CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: airahthislove

SUPER JUNIOR SUPER SHOW 3 - POMPOM PROJECT...

Close [Copy link]
Fan Account aku pula...

PART 1

“Akak, kita nakbertolak pukul berapa sok?”, tanya kepada had ...
JUSTcircle Post at 20-2-2011 17:29

PART 2
Sampai kat SKCline. Terus duduk. Sekali borak la ngan minah depan and sebelah kitorg. Sekal ...

mencabar betol pre sale kali nih.. nway SKC's sake korg dpt beli tix yg best2!! godd job & thanks so much

Jesi,ada sedikit pembetulan lah..
time ko buat show teka lagu tu,aku tak terlibat sama,instead  ...
lin0me Post at 20-2-2011 06:09 PM

wakaka! eh x der erk? x pasan. wakaka! sbb ko kat area2 kitorg gak masa tuh. sebelah yatt.. so aku aim ko sekali jerk. ko pun jumper minah kureng asam erk? adoi la.. dorg ni.. x reti bertamadun betul.

dia x der la wei. kawan dia yg beli. sekali ngan kitorg. ko nih. mmg la ko x nampak dia se ...
JUSTcircle Post at 20-2-2011 18:04

laaa..ye ker..aku ingatkan dia ader sekali..lgpun memang tak sempat menegur semua org time tu

kepada korg yg say thanks to.. meh aku jawab.

SAMA-SAMA~~~!
x per, kali kitorg tolong korg. mana tau masa2 lain.. ada org tolong kitorg plak. tol x?
mcm assue kwn mulan belikan aku tiket.

wakaka! eh x der erk? x pasan. wakaka! sbb ko kat area2 kitorg gak masa tuh. sebelah yatt. ...
JUSTcircle Post at 20-2-2011 18:15

aahh..mula2 memang aku kat sebelah yatt(jap,yatt ni kawan luvmosh ker??yg tudung kelabu tu??ingat2 luper lak aku,tp aku kat sebelah budak tu time tu), tp budak perempuan tu buat penolakkan secara halus,aku pun secara halusnya gak lah kebelakang,tak larat aku kena himpit kiri kanan,dari dgr dia borak dgn kawan dia,better aku dgn budak2 cari borak

Reply  biniwills
bin yg mana satu eh??semalam tak sempat nak berkenalan
lin0me Post at 20-2-2011 17:58

i takde smlm,kwn tlg gantikan..xpe nnt kita jmpe taim konsert...kkk

@mulan tu aaa aku menyirap aa dgr cite sal ko ni dr kwan aku fida tu dia igt suka suki je kutuk2 sal tudung..rude gle...bgs gaks ko ngn sekai bagi skali

Follow Us

SAMA-SAMA~~~!
x per, kali kitorg tolong korg. m ...
JUSTcircle Post at 20-2-2011 18:17

kkkk kawan aku fida tu kata korg sgt best and dia have fun sgt ngn korg dia cm impressed gila ngn korg tlg blikan tix sume and susun nama dgn penuh systematic ngn beratur blikan utk org laen ikut kaunter tix dia mmg impressed aaa....dia igt cm tersorang-sorang ke aku dh ckp korg best kkkkk so dia happy sgt dpt kenal korg walaupun br pestime jumpe macam rasa dh kenal lama...kkk aku ckp bagi pihak sbb dia takde tenet...kkk

[quote]kepada korg yg say thanks to.. meh aku jawab.

SAMA-SAMA~~~!
JUSTcircle Post at 20-2-2011 18:17 [/quote

betol2.. insyaAllah ..huhhuuh

Reply 1987# JUSTcircle

pjg tol FA JC best plak baca

nmpk gaya kali ni aku yg lmbt publish FA aku... smlm kul 12 jer dah padam, even petang dah selamat tido. tup2 bgn jer pagi td kena rushing g Malim Nawar sbb kazen aku meninggal (innalillah...), sedih jugak sbb kazen aku tu baru jer 18 tahun. mmg xdpt nk amik SPM pun tahun lepas... and ni la 1st time aku drive sendiri balik kg (kg kat perak jugak), selalu nyer drive pegi-balik keje jer... malam2 skit nnt aku publish FA & akan selit2kan gmbr2 yg berkenaan. xkesah la situasi tersebut mmg aku alami or aku ada di tmpt berhampiran... aku akan post jugak gmbr2 tiket korg yg ada kat tgn aku!! bak kata mulan, kalo ada sesiapa yg complain jugak psl tiket, mmg nak kena debik-penampar sulung dgn aku selaku pegawai banci (org amik order2 korg), pegawai bank (org yg collect duit2 korg) & org yg tolong belikan tiket2 korg... nantikan FA aku ye, yorobun... nak rehat kejap sambil tgk tv!! will be back later!!

