CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: zizadin

(Part 2) RITA RUDAINI VS AIDIL ZAFUAN (belum bercerai update post 1816)

Close [Copy link]
setujuk.pedulikan je org lain tu janji laki ko syg mak pak mertua ko ok dgn ko..yg lain lantak.bukan ...
kate_lost Post at 19-10-2010 00:43

silap2 RR yg tanggung suaminya!!!

dlm hal ni aku nampak yg over adalah ipar duai..kakak2 kembar tuh..ntah ape2..cuba kalau org dok sibuk pecahbelah rumahtangga korang..apa korang rasa..dah la perasan cun..harus jeles sebab rita juta2 kali lagi cun dri dorg..xmo rita kumpul sekali takut laki2 dorg dok jeling2 rita je kot..tu yg nak hapuskan rita dr join family dorg tu

setelah dibelek2 fb ipar duai si rita ni mmg nampak ada aura2 jakun sikit.. bangga ye noks dpt adik beradik glamer main bola.. kuar masuk paper gossip bagai.. kuangkuangkuang!!! nasib ko la ritaa!! dapat ipar duai jakunnnnnnn!

yelah dorang perasan yang ape dorang tulis tu kot2 masuk cnn ker, e news ker , buletin utama ke x pon koman2  blog hiburan ,yewww tolonglah(tapi masuk gak cari forum nih).

eish geli hati plak haku nak bil si rita nih..mmg nak kata jgk la mcm jakun tp jakun sgt ke derang smpai ada fb bagai duk pot pet dlm fb....otak leetak kat lutut nih..tarap pendidikan dorg ni tahap mana ek..ish laaaaaa..memalukan n memualkan...sib baik aku tk leh masuk group member dlm fb kalau tk aku nak jgk perli2 derang ni

kenapa adik beradik dia mcm harem je perangai?
udah la muka mcm tut tut tut
perangai plak buruk

Follow Us
semua yg terlibat
muhasabah diri la..
termasuk haku ni...

pd pandangan aku la..no offense...

ini masalah keluarga yg perasan glamer....anak tere main bola walhal sebenarnya main kat Mesia jerr...lepas tu perasan anak hensem...janda tak layak...anak masih muda dan kononnya ada masa depan cemerlang.....pendek kata org macam RR ni tak layak dibuat bini oleh anaknya......
Tu pasal jadi cam ni.....dulu akupun tau gak kes RR ni...time cintan2 dulu tu...kejap2 Aidil tu call....almaklum sayang......sepatutntya keluarga lelaki ni terima lah hakikat bahawa jodoh anaknya dah ditentukan ngan pompuan tu...dah ..abis cerita.....

Rasanya Aidil ni klau nak main bola ada la 10 tahun lg kot..lepas tu apa ada??......Ipar duai kalau duk sibuk takyah layan le....buang masa je

lg satu aku nk tambah.....kpd family ni gak...

ketahuilah bahawa kahwin dgn wanita anak dara cthnya Ayu Raudhah tu....tak semestinya ada DARA lg...itu hanya status......

Ini dh zaman millennium ...bkn cam zaman mak bapak Aidil ni dulu..atau mak bapak aku...kalau dara betul masih dara...skrg ni boleh percaya ke??.....apa lagi ARTIS....tolong lerrr....belum tentu ...janda la ni dh diterima..tgk Erra Fazira, Azizah Ariffin..semua kawin lelaki bujang...mak bapak tak de masalahpun......

Sempit mentaliti famili belah Aidil ni la..pd pandangan aku...

Post Last Edit by naj13 at 19-10-2010 03:17

can i say that org yg suka copy paste frm other ppl facebook ni pun jenis batu api & suka mengadu domba gak?

sbb sama jer perangainya mcm reputz2 yg korang kutuk tu, suka melaga2 kan org

feel sooooo sorry to RR & AZ, sbb ramai sgt yg sibuk masuk campur dlm hal rumahtangga korang.. dr dlm & luar

Reply 2001# mysara

ipar duai rita ni seronok aidil dh rapat dgn derang balik, konon2 dh tau bezakan intan dgn kaca huhu..kiranya rita tu kaca le ye? biar rmhtgga org tu musnah asal derang dpt balik anak jantan tu.

mulut mcm siyal sekor2..paling haku nyampah yg pasan dan jakun nk mampos yg pakai spek tu apa ke namanya tuh..belagak kata ada aku kesah klu org nk tag komennya..tu kira dlm fb org mmg jaga skit bahasa dn percakapan..klu kt luar ntah cemana le mulut dn pangai derang agaknya yek? yg biras rita tu pun sama masuk line sbb nk bodek kak ipar agaknya klu x merasalah engkau nasib mcm rita huhu..

utk ipar duai yg berekor2 tu..

harap2 aper pun dugaan yg mendatang rita dan aidil tetap bersatu hati mempertahankan umahtangger meka...

Reply 2033# leni
harap family radzak letak kain putih atas tilam ms mlm pertama zakuan dgn AR nnt mcm zaman dolu2 hokeyyyy

AR anak dara? prrfffffftttttttttttttttttttttt

Reply  leni
harap family radzak letak kain putih atas tilam ms mlm pertama zakuan dgn AR nnt mcm z ...
Maisarah Post at 18-10-2010 18:30

aku gelak jer bleyy...

wat rita..ko sabar ler banyak-banyak..jaga kandungan ko tuh..wat bodoh jer ngan pangai ipar ko yg hampeh tuh.

setelah dibelek2 fb ipar duai si rita ni mmg nampak ada aura2 jakun sikit.. bangga ye noks dpt adik  ...
lil_bratz Post at 18-10-2010 15:37

Anak-anak pompuan Pak Razak JAKUN!!!.......
    Memang malang nasib Rita, dapat ipar duai JAKUN!......

Reply 2017# immortallez

betul..rita lps ni duduk diam2 jer dgn laki dan anak kau..aidil pun bagi le support dn kekuatan utk rita..jgn biar dia sorg2.

demi anak2 yg suci dan x berdosa, mudah2an Allah beri balasan yg setimpal pd org2 yg cuba menghancurkan rumhtgga rita dn aidil.. x terfikir ke derang2 tu ttg anak2 yg masih memerlukan kasih ibu bapa di dalam satu keluarga?

Reply 2034# naj13

lepas ni saper2 yg nak tag comment ni amat dialu-alukan. ada kitaorg kisahhhh??????

you sendiri boleh baca yang dorang sendiri yang x kisah org nak tag komen dia. benda ni boleh cari sendiri ler,ade jer kat situ bukan private pon , ko nak aku delete no hal. dorang boleh cari sendiri,hmmmm

Reply 2039# natashism

leh wat KELAB JAKUN

nampak sgr depa nie nk reject RR nie...kn3x???
moge2 aku xjd le kak ipar @ adik ipar lagu 2.....

aku nak gak tengok acc fb kakak2 si aidil ni..nak link pleaseeeeeee