CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: zizadin

(Part 2) RITA RUDAINI VS AIDIL ZAFUAN (belum bercerai update post 1816)

Close [Copy link]
tadak sapa2 nk usahakan temukan rita&aidil + family rita + family aidil...
bincang heart to heart...
ape2 mslh kan bley selesai kalo berbincang...

nie kalo sorg ckp sblh sini,
lg satu ckp sblh sane plak,
sampai bebiler pon takan selesaiiii...

ntah2 sampai si Airit tu 18thn pon blom tentu berdamai depa nie...

Reply 98# cmf_premierleag

molek bebenor tu...
tade pengarah nk pilemkan cerita nie ker?

sy boleh bayangkan keadaan rita, bukan menantu pilihan tu... AR tu belum sah jadi sebahagian dari keluarga tu yg tak tau malu, cakap lebih2 pasal rita, dengan harapan mak mertua akan lebih sayang kat dia.kesian rita mesti apa saja dia buat semua salah di mata keluarga mertuanya...

contoh macam kite jgk la, cuba tiap-tiap hari orang dok kate kite bangang & kite cuba sabar. lama-lama tak berdesing jgk ke telinga tu? camtu la agaknye si rita rasa kot. baru die nak cool down dgn masalah yg hari tu, masalah lain pula timbul.

si AR pun satu, xde ikatan ape2 lagi dah dok ckp macam2. tak rasa segan langsung ke?

Apasallah nak berebutkan PEMAIN BOLA..........?
Lagi lima tahun, takda sapa kenal dia lagi. Nama tenggelam macam
pemain-pemian lain. Lainlah kalau dalam kelas MOKHTAR DAHARI,
SOH CIN AUN, SANTOKH SINGH or even ARUMUGAM. They are legends.
Dah berkedut pun, orang masih amik jadi maskot and iklan. Macam si
Aidil and kembarnya ni, apa keistimewaan dia orang, selain dari
bermain cinta ngan ARTIS........?????????

apakah maksud rita ble dia kata kain auy raudhah tu pun koyak rabak...?
ada apa2 cerita ka pasal pe ...
airwickss Post at 6-10-2010 10:01

Abis la ko Ayu...habis la cite dalam kain ko pulak orang selak...
Lain kali diam! jgn nak tunjuk yang hang ni menantu pilihan yang terbaik

Follow Us
kalau tak jd tunang mcm kes si Fasha dulu kan malu jadinya..
canang 1 Malaysia dh ambik kursus kawen,nak tunang bulan 1 tahun depan..
last2 nanti tak jadi..
hari2 cerita pasal nak tunang..tp beri statement keluarga belah laki belum dtg merisik pun..
ni kes nak ambik ati mak mertua nih...

manusia ni sampai bila la boleh sabar...kalau kita pun akan marah...cuba tgk dr dulu smpi skrng rita kawin tak ramai yg doa kan kebaikan utk dia sekeluarga..pttnya jgn la kita lagi mengeruh kan keadaan...kwn tu hati jd sejuk dh bernanah balik...mcm mana la dia nak berbaik ngan mertua kalau mcm tu...kita seboleh2 akan pertahankan keluarga kita salah rita ke kalau dia ckp mcm tu...dia melenting mcm tu...ayu lak sebelum jd keluarga dah buat mcm2...selalu mmg mcm tu la klau biras2 ni susah bnr nak kamcing ada jeles sini la jeles sana la...cuba tgk btl2 apa yg rita alami sbnrnya boleh terjadi kat sesiapa sj cuma yg lebih pd dia dia pelakon org kenal cuba org mcm kita melalak mcm dia ada kita kesah...so doa kan terbaik utk dia...biar hati nya sejuk kembali dan doakan dia berbaik dgn mentua...anak yg dia kawin tu anak org dan anak org tu takkan selamanya nak biar kan bininya bermusuh dgn mak nya sendri..

Aku rasa reporter yang byk menyumbangkan kadar penceraian artis kat msia ni. Biasa la gadoh2 suami isteri, lelama baik la nanti. Tapi bila reporter tau.... pergadohan kecik terus jadi besar sampai boleh bercerai berai.

