CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: skeezotone

Perasaan Seram Di Muzium Perang P.pinang dan Pengalaman2 mistik dlm hidup aku

Close [Copy link]
biler nak repeat war museum neh? haku nak ikot smbil dgr ko berciter secara live....
kilometrico Post at 3-11-2010 13:02

mak ai... dah cam tourist guide xbrlesen plak aku rs... maybe patut serah menda ni pd yg lebih pakar cam mr alam tu...  

uploadlah gambor lagi xsabar nak tengok... btw tau x napa muzium mahsuri xleh pulak amik gambor eh? nasib war museum ni leh amik gambo sesuka ati...

cik pu3 disebabkan tertarik la nak p...TT leh jadik tour guide asalkan orb hijo tu tak ikoot sama... ...
syahoney Post at 3-11-2010 14:34

Hehehe ok Syah
Bila hang dah dpt realisasikan impian hang tu nanti hang jgn lupa ya update kat sini so boleh menambahkan lagi cerita dari pengalaman2 forummer yg pernah ke sana
Aku enjoy baca cerita2 kat sini coz terasa keseramannya tambahan dgn di letakkan gambar2 kat sini

Hehehe ok Syah
Bila hang dah dpt realisasikan impian hang tu nanti hang jgn lupa ya update kat ...
pu3_rania Post at 3-11-2010 15:05

baiklah tuan pu3 ..insyaAllah masa itu akan tiba...well....enjoy this pic lak...

uploadlah gambor lagi xsabar nak tengok...  btw tau x napa muzium mahsuri xleh pulak amik ga ...
pinktriangle Post at 3-11-2010 15:04

kebiasaanya mmg byk museum yg xkasi kita amik gambo, stakat nk curi2 pakai camera enpon bole la kot. kalo pakai dslr nk smuggle masuk camne?... kdg2 menda slalu wat aku rs xpuas hati:@

ada satu berek lama kat sana, diorg letak patung pompuan rambut pnjang cam cik pon. mmg seriau tgk patung tu. sbnarnya patung tu just nk mngambarkan sex slave pd ms tu tp cara diorg display mmg len mcm.. pic tu ada kat page dpn...

Follow Us
uploadlah gambor lagi xsabar nak tengok...  btw tau x napa muzium mahsuri xleh pulak amik ga ...
pinktriangle Post at 3-11-2010 15:04

mlm ni aku upload lg pic2 len...

ada satu berek lama kat sana, diorg letak patung pompuan rambut pnjang cam cik pon. mmg seriau tgk p ...
skeezotone Post at 3-11-2010 15:13

u ada tak amik gambar awek tu jugak...mmg takoot tau tgk gambaq tu sbb terasa mcm sumthing je...walaupon dari belakang....waaaaaaaaaaaa...[tido bukak lampoo la jawapnya kalo tingat]

u ada tak amik gambar awek tu jugak...mmg takoot tau tgk gambaq tu sbb terasa mcm sumthing  ...
syahoney Post at 3-11-2010 15:18

ada.. aku nyer pic lg dkt kot.. balik karg aku try check.. dh lupa angle mn aku amik pic tu.. tapi bilik patung tu mmg angker... bulu roma aku tk semena2 tegak bila aku duk ngusya bilik tu lama2. dlu ramai pompuan sex slave kena rogol kt dlm bilik tu.. hehehe

dah namapon sexslave nyer chamber kan? heeee kesiannyer derang2 tu.....ade tak citer kat situ derang kene bunuh ke ape ke lepas org3 yg seksa derang3 ni dah tak leh 'pakai' derang lagik? << ngeri3>>

Reply 187# skeezotone

oo byk yg xleh amik gmbo rupanya baru gue tau.. baiklah akan ku tunggu uuuu (versi lagu candy) tpi seriuslah muzium war ni mmg lain mcm bangat...cara laluan pun dh lain mcm masuk umh antu je...

dah namapon sexslave nyer chamber kan? heeee kesiannyer derang2 tu.....ade tak citer kat situ derang ...
syahoney Post at 3-11-2010 15:29

ada org citer kat aku... bkn kisah kt muzium tu tp lbh pd cerita sex slave la. biasanya kalo sex slave yg kurg perormance or xmemenuhi kehendak askar jepun, diorang akn bunuh tnpa belas kasihan.

ada juga sex slave yg kena mcm2 pnyakit kelamin n lama2 mati camtu je tnpa apa2 rawatan. xmustahil bnda ni pon brlaku kat muzium tu dlu.. hehehe

