CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 5774|Reply: 29

Siapa guna tandas atas tu...

Salam

puteri nak kongsi satu cerita ni, cerita ni bukan lah seram sgt tapi cuma nk berkongsi jer, apa yang berlaku kat opis pu3 ni.. bkn puteri yg kena tapi kawan opis ni.. cam ni cerita dia, opis pu3 ni 2 tingkat jer shop lot tapi di jd kan opis.. so staff tak ler ramai dlm 12 org jer.. kawan pu3 ni ditugas kan sebagai pegawai keselamatan yang akan mengunci dan membuka pintu setiap pagi dan petang lepas kerja.. so nak dijadikan cerita..

satu petang tu lebih kurang pkl 5.30 petang, kawan pu3 ni pun menjalankan rutin harian dia selepas akhir kerja iaitu mengunci semua pintu opis... opis pu3 ni ader 4 toilet.. 2 kat bawah.. 2 lagi kat tingkat atas.. yang biasa digunakan kat tingkat bwh jer.. tingkat atas tu jarang digunakan.. hanya 2, 3 org jer staff lelaki yang sukaaaa sgt guna toilet atas tu.. kawan pu3 tu pun meneruskan rutin hariannya.. so dia pun mengunci lah semua pintu2 yang ada dlam opis.. so apabila smpi jer nk kunci pintu utama.. pintu utama ni bersetentang ngn tangga utk naik ker tingkat atas dan bersetentang dengan 2 toilet tingkat atas tu..time tu kawan pu3 tu tak ler rasa something yang ganjil so dia seperti biasa lah mengunci pintu utama tu... tiba2 dia terdgr bunyi salah satu dr toilet atas tu di flash...  toilet opis ni bkn nyer mcm toilet KLCC tu automatik flash.. ni toilet biasa.. kwn pu3 tu ingat ader staff yg x balik lagi tgh guna toilet kat atas tu..so di jeritkan nyer " saper tu.. " tapi x der org yang jawab.. toilet tu pun gelap jer.. klu ader org mesti cerah kan... so kwn pu3 tu pun meneruskan mengunci pintu tu lepas selesai apabila dia nak berjalan masuk semula ke opis dia sempat menoleh kearah toilet tu semula.. nak tahu aper dia nampak....  dia nampak ader kelibat ppuan berbaju putih lusuh berambut panjang melintas keluar dari toilet tu.....  aper lagi terkujat lah kwn pu3 tu... terus dia blk cepat x der tunggu2 lagi dah... hehe..  esok nyer baru lah dia citer kat kita org.. mmg pu3 x kan naik lah atas tu sensorang..wpun nk ambil barang... takutttt...

maaf lah kalau cerita ni x berapa seram.. cuma nk berkongsi jer.. tapi ader lagi citer pasal opis pu3 ni.. nnti pu3 sambung ek..

Rate

1

pandai hantu tu flash tandas lepas guna

hantu pun ada sivik berbanding manusia, reti gak flush tandas.
hahhahha

ketupat79 Post at 27-6-2010 21:37

hehehe...betul tu..hantu pun nak 'membuang' juga yer...

ai rasa makhluk berbaju putih tuh bengang, dia tengah ada hal, kawan yu suruh cepat2  plak

sangat b'hemah antu awek itu~...
b'untung sapa dpt dia..

Follow Us
hehehe.. tu lah kn hantu pun pandai lepas guna tandas dia flash..  ish.. kemain lagi pu3 ni ek... dah ler hari2 kerja dlm opis ni.. tapi mmg selalu lah dgr ader org flash air kat tandas atas tu... wlpun mmg kompom kat atas tu x der org guna..... keadaan kat tingkat atas tu pun mmg suram jer sunyi coz x der aper pun just stor2 simpan brg jer....

ketupat79 Post at 27-6-2010 21:37

hantu ada kelulusan tu.. yer lah duk kat opis kan.. hehe

ai rasa makhluk berbaju putih tuh bengang, dia tengah ada hal, kawan yu suruh cepat2  plak
cik.panda Post at 27-6-2010 22:44

agak nyer kot.. kwn pu3 tu kacau jer org nk melepas hajat....

berhemah betul antu toilet tu.. kalah manusia.. siap flush lg lps guna.. tp dia buang apa ek kat toilet ?? hehehe...

berhemah betul antu toilet tu.. kalah manusia.. siap flush lg lps guna.. tp dia buang apa ek kat toi ...
kirana_22 Post at 28-6-2010 08:38

entah ler... dia ader mkn aper2 ker... tapi kan... mmg selalu yg mistik nyer kat opis ni mmg kat tandas ats tu... tak tahu ler naper...

alamak! rase cam seram jer nk g toilet ni..

