CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: munkyG

Anime Theme Songs / OST (Original Soundtracks)

Harmonia (Naruto 2nd Endings)
ROCKS (1st Opening)

[ Last edited by Harumi on 27-2-2005 at 10:35 PM ]

banyak jugak lagu anime yg aku suker..

antaranya..

1.Blurry Eyes (D.N.A.)
2.Sobakasu (Rurouni Kenshin)
3.Fourth Avenue Cafe (Rurouni Kenshin)
3.1/2 (Rurouni Kenshin)
4.Heart Of Sword (Rurouni Kenshin)
5.It's Gonna Rain (Rurouni Kenshin)
6.1/3 No Junjou Na Kanjou (Rurouni Kenshin)

lagu2 kat bawah nie bole dikira sebagai lagu2 anime ke?

7.Someone Loves You (Kamen Rider Black RX)
8.Long Long Ago 20th Century (Kamen Rider Black)
9.Goal e Mukatte Hashire (Kamen Rider Black)
10.A Roar To Tomorrow (Cyber Cops)
11.Shooting Star (Cyber Cops)

and actually bersepah lagi yg aku minat..but tak tau tajuk and malas nak taruk banyak2..

betul ker bila kita tgk anime tu baru kita suka lagu2 tu.. aku try dgr jugak dgr lagu2 yang korang listkan ni tapi bykkan nya aku tak minatlah.. kena lyn citer tu dulu baru aku minat kot.. tp ada jugak lagu aku main donlod jer dgr byk kali jadi sedap jugak..

Originally posted by MadaMadaDane at 27-2-2005 12:44 AM:
itu laa...aku nanyer...lagu pun dub ke.....aku tak pernah nengok shin chan indon version.... mak aih....dasat giler seh.... tak terkata aku.... macam mane la kalo lagu lagu feveret anime aku tuh di ...

adheq tak sempat tgk shin chan indon version dah kene pindah skolah. kwn adheq ader la versi tuh. tatau la camne bunyi "mama, saya dah balik"  bunyinya mungkin "ibu, aku dah pulang" itu belum yg hebat2 lagi tuh. muahahahahahha. lagu dia kwn adheq nyanyi best gak dgr. yg ingat nye cuma yg adheq postkan sbl nih..

sang kancil dan sang gajah.......

ending bunyi camnih :

aku buat/tetap tak kisah.............:cool:

SakuraTenma This user has been deleted
i like the song arigatou. XD

Originally posted by aishiteru at 1-3-2005 01:43 AM:
betul ker bila kita tgk anime tu baru kita suka lagu2 tu.. aku try dgr jugak dgr lagu2 yang korang listkan ni tapi bykkan nya aku tak minatlah.. kena lyn citer tu dulu baru aku minat kot.. tp ada j ...

ooo ye ke...?? ko try layan lagu aper...?? cuber ko cakap....

aku tak pasan laa plak... kalo layan citer tuh dulu... baru aku suker...hhmmm... cam asterisk (bleach) .. sampai skang aku still tak nengok bleach lagi.... tapi..aku suker lagu tuh.....

Follow Us
baru ingat....
contoh terbaik rurouni kenshin.... aku langsung tak follow anime nih .... taktau langsung jln citer cam ne... (may be bleach aku dah tau citer dia.....kan..) tapi..aku layan abis lagu lagu anime tuh.... ntah op @ ed yg keberapa aku pun tatau...:lol

Originally posted by MadaMadaDane at 4-3-2005 11:13 PM:
baru ingat....
contoh terbaik rurouni kenshin.... aku langsung tak follow anime nih .... taktau langsung jln citer cam ne... (may be bleach aku dah tau citer dia.....kan..) tapi..aku layan abis la ...

lagu rurouni kenshin laa aku try dgr tp aku x minat.. tp aku x dgr abiss la aku dgr memula jer rasa x best terus aku stop.. maybe bile aku dgr balik fikiran aku berubah.. selalunyer aku camtu laa.. ada jugak lagu2 fav aku yg skrang nih dedulu aku dgr 2 3 kali baru aku start suka lagu2 tu.. biasanyer kalau aku tgk anime automatik aku akan dgr lagu2 OP Ed dia masa tgk anime.. so jd laa aku minat dgr lagu2 tu sbb dh terbiasa dgr.. walaupun sblm tu aku x suka langsung.. pelik tak aku nih hehe ?

Originally posted by aishiteru at 5-3-2005 02:23 AM:

lagu rurouni kenshin laa aku try dgr tp aku x minat.. tp aku x dgr abiss la aku dgr memula jer rasa x best terus aku stop.. maybe bile aku dgr balik fikiran aku berubah.. selalunyer aku camtu l ...

aa :ah: dulu harumi dengar lagu dia memang betul2 best :ah: tapi bila dengar lama2 tak best lansung :lol cerita dia harumi ikut dari episod 1 hingga akhir

antara lagu RK yang harumi suka dulu

:dia: heart sword (lupa plak apa nama die)
:dia: lagu end nombor 3 punya (lupa plak apa nama die)

Originally posted by aishiteru at 5-3-2005 02:23 AM:

lagu rurouni kenshin laa aku try dgr tp aku x minat.. tp aku x dgr abiss la aku dgr memula jer rasa x best terus aku stop.. maybe bile aku dgr balik fikiran aku berubah.. selalunyer aku camtu laa.. ada jugak lagu2 fav aku yg skrang nih dedulu aku dgr 2 3 kali baru aku start suka lagu2 tu.. biasanyer kalau aku tgk anime automatik aku akan dgr lagu2 OP Ed dia masa tgk anime.. so jd laa aku minat dgr lagu2 tu sbb dh terbiasa dgr.. walaupun sblm tu aku x suka langsung.. pelik tak aku nih hehe

oo ye ke....rurouni kenshin ke.... hehehe :lol

tak laa ko tak pelik.... biaser laa tuh..slalunyer anime mmg akan pengaruhi kiter suker lagu tuh

aku..lagu anime yg aku suke bangat je...aku nengok OP ngan ED setiap kali...kalo suke biaser biaser je...aku skip....

