CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ibuKA

Bishies,yaoi and Yunjae rules!! Ver. 2

Close [Copy link]
weeiiii...tepek arr siniiii...nk baca gakkkkkkkkkk....
ibuKA Post at 10-11-2010 00:03

err.. ni bahaya woo... copyright segala nanti.. kalau dia masuk marah2 cemane????

kahkahkah.... menulis citer tak sama ngan wat asainment... opkos la tak penah... nak kene i ...
Kia_picanto Post at 9-11-2010 20:54

sapa kata aku tak mroyan?...tepek aarrr...tepek versi only ring finger know tuh...  kalo bleh, ko carik pelakon tambahan dia si karam tuh... aku ada 'terbaca' kat winglin...tapi citer dia cam tak abes lagik...tajok aku tak igt dah...tah cemana aku leh terpegi kat situ... cam best gak citernya...

ko jgn kia...rasanya takkan jumpa umah yg leh moyan yunjae ngn yaoi kat porem nih...harusla derang tak ske...kan derang tgk kapel2 sesama jantina nih kan songsang gitu...tak menepati citarasa dorang...tapi sgt menepati citarasa aku yg tak baper betul dah ni...

err.. ni bahaya woo... copyright segala nanti.. kalau dia masuk marah2 cemane????
Kia_picanto Post at 10-11-2010 00:10

kia-himee!!!...ko ada pepagi nihhh...aku haf day tadi... gi dating..ngeheeeeee....tu sbb aku tak masuk porem ptg...
aler...sapa nk marah?...penulisnya ker?...

senang citer every time chapter baru kuar dia akan letak muka depan tu gambar poster ala2 m ...
Kia_picanto Post at 10-11-2010 00:07

tapi bagi aku tak salah je rasanya kalo nk ikot pon, cuma...jgn tiru bulat2 la kan...
org yg detect tu pon, cam takde keje je... baca manga, pehtu tgk iklan gak ker?... rajin bebeno la pulak...

kia-himee!!!...ko ada pepagi nihhh...aku haf day tadi... gi dating..ngeheeeeee....tu sbb aku t ...
ibuKA Post at 10-11-2010 00:14

oooo.. patut la.... jeles aku ade org tu gi deting... ni yg nak carik luze nih

oh.. ye la... penulis la marah.. ingat senang ke main tepek2... dulu tu tak reti pasal cpyright bagai.. lagi satu kene mintak permission nak tepek kat tempat lain... bila nak mintak permission tu yg maleh tuh... nanti aku bagi link je la... ekekeke

tapi bagi aku tak salah je rasanya kalo nk ikot pon, cuma...jgn tiru bulat2 la kan...:love ...
ibuKA Post at 10-11-2010 00:17

itu la.. sempat lagi diorg nih nak carik persamaan tuh

Follow Us
sapa kata aku tak mroyan?...tepek aarrr...tepek versi only ring finger know tuh...  ka ...
ibuKA Post at 10-11-2010 00:12

errr... ko kan leh bukak winglin tu kan... hang search je la only the ring finger knows tuh.... tak leh ker?? ke nak aku tepekkan link dia????

nah baca nih...

http://www.winglin.net/fanfic/onlyring/chapter_0.shtml

errr... ko kan leh bukak winglin tu kan... hang search je la only the ring finger knows tu ...
Kia_picanto Post at 10-11-2010 00:32

ahahahaaaaa... maceh kia-hime!...
siap kasi link dah ni...mueheheeee...harus baca besok...

haaa...baru tingat...aku dh tgk dah citer antik bakeri tuh... mana part cium bersungguh tuh?... tapi mat saleh tu mmg selamba badak pakai sependa jah...tapi mmg nmpak romantik gak mat saleh tu blakon...seswai ngn chef gay tuh...

aku nk tido dh ni...aku moyan sok pagi plak...jyana!...mata ne...

Post Last Edit by anahana at 10-11-2010 01:46

hua~~~nak add kos xleh....website jam..xleh masuk..ak meroyan la sesorang kat sini

ak tepek sebb gamba die sangat lawa.....kekekeke...tapi haram jadah ak xtau ape name tajuknyee

Post Last Edit by anahana at 10-11-2010 02:02

Reply 74# Kia_picanto

ko nak buat muke ala2 inesen ek time bace cite yunjae tu... ak kalo bace kekadang tu terimejin wehhhh~~apekan daye haku~~~ citttttt....tipu~~~~~mesti ko pun terimejin sampai {:3_84:}{:3_84:}{:3_84:} bile bace kat livejournal ngan winglin tu~~~ lpas ni bole ka tepek fanfic plak..ak rase mau ibuka pengsan bace cite diorang

alolololololo..jgn pikir negetip beb..... jgn plak ko serabutkan kepale ko ngan diorang tu..ko g umah AC tu AC tu ape?? AC Mizal ak tau la... ooooo....kire diorang xhardcore cam kite la ek... tapi kekadang ak plik gak ngan diorang tu...bile mcm jaejoong senyum shy2 kucing~~ diorang ske plak... kate yunjae2x... tapi bile kite cakap diorang ade hubungan xnak trima~~~ ak rase ok jer kite meroyan kat sini~~~ sebb diorang xkan g nyer kat board peminat anime katun ni...kalo diorang berani mai la masuk~~kkekekekeke....tapi kalo da taksuke diorang takkan masuk punye

ak rase belambak je orang yg sokong yunjae ni~~cume diorang malu je nak masuk sini~~~

ahahahaaaaa... maceh kia-hime!...
siap kasi link dah ni...mueheheeee...harus  ...
ibuKA Post at 10-11-2010 00:42

hehehe... enjoy baca...

eh... apsal plak tak jupe yg cium bersungguh tuh??? byk la babak2 bercium tuh... sampai aku toleh tempat lain la...
aku ade tertgk video BL fanvid yunjae beb.. derang amek tah pelakon jepun mana yg gaya rambut sama cam jae... tapi yg hero lagi sorang tu mmg sebijik sket muka cam yunho tau.. blerghhhhh cemolot tak hengat beb rosak kasih suci aku pada yunjae

hua~~~nak add kos xleh....website jam..xleh masuk..ak meroyan la sesorang kat sini

...
anahana Post at 10-11-2010 01:44

gambar kedua tuh manga dari minami haruka..

gambar first tu aku tak dapat detect sape mangaka dia.. cantek gak.. bishie betul...

gambar last tak silap anime.. tapi cam tak.. sebab ade je game interaktif BL yg stail art dia camtu.. jadi tak pasti.. my first hunch mmg game interaktif la... kalau anime dah lama aku tau.. kahkahkah...

Reply  Kia_picanto

ko nak buat muke ala2 inesen ek time bace cite yunjae tu...: ...
anahana Post at 10-11-2010 02:01

err.. aku cakap aku inesen ek.. ekekeke... harus la beb... kene maintain muka inesen.. baru org ingat aku wat keje... ekekekeke.... kalau citer ala2 fluffy tu aku senyum jer la.. aku maintain je lagi.. tapi kalau smut tu mau hanaji beb.. mmg la terbayang.. ingat aku ni keras ker??? aku tulen bang
jgn cakap kat ibuka camtu.. mesti dia gile tak dapat baca nanti kang.. aku sure dia soh kita tepek citer2 kat winglin ngan LJ yg best2... mau dia soh aku hantar pdf/doc file fanfic yg aku save

err.. harus la.. tak mo la gaduh2.. aku sekali sekala pegi je umah sana.. AC tu Asian Celebrity.. derang pikiran suci la beb.. aku ngan ibuka je pikiran akak terpesong sket.. wakakakak... err.. aku rasa maybe betul kot.. derang tak masuk sini kot.. ade la sorang dua yg masuk... tapi tak la meroyan yunjae cam korang...

aku pon terkejut bila ade peminat hardcore yunjae kat sini... perh.. ingat aku ngan ibuka jer.. rupanya ramai lagi yg terpesong ek.. ekekekke

Reply 89# anahana

haaa.. aku dah ingat.. yg ni citer budak sekolah gambar yg ke 3 tuh.. ade game sekali.. tak silap ibuka suka citer dia... adoiii.. aku lupa la.. kat umah sana ade gambar budak2 nye...

haaa.. aku dah ingat.. gakuen heaven.. rasanye la.... ye ke ibuka???

Reply  Kia_picanto

ko nak buat muke ala2 inesen ek time bace cite yunjae tu...: ...
anahana Post at 10-11-2010 02:01

takdenye nak inesen dehhh... kia-hime ada tepek fanfic dulu, harus otak aku bekerja keras menterjemahkannya lam bentuk imejinasi...
ahahaaa...nk tepek sini pon boleh, kasi link pon boleh jugak sbb nk kene mintak permission dari writer tuh kalo nk tepek... kia-hime dah kasi link 1 fanfic...habeslah akuuu...

peminat jaejoong kat bod AC tuh ske jaejoong sorang je kut...ske tgk jaejoong yg malu2...sweet... tapi tak ske kalo dikapel2 ngn sesapa... aku rasa camtu la kannn... rasanya cam tak ramai yg tau umah bishie/yunjae aku nih kat sini... sbb biasanya kalo nk moyan yunjae, kat umah AC tuh sbb selebriti kan... bishie tuh ye lah kat bod sini... aku jarang pegi bod sana, sbb aku mmg ske lepak bod sini je...

betul ckp ko, ramai yg minat yunjae, tapi derang tak jumpa umah ni...

hehehe... enjoy baca...

eh... apsal plak tak jupe yg cium bersungguh tuh??? byk la baba ...
Kia_picanto Post at 10-11-2010 02:18

mmgla babaknya bnyk...tapi apesal aku rasa cam biasa je?...takde rasa pape pun?   apekah aku sudah rosakkkk??
wehhhh...ada link tak bidio yg ko tgk tu?... nk tgklah...musti rasa cam real sbb muka pelakon tuh nk dekat2 sama ngn yunjae...
wahhhh...harus aku nk tgk cemolots derang...

Reply  anahana

haaa.. aku dah ingat.. yg ni citer budak sekolah gambar yg ke 3 tuh.. ade g ...
Kia_picanto Post at 10-11-2010 02:53

citernya aku tak tgk lagik...tapi aku tepek sbb bebudaknya sgt bishie...
anime dia nantilah aku tgk... ni pun bersusun2 anime nk kene tgk...

Reply  anahana

haaa.. aku dah ingat.. yg ni citer budak sekolah gambar yg ke 3 tuh.. ade g ...
Kia_picanto Post at 10-11-2010 02:53

kia-hime...nti pi umah zakuro ek?...
aku dah wat summary...

mmgla babaknya bnyk...tapi apesal aku rasa cam biasa je?...takde rasa pape pun?    ...
ibuKA Post at 10-11-2010 17:48

entah la.. agaknye kot... ekekekek

nanti aku tgk jap...

ni tgk fanart ni dulu.. comel je dia wat tema goong tuh...

ibuka.. nah....

video yaoi yunjae... pening aku tgk...