Ayu Raudhah Che Wan sudah mula merancang tema majlis persandingannya dengan pemain bolasepak kebangsaan, Zaquan Adha Abdul Razak. Untuk majlis sebelah keluarganya, Ayu memilih tema fairy-tale. Walaupun tarikh pernikahan belum ditetapkan, namun keluarga kedua-dua pihak sudah bersetuju untuk menyatukan mereka pada bulan Januari 2011. Keluarga Zaquan juga sudah membuat kenyataan kepada media pasal persetujuan memilih bulan Januari depan untuk tujuan itu. Dan tak lama lagi yakni beberapa jam mereka akan menjadi tunang. Tahniah diucapkan. -ManggaOnline

confirm ke AR ni menantu pilihan ?? aku tengok AR ni gila2 canang seluruh dunia pasal dia dengan zakuan,,,,dah tunang ke? tak nampak pon gambar2 pertunangan AR, kalau aku tertinggal tak tahu la kan, ni belum ditetapkan tarikh, dah macam orang gila dok rancang tema persandingan, confirm ke nak kawin??? kalau tak jadi, buat malu je....aku memang tak pernah minat pon dengan AR ni,

rita tu ada bagusnya dia cakap macam tu, biar la dia melenting, kurang2 rita jenis kuat nak tegakkan diri dia, kalau diam je, orang mesti makin suka pijak2 dia, aku cakap mcm ni bukan sebab aku suka rita, aku rasa rita ni antara artis2 tak hipokrit, cuma sebab raut wajah dia jenis2 orang lembut, tu yang buat orang akan jadi tak sangka dengan diri dia sebenar

p/s :  pemain bola sepak seangkatan kembar ni memang gatal2 sebenarnya, aku ade pengalaman ngeri...malas nak citer......

confirm ke AR ni menantu pilihan ?? aku tengok AR ni gila2 canang seluruh dunia pasal dia dengan zakuan,,,,dah tunang ke? tak nampak pon gambar2 pertunangan AR, kalau aku tertinggal tak tahu la kan, ni belum ditetapkan tarikh, dah macam orang gila dok rancang tema persandingan, confirm ke nak kawin??? kalau tak jadi, buat malu je....aku memang tak pernah minat pon dengan AR ni,

rita tu ada bagusnya dia cakap macam tu, biar la dia melenting, kurang2 rita jenis kuat nak tegakkan diri dia, kalau diam je, orang mesti makin suka pijak2 dia, aku cakap mcm ni bukan sebab aku suka rita, aku rasa rita ni antara artis2 tak hipokrit, cuma sebab raut wajah dia jenis2 orang lembut, tu yang buat orang akan jadi tak sangka dengan diri dia sebenar

p/s :  pemain bola sepak seangkatan kembar ni memang gatal2 sebenarnya, aku ade pengalaman ngeri...malas nak citer......

VS

nih nanti ada adegan tarik rambut lagi ka........

apsal ayu x lawa cam kak dia...
pic yg Syd paste kat atas ni nampak rita lg better walo dua2 seksi...

MOD, Aci x bukak thread ni? thread yg lg satu psal retis ni gan keluarga in law..ni plak kes gan bak ...
zizadin Post at 5-10-2010 19:41

itu mak langsuir tak mandio pagi sudah bikin mak hayam diva naik antu la khen!!!

kalau aku jd rita ni mmg aku p lempang2 si ayu ni..kasik penendang sedas dua...setakat citer dlm paper ni pada aku....buat lepas sakit hati je..

ayu ni saja nak bg rita jeles kot..maklumlah, dia bakal menantu terpilih..bkn cam rita, menantu terb ...
zizadin Post at 5-10-2010 22:35

menantu pilihan pun sampai hari ni tak merisik2..tak bertunang...buat pangai busuk mcm ni..esok2 semua org doa umah tangga dia punah pulak.padan muka.

Bukan ke Rita ni yang kes gaduh dalam swimming pool tu? Brutal tu.. jangan nanti ada lagi scene macam tu ngan si Ayu ni plaks..

Reply 119# duquesne

aah...tp kalau gaduh...cop amik belah Rita... minah ni nampak je lembut tp tgk cara dia cekau rambut Lis hari tu..perghh...