macam for fruits basket (FB) ngan moment(seed) ... 4 kali 5 kali aku nengok laa op dia... pastuh...aku skip dah...walaupun aku suker bangat gak....

macam GO!!! (naruto) maser nengok anime....aku skip lagu nih...dengar 1st time je....
pas tuh download full song.... suker plak dengar ... :lol

lagu haruka kanata (naruto) ngan riraito (FMA) ngan melissa (FMA), invoke ngan anno ni issho datta noni (Seed) ..nih aku tak skip langsung :lol kira rekod ah...

antara lagu yg aku tak skip op/ed tuh.....
aku...siap leh nyanyi nyanyi tuh ... walaupun sebutan tak btul.... sebab aku tak hafal lyric dia...:lol punye la suke...hari hari dengar pun tak boring...

Originally posted by Harumi at 5-3-2005 08:33 AM:

aa :ah: dulu harumi dengar lagu dia memang betul2 best :ah: tapi bila dengar lama2 tak best lansung :lol cerita dia harumi ikut dari episod 1 hingga akhir

antara lagu RK yang harumi suk ...

haha kalau harumi nak tahu lagu2 yang aku suka aku dgr jarang2 sbb takut cepat bosan :lol.. lagipun dlm HD aku takder lagu lain dh.. lagu anime jer.. tu sbb aku kena selalu update dgn lagu2 baru so ada laa alternatif kpd lagu2 yg aku dh bosan :lol..

Originally posted by MadaMadaDane at 5-3-2005 11:28 PM:
oo ye ke....rurouni kenshin ke.... hehehe

tak laa ko tak pelik.... biaser laa tuh..slalunyer anime mmg akan pengaruhi kiter suker lagu tuh

aku..lagu anime yg aku suke bangat je...aku nengok OP ngan ED setiap kali...kalo suke biaser biaser je...aku skip....

macam for fruits basket (FB) ngan moment(seed) ... 4 kali 5 kali aku nengok laa op dia... pastuh...aku skip dah...walaupun aku suker bangat gak....

macam GO!!! (naruto) maser nengok anime....aku skip lagu nih...dengar 1st time je....
pas tuh download full song.... suker plak dengar ...

lagu haruka kanata (naruto) ngan riraito (FMA) ngan melissa (FMA), invoke ngan anno ni issho datta noni (Seed) ..nih aku tak skip langsung  kira rekod ah...

aku pun suka jugak riraito dgn melissa tp lagu diorang takder dlm list aku pulak hehe.. tapi aku suka tgk OP ED anime.. cara diorang playing with art and graphic tu yg aku suka tgk.. yang plg aku suka tgk OP AH My Goddess dan Air..

ooo...cam tuh plak... jarang dengar sbb takut cepat bosan....hahhahah :lol nih kes pelik nih.....lol
aku kalo suke...dengar hari hari....:lol

kalo bab OP/ED yg best n aku suker utk tengok .... bagi aku..... aku paling suker riraito (FMA)....cam kene btul laaa ngan alunan/rentak lagu tuh.... hohoho..cam ngam abis ah....

lagi satu aku suke nengok viva rock (Naruto) nyer ED ... kiut giler....:lol

[ Last edited by MadaMadaDane on 6-3-2005 at 12:03 AM ]

Originally posted by aishiteru at 5-3-2005 11:36 PM:

haha kalau harumi nak tahu lagu2 yang aku suka aku dgr jarang2 sbb takut cepat bosan :lol.. lagipun dlm HD aku takder lagu lain dh.. lagu anime jer.. tu sbb aku kena selalu update dgn lagu2 bar ...

Kalau saya dah suka sesuatu lagu tu saya akan dengar sehinggalah lagu yang terbaru harumi dengar best ada juga harumi dengar sampai bosan harumi selalunya tak download kat internet, saya selalu beli cd. yang harumi download bila cd tu tak da jual. sekarang ni harumi selalu dengar lagu HARUMONIA :love: bestlah lagu dia :love:

kalau aku dah minat sgt kat lagu tu aku usaha cari music clip sekali.. yang betul betul la bukan yang fan buat.. tapi susahnyer nak cari music clip diorang dah lama cari..

Enf_Shizo!! This user has been deleted
all hellsing ost!

Originally posted by aishiteru at 9-3-2005 02:16 PM:
kalau aku dah minat sgt kat lagu tu aku usaha cari music clip sekali.. yang betul betul la bukan yang fan buat.. tapi susahnyer nak cari music clip diorang dah lama cari..

hmm....................sememangnya susah.....................:kunyah:

sapa ada Raspberry Heaven Azumanga Daioh ED rasa cam best laa pulak lagu tu walaupun keanak2an sikit.. influenced dr tgk anime ni lah.. tanya jer kot2 sapa2 ada laa.. korang layan jugak ker Azumanga Daioh?

Originally posted by aishiteru at 11-3-2005 09:49 PM:
sapa ada Raspberry Heaven Azumanga Daioh ED rasa cam best laa pulak lagu tu walaupun keanak2an sikit.. influenced dr tgk anime ni lah.. tanya jer kot2 sapa2 ada laa.. korang layan jugak ker Azumang ...

alamak belum layan lagi mungkin akan dilayan.............