CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

Alam Jin bersama Hantukiller

Close [Copy link]
[quoteWonder gak mcm mana sistem pembentongan derang..
agaknya hasil buangan bersepah2....
harus ada kena belakang jin2 lain jugak..
yenil95 Post at 5-5-2010 17:38 [/quote]

Jin tak macam manusia cara sistem perkumuhan dia... udahnya makan asap takkan nak kluar berjasad... mustilah ala2 kentut tu jugak...

[quoteWonder gak mcm mana sistem pembentongan derang..
agaknya hasil buangan bersepah2....
...
Chek_am8848 Post at 5-5-2010 18:43

haha yang ni klakar..

Bagus tu, tambahkan ilmu, pasti berguna satu hari nanti...

Cuba hafal dulu ayat ayat untuk pert ...
hantukiller Post at 5-5-2010 17:12

alhamdulillah..ALLAH telah mempermudahkan pembelajaran ini...
syukur...terima kasih hantukiller..
insyALLAH sy akan mempraktikan ayat2 ini..sekarang anda masih ada pergi merawat?
kalau ada ..hamba ingin turut serta..

nak join gak...

TT jaku ada 2 question
1) bagaimana nak tahu/bezakan yg merasuk tu iblisss@ syaitoon @ jinnn atao dewa yg menyamar?

2) bagaimana nak tau makhlok2x jahat ni ni betul2 mamposs?

Ya, tepat!

Ia juga banyak tahap dan tugasnya sebagai penyampai.... apa apa kurnia Allah yg heb ...
hantukiller Post at 5-5-2010 17:22

wow...really??
x pernah tau pon..betol ke Malaikat Jibril ni bukan seorang tapi ramai2? macam tu ke..

Follow Us
dia berkenan sbb naga awek cun kot?..
yenil95 Post at 5-5-2010 18:09

pandai la si yenil nih wat speku....
jenuh dok kena hambat dek itam tu...
smalam antu killer dah perabes semua dah dia ckp...

pandai la si yenil nih wat speku....
jenuh dok kena hambat dek itam tu...
smalam antu killer d ...
nagaijau Post at 6-5-2010 08:16

Naga,
Alhamdulillah..datang pertolongan yang tak dijangka...
kena buat doa selamat ni...

Naga,
Alhamdulillah..datang pertolongan yang tak dijangka...
kena buat doa selamat ni...
yenil95 Post at 6-5-2010 08:48

tu la syukur...
mmg tau antu killer nih buleh tolong...
tapi kalo buleh mmg nak jumpa sendiri....
byk buleh tnya...
but kalo yg buleh tolong kebykkan dok belah johor...
jauh... dah la naga dok kk....
kalo balik sana pon turun kl @ penang....

hantukiller,
ape perkara2 yg d luar jakaan yg pernh terjadi kat diri ko ek?...crite skit..
kongsi  ...
cozack Post at 5-5-2010 17:33

Tak de yg diluar jangkaan... semua dlm jangkaan..hehe

Kalau dah bunuh jin...pastinya akan diserang gila gila...tapi bukan pada aku...pada sipesakit dan kekadang je pada ahli keluarga aku( setakat anak menangis dan bini memarah je)... kat aku ada gak, tapi takde apa apa alah macam orang sembunyi sembunyi lastik dari jauh tu...kekadang kene gak... hehe

Kalau ada dampingan contoh saka yg tak diketahui tu macam mana pulak?...Bukan org tu mintak pend ...
yenil95 Post at 5-5-2010 17:36

Sebab tu kene cari orang yg boleh tolong buangkan... masaalah yg kerap berlaku, saka(yg ada kat badan) memang dibuang oleh perawat -sekor dua, yg  tak de kat badan tak dibuang, dan siperawat pula minta bantuan jin untuk membuang saka tu, jin si perawat pulak yg bertempek!  buang 1 tambah 10... memang susah tu

Kalau kita ada dampingan, aura ibadah terutama zikir tu biasanya diserap oleh mereka secara mengubah hati kita dari ikhlas kepada bersebab... bila ibadah kita bersebab iaitu untuk kepentingan diri kita sendiri seperti balasan syurga, pahala, kesihatan, dilindungi dll, dah tak ikhlas tu...disebabkan bisikan saka...jadilah amalan yg tak diterima

Salam. kwn saya nak menumpang ilmu sikit klu tidak menjadi masalah. nak tanya pd antukiller, naga dan lain2 macam mana nak tau klu benda2 yg tak sepatut nya (cth jin , syaitan  dll) menunpang pada kita dan teling asik berdesing aje.

tapi kan derang ni beranak senang gila kan...terus mukallaf gitu..
so, silap2 1 manusia, ribu r ...
yenil95 Post at 5-5-2010 17:40

Tak juga, mereka makhluk seperti kita dan binatang... ada mengandung, ada yg bertelur ada yg tumbuh(macam spora) tapi tetap ada peringkat baru lahir, kanak kanak, budak budak, sunti kemudian dewasa

Kebanyakan jin beranak spt manusia, cuma tempoh mengandung agak singkat 3-4bulan, tapi anak 3-4 ekor (lebih mau) hehe
Jarang yg monopos pulak tu! lepas tu tak mati mati..kecuali sedikit yg sakit tua atau dibunuh manusia.(mereka tidak berbunuhan spt manusia)

Tak juga, mereka makhluk seperti kita dan binatang... ada mengandung, ada yg bertelur ada yg tumbu ...
hantukiller Post at 6-5-2010 10:47

