CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ebie

Aku rindu sgt kat ex aku..!! tersangat rindu..!!

lagu ni sesuai buat u.. enjoy

hmm..dah 3 bulan kami berpisah..
i was dumped by her..(please dont ask me why)
hari cuti cam ahad  ...
ebie Post at 5-9-2010 17:19

alahhh relax jerk..lagi r u 2 laki kot..i nih gurl relax jerk break gak ngn bf dah dekat 4bln..but kuat kan semangat relax jerk..rindu 2 tipu r kan of coz r ade but relax jerk..same r bile dok sorng2 teringat gak kat die but bile ngn kwn2 ilang jerk semua 2 but same r bkn 24 hour ngn kwn..but tabah kan hati n wat xreti jerk..layan jerk forum nih kalo dh rase lonely....i g r dh 5thn kot idup ngn ex..then dh biase same2..weekend kew x weekend kew cuti sure bekepit but skunk nih dh solo dok jerk r umah sorng2..kwn pon xde coz tiem kapel ngnex die xkongkong skit n xkasi bgaul n byk abis kn mase ngn die..nih dh break dok jerk r sorng2 kwn2 pon xde..byk yg dh abis blajar n keje kat kampong..yg ade kat kl nih pon ramai yg dh kawen..so dok jerk sorng2 n layan jerk ape yg patut..mule2 tue kekok r gak..but dh lame relax jerk lagi di pk lagi skit kaple n miz sgt kat die..

wake up...cari awek lain ..that is the fastest remedy.. dlm ni ramai nak kenal..pm jer dgn selamba..

ohh sory menyelah,
rindu tetap rindu,takleh nak buat ape bende tu datang kan.kalau dpt cuba elak sedaya upaya,ingat la balik apa yang tak betul nya kat ex ko tu,pastu pandang positif nape ko tak dijadikan dengan dia.everything happen for a reason.aku pon lebeh kurang.baru menamatkan hubungan b4 ramadhan nih.ex aku dah tinggalkan aku 2 kali.kali ke3 nih aku bagi kata putus sbb ex die plak dah kacau daun balik.iman pun goyah.last2 aku pk dari aku kene tinggal baik aku chow dulu.die pun bukan terasa ape pun kalau aku takde.lagi hepi dengan org lain ade la.dah 2 kali beb kene ayam macam tu.aku tau sangat rasa ko.so kalau ko cakap ko tak layak jadi lelaki.aku ni plak tak layak jadi manusia kot?tapi sebab sayang sangat la jadi camtu kot.

ko takkan dapat lupe bende tu sampai bile2.tapi ko bleh ubah mindset ko.buat post mortem hubungan ko ngn die.ape yg kurang ape yg x betul.jangan sebab sayang ko hilang pride.buruk beno rupenyer.kalo ko 3 bulan.aku 1st kene dump derita(kengkonon la ) 4 taun menunggu beb,orang yg same,dapat balik ok tahan 2 taun je,merana plak lagi.cukup 1 taun die cari aku balik.ok balik sampai ramadhan ni aku dah give up.total consciousness

bukan jodoh lah tuuu..tuhan dah tetapkan hati die bukan lekat kat kite,nak buat camne kan?ada la yang lebih baik.tunggu la sampai umo 50taun pun bleh tunggu lagi.takde ape nye..

aku nak kwn ngn pmpn pon dah mcm takde smgt..
dah tkde rasa teruja da nk kenal rapat..
lg2 b ...
ebie Post at 7-9-2010 19:02

bro..time2 hati mengong mmg rs mcm ni..
semua yg clash & frust tahap dewa akan rs mcm ni..give up nk cr lain la...semua org x leh ganti ex la..mcm la dunia ni x de org lain...
tp xde sape yg leh tlg..hanya bro sdr...kita sdr yg kena lapang kan hati & minda...jgn jd bodo bro...
percayalah...

adeh...lamaaaaaaaaaaa nyerrrr...
aku dah xlarat a nak hidup cmni..
aku kuar huha2 hepi2 ngn  ...
ebie Post at 7-9-2010 19:11

sama je kes ni..kuar la huha huha dgn kawan2...tp hati kosong..lost...semua nyer kosong...

