CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Dicota8

Korang nak tgk ke drama Isabella lakonan Rosyam Noor

tgk promo pun dah nak muntah...apalagi nak tgk cerita ni...harus pengsan aku!!! tolong la wahai Rosyam Nor...ko tu dah la kertu...muka pun tak dela maiatain muda sgt pun mcm shah rukh khan...dah terserlah ketuaan ko rosyam ooiii....geli tekak2 org tgk ko buat2 muka romantik tak jadi tu!!!! please rosyam...berundurlah secara terhormat sebelum org meluat!!!!  tak kisah ko nak jadi hero tapi biarlah hero yg dah berumur...bukan tak boleh wujudkan watak2 mcm tu...ko ingat ini  Hollywood ke? Kat Hollywood pun pelakon2 tua kalau jadi hero tak de lah perasan konon2 budak2 baru habis belajo universiti....ini ko???

Dia kan prasan muda sejak guna sheep placenta yg tak halal tu... muka dia flawless.....sebab dah di photoshp-kan. Udah2 le....dah tua..bawakla lakunan bapak2 yg dah tua...jgn prasan nak pelok2 bini org lagi. pelik tul aku dgn dram2 Melayu ni...kata org Melayu penuh dgn sifat malu dan sopan santun...tapi berlakun...mesti ada adengan dlm selimutla...pelok2 la...laga2 pipila...aku naik meluat la pulak... nak bagi penonton puas hati atau nak bagi pelakon puas dgn meramas ramas bini/laki orang...Vanida ni laki dia memang sangat dayus....buatla kerja lain yg tak yah bini kau kena pelok2 dgn jantan...
Balik2 semuanya pasal DUIT..................

pasal kutuk rosyam ni...nak tengok tengoklah...tak nak sudah.......tak kan muda mudi jer nak bercinta...yang agak2 berumur macam rosyam pun bercinta jugak....cinta muda mudi dah banyak dipaparkan.................lainlah kalau dia berlakun jadi orang muda 20an ka...30an ka.....

kalau semua benda nak di kutuk di cerca...aduhhlaaaaaaa....susahlah uols nak hidup....dalam hati ada duri beracun gitu.......

iols ada tgk half crita nih. episod satu.
ok jah.. dia xlah pgg wtk budak skola mngh..

eizlan yusuf pun dah berlakon ladi watak ayah fasha sandha dlm duyung aridinata

Sejak tertengok drama "Gelora Dihati sarah' terus aku tka ingin nak tngok drama lakonan RN ni

Follow Us
aku ada tengok siaran ulangan ari sabtu ari tu
msg2 dok nyampah kt RN so aku nk tgk ler jln citer c ...
sue_liah Post at 19-7-2010 09:19

OMG!!! nama heroin vanida..bella ker???
gelinya dengar..rasa nak cair taik tinga dengar....
feeling2 nak jd kristin steward plak dah...nyanyok dah si RN nie...
taula twilight saga tgh glemer skrg...xyahla jd indon ciplak nama bagai...

Dia kan prasan muda sejak guna sheep placenta yg tak halal tu... muka dia flawless.....sebab dah di  ...
SANKURIANG Post at 19-7-2010 18:31

betul tu...wifenya RN ni bagus..pakai tudung bagai
tp RN kalu berlakon..musti nak pegang2 binik org...x elokla....

azhar sulaiman ja yg nmpk xtua pn xjdi hero.hehehe.

jangan ada diehard fans pakcik RN ni nanti marah kat kita ye....sebab kutuk idola dia org. Kenala terima hakikat...bukan nak kata org tua tak leh nak bercinta, tapi budaya melayu enala jaga...ni dah mcm tgk cerita kat Hallmark lak...(tapi cerita di Hallmark memang sedap2 belaka) tapi bab pelok memelok dan berlaga pipi tu yg tak tahan nengoknya.
Aku tak tau la sapa yg tgk Issabela tu...baik aku layan Dottie....

pasal kutuk rosyam ni...nak tengok tengoklah...tak nak sudah.......tak kan muda mudi jer nak bercint ...
sayawifenikmie Post at 19-7-2010 19:16

.....ai suka statement ni

boleh blah RN tua kutuk x sedar diri

tua kutuk x sedar diri, dah ada anak dara 20 thn, x malu ke nk berlakon romantik2 mcm mude mudi....

aku suke die cter suami isteri dan dot dot2 tu jer
time tu die ngan si lydiawati...
zaman dah berlalu maa

ok jer aku nengok dia berlakon lam gelora di hati sarah...  memula nyampah gak...... ala.. citer omputeh pun bersepah yang dah tua tapi berlakon jadik hero..... tak campoq pilem tamil lagi....

kalau ada orang muda pun belum tentu feel dia sama bila RN berlakon.... lagipun ramai kat luar sana masih leh terima RN berlakon sbg hero... bagi la peluang dia jadik hero sblom pencen..  dedolu masa jaman remaja dia mana nak dapat peluang camni.... bagi la makcik2 gayah n senah terhibur ngan lakonan dia.. yang tak nak tengok tu amik remote control tekan channel lain... gitu????

masalahnye semakkan channel je... elok2 ade drama2 lain, pelakon mude2 and hot... dah x leh masuk sbb drama si tua kutuk nie

rasanye org tak kisah sgt pasal dia ni nak jadi hero kot..
jadi la...dah nama pun company dia
cuma yg xbest bila watak hero tu xsesuwai...macam cite isabella ni..
jadi expecting father of 1st child mcm lg sesuwai utk org yg lagi muda
buatla watak tu sampai dah ada dua tiga anak...okayla jugak
lg pulak RN ni pun rasa nye xla kemaruk nak belakon ngan heroin muda sgt
kiranye kapel yg jadi heroin dia sesuaila dgn dia...ala2 sebaya gitu..cuma watak tula..

xsilap aku dulu penah tgk RN belakon drama raya jadi laki shanie..pegang watak ayah kat budak skolah rendah...amatla sesuwai dgn dia...
suka je tgk dia bawak watak komedi ringan macam tu...compare ngan cite2 heavy cintan cintun ngan plot sakit jiwa segala...
maybe RN perlu ubah angin so that org tgk pun xla bosan sgt....

betul, kite leh terima RN berlakon, contoh sebagai watak ayah yg mempunyai cita2 tinggi untuk menjadikan anaknya seorang doktor, walaupun hidupnya susah tp tetap bekerja keras siang dan malam agar anaknya menjadi seorang doktor walaupun terpaksa berlaku tidak adil kepada anak2 yang lain.. yang jadik binik dia amik je si NK

Reply 199# pencintaTZ2010

aku dgr dlm interview dgnSinar FM, dia kata budak2 baru takleh bagi watak hero...nanti dia org besar kepala...aduyai...tau la Suhan tu kau punya...tapi asyik muka kau aja....lemau la jugak nak tengok...plot citer sama aja...cintan cintun...pelok2 dgn bini org...terangsang kot nak pelok bini si Shidee tu....