CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: JUSTcircle

[Showcase & Fansign] B2ST/BEAST in KL ~ Fan Account start page 21

tue ah.. klu pree tak kesah sgt..

paling tension tg bebudak yg dpt media pass nie dok sebuk   ...
ms_green Post at 12-7-2010 07:58 PM
ms green.. bukan maksud jesi.. free atau x free.. ini showcase. bukan FM.. kalo FM of coz akan well punye.. sbb ada seat number.. so, org x kan berebut.. lagi plak.. kalo FM.. x mungkin harga murah mcm nih.. RM120 dah ckup murah bila kira harga album semua..

album repackaged lagik.. mesti more than regular CD yg kiter beli kat kedai cd.. if regular RM39.90.. bygkan baper harga repackaged.. must more than that i think.. assume RM45.00 for CD.. Tee = 25.. So tix? it's just RM40.00 dapat fansign lagi.. so cheap rite?
so, dengan bayaran yg murah nih..irganise teruk. apa yg boleh dikatakan.. kita bayar pun bukan banyak mana.. terima dengan bayaran yg ada..

and please dont compare this sith UKiss FM... because that's FM.. they pay RM320 for meet UKiss..
This showcase just RM120... so.. comparison is unfair to me..

kekadang masalah press ni macam tu la.. dorg tuh kenal sgt artis tuh pun bukan byk mcm kiter.. tapi lelebih. mentang2 dapat kelebihan lebih dekat ngan artis tuh.. tapi x leh nak ckp gak... sbb dorg yg organize pun x organize tempat2 sepatutnya.. mcm masa nak chatlive ngan beast tuh.. masa tuh ada ke patut press yg duk depan screen tuk tengok beast? fans belakang press? ni chatlive tuk fans ke chatlive tuk press? ntah apa2 jerk..

ntah la.. mayB dorg pun x aspect sambutan beast's fans camtu.. so, x aim la jadi camtu.. cam aku pun,.budak depan aku bawak board.. adoi la tutup pandangan org..
geram nak mampus.. aku terus ketuk bahu dia.. walopun tgn aku x sampai.. aku suh budak depan ketukkan bahu dia suh dia turunkan bod..
pada2la.. org laib bayar gak.. bod tuh kasi turun la..

ekceli worst terjadi sbb fans dah start berdiri.. dan sbb lucky draw punyer tempat x strategik.. xpasal2 kes tolak menolak... potong2 qur terjadik.. dan lagik satu security lambat bertindak and ada sorg security yg sangat RUDE.. x pasal2.. benci aku.. ekceli yg lain ok. walopun dorg marah2 masa malam SC tuh.. aku x kisah.. sbb ramai push.. but 1 of security yg rude tuh mmg aku ingat sampai skrg.. bodoh...

minum air depan semua.. than baling bekas dia.. dia ingat tuh perkara lawak ker? gurauan yg sangat kurang hajar..

ms green.. bukan maksud jesi.. free atau x free.. ini showcase. bukan FM.. kalo FM of coz akan well  ...
JUSTcircle Post at 12-7-2010 08:19 PM

true jesi.. mmg me pon tak puas hati part event management tue je..

pasal tix sme mmg kire murah, album + tee's.. ngan showcase dorang lagi..

bile ingt-ingt kan balik kejadian malam tue, mcm lawak pon ade gaks..

takpe laa.. bkn selalu pon wat keje gyler ceni.. hehe..

Reply 801# JUSTcircle

Pehhhh. Aku pn mmg ingat sampai sudah muke security bulat uh.. panas2. byk kali dah buat hal dgn aku nie.
Time ukiss dia duk jerit2 suro ktrg duduk tp padahal duk diri kt hallway jerk pn. Seb bek ada sorg korean press nie cm bagi aku duduk kat seat press uh sebab dia da nak blah. amek tempat dia jer masa FM signing uh.

Beast plak. dia baling air tue betol2 atas paler aku. seb baik x kene. marah tol. nak bagi fans minum hulur baik2 xlh kaa?

x pasal2 aku dah ter OT kt sini duk luahan perasaan kan. Mianhe tuan rumah.