Fan Account aku pula...

PART 1

“Akak, kita nakbertolak pukul berapa sok?”, tanya kepada had ...

pnjg FA ko, tp ak pelik bin ajaib, npe mcm ak je yg jd contestant?
ko ngan yatt bg solan sume pgg pndg ak..

and motip ble ak jwb Bigbang Lies, ko bole plak ckp 'eh, taw plak die'...
haha, lgu fofuler ak taw la...wlpn ituh je lgu yg ak taw, kekeke

sume yg g sume wat FA eh?
harus ke ak wat gak?

beklog dlu la

Post Last Edit by Hana_Hirokawa at 20-2-2011 20:17

wow weeee ramai dah wat FA... ni me baru segar skit ...

nak say thanks to KuAnne n Yana yg sudi tompangkan me tpt mandi, tido, nengok tv, and transport ke SG Wang... sian KuAnne yg tak sihat, seb bek me bwk spare ubat flu yg tak mengantuk.. mlm tu ala2 tido ayam aje n tengok limau pusing kiri kanan, tutup pintu  takleh tido gaks ahaha.. nak say thanks juga pada kia yg bz kira duit.. me tak branik nk tolong takut salah kira oso kepenatan pasal siang tu dok mengemas fail berkotak2 gara2 nk pindah, seb bek moondance sudi tolong kia ... nak say thanks gaks kat kaka hadif yg sudi belikan SKC card utk me.. adehh duit pun tak bayo.. arap dipotong dari balance from kia huhu.. nk beli roti canai n teh suam pun tak dpt.. yg dpt offer roti sadin and teh hijau.. ahaks.. takper aa ade rezeki next time me melanjer... huhu... thanks moondance sudi belikan e-pop haha selit gaks..

ok lah.. sampai kat sg wang dah kul 5.30pg.. panjat tkt 6 rasa azab ler sgt... dok jap.. kul 6.15 gi surau kat parkroyal.. pas solat gi 7E ... naik balik, sg wang, rasa ala2 nk jam aje kaki... masa ni tetiba kepala penin2 skit.. amik skit minyak kapak limau... padahal dah siap makan segala ubat ... dari duduk elok2 tup2 berdiri.. ngan panasnye aiyooo... time mulan gado ngan dak mix yg kereks tu me bertolak2 gaks ngan dak malay blakang me... adoi agak2 aa.. bila ramai lak yg tolak2 dari dlm lif tetiba me yg lemah gemalai menjerit NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!.. ala2 tak kasi aa dioarg masuk agik.. tak sanggup woo.. ala2 nk pitam aje.. seb bek bawak kipas,.. leh kipas diri sendiri n geng CARI.. limau mmg serender .. adoi berjam2 dia dok kat toilet tkt 4.. sabo aje ... sekai datang membantu amik my place... thanks sekai... me mmg tul tak larat tp wat2 larat..

Rate

1

sambung..

Time nk masuk pintu kecik tu adoi kena siku n himpit amoi2 yg saiz 2 kali ganda dari me.. agghh rasa nk menjerit lagi, hampir2 tersungkur depan pintu.. masuk aje dlm terus lega sambil lari2 semput pergi ke line beratur... .. part minak kerek tunjuk kad SKC yg takleh blah tu.. ala2 polis pencen kunun.. kita pun ade aa (dak2 Cari tunjuk kad tu ramai2) ahahah terdiam minah kecoh tu.. poyo aa..

bila masuk line SKC baru aa lega .. cuci mata nengok dak staf yg tinggi tu.. tah sapa yg kata dia tu retis baru... yeker? ahaha cute gaks moahahaha... motipp terlupa kat abe won kejap kekeke.. tak tahan masa video guy dari 8tv kot amik vid tu sume dok sorok2 muke kekeke...

