CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Fieza-mira

MISTERI LEBUHRAYA KARAK: Urban Legend -MERGED

m0g posted on 25-9-2011 09:10 AM
kampong mak aku kat karak. karak setia, dari kecik dio duduk situ tak pernah jumpo apo2 pun.. nampak ...

sekampung lah kita. kampung mak aku pun karak setia, atuk aku duduk situ. mak aku tak pernah juga jumpa apa-apa sebab jarang balik lagipun mak aku duduk situ tak lama, lepas tu kawen ikut abah pindah raub. tapi atuk dengan sepupu-sepupu makcik pakcik duduk situ selalu je kena. tu pun bukan sebab tempat tu angker, sebab ilmu orang dulu-dulu.

nescafe_ice posted on 30-8-2012 11:04 AM
sekampung lah kita. kampung mak aku pun karak setia, atuk aku duduk situ. mak aku tak pernah juga  ...

orang kampung den ruponyo kehkehkeh

bila dah merge ni jd xbest lak.. i lg suka nk baca kisah misteri binatang unknown makan org atas bumbung tu.. bila bca bhgian blkg2 ni byk cita pasal benda lain lak..

sini ada jual burger bakar tak???..dekat area wangsa maju kan???

capiloton posted on 24-5-2010 09:28 AM
teori yg menarik..  lam hutan m'sia ada alien ala2 predator..
kalo ada mat komando yg main forum..  ...

memang hantu tak makan orang tapi mungkin jugak depa ni spesis manusia jadian... orang2 yang dok belajar ilmu salah.. macam orang minyak, serigala jadian, penanggal dsb..
mereka ni kan manusia tunggangan syaitan... diperkudakan oleh syaitan... hanya sesalan untuk mereka yang belajar ilmu salah ni...

Ada sorang india ni aku kenal.. dia pernah cerita.. satu malam dia drive dari KL .. nak masuk terowong karak tu.. depan dia ada tengkorak berapi.. dia pun pikir apa nak buat, nak langgar ke nak elak.. dia pun bantai langgar je.. tak de apa2... ilang mcm tu jer... semua famili dia dalam kereta tengah tidor ok je..

Follow Us
k_a_a posted on 7-3-2013 01:20 PM
Ada sorang india ni aku kenal.. dia pernah cerita.. satu malam dia drive dari KL .. nak masuk terowo ...

ghostrider mungkin...

dlu masa aku duk sakan bercinta ngan org kuala lipis,aku selalu la berulang dr melaka ikot karak nie...lama jugak la dalam 3 tahun dan alhamdullilah tak pernah terserempak apa2 sepanjang perjalanan even aku pernah lalu karak-bentong-raub-lipis pukul 1 pagi...mungkin aku tak diizinkn Allah untuk melihat entiti2 ini...jalan karak lama pn aku penah lalu tp tembus smpi genting sempah je la..jarang smpi ke bentong...selalu dr genting sempah trus masuk highway...

dulu takut juga dgn terowong karak tu, seram sejuk je lalu, skang lebih seram lalu kat terowong highway ke utara, kita lalu terowong tu sebelum gerik, sebab lalu2 celah gunung kan... seram suasananya