Reply 192# skeezotone

menarik muzium ni.. banyak dark historic event berlaku kat sini..

pasal patung sex slave tu, wat rambut panjang2 memg seriau kalo tngok sekali imbas.. tpi kalo sex slave yg x pndai performance, kene bunuh kat tmpt lain atau terus pancung on the spot?

aku penah pegi museum ni msa stdy kt u...aku kna cri tmpat2 angker utk wt slide show klas aku pnya exhibition...so ktorg decide pg war museum ni laktorg pg 5 org ja...mmg angker gla la..ktorg pg dh ptg time 2..dkt2 kul 4...ktorg da msuk dlm terowong 2..msa dlm 2, membe aku yg yg blakng skali ckap dia trasa da org kt blakng dia n dia rsa da sumthing yg cm selebung dia time 2...msa jln2 ktorg mmg da tserempak ngan ular, tp dia xkcu pun...da kt 1 trowng yg nk msuk kna pkul gndang klu xslap la, ktorg nk msuk la...tp then xjd coz membe aku ckap dia rsa xsdap ati...tp aku cm tertarik jgk nk msuk...aku xtau cena aku bleh jd brani, aku nk redah msuk gak sorg2...aku dh nk msuk ckit, tp membe aku yg laki 2 dtg trik aku...dia ckap jgn cri psal...aku pun tpksa la ikot ckap diorg..huhu...klu bleh mmg aku trgin nk pg lg coz aku dok kt sberang prai ja...

Rate

1

klu nk pegi situ .jg mulut n klaku ..takut nt ader' something' yg x suka or tlebih suka kt kita plak...klu dah pegi tue..xplore ler seluruh kaw tue sepenuhya...mg malas+letih skit tp bbaloi...tp lg bbaloi klu diceritakan dengan details setiap kejadian bg 1 tempat tue..klu stakat jln2..tgk2..bc2 jer..x der beza ngan g melawat muzium ttutup dlm bgunan tue...

cambodia punya tempat pun lebih kurang cm war museum jugak ler history dia....klu muat turun ler ke terowong bwh tanah dia...

klu ppuan yg time period tue better jgn gatai nk pegi tempat2 cm nie....kiri knan atas bwh tempat kita pijak tue ader org mati...mau dia ikut br naya...

Rate

1

Reply  skeezotone

menarik muzium ni.. banyak dark historic event berlaku kat sini..

pasal p ...
zaharul_asriq94 Post at 3-11-2010 16:06

aku rs brgantung pd tahap kezaliman askar2 jepun tu la kot... kalo yg dh zalim tahap raksaksa gorgon tu aku rs trus bunuh je... hikhikhik

ada org citer kat aku... bkn kisah kt muzium tu tp lbh pd cerita sex slave la. biasanya kalo sex ...
skeezotone Post at 3-11-2010 15:35

kalo derang lak tak perform ..tak lak kene bunuh ek? tetttttttttttttttttttttttttttttttttt [jgn marah aarrr TT]

sya klu group budak sek.selalu remind awal2 seblm sampai sna...bebudak nie kan suka jerit2.gedik2....laser semua...that's y certain sek cina x nk bwa budak ke sna coz dianggap tempat kotor...

better pegi seblm 4.30 pm ler..coz after that mg 'diaorang'pun nk beriadah jugak....tp time sya pegi tue waktu siang ( ptg )..mlm tue pemilik tue gtau tv3 nk wat dokumentari mlm tue..ader skali tv3 tunjuk war museu tp x sure rancgnan per..maybe majalah 3 kot...

klu nk pegi situ .jg mulut n klaku ..takut nt ader' something' yg x suka or tlebih suka kt kita plak ...
alam_maya_2010 Post at 3-11-2010 16:12

woooyooo... dgr je citer ko aku dh rs cam nk tercirit ni.. hahaha. so alam mmg dh prnah smpai sana la eek?.. biasanya ramai tk org g melawat kt sana sbb aku gie brdua je ni...

klu nk pegi situ .jg mulut n klaku ..takut nt ader' something' yg x suka or tlebih suka kt kita plak ...
alam_maya_2010 Post at 3-11-2010 16:12

tu dia......otai pelancongan dah bagik tips...baiklahhh!!! [actually tak terpikir bab period tu....trimas kerana mengingatkan.....]btw wahai cik alam maya ....ai nak tanya since u kije line nih.....muzium ni bukak tak waktu malam untuk org dtg melawat?