CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lucero

LESTARY - ASMARA [EPI. AKHIR 30HB NOV SELASA 9MLM TV3]

Close [Copy link]
aku rasa lagi baik & logik kalu yg Zalia mati & jatuh tu sebenaqnya mimpi.... korang agak2 cam na Sahlan tu tipu Asmara ... takkan Zalia meninggal tak dak sedara mara mai tengok... just panggil Asmara pi kubur je ka... sure la dia nak tengok wajah wife dia dulu masa kapan ... dia mai dari mana?? setau kita dia pun duduk ngan Sahlan gak...

Reply 2541# anzreen

aa...sokong sgt..mmg tk logik...baik wat dlm btk mimpi....takkanlah asmara tk tgk mayat bini dia mati??/ sedangkan yg accident hancur satu badan pun org kasi tgk...blm masuk yg rentung lg...

Reply  anzreen

aa...sokong sgt..mmg tk logik...baik wat dlm btk mimpi....takkanlah asmara  ...
hanani187 Post at 30-11-2010 23:19

aku dah penat sgt dah tengok si Zalia... patah riuk abih dah.... Buat le citerrr baru Suhan oiii tp hero heroin maintain.. .... aku ingat dah semua gila Asmara-Zalia .. Suhan nak touch-up baik punya final episode ni... rasa klimaks tu time2 episode tengah2 & awal ja... final ni cam tak keruan... elok2 diaorg bawak emosi kita.. final cam terhempas then Hampasss... ohhh... kesian perasaan ku & emosiku yg terganggu selama 13 minggu... Tak berBALOII rasanya.... emosi final episod tak keruan.....

mimpi ke kut....sbb last-last sekali zaliya kembali terbaring kaku kat wad...bertambah-tambah parah pula si zaliya tu...siap mama dia cakap " tengok keadaan zaliya dah mcm mayat hidup.."..kenapalah hilang mood kami mlm ni....kut2 esok masih ada sinar harapan...

{:1_142:}Tambah la satu episode lgggg... :@ Bengang btoiii la aku malam ni {:1_142:}:@... sampai tak dak perasaan .. tak rasa apa2... rasa bosan adala... yg aku marah sgt dah la ramai org jarang tengok citer melayu... bila tengok cam ni la pulak ending... nak sedih tu biaq la btoi sedih... tak patut sgt la Zalia yg dah insaf tu terima balasan sampai ketahap tu...:@ bagi la sinar2 sikit utk remaja yg terlanjur ni.. AKU MARAH SGT.. 13 minggu dok ternanti2 hari Selasa... HANGINnya... hangin sebab garapan awal baik sgt... dekat2 nak ending cam kalutttt semacam.. ntah apa2

ok2 bertenang dulu anzreen...kalau awak pun berperasaan begini sya pun lagi lah...tak pa kita tunggu komen dari pihak penaja...apa dia nak kata...ehh...mana yg lain nie..?? sakit kepada ke..atau deman terus.....

Follow Us
MAAF, SILA SAMBUNG KE RUMAH KE 2 SLOT LESTARY : ASMARA