mcm aku dulu...hanya time tdo je xde dgn kwn2..kalau x..abis je keje..ada je member ajak kuar...kwn2 chating la..match maker la...
bila kuar kompom mkn kan...aku mmg mkn..tp mcm ada belaan..bkn gumuk tp semakin kurus...mata plak mcm kungfu panda..hehehhe

Follow Us
ni aku aku amik dr member sebelah..jiwa dia pon tgh kacau...PEARL.SILVER

♥ kenape ALLAH temukan kita dengan org y salah ♥

Memang sakit bila cinta yg kita dambakan selama ini tak dihargai oleh insan yg bernama kekasih,apatah lagi kita dibuang begitu saja... tapi,itulah juga petanda terbaik untuk diri dan kehidupan kita pada masa akan datang.

1. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya apabila kita bertemu jodoh yg sebenar,masih ada rasa syukur kita pada ketentuanNYA.

2. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita dapat menjadi penilai yg baik.

3. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita sedar bahawa kita hanyalah makhluk yg sentiasa mengharapkan pertolongan ALLAH.

4. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita dapat KASIH SAYANG YANG TERBAIK,KHAS UNTUK DIRI KITA.

5. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita sedar bahawa ALLAH MAHA PEMURAH & PENYAYANG kerana mengingatkan kita bahawa dia bukanlah pilihan yg hebat untuk kita dan kehidupan kita pada masa depan...

6. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita dapat mengutip pengalaman yg tak semua orang berpeluang untuk mengalaminya.

7. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita jadi MANUSIA YG HEBAT JIWANYA.

8. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita lebih faham bahawa CINTA YG TERBAIK HANYA ADA BERSAMA ALLAH.

9. memang ALLAH sengaja menemukan kita dengan orang yg salah supaya kita LEBIH MENGENALI KEHIDUPAN YG TAK SELAMANYA KEKAL.

Wahai sahabat yg kecewa,menderita dan sengsara kerana cinta, fahamilah bahawa kehidupan kita makin sampai ke penghujungnya.

Hari esok pun kita sendiri tak pasti samada menjadi milik kita. Gapailah keredhaan ALLAH dengan melaksanakan suruhanNYA, dan meninggalkan laranganNYA..

PERCAYALAH sesungguhnya ALLAH malu untuk menolak permintaan hambaNYA yg menadah tangan meminta dengan penuh pengharapan HANYA kepadaNYA..

~ALLAH knows BESt!~♥

sumber : http://www.facebook.com/photo.php?pid=281475&id=100000710435813&fbid=146514418715572&ref=mf

awk kena tabah menghadapi dugaan..saya pernah hadapi lagi teruk dgn ex husband bercerai talak 3 lagi sedey..yelah teman sekatil kite lagi x leh lpe tp TT kena lpekan die.pasti ade hikmah sume pkara ni blaku..kan??
CHILL!!!

bertabahlah TT...
ramai yg senasib ngan TT..

lagu ni sesuai buat u.. enjoy
aisyah_putri Post at 7-9-2010 20:00

hehe..gile tak best lagu ni..
aku skrg layan lagu MCR - i dont love you..
harap sgt aku dpt buang perasaan aku kat ex aku ni..

wake up...cari awek lain ..that is the fastest remedy.. dlm ni ramai nak kenal..pm jer dgn selamba.. ...
ninja9 Post at 8-9-2010 03:55

tu la..itu je la ubatnye..kena cari pengganti cepat2..
nk cari pengganti yg btol2 leh ganti ex aku..
smg dipercepatkan aku jumpa dgn dia..
tanak a hidup cmni..asyik dok terigt jek..

