CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 156867|Reply: 2713

nak kawin tapi tak nak benda tu..update:keyakinan aku mula brtunas!

Close [Copy link]
Post Last Edit by akirasporty at 22-6-2010 19:56

salam..di sini aku cuba nak kongsi masalah yg aku duk pendam selama ni,nak citer kat kawan kang kena gelak..aku dah lama join forum ni..tp baru hari ni ternampak ruangan masalah peribadi ni..biasanya aku duk melepak kat board lain.jadi aku pun cubalah nak share problem aku ni,kot2 la ada jugak org yg sama cam aku atau ada yg nak bagi pandangan..
camni masalah aku:
aku ni pomp,umo dalam 2+,blom kawin lagi..aku nak sangat kawin,jeles tgk kwn2 yg dah kawin.tapi aku risau tak mampu dari segi hubungan batin (hubungan s**) ngan bakal suami.aku blom penah lagi buat benda2 camtu,tapi aku dapat rasakan yang aku tak larat nak wat hubungan batin tu..aku rasa macam penat dan letih la buat hubungan batin ni..satu lagi aku takutla nak buat benda tu dan aku jadi seriau bila fikirkan kena kangkang,tusuk dan sebagainya(sorry ayat luncah skit)..sakitla..
kesimpulannya aku memang tak berminat nak buat hubungan batin bila dah kawin nnti..

nak kata aku ni tak normal,tak jugak sbb rasanya aku ni normal..cos aku masih ada perasaan kat lelaki,sifat aku pun romantik jugak,aku ada je nafsu (maksud aku rasa ghairah aku tu ada dalam keadaan2 tertentu)..aku suka yg bab romen2,tapi cuma tak suka yg part hubungan batin tu je.
aku nak sangat2 kawin,kalo boleh esok gak aku nak kawin..tujuan aku nak kawin just untuk berkongsi hidup,happy2,ada teman untuk berkongsi masalah dll..bukan untuk wat s**..aku xkisah xde anak..amik je anak angkat..atau buat bayi tabung uji(benih aku ngn suami aku la)..hehe

persoalannya:
1)normal ke apa yg aku rasa ni?atau pun aku ni tergolong dalam golongan perempuan yg pelik?
2)korang agak2 ada ke tak dalam dunia ni atau khususnya kat malaysia ni lelaki yg mempunyai keinginan sama macam aku?(nak kawin,tapi tak nak hubungan batin)
3)apa aku nak buat ek?aku nak kawin sangat2 ni..tapi kang nnti kena cerai lak sbb tak mampu nak bagi kepuasan kat suami..isk nauzubillah..

Rate

1

kesiannnn uolss...

iolss pun takottttttttttt...

persoalannya:
1)normal ke apa yg aku rasa ni?atau pun aku ni tergolong dalam golongan perempuan yg pelik?
2)korang agak2 ada ke tak dalam dunia ni atau khususnya kat malaysia ni lelaki yg mempunyai keinginan sama macam aku?(nak kawin,tapi tak nak hubungan batin)
3)apa aku nak buat ek?aku nak kawin sangat2 ni..tapi kang nnti kena cerai lak sbb tak mampu nak bagi kepuasan kat suami..isk nauzubillah..
akirasporty Post at 16-6-2010 10:14

1)normal rase takut. sbb i pun mmg takut & seriau. siap bule terbayang akan menangis kut time 1st night nanti or akan ambek mase yg lame baru makan pujuk nak buat haha nih semua gara2 novel hasil mama juwie tuhla tajuk sampai hati kut, tak ingat lah tapi dr situ lah terbina bayangan ngeri itu haha

2)tak pasti lah tapi i, walaupun takut & seriau tuh ade, saye tetap berkeinginan utk melakukannye..bole gitu jawapan

