya warga mpsa... dah seminggu satu malaya da kecoh pasal  kes adik Aminulrasyid Amzah kena temb ...
braderjoni Post at 4-5-2010 03:59

Gua tak der laa nak speku apa-apa... Gua menyelit gak kat CI bagi pendapat gua. Jenuh gak la nak menepis dan memberi view adil. Tapi las-las gua perati...majoriti yang komen kat dlm thread tu baca part ujung jer...tak pun memang bengap nak paham komentar orang lain.

Paling kelakar tahap gaban....ada dua mangkok yang suruh poremners belajar menembak dulu baru layak beri komen pasal kes ni. Hahahahahahahah ...siap ada yang mengaku terror menembak objek 'pegun'...keh..keh..keh..kiokkkk!!!

ye larr....sapa la kiter ni yang tak 'tao' apa-apa....heheheheh...

Reply 6# Periuk_api1209

Polis sentiasa betul

no comment..huhu..tunggu siasatan penuh...

sedihnya  kes budak ni..
mengenangkan aku ade 6 org adik2 lelaki...

alfatihah untuk allahyarham.

Tunggu siasatan habis dulu, br aku leh komen.

kalau lah dia tak keluar ..

Tuduhan melulu dari seorang yang ske nak attention kan? xde sapa pon yang tutup dan alihka ...
cmf_yipun78 Post at 4-5-2010 10:57

have fun?

x vuley... tengah sedey hocay:@

Menang dak tanah tergadai...

have fun?

x vuley... tengah sedey hocay

Bawa bahasa pondan haram jadah tu kluar drp bod ni, OK?

Tuduhan melulu dari seorang yang ske nak attention kan? xde sapa pon yang tutup dan alihkan thread pon, jikalau ada  wa tunggu gak kalo ada ahli forum yang nak buka thread tentang kes allahyarham ni, x pon wa tunggu gak forumer TERsohor cam hang ngan Acong yang for sure x menang jari nak menaip kan?  ntah mengapa lak Acong pon cam x sudi nak amik tau kes ni pon...... apapon proceed lah, tapi cam biasa sila berikan ruang bagi pihak PDRM menjalankan siasatan tanpa perlu kita nak speku nak menambah rasa ye.... korang dah tua tua kat sini retiler etika berforum ye...
cmf_yipun78 Post at 4-5-2010 10:57

pasal kes nie aku dah jawab kat CI....

kesalahan arwah tidak setimpal dgn hukuman mati yg PRDM bagik....

jika semua main tembak je, baik takyah ada mahkamah & hakim. ada paham?

Gua tak der laa nak speku apa-apa... Gua menyelit gak kat CI bagi pendapat gua. Jenuh gak la ...
PristineOne Post at 3-5-2010 20:56

Huk aloh sampai sini mengadu ek? tak mature langsung