Post Last Edit by cikanggun at 8-9-2010 16:09

Reply 91# ebie

nahhhh...sila dgr lagu nie hari2..
muger2 TT boleh bertahan....

mencoba tuk pahami
mencari celah hatimu
bila harus menangis
aku kan menangis
namun air mata ini telah habis

reff:
segalanya telah ku berikan
tapi kau tak pernah ada pengertian
mungkin kita harus jalani
cinta memang cukup sampai disini

mencoba tuk rasuki
menyentuh palung jiwamu
bila harus mengiba
aku kan mengiba
namun rasa ini
telah sampai di ujung lelahku

ingat la balik apa yang tak betul nya kat ex ko tu,pastu pandang positif nape ko tak dijadikan dengan dia. ...
Shamanz Post at 8-9-2010 06:41

lepas clash aku tak dpt nak cari apa yg tak perfect nye ngn ex aku tu..
sakit sgt hati aku bila terfikir aku dah hilang dia..
bodoh nye aku yg dulu..haihh..

aku still terfikir apa hikmah aku berpisah ngn dia?

lepas clash aku tak dpt nak cari apa yg tak perfect nye ngn ex aku tu..
sakit sgt hati aku bila ...
ebie Post at 7-9-2010 21:13

time ni ko takkan jumpe dulu,ape ko bleh buat bersabarlah,tu baru dugaan sikit je bro.tunggu la lepas dah lama2 sket bila minda ko dah jelas takde bayang2 awek ko sangat ko akan nampak dan terfikir dengan sendiri nye.dan jangan buat macam yang aku buat.

TT ... aku pun pernah melalui peristiwa seperti TT ... saya faham perasaan TT ... masa tu aku selalu termenung atas katil , kenang saat manis bersama, dendang lagu-lagu cinta kami, tatap gambar kenangan kami, pergi jumpa kawan2 dia untuk pendapat, pergi intai dia di pejabat, sekodeng dengan siapa dia keluar, cari punca perpisahan etc ... apa-apa pun, kita harus kuat untuk hadapi dugaan ini ... kita kena tanam falsafah bahawa dia bukan dijadikan untuk kita ... "patah pasti tumbuh, hilang pasti berganti" ... memang aku akui dia seorang gadis yang jelita ... tapi aku juga lelaki yang tampan ... ramai lagi gadis diluar sana yang menunggu untuk disapa disayangi ... selang beberapa bulan (6 bulan agaknya) ...si dia ingin kembali ke pangkuan aku...masa tu aku masih ingat di central market ... sebab apa dia ingin kembali ... katanya ... selama dia berkawan dengan aku, dia tidak boleh lupakan saat-saat indah bersama aku walaupun ex-by dia lebih loaded (kaya) daripada aku, walaupun kami dating terlalu simple ... ianya boleh meninggalkan kesan yang mendalam pada sanubari dia ...

Walaupun dia ingin kembali kepada aku ... aku hanya diam sahaja ... dalam hati, aku tidak akan terima dia semula (padahal aku ketika itu masih single) ... kami masih saling berhubung sebagai kawan sahaja ... tetapi aku akui bahawa dia insan yang istimewa sehingga sekarang ...

hmm..dah 3 bulan kami berpisah..
i was dumped by her..(please dont ask me why)
hari cuti cam ahad  ...
ebie Post at 5-9-2010 17:19

masalah betul lelaki pun ada gak mcm ni

masalah betul lelaki pun ada gak mcm ni
lulabee Post at 9-9-2010 11:15

tu la pasal..aku jeles a tgk org lain hepi je takde masalah klau kena dump mcm aku ni..
aku nk sgt normal kan balik perasaan aku..
tak larat a nak dok terigt kat ex aku..
smpai ke hari ni..aku still mimpi ex aku..
lemah tol aku ni..

Reply 97# ebie

bro,camne kehidupan ko b4 ko kapel ngn ex ko nih?

Reply 13# totokreturn

I nearly choke on my tau foo fa.

TT, give it some time. I'm sure some girl is out there waiting for you.

aku kesian sgt dgn masalah ko nie..ape kata ko mkn belacan 3 keping bersama dgn nasi.. Org kata bole ubatkan rindu..

p/s
Isnin depan aku nk tenyeh muka Jaafar Onn dgn belacan, biar dia melolong..