Yang aku mention tu dapat dari bacaan..
maknanya hantu lagi nampak la jin2 ni macam mana?..
Baik betul derang tak berbunuh sama sendiri..tak mcm manusia kan?..

alhamdulillah..ALLAH telah mempermudahkan pembelajaran ini...
syukur...terima kasih hantu ...
leoxx Post at 5-5-2010 20:17

Sebelum maghrib semalam pun ada bini kawan tu histeria, dia panggil aku...aku sampai kat rumah dia, dah aada perawat lain.. aku tengok je la... siap ada yg kene sepak terajang.... bila dah agak reda..macam kene balik..pakcik tu buat lagi..dan buat lagi tapi masih tak buka mata kata ada yg marah marah kat belakang rumah dia...

Bila aku tunggu tak setel, aku pun tolong, tarik dari kaki.. jin tu meraung, masih kata ada kat belakang yg marah... aku pun pergi semua bilik rumah dia dan clearkan..dan kat luar sekali... aku datang bali cakap dah abis... aku pun henjut kat belakang dia..pengsan...

Sambil sembang dlm 10 minit lepas tu, sibini yg dah dibawa masuk bilik tu kene lagi...lain cara sebab yg masuk adalah saka kawan kekada kawan aku tu.. terpaksa aku clearkan saka kat kawan kepada kawan aku tu, baru aku bunuh yg kat badan... barulah sedar sepenuhnya... aku minum juadah yg disediakan dan balik...

Sekarang aku merawat dah tak best macam dulu..huhu... sekali henjut dah pengsan ... kalau dulu, macam macam baca..macam macam aksi macam macam kerenah... tapi still tak guna apa apa barang...hehe

TT jaku ada 2 question
1) bagaimana nak tahu/bezakan yg merasuk tu iblisss@ syaitoon @ jinnn atao ...
bluezink Post at 5-5-2010 20:46
Kekuatan dan kepandaian jin berbeza
, yg biasa merasuk hanya jin, hantu hantu dan dewa dewa...Kalau iblis yg mengacau, bila perawat datang dia dah lari dulu sebab dia pandai, kalau jin, hantu dewa dia buat bodoh macam hebat gitu... nak bezakan kene tengok rupa dia le... hantu spt biasa yg kita dengar..ponti, polong..dll, macamtu la rupanya dan suka mengilai, kalau jin pulak biasanya bertanduk, berekor, kalau dewa... gedabak gedabak hehe

Nak tau dia mampus tu, hanya perawat yg tau, tak de bukti jelas, cuma keadaan sipesakit kalau tengah mengaruk tu henjut terus pingsan tu selalunya terus mati jin tu, bukan seekor, kekadang 3-4 ekor sekaligus... itupun bergantung kepada siperawat dia belasah guna apa..

Kalau guna bacaan ruqyah/azan, ada gak yg mati, tapi yg tahap rendah...biasanya hanya meraung kesakitan atau bersembunyi balik dlm badan, nanti merasuk balik.. Kalau guna jurus pulak, ada kuat sikit, bergantung juga pada siperawat, samada jurusnya keluar santan cair atau pekat hehe(istilah mudah) kalau cair..takat melukakan je.. kalau pekat.. boleh membunuh

Tetapi guna jurus ada hadnya juga, sebab tubuh manusia itu sendiri sebagai benteng pada jin yg bermastautin ditubuh..ada yg kebal terutama kalau sisiknya tebal tebal atau jenis yg liat yg tak lut guna jurus tu... terpaksa guna kaedah lain

wow...really??
x pernah tau pon..betol ke Malaikat Jibril ni bukan seorang tapi ramai2?  ...
VirginLady Post at 5-5-2010 23:05

Kesemua malaikat yg wajib diketahui tu adalah merupakan golongan, bukan individu, banyak lagi golongannya yg tak diberitau tapi yg tak feberet le(Eg yg jaga arasy apa?) Malaikat yg wajib diketahui tu semuanya ada hubungkait dgn manusia.. penjaga rezeki hingga penjaga pintu neraka.

1 manusia : 999 malaikat..... cuba cuba fikirkan

Sebelum maghrib semalam pun ada bini kawan tu histeria, dia panggil aku...aku sampai kat rumah dia ...
hantukiller Post at 6-5-2010 11:02

yang otai dah pindah jauh....kot

nak tanya dkt tuan rumah,kalau tiba2 de hantu jelam depan kita,
kita terus direct kata jangang ganggu aku oke tak?
maksudnya bila dia jelma,kita rrespon pasal kita taknak dia
jelma pada masa yg sama sebenarnya kita da cuak..atau pn
kalau maki2 hantu tu sebab cuba kacau,akibatnya kita sendiri dorng lagi
nak kacau ?
huhuu

Salam. kwn saya nak menumpang ilmu sikit klu tidak menjadi masalah. nak tanya pd antukiller, naga da ...
zakim08 Post at 6-5-2010 10:45

Telinga berdesing tu ada dua sebab, pertama panas dalam badan yg membengkakkan sistem dalaman telinga

Yg kedua adalah disebabkan gangguan jin....  cuba bacakan surah AlIkhlas seberapa banyak lagi banyak lagi bagus, tipu kat tangan, kemudian tekap kat telinga tu... yg serasi kekadang leh hilang desing tu, kalau jin prebet le.. hehe