CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: fendyanna

MENARA MARINARA

best lak cite yanna ni..sambung lagi yanna...sementara nak buka ni...50 min lagi mau buka kat sini.....

then adek terjage....berpeluh2 adek...adek tengok membe2 adek sume tengah pandang muke adek..muke adek pucat..derang kate adek meracau2 dalam kereta..siap bersilat2 lagi...hotak derang..muke BF adek pon berubah..muke cuak habis..nampak la betapa risau nya die kat adek......

kang adek sambung...nak bli makan buka pose jap....

ok...akak tunggu

then adek tanya la pak cik datang dari mana..sy tak perasan pulak..then pak cik tu jawap "atuk sentiasa ade dengan kamu..jangan la kamu risau"
fendyanna Post at 13-8-2010 16:59

Sapakah gerangan atuk tu? TT dah tau sape?

i'm back

terimejin badak2 dlm kete sudah ...ala2 blue hyppo ...

tapi pakcik tu pendamping yanna ke ...
ea208964 Post at 13/8/2010 04:47 PM

tah laaa....tp adek ade tanya ibu..then ibu tanya ade cakap tu " AYAHANDA"...hmy3:

Follow Us
kalau berkabus.....
dah jadi SILENT HILL.....

apsal bgunan tu sampai kesudah tak de org yer....
mungkin en medang....boleh kasi explain,ofis dekat2 mesti ada cite...
tender kena reject ker....
bising sgt, sbb dekat dgn jalan besar ker,
parking mahal ker

tah laaa....tp adek ade tanya ibu..then ibu tanya ade cakap tu " AYAHANDA"...
fendyanna Post at 13-8-2010 19:19

Ayahanda? kira ayah kepada ibu yanna? mesti ada cerita disebalik cerita...yanna x de tanya ibu pasal ni?

kalau berkabus.....
dah jadi SILENT HILL.....

apsal bgunan tu sampai kesudah tak de org yer....
...
me_ai Post at 13-8-2010 08:17 PM

pasal citer sebenarnya tak le aku tahu....cuma apa yg aku tahu...bgn Marinara ni kan beberapa tingkat atas tu kan dibuat apartment services....abih sumernya pindah....tak tahan kene kacau kot...lgpun kalau tak silap aku bangunan marinara ni kan pernah timbul kontroversi ...

btl mmg seram gak marina tower,lg pn die bersebelahan dgn kolej sal,tp aku dh duk kt kl nie 25tahun,setahu aku kolej sal 2 mmg xde hntu. mat pet byk lh sampai sekarang. tapi kt marina 2 mmg ade, sbb setahu aku dh 25 company security tukar sbb xthan kne kacau, n then kebetulan pagi ke ptg ke mlm ke bgnn 2 mmg menyeramkan dari tingkt bwh smpi atas. Yang pelik ea ade satu company yg tahan dok dkt bgnn 2, x silap aku company yg supply kerusi2 ofis, owner comp org melayu kita. Myb die tau cne nak handle 'bende' 2, lgpn tokey die kaye beb!
Kabetulan yang menyebabkan menara celcom 2 kne kacau sbb parking basement die bersambung dgn menara celcom. Myb sebab 2 kot bnede 2 boring2 xde org nk kacau sbb tu lh die kacau org kt menara celcom 2.
Tapi yg pelik ea skrg ni bila aku tnye org2 yang tengah renovate menara marina tu diorang ckp xde pape tp ade bau wangi je, bnde 2 x usik pn dorng.
Itu je lh yang aku tau. Nnt bile aku hntar surat kt menara celcom 2 aku tnye dkt pak guard2 yg lme keje kt menara celcom 2. Kalo ade ppe yg silap sowey ye

Rate

1

dgr2 cerita ramai yg mati masa bangunan marinara ni didirikan.....

Reply 50# chubbyza

bayangkan asik kosong...sapa nak kena kacau.....
kasi aman skit, tenant dah ramai baru seronok kacay...org dah ramai...

tp still reason kena kacau tak konkrit sgt...
sbb yg decide utk sewa ofis, tentunya bukan bos yg dok ofis tu....
takkan byk2 company takde nak buka site ofis kat situ...
prime area gak tu...

renovate...
kalau diaorg takut, camna nak siap kerja...

area Bgn Marinara tu mmg prime area ....tanah mahal kat situ./...tp jadik projek Gajah Putih...rugi sesangat...

pasal citer sebenarnya tak le aku tahu....cuma apa yg aku tahu...bgn Marinara ni kan beber ...
medangmru Post at 13-8-2010 20:25

timbul kontrobesi? kontrobesi apa tu bang medang ?? meh la citeeeeeeeeee....tapi kalau bang medang cite tak dpt la lina nak bg tacang...

Reply 52# me_ai

mmg lh ttp renovate skrg dah 70% siap, dgr cite dah xde usik mengusik dah sbb hari2 tuan banggunan dah panggil ustaz harun din 'bersihkan' marina 2...

Reply 51# medangmru
dulu marina 2 tanah lombong/paya n tapak kubu jepun mase perang dulu. Mane tak ea ade ramai yang mati, lapar darah

Reply 48# linamys

bukan..tapi ibu ade cakap femily adek ni ade org jage..if kami adek beradek ade tipu or buat salah dengan ibu..mesti ade org tua datang bagitaw ibu..penah sekali..ade org cube kianat femily kami...org tu org seberang laut..malas la nk habaq org mane..  alaa senang cite die ex BF makteh la...die ni bole kate luar nampak baik tp dalam jahat jugak la..die duda anak dua..boleh dikatekan tiap2 kali gaji,duet makteh habis sume bagi kat die..die niy ade guna ilmu ape tah ...dan yang pelik nya makteh makin hari makin kurus..muke die tak berseri lansung...sembab je...ibu da syak sumtin...pastu "ayahanda" tu datang dalam mimpi ibu bagitau suruh pagarkan pumah tu..dan kalau betul ade org nak kianat kami die akan terkena balik...

pastu ibu pon buat la macam yang atuk tu suruh..ibu pagarkan rumah tu ape sume la...then 1 hari time kami buat makan2 kat rumah..kami jemput la semua org dtg makan..mase ex makteh 2 datang muke die macam cacing kepanasan..hehehehehe...sane sini tak senang duduk..lagi best bile die nampak ibu..cepat2 die alih kan muka kat ibu..lepas tu die taknak makan..ibu suruh die makan..die kate die tak makan daging kambing..tak minum air selasih..macam2 alasan..last2 die balik kate ade hal...

lepas tu sampai sekarang die da tak datang rumah..sampai makteh dah kawin dengan org laen pun...hehehehehehe...

Reply  me_ai

mmg lh ttp renovate skrg dah 70% siap, dgr cite dah xde usik mengusik dah sbb h ...
chubbyza Post at 13/8/2010 08:57 PM

hak aaa...rasenya adek pown ade dengar cite la..ade ustaz yang pi redah "bersih" kan marinara tu..

pgr rumah mmg rmai yg buat tp tatau buat dg cr btul
pgar rumah ni blh mndatang kan keburukan dan kbaikan
pgar rumah ni kena tau caranya..org yg pgr umh kena bina satu pintu untuk diri nya
itu bkn pinta pgr besi or kayu...tp pgr/laluan untuk dia kuar masuk...so  dia juz leh kuar masuk mngkiut pgr tu jer..pilih la mne2 tempat
so kalu xbuat pgr macam mne rezeki nk msuk sbb rumah tu da di pgr

p/s=saya tidak mcuba..anda bgaimana plak

tadi jem, takde apa nak buat, so snap gambar

Rate

1