Post Last Edit by JUSTcircle at 12-7-2010 23:17
true jesi.. mmg me pon tak puas hati part event management tue je..

pasal tix sme mmg kire m ...
ms_green Post at 12-7-2010 08:38 PM
part management masa showcase tuh mmg x puas ati gak.. tapi biler dah nampak beast depan mata.. semua tuh dah x pikir dah...
kekdang rasa bersalah plak ngan UMM.. dorg bawak Beast ke malaysia pun dah ckup bersyukur la.. yg kiter dok menyumpah seranah.. x appreciate tul.. tegur cara baik la.. mcm la UMM tuh x pernah buat event sebelum nih.. huhu!!

kan?
rasa kelakar kan? lagik kelakar biler tengok budak2 x matang dok jerit "refund! refund!"
masa tuh aku ckp apa tau.. hah saper nak refund pi blah awal2.. jgn menyemak kat cni.. pulangkan CD ngan Tshirt sekali kalo nak refund..
bising je lebih.. x sedor bayaran bukan mahal mana.. byk budak2 je tuh semua.. x paham aku... makcik2 yg minat beast pun aku tengok rileks jerk..

Reply  JUSTcircle

Pehhhh. Aku pn mmg ingat sampai sudah muke security bulat uh.. panas2. byk kal ...
m[a]x Post at 12-7-2010 08:45 PM

max.. yup.. benar sekali kata mu.. security bulat tuh la.. dia tengking aku ko tau..aku tanya nak buang botol mineral kosong katner? dia yg ckp buang depan tuh.. aku buang la.. sekali dia tengking aku ckp kasi kotor sana..sedangkan dia yg ckp camtu.. bodoh betul.. last2 masa aku lepas tuh aku amik balik botol mineral aku tuh..
mcm la aku x tau nak buang elok2.. just aku nak tau buang kat mana.. dia ckp buang kat depan.. pastu tengking aku balik...

sampai biler2 aku ingat muka security gemuk yg kurang hajar tuh.. kena kepala ko erk? lagi aku hangin... rasa nak sekeh dia giler2..
x per.. aku tuan umah.. aku bg ko buat luahan tuh.. still citer pasal SC>. so, x der OT nyer..

part management masa showcase tuh mmg x puas ati gak.. tapi biler dah nampak beast depan mata.. semu ...
JUSTcircle Post at 12-7-2010 09:44 PM

last year yg bwk dabel s ngan minho tue, UMM gaks ke yg organize eks..??

I takde la smpai tahap sumpah seranah pon.. sgt behaviour.. just jdi pemerhati je tgk adek-adek laen dh start jerit-jerit mintak refund sme.. adoyhh ! lom penah lgi merasa g tgk showcase smpai jdi lgu gini.. keke.. ! dasat jgk fans kt mesia nie..

mmg btol ah jesi.. bile BEAST dh perform depan mate baru lah rase lega sket kan.. memula bile dh start delay tue ingtkan showcase mmg dh kena cancel ke hape.. dlm ati dh gundah-gulana satu mcm..

Follow Us
last year yg bwk dabel s ngan minho tue, UMM gaks ke yg organize eks..??

I takde la smpai ta ...
ms_green Post at 12-7-2010 10:34 PM

yang bawak double S.. x tau la saper.. kena tunggu hardcore double S jawab.. hehhe!minho sbb dia duta apa tuh nama kosmetik tuh? ala yg shinhye un jadik duta tuh.. luper aku dah..

UMM ni sbb CUBE ngan Universal Music mmg link tok promote and keluarkan album artis tuh.. kira mcm warner music, sony music la..
tapi CUBE amik Universal.. eh ke Universal amik CUBE? aku pun x tau la.. tapi kiranya dedua link la..
so, sebagai pengedar.. UMM la yg organized.. baus la.. kalo bukan UMM.. mungkin susah nak dapat beast sampai sini.. huu!!

tu la.. ada yg behave bagus.. yg kurang bagus tuh.. hurm.. ntah la.. kekadang yg aku nampak.. fans Korea sendiri yg bertolak2 potong Q..

payah nak ckp... lagi satu ada dengar bebudak Beast sendiri yg sampai KL Live tuh lambat., tuh yg lambat masuk tuh.. nak kena babap JiYong nih.. camner leh lambat nih?

tapi x per la.. pasni mesti UMM akan organise dgn lebih baik.. sbb kat OU sangat teratur.. ada ahjusshi security nih siap gurau2 ngan aku ckp org pertama dia nak halau aku.. sbb aku bising asyik ckp dia tipu bebudak beast akan kuar dari back stage bahagian kitorg Q tuh.. huhuhu!! wakakak! tapi mmg well manage kat OU.. sgt berbeza ngan kat SC.. and aku nampak jerk muka security bulat yg max ckp tuh.. mencebik aku tengok dia.. nyampah..

100918 BEAST - AEC Show Power 1/3  

http://www.youtube.com/watch?v=uEfuhLUnkcQ

100918 BEAST - AEC Show Power 2/3  

http://www.youtube.com/watch?v=Kz2hBHVYmiU

100918 BEAST - AEC Show Power 3/3  

http://www.youtube.com/watch?v=Gc8NyrNfKDs

cr : uploader

kali ni kuwang sowang member,,,,,,,,

B2ST 'BEAUTIFUL SHOW' IN SINGAPORE ON 3 MARCH 2012

Post Last Edit by isabel at 24-2-2012 16:14

Setelah mencipta fenomena “Hallyu Wave” dikalangan peminat ‘B2uty” dan ditambah lagi dengan kejayaan konsert “1st Asia Fan-meet Tour " tahun lepas, kini kumpulan B2ST yang juga lebih dikenali sebagai BEAST akan melangkah dan menjangkau peringkat tertinggi dengan mengadakan Konsert Jelajah Dunia yang pertama dipanggil “BEAUTIFUL SHOW”. Singapura akan bakal menjadi negara kedua selepas pembukaan tirai konsert utama yang diadakan di Seoul pada 4hb dan 5hb Februari 2012. Konsert tersebut akan bakal diadakan pada 3 Mac 2012 bertempat di Stadium tertutup MaxPavillion. Bling Entertainment merupakan penganjur konsert yang bertanggungjawab membawa BEAST di Singapura

Seperti juga persembahan pertama mereka di Seoul, keenam-enam anak muda ini telah menjanjikan kepada peminat mereka “B2uty” di Singapura, persembahan yang menghiburkan dengan vokal dengan tarian dinamik bertenaga mereka

Sehingga terkini mereka telah menempah kejayaan dengan memenangi beberapa anugerah seperti “Fact N Fiction” (17th Golden Disk Awards – Disk Bonsang), “Fiction” (2011 KBS Music Festival – Song of The Year), “Best Male Dance Performance” (13th Mnet MAMA), “Artist of the Year” & “Top-10 Bonsang” (3rd Melon Awards).

Oleh itu kepada peminat terutama “M2uty”, sekiranya anda terlepas peluang menyaksikan mereka di Seoul, kali ini pastikan anda tidak melepaskan peluang menyaksikan mereka beraksi secara dekat di Singapura pula terutamanya kepada "MYB2UTY" Malaysia.

BEAST [Beautiful Show 2012]
Date : 03 March 2012, Saturday
Time : 7-pm
Venue : Max Pavilion, Singapore Expo

Ticket Pricing
S$228.00 - Standing Mosh Pitt & Seated
S$178.00 - Seated
S$128.00 - Seated
**please include a S$3.00 sistic fee for all tickets

Untuk maklumat lanjut berkenaan pembelian ticket sila layari : www.sistic.com.sg

Price List for Beast Merchandise @ #BeautifulShowSG as of 24 Feb 2012

Official BEAST Light Stick SGD30
Official BEAST Slogan SGD12
BEAST’s 2012 Present Book SGD35
BEAST’s 2012 Program Book SGD15
Foldable Postcards SGD12
Polaroid/Mini-album Set SGD30
BEAST Hooded Cape SGD30
BEAST SHOW shopping Bag SGD6
A5 Binder/ Photo set SGD15
Memo Set SGD12

source : creatorsproduction@fb