CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

gambar2 hantu yang berjaya ditangkap...

ye ye sumpah aku caye cakap ko sikit pun tak ragu..

dalam kawasan ni dah banyak aku tangkap gambar yang jelas pun ada.. tapi xdapat di siarkan sebab dia ...
eazzad Post at 9-1-2011 14:21

dlm thread2 aku yg lepas.. byk gambo2 aku yg bersaiz besar.. lebih dr 2mb.. aku upload direct dr DSLR tnpa kecikan dulu.. try la upload agi.. maybe berukband ko slow kot..

semua botol yang berlainan cuma jenis botol je sama.... semua pakai botol livita... jangan pulak kor ...
eazzad Post at 9-1-2011 20:29

woooo... ok.. kalo btl dlm botol tu makhluk halus.. sapa yg tangkap tu?... still dlm simpanan @ dah buang?..

asal sumenye mcm tak nampak pung???

dalam kebanyakan botol2 ni memang diorang buang.. xakan simpan... diorang akan buang ke laut atau sungai ataupun parit yang besar...

kekadang tu diorang ada yang pakai botol2 yang cerah macam botol sos cili tu... tapi dalam adalah kacang2 hijau ataupun garam... selain tu botol2 mineral tu yang dibalut dengan kain hitam ataupun plastik hitam...

yang ini botol hitam livita ni senang nak tengok perbezaan dia dan jelas sikit dari yang lain...

yang lain tu memang susah sikit nak imagine tapi ternyata ada dalam tu cuma supa dia susah sikit nak tengok hanya nampak bentuk badan je....

yang ketiga tulah hantu jogos tu.. sebenarnya itu adalah hantu yang bernama hantu jenglot..... yang berupa binatang buas....

yang dalam botol ada nampak x yang belah bawah tutup botol tu... itu sebenarnya
anak kerak dan sejenis hantu yang lain.... hanya nampak bentuk tangan dan kaki....

kalau tak salah aku sekolah tu member aku yang niaga kantin kat situ..nanti aku tanya dia b ...
billionman78 Post at 9-1-2011 22:38

kalau boleh ajak kawan ko tu masuk ke kuarters guru tu.... dan merasailah kehadiran dia...
kalau nak tahu tahun lepas kecoh pihak kuarters ni buat kenduri sikit malam tu tuk buang hantu2 ni tapi xberjaya diorang buat mengamuk 1 malam.... semua orang kat kuarters tu xleh tido.....

yang ada duk kat kuarters tu lagi ada cikgu perempuan duk kat situ dan kerani sekolah tu.. yang lain cikgu2 sekolah lain....

harap ko berjaya tangkap gambar makhluk tu...

Follow Us
tak nampak ape dalam botol tu...
cube ko tegakkan botol tu atas meja, pstu amik gambar....baru jela ...
Lulz Post at 10-1-2011 02:28

sebenarnya dah banyak kali aku cuba ambil gambar dah pelbagai sudut dah ambil cuma ini je yang dapat di lihat....

skeez... internet sikit memang slowlah memang aku pakai berukband yang slow pun sbb kawasan ni xada 3g lagi....

sesiapa yang duk kat batu pahat... nak tengok hantu ni dalam botol ni masih ada lagi dalam simpanan.. siapa pun boleh datang dan nak tangkap gambar dengan jelas....

sila datang ke sri sulong kedai depan jalan no kedai 76 sebaris dengan restoran etika emas......

Uploaded with
eazzad Post at 8-1-2011 11:55

Apa kebenda nih...tak berapa clear pongg....conteng banyak sangat dekat gambar tuu.. post la satu gambar clean dan satu gambar yang conteng-conteng tu untuk comparison....

sebenarnya dah banyak kali aku cuba ambil gambar dah pelbagai sudut dah ambil cuma ini je yang d ...
eazzad Post at 10-1-2011 12:36

kalo slow mmg payah sket la nk upload pic yg bsr2.. eerrmm.. ok..

macam kes sorg forumer dari sabah tu..yang ada pic hantu kt gunung kinabalu...maybe kita ni susah nak nampak..tapi certain org je mcm tt leh nampak..ape2 pon..tq bro...

Reply 52# larikesurga

TT ni pompuan tau... bkn lelaki aku pun ingatkan laki kalo xbaca kisah dia sebelum ni

laaaa..TT ni pempuan ke?? aku ingtkan laki...nama mcm laki

hehehe sorry tt...ingatkan laki..berani TT tangkap gambau hantu..

kat batu pahat ada 1 kawasan perkampungan yang bernama batu putih... ikut kata orang2 situ siapa yang pergi sana tu akan hilang....

dan 1 lagi di bandar jalan tongkang pecah kat taman tema air... kat situ pun ada kes siapa yang pergi main bot2 kat tasik tu akan hilang... tahun lepas ada 1 kes jugak kat kawasan tu orang yang naik motor tiba2 hilang macam tu je.. hanya motor dia je ada.. orang xada... nak cari dalam tasik tu xsiapa pun yang berani masuk selam....

aku cadang nak ambil gambar2 kat kawasan tu mungkin ada sesuatu yang kita xleh lihat dengan mata kasar kita... memang misteri kat situ nanti aku terjah....

harap kawan2 leh bersabar untuk pic yang terbaru ok....

TT ko beruntunglah dapat nampak benda2 ni.... hantu2 kat gunung tu memang banyak ