CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: dinosour_27

Himpunan Kisah Seram Ku-Page 47-Siapakah Yang Di Swimming Pool Itu

baru abis baca thread awk dino..
best dan saspen jgk cite awk ni..i like!

Reply 125# dinosour_27

amcorp mall tu berhantu wei..............

Reply  ea208964

kiranya pak juragan ni Dato Tamar Jalis versi moden la kot.. hahaha.. mala ...
dinosour_27 Post at 16-8-2010 16:24

aku...................................x terdedah ngan criter tamar jalis...sebab kalu bc pun dalam majalah mastika dulu2..pernah gak nak baca online tapi...aku x leh ngadap pc lama2...migrain...kalu aku printout pun kena bebel ngan wife sbb lama sgt dalam toilet...hahhahha....aku lebih banyak baca manga je..........dragon ball (dan apa2 lukisan akira toriyama), hunter x hunter, one piece, chibimaruko, 3x eyes, yuyu hakusho....dll

hahah....
aku teringat masa aku ngandung anak pertama dulu
setiap minggu aku tk lepas tgk cite katun dragon ball ngan sailormoon
bila anak aku kuar....rambut sejibik cam rambut dragon ball tu

Reply 139# ea208964

akmo.. banyak musuh nanti.. tak aman hidup.. huhuh

Reply 140# havovasta

dapat.. nanti aku balas.. huhuhu.. mau bukak pose same ker?

Follow Us
Reply 141# melinda_gordon

takde la.. ni sumer pengalaman sendiri ngan orang2 yang disekeliling aku.. huhuhu.. ada banyak lagi.. cume kene ingat balik.. ni pun sebab busy tak dapat nak hapdet citer banyak2 huhuh

Reply 142# juragan_malam

memang pun.. kat opis aku ni pun selalu kene.. aku tak keje kat amcorp mall tapi kat sebelah tu.. menara yang sebelah amcorp mall tu.. nanti la bile aku free sket aku citer ok.. banyak kisah kat opis ni.. lagi2 aku slalu stayback sampai malam and kadang2 tinggal sorang2 jer..

Reply 143# juragan_malam

same la kite.. baca manga.. aku dulu rajin bli kreko.. pastu baca kat onemanga.. la ni onemanga dah tutup.. tpakse la bli kreko balik.. hahaha..

Reply  melinda_gordon

takde la.. ni sumer pengalaman sendiri ngan orang2 yang disekeliling ...
dinosour_27 Post at 19-8-2010 17:09

hapdet la lagi..mel xsabar ni..

oklah.. sementara tunggu nak pg bli juadah berbuka ni.. meh aku citer sket pasal opis aku..
opis aku ni terletak kat pj and memang tempat yang busy.. tapi tak tau la.. kat dalam opis aku ni selalu ada gangguan.. aku lak jenis slalu balik lambat.. and kadang2 tinggal sorang jer kat opis sampai kul 1-2 pagi.. so setiap kali nak balik aku akan pastikan sumer lampu dah off..

pernah 1 malam.. masa aku nak off kan lampu kat belakang.. aku dengar suara orang bual2 and gelak2 dalam one of the room.. aku ingat still ade orang la and aku nak inform diorang cakap aku nak balik.. tapi bila aku check takde sape pun kat situ.. and keadaan memang sunyi.. dah kul 12 kan.. sape lagi nak stay kat opis.. so aku ingat just imagination aku jer la.. tapi.. selepas aku menapak dalam 5-6 langkah.. diorang leh berbual balik and gelak2 balik.. aku ape lagi cepat2 kuar tutup pintu la..

selalu gak benda ni jadi.. tapi baru2 ni.. masa aku baru balik dari bandung aritu.. so dah lama tak pg opis ade la keje aku nak kene settlekan.. so malam tu aku balik la lambat sket.. tibe2 dalam kul 10 macam tu.. pintu yang guna magnetic lock tu terbukak sendiri.. aku ingat ade la kawan2 opis yang masuk opis.. malas la nak check.. then after half an hour macam tu.. aku start rasa heran.. selalunya jarang orang datang malam2.. so aku pg la check.. takde orang.. aku wat bodo jer la.. mungkin diorang masuk jap je pastu blah kan..

