CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: skeezotone

Perasaan Seram Di Muzium Perang P.pinang dan Pengalaman2 mistik dlm hidup aku

Close [Copy link]
Asalamualaikum totis sini, dah lama sangat sy jadi Silent Reader, teringin saya nak kongsi pengalaman saya pergi ke War Museum ni, raya ke-4 2011 dari kampung di Sg. Petani sy pi penang, lama tak jenjalan Penang ni, dulu-dulu sy sekolah kat sana...anyway...dari bebanyak gambar2 yang aku amik, ada satu gambar yang ada orb ijau cam skeezotone nye gambar tu, tapi orb yg follow aku ni terang giler ijau nya...tapi aku rasa orb ni jugak yang ikut skeezotone tu...orb tu kat terowong bunker 1st yang aku masuk...

Pada gambar lain pulak (kurang clear gambar nih), ada orb kaler purple & juga di bunker 1st tu...Aku masuk terowong ni sensorang since mem aku ngan adik dia tak mau join tapi ada jugak tempat yang dieorang ikut, kalau tak kena tinggal la...

Terowong escape route tu jugak aku panjat, tapi perasaan aku kat sana memang agak menakutkan, bulu roma asyik naik jer tapi alhamdulillah aku tak de problem tour kat sana...

sampai la kami balik ke hotel...

Aku menginap di Hydro Hotel Feringghi...malam tu aku langsung tak leh tido, bulu roma meremang tak ingat, baru nak lelap meremang, baru nak lelap meremang...terasa kehadiran kat kaki lah kat muka lah, semua tu bermain kat otak aku...lastly aku terlelap gak walaupun jam dah kui 4am+...alhamdulillah

gambar nanti aku tempel...so sementara tu jeng...jeng...jeng

Rate

1

Hari tu baca thread nie, memang ada g gak tempat nie awal tahun xsilap.. banyak gak ambik pic.. mlm tadi saja laa tgk balik pic tu dalam banyak2 ada 1 pic nie nampak macam ada sesuatu... xtau laa kot perasaan sendiri.. nanti ada ms sya letak pic tu..