CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dzaraa

Kaum Mana Paling Cantik/Tampan

Tak sangka pulakk ada gaduh2 dalam thread nih... :@ Kosser taw... Kalau berpandukan pada tajuk thread nih, I pilih orang Labenon sebagai kaum yang paling cantik tampan kachak gojess

ok2....aku surrender.....tak nak main lagi...!!! oleh itu keputusan telah dibuat...kaum LUBNAN yang paling lawa..... hahhahha....SAH

Reply 91# carly_lah

ya betullha.logik sangat

Tak sangka pulakk ada gaduh2 dalam thread nih...  Kosser taw... Kalau berpandukan pada tajuk threa ...
oyen Post at 1-7-2010 15:18

asal topik yg ada kene ngene dgn rupa paras mesti ada je yg gaduh2..mmg ramai tersentap dgn tajuk sebegini..

Saya rasa orang Latin agak menawan. Saya kurang gemarkan orang Arab atau orang Turkey. Orang Itali juga menawan tetapi mereka terlalu bising.

Saya rasa orang Latin agak menawan. Saya kurang gemarkan orang Arab atau orang Turkey. Orang Itali j ...
blabla Post at 4-7-2010 16:28

Bising???? Ala....kalau nak buat seks pun...tak kesah...bising ker tidak...janji sedap dan masok....

Follow Us
Reply 79# hima_wari

seghooo banggo weh kawe....

yg paling cun org kg pdg menora tasek glugor penang coz aku asal situ kuang3...jgn jelesss

Bangsa paling cantik di dunia antaranya terletak di Iran,orang kata pergi iran susah nak jumpa orang kurang cantik,di syriapun ramai yang cantik..selain itu boleh cari sebagai minoriti di utara india pakistan.
Dalam bangsa orang kulit putih kaum manakah paling cantik..aku tenguk orang kulit putih UK susah nak cari yg pure cantik tanpa mekap.
Ada orang kata di wilayah rusia masih kedapatan ramai wanita cantik.

aku tgk kaum mat saleh minah saleh tak lah lawa sgt..cantek mmg cantek tp jemu mata memandang..

Member aku ada buat medic kat Russia, dia cakaplah kat sana, takde sorang pun perempuan Russia yang tak cantik (so far) lah, sumenyer cantik2, bagi aku perempuan Eastern Europe jauh lagi hot dari Middle Europe, budak2 Iran kat Msia pun handsome and gorgeous, lecturer aku orang Iran, muka memang macam Ashton Kutcher, Iran kalau yang moden, perghhh macam mat salleh~

hina sungguh taste gadis melayu
ChildrenOfBodom Post at 1-6-2010 13:59

taste jejaka melayu camne lak? mulia ke taste dorang? hehehe..

masa rehat2 peratikan jemaah yg tengah bertawaf dan bersaei di Mekah, aku perasan ada banyak group yg rupa perempuannya macam orang putih, tak macam  Arab (esp hidung mancung kecil, bukan mancung besar macam Arab).  Aku pompuan so perati perempuan je la.  Aku dengan mak aku dok heran, ni jemaah dari negara mana ye, kitaorang teka either Turki atau sebelah Syria sana.

Pastu bila lama kat Mekah, barulah sedar jemaah2 cantik tu semua dari Iran sebab ada group yg tampal nama bandar kat belakang tudung, yg paling banyak dari Tehran diikuti Isfahan.

i vote lelaki & pompuan from Kazakhstan yang paling lawa. siyes.. muka dorang ada yang cam chinese, ada cam rusia and even cam muka people from morrocco. semua lawaa2a. kalah muka model2 from American next top Model..

aku pernah tinggal kat eastern europe, dan asia barat.
hmm.. pada aku, arab, jew, dan orang2 parsi.
orang2 russia pun lawa2. tapi belum cukup gah la jika nak compare dgn 3 bangsa kat atas

Arab ni kalau jadi warga malaysia pun akan bertukar jadi bangsa melayu

aku tak tau nak beri bangsa mana yang tanpan dan lawa tapi secara umumnya aku pilih perempuan syria dan lbnan dan lelaki aku pilih melayu kerana org melayu dia mix kaum didunia dan wanita melayu jatuh 2 selepas syria dan lubnan

bg aku kaum yang cantik ialah kaum wanita... kaum yang tampan ialah kaum lelaki...
carly_lah Post at 15-6-2010 14:44

LoL sempoy jawapan hang

1. Syria
2. Turki
3. North Africa

Dh pergi ketiga2 tmpt ni ... kdg2 rase mcm fashion show, tp yg plg bagus jumpe org2 yg berperwatakan alim, dan warak, dah la ada rupa , nur keimanan tu terserlah ....

realitinya sape2 yg baik akhlak dan sopan pekerti baik lelaki mahupon perempuan, tetap akan dilihat baik , mungkin tak terlalu menonjol, tapi sape yang nmpk akan tahu kelebihan tu ...

1. Syria
2. Turki
3. North Africa

Dh pergi ketiga2 tmpt ni ... kdg2 rase mcm fashion show, tp y ...
amaryusof Post at 21-7-2010 15:10