tak lama pastu dalam 15 minit.. jadi lagi.. tau la kan macamane kalau orang bukak pintu magnetic contact pakai kad tuh.. tapi yang hairan dia takde bunyi titt.. tu.. terus terbukak.. aku check la terus.. takde orang.. tengkuk dah meremang.. memang masa tu dah rase nak balik sebab keje aku dah settle.. so tengah kemas2 tu jeling2 gak la kot ade sape2.. takde la plak nampak ape2.. pas aku dah siap.. nak kuar.. aku dah swipe access card aku.. dah kuar dari pintu tu.. tiba2 dia terbukak sendiri.. btul2 belakang aku masa tuh.. aku pelagi.. langkah laju2 tutup master door.. tekan lif.. blah la.. nak tunggu lagi watpe.. dia tak tunjuk muka dah cukup baik.. hahahah

Rate

1

Reply 150# melinda_gordon

dah hapdet dah.. nanti free i citer lagi ok.. ade banyak agi.. citer i terlanggar polong lalu keter tergolek masuk parit.. pastu citer masa dok umah sewa kat BBU.. anak jiran kene rasuk.. pastu kat umah tu aku kene tolak ngan makhluk besar itam ( mungkin marah sebab aku tolong pegang dak pompuan yang kene rasuk tu kot ).. lagi citer mase mancing ade benda timbul macam rambut pompuan.. macam pompua rambut panjang berendam dalam air.. ada banyak la lagi.. pengalaman..

tapi nak tanye cik mod.. perluke bukak benang baru.. macam serabut jer dalam ni.. tapi kalau bukak benang baru aku tak tau nak letak tajuk ape.. hahahaha..

Reply  melinda_gordon

dah hapdet dah.. nanti free i citer lagi ok.. ade banyak agi.. citer ...
dinosour_27 Post at 19-8-2010 18:00

hokeh..nanti citer banyak2 k?best best!!

Reply 149# dinosour_27

baca kat mangastream.com la..........onemanga best semua citer ada...

Reply 151# dinosour_27

menara yayasan selangor......mlm2 try lepak kat padang utara blakang a&w tu...nanti nampak lah cik pon 3 beradik terbang dari menara ys...p kat amcorp...lompat kat bgn tenaga nasional tu pastu turun kat tasik jaya.............hihihihihihihii

Reply  ea208964

akmo.. banyak musuh nanti.. tak aman hidup.. huhuh
dinosour_27 Post at 19-8-2010 17:06

sbb tu pakcik tu pilih oper kat dino ..sbb dia tahu - InsyaAllah- dino tak tamak ke arah situ ... tapi dia taks angka dino tak jaga langsung gak ..pemberian dari sesape kena jaga elok2...lps kawen lagilah ...kang ada yg majuk sesaje tanpa sebab kan .....

kompem bz skrg yea... cat rumah dah siap ke belum ..

Reply 152# dinosour_27

bro, kasi rep la msg dlu haha..na bkak same no hal punye! lu pun layan tf ke..masyukk..kt amcorp mall ade kedai jual tf yg xrip off..kedai die kt tgkt atas blkg mekdi ape name die aku lupe..jom la lepak same..zamir ade kt ptrajya..leh la lepak sesame..

Reply  juragan_malam

memang pun.. kat opis aku ni pun selalu kene.. aku tak keje kat amcor ...
dinosour_27 Post at 19-8-2010 17:11

ye la....mana tak nye amcorp tuh berhantu
da la bersebelahan dgn tasik jaya yg byk org bunuh diri tuh

Reply  melinda_gordon

dah hapdet dah.. nanti free i citer lagi ok.. ade banyak agi.. citer ...
dinosour_27 Post at 19-8-2010 18:00

tak yah bukak benang baru dino
ko edit jer la tajuk

Reply 155# juragan_malam

ye ke.. tak tau plak.. tapi saya slalu lepak a&w tu memalam.. opis dah jadi macam umah kedua dah.. hahahaha.. kadang2 siap tido opis lagi.. yang pasti kat amcorp ni.. bahagian oilet memang seram.. parking ok lagi.. tapi kalau dah nak terkucil tu kire ape kan.. taram je la redah masuk.. haaha