masa nk pilih seat me panik pasal L16 dah penuh,,. diaorg tampal tpt tu ngan sticker.. tataw aa samada penuh or dah kena booked or haper.. seb bek kia n others soh pilih L4.. amoi tix tu nyaris2 nk bagi 4 tix.. me sempat tolak tgn dia n dia terus terperasan me nk 3 ahaha.. kalo idok.. wugi aa redtix.. kuar aje dari line.. me pun merayau jap cari tangga turun, tup2 ade satu amoi ngan camera DSLR soh me posing ngan tix.. tah me tak sempat dia nk masuk paper ke apa ker gambo tu.. adoi ngan muke den ala2 mayat idop n lencun ngan peluh nih.. tah lah.. mau reject kot gambo tu wakaka.. jumpa max n borak2 jap..

turun tangga jumpa sume geng CARI..  gi Mc'd.. tunggu my adik n member CARI tp bod lain yg nk soh teman beli lappy... lepas amik barang2 dari kia (thanks soooooooo much) ...  me gerak ler ke low yat.. hampir2 nk pitam gaks pasal penat n tak makan.. nk makan pun tak lalu.. pastu baru makan...balik umah, mandi manda, solat, makan ubat migrain n zzzzzzzzz macam mayat..

akhir kata mekacih bebanyak sume yg ada semalam n me mtk maaf kalo ade kekuwangan atau terbuat perkara2 yg menyentapkan ker haper ker.. mtk halal dunia akhirat kekdahnye... n salam perkenalan bagi yg baru berkenalan..

Rate

1

SAMA-SAMA~~~!
JUSTcircle Post at 20-2-2011 18:17

hahahah kawan aku si asue tuh bersemangat nak beli tix.. pestime... aku tgk dia pun senang jer nak bawak diri... hari nih dia tolong aku belikan tix rockpit tuk member thailand aku plak... katanya sakit2 badan gak ler... kekekekek..

kkkk kawan aku fida tu kata korg sgt best and dia have fun sgt ngn korg dia cm impressed gi ...
biniwills Post at 20-2-2011 18:24

hahhahahaha dia ngan minho_nora dok bengkek jer ngan dak blakang aku tuh... tapi dia pun ok jer.. kim slm kat dia... kami sumer ok jer... Ah-Leng pun pandai bawak diri.. org len sure pelik sebab tetiba dia sorang chinese terselit antara2 kami hahahahahah..

aku baca je la...menulis bkn fav aku ...membaca yes kekkeke anyway,  tima kadsih yg sudi tido umah aku..sori x layan korang gn baik..x sediakan apa yg patut.....

thn depan aku nk bersara beli tic kut...kekekee

aku baca je la...menulis bkn fav aku ...membaca yes kekkeke anyway,  tima kadsih yg sudi tido umah a ...
hadiff05 Post at 20-2-2011 20:04

time kasih bagi tumpang.... tuh pun dah kire baik dah tuh... tak yah layan lebih2 sah kami wat cam umah sendirik jer kekekeek.. mlm tuh bukan tido sgt pun mula2 aku ngan member aku nak membuta.. dtg sekai kat bilik hampeh... borak2 ngan gelak2... langsung tak leh nak tido hahahah

sekai gakss yg kena hahahaa............ botol sakan nk plok sekai smlm ahaha...

ada ler.. budak tuh muka cam melayu tapi dia ckp cina ngan member2 dia so aku susah sikit  ...
miss_mulan77 Post at 20-2-2011 06:05 PM

aku rasa minah tu chinese... nora pun tolong ko block budak tu kan... aku yg depan nora cuma boleh membantu dlm tolong kipas kan ko yg tgh panas jer...

kia
dak tu cha ya nun alif mix alif nun dal alif ahaha adoi betul ke jawi aku nih.. kita bkn nk kira bab dia org apa tp ramai org yg jadik mangsa kerek dia... sakit tul ati... dak lelaki sowang tu geng dia gaks kot.. masa diaorg2 borak2 ala2 kutuk2 kita tu me jeling2.. bila diarog terperasan diaorg senyap kejap.. padahal me tak paham pong wakaka...