Reply 11# puterisalju

Pu3, location opis awk nie dekat mana, opis awk nie dah lama ke atau new shoplot?..lagi satu...toilet tu kt tkt atas kan, so main water tank dia letak dekat mana ya...saya pun ada gak kes macam nie, saya pernah mengalami nya

Reply 1# puterisalju

behemah sungguh awek tu..yg kat opis bty plak kami asume pakai jubah itam kot coz npk dari bwh pintu toilet..
Toilet ade 3 jek ..kalo kite masuk toilet tgh..npk kain itam lalu depan pintu..lps toliet yg ketiga adalah tingkap..bile kta kluar mmg xde sape dlm toilet k3 tu.. ke die terbang kot tingkap g bangunan seblah..tkt 16 tu..

Post Last Edit by jo_je at 28-6-2010 12:19

pasal cerita toilet ofis.. saya pun ada cerita gak... dulu saya dan tiga rakan ofis  byk kerja
so kitaorg kena habiskan kerja haritu jugak.. selalunya budak2 ofis balik sebelum pukul
7ptg. tapi haritu jam 8mlm we all kat ofis lagi.. kat ofis ada 2 toilet sebelah menyebelah.

kawan baik saya lin pergi toilet. tinggal saya dan mar buat kerja.. tiba2 lin buat kecoh..
dia ni memang kecoh sikit.. dia ckp kat kami berdua 'korangkan takde kerja lain asyik
nak baling air jer.. (selalunya memang we all selalu menyakat sesama kita. kadang2 kawan pergi toilet kitaorg renjis air kat bilik air sebelah. tengoklah sapa yang kena)

saya cakap dgn lin mana ada kitaorg buat.. kitaorg buat kerja la.. takde masa nak bergurau la..lin gelak2 mati2 dia kata kitaorg buat.. siap
ckp dia renjis bilik air sebelah pastu kitaorg renjis balik.. lama juga dia main renjis..

mar plak cakap kat lin pandai la ko berlakon nak takutkan kitaorang..
lin cakap manaada ko tgk baju aku basah ni.. saya tgk baju dia basah juga last2
saya ckp iyelah aku buat. jom2 balik aku dah penat besok sambung
yg mar terpinga2 pandang aku... yg lin gelak2 hahhh ngaku dah..

lepas keluar dari bangunan ofis baru cakap dgn lin yg aku tak buat pun..
so sapa yg buat yea. misterikan

Rate

1

Selalunya kes2 gini jadi sbb mungkin sblm pejabat ini disewa, penyewa yg terdahulu ada "kes' ke. Maksud kes tu, mana la tau dulu ada kejadian bunuh ke, misteri ke kat tmpt tu yg buatkan tempat tu "keras" atau sememangnya tempat tu telah lama ditinggalkan sebelum disewa oleh org yg kemudiannya. Paham2 jele kalau dah terbiar sekian lama, tetiba ada lak org masuk menyewa, hemm.. tentu ada saja la cite yg tak sedap akan di alami. Macam kes rumah sewa la jugak..

elok lah kak antu tuh ader kesedaran sivik..tak lah next user maki hamun.....hantu mana lah hawau sgt lepas berak tak nak pam...huhuh

mahu tak seram klu tetiba nampak kelibat kain putih masa nak kunci pintu opis. Nasib baik dah keluar. Buatnya tetiba kunci lak wat hal, mahu terperangkap kat dlm opis je.

Salam

puteri nak kongsi satu cerita ni, cerita ni bukan lah seram sgt tapi cuma nk berkongsi jer, .

nak tahu aper dia nampak....  dia nampak ader kelibat ppuan berbaju putih lusuh berambut panjang melintas keluar dari toilet tu.....  aper lagi terkujat lah kwn pu3 tu... t..
puterisalju Post at 27-6-2010 08:17 PM

tang ni yang seram sebenarnya...

tandas .jamban./bilik air dan sebagainya kan tempat2 kesukaan Jin dan setan ni...so tak heranlah entiti2 camni selalu berkeliaran....

tp tang jumpa kelibat pompuan pakai baju putih lusuh tu membuatkan segala bulu kat badan aku meremang...

12Next
Return to list New