3)aiyo darling, camne u nak tahu u mampu ke tak sedangkan u belum pernah pun terlibat dgn perlakuan tu..give urself time & chance utk cube..mane tahu yg u taknak tuh yg sebenarnye u inginkan selama ni cume ia terpendam disudut hati..gituu owh gurau saje ok tapi satu benda lah yg u kene tahu...kawin nih utk memanjang lagi susur galur keturunan dan zuriat seseorang ..so r u saying u nak kawen tk nak anak atau u nak kawen tapi nak buat bayi tabung uji?or amek anak angkat? ....itu pelik

dah kena baru tau.... hari hari mau...

hehe TT, macam budak2 la ko ni.. ampun2..
tp actually, kadang2 aku pun rasa cmtu gak..aku ske jek manje2 belai2..
tp bab having sex aku cm xbpe mnat..
hehe ntah la..myb kte xpenah kawen lg n xpenah rasa how nikmatnya menda tuh..so, we never know rite?
better ko kawen jek, xpayah nk pikir2 menda tu..
kalo kena caranya, dapat la hubby ko merasa

ai rasa u normal jek...
maybe sekarang u berpikiran mcm gini... tgk la bila dah kawen nanti...
suami u tu nanti haruslah memainkan peranan ok... pepandai dia la nak wat cane...  yang penting communication...
apa2 pun just ingat tanggungjawab u sebagai isteri nanti k...

Follow Us
Unik sangatz masalah nih ... tak mampooo i ... ... Tak tahu lah, ada ke tak lelaki lain yg nak kawin tapi tak nak menusukkan kerisnya ... Maybe kawin dgn cikgayah boleh kot

kalu teda hubungan batin camner ko nak ade baby

TT ni penakut plus naif..
semoga TT nanti dpt suami yg baik & bertimbangrasa & yg paling utama x gelojoh..

errr normal la tu....aku pon ada terpikir gak...nanti2 dah kawen cmna la ek.err tkt gila...nasib baik ko dah bukak benang ni..aku pon asik terpikir psl benda ni lps err dgr kengkawan citer psl bideo si areil...err apesal jauh sgt aku pikir ni...pdhl bwh umo lg

1)normal rase takut. sbb i pun mmg takut & seriau. siap bule terbayang akan menangis kut time 1s ...
MsQuerida Post at 16-6-2010 10:22

novel?tajuk apa?err rasa berminat pulak

dah kena baru tau.... hari hari mau...
lipans Post at 16-6-2010 10:27

takut nanti laki dia xterlayan jer..

harap2 ni bukan MN tajol or weki2..

TT ni penakut plus naif..
semoga TT nanti dpt suami yg baik & bertimbangrasa & yg paling utama x ge ...
cupin001 Post at 16-6-2010 10:32

gelojoh?cthnya?adekah spt gelojoh mkn nasi?

sila jgn kantoikan ioolss

kaka poni pon takut mlm pertama...

harap2 ni bukan MN tajol or weki2..
philipinoe2 Post at 16-6-2010 10:34 AM

kan iols da ckp td..ni MN iols laaa...:@

kaka poni pon takut mlm pertama...
philipinoe2 Post at 16-6-2010 10:36

takot malam pertama ...tapi malam kedua ketiga dan keempat mesti tak takot punyer

ko kawen dgn GAY la. settle masalah ko itieww.

yela. ko sendiri ckp kan, ko nak kawen sebab - tujuan aku nak kawin just untuk berkongsi hidup,happy2,ada teman untuk berkongsi masalah dll..bukan untuk wat s**..

so, GAY AJER LAA BOLEH BAGI APE KO NAK TU.

kalau LELAKI NORMAL, MMG NAK SEX. SEX. SEX.
ITU PALING PENTING KALAU DERANG NAK KAWEN PUN. DAN, ITU TUJUAN UTAMA KALAU DERANG KAWEN PUN.

hani bani sila bertabah ...

MJ ..pstttt psstttt....

stiap malam adelah malam pertama