CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: clonedetector

apsal ramai bini bini tak reti jaga badan?

lemah jiwa tol la tt neh...baru org provok sket da merajok...

Reply 1# clonedetector

psssstttttt .. baik ko nyuruk cepat .. kat sini ramai acik tong yg sarupa maskot tayar michelin .. aku dah lama kat sini pun takut nak citer hal berat camnih .. kene hempap hilang napas wooooo ..

Reply 51# clonedetector

kalau bini gemuk laki cari lain, org akan cakap "lor...patutlah, bini cam guni durian terlebih muatan, tulah laki cari lain"

tapi kalau bini slim, org akan cakap "bongok betullah, bini dah slim, seksi lawa, pun nak cari lain lagi *&^%"!"

tapi kalau jenis  lantaklah apa org nak cakap, ada aku mintak duit diorg, ada? ada? yang kena tinggal aku, bukan kau, laki aku yg bongok, bukan laki kau, tu tak boleh nak buat apa lah....

i think TT nie clone....

dia frust dgn bini dia yg gumuk....
so dia nak lepaskan kef ...
my-alja Post at 21-6-2010 15:04

Aku rase TT nih YAB Perdana Menteri Malaysia .. baik kita semua berhati2 ..

hahaha... ni lagi jawapan stended!!!!

mulut terkumat kamit kata tak mau jadi gemuk tapi:

...
clonedetector Post at 21-6-2010 14:13

tak baik la cakap pompuan2 ni suka melantak sampai 3-4 pinggan. Mcm buruk sgt le kaum pompuan
yang berbadan besau ni. Pompuan yg dah kawin ni konpem kalau tak byk, sket pun musti ada perasaan
nak kurus ni. Tapi nak kurus pun perlu ongkosnya. Lain la suami kaya raya ker leh anta slimming center
skelip mata je leh slim.

Pompuan gemuk lepas kawin pun xderlah naik kg sampai berkoyan2. Dari 50kg naik sampai 80kg kerr...Still
ada shape ape. Cuma lemak sket2 standard la kalo dah beranak pinak..

Reply 1# clonedetector

Dulu bini aku pun kaki jawab macam tu....orang lain boleh hantar bini spa ribu2 untuk kuruskan badan....aku bidas mentah2 pendapat dia tu...

Aku kata badan kurus dan sehat hanya ada cara ni sahaja..kawal diet dan rajin exercise..that's it...dan aku buktikan dalam masa 6 bulan setiap hari aku gi gym dan kawal makan..berhasil...hilang lebih 10kg...

lepas tu dia terpaksa ikut..no way to argue.............tapi semenjak sibuk nih aku dah stop semua tu dan berat naik balik..kah3x...tapi aku tak worry sebab if i can do it once..i can do it again.

Tapi kurus dan solid saja pun...kalau perangai buruk...mulut macam puaka, hati busuk...berlagak tak tentu hala...

Suami tetap menyampah gak....so..figure adalah penting....tapi bukan perkara terpenting bagi seorang suami...hati budi tetap no 1.

Follow Us
Reply 65# Orange_7491

kalo bini dah 80kg .. mesti aku termenung dalam kete dulu sebelum masuk rumah ..

Reply  clonedetector

kalau bini gemuk laki cari lain, org akan cakap "lor...patutlah, bini cam ...
Core Post at 21-6-2010 15:08

oh tolong lah kan.. tolong jaga badan sendiri untuk kepetingan sendiri.. bukan sebab takut laki carik lain etc..

yang penting sehat.. bukan yang penting kurus.. kurus pun kalau penyakitan tak guna juga..

bagi aku kepuasan oh kalau aku boleh jalan2 bogel depan laki aku tanpa malu2..

sekurang2nya, kalau laki aku masih nak carik perempuan lain lagi.. time2 aku frust layan feeling tuh.. boleh ler aku jalan2 pakai bra n spenda jah kat pantai PD tuh tanpa orang dok gelak2 kan aku..

Reply 67# kudajantan77

ko termenung sebab nak yakinkan adik ko  to get in the mood ker?kah3x

Reply 68# NURMIMIE

mimik..bila ko confirm nak buat aksi tu kat pantai pd.........give me a call...aku nak booking batu awal2 untuk skodeng

Pompuan gemuk lepas kawin pun xderlah naik kg sampai berkoyan2. Dari 50kg naik sampai 80kg kerr...Still
ada shape ape. Cuma lemak sket2 standard la kalo dah beranak pinak..
Orange_7491 Post at 21-6-2010 15:15

80kg bagi seorg pompuan tu dah gemuk sangat rasa nye..lebih2 lagi kalau size badan dia rendang.kalau mengandung naik lagi 20kg..perghhhh hazab nye nak menten lepas berpantang

Reply  NURMIMIE

mimik..bila ko confirm nak buat aksi tu kat pantai pd.........give me a ca ...
nighunter71 Post at 21-6-2010 15:27

ok.. nanti aku inform dalam fb..

btw.. lama ko tak update fb ko tuh.. bersawang oh.. ke bz melampau??

ko punya projek baru tuh cantik2..

alamak.. lari topik pula

Reply 68# NURMIMIE

ha..ahkan mimik. Macam laki aku suka sgt ler bukak pintu bilik air masa aku tgh mandi. Bila muka dia tetiba tersembul je kat bilik air, aku pun jerit2 gedik macam dlm filem The Psycho, lepas tu buat2 takut. Bilik air kat bilik aku ni kunci dia dah rosak tahun lepas tapi langsung dia takde initiative nak repair. Agaknya pasal tulah je dia malas nak repair. Sebab bila aku kat bilik ada je benda2 dia nak ambik, berus gigi lah, syampoo lah, pisau cukur lah.

Reply  NURMIMIE

mimik..bila ko confirm nak buat aksi tu kat pantai pd.........give me a ca ...
nighunter71 Post at 21-6-2010 15:27

hehehe....aku nak tunggu abg kuda buat larian marathon kat sini dlm mode vogel
dia pernah janji dodulu...

alja,

betul ker makan collagen naik 2kg? aku dah beli stok collagen utk 3 bulan makan wehhhhhhhhh.  ngeri lak aku.

btw, aku nie kategori gemok tak, kurus tak. tp masa preggy, berat aku naik sampai dkt 80kg masa final trimester. anak aku pon lahir dgn deans list (3.7kg). aku siap nangis dlm toilet masa mandi bila tgk body aku mcm aper tue si kuda cakap maskot iklan tayar michelin?? haha!!

but, lepas ajek beranak....tak tunggu lama...dalam pantang lagik dah gegas segala efforts la. laki aku kater, takper....aku gemok pon aku ttp ratu cantik dunia dkt mata dier. wic pada aku menipu sungguh lah tue kannnn. btw, aku mmg beauty concious. aku nak cantik pasal aku sdirik nak cantik. cantik utk diri sdirik, baru cantik utk laki.

btw, terima kasih jugak dkt pil perancang. aku makan cepat betul kg aku turun back to pre-preggy weight. aku telan herbalife sumer 5-5 perisa tue aku dah makan, boleh la, nampak lose in inch, but not in kg. still good tho. but, lambat. makan pil perancang terus seluar jeans size 28 boleh muat pakai balik.....

pada aku la kan, sumer pompan nak cantik. rajin ngn tak rajin jekkkkk......

Reply  NURMIMIE

ha..ahkan mimik. Macam laki aku suka sgt ler bukak pintu bilik air masa aku tg ...
Core Post at 21-6-2010 15:31

oh.. aku tak boleh pulak kalau bilik air tak ada kunci.. sbb kalau nak berak.. mcm tak keluar jah kalau pintu tak berkunci..

tak boleh nak cakap apa lah.. kumbahan aku pemalu..   (perghh.. supan gila kumbahan..   )

hehehe....aku nak tunggu abg kuda buat larian marathon kat sini dlm mode vogel
dia pernah janji ...
my-alja Post at 21-6-2010 15:33

eh?

dia ada janji eh??

bestnyee..

alja,

betul ker makan collagen naik 2kg? aku dah beli stok collagen utk 3 bulan makan wehhhhhhhhh ...
tina^^ Post at 21-6-2010 15:36

confirm....
selama ni ai telan pill perancang, tak pernah naik badan....tapi collagen, yess
gud progress gak for me....

tak lama lagi nak masuk bulan posa, .... mesti kurus balik

eh?

dia ada janji eh??

bestnyee..
NURMIMIE Post at 21-6-2010 15:41

jom-jom....kita tunggu kat menara tepi tasik tu...
boleh view lama sket....

Reply 71# carold

Kalau mengandung tu namanya rendang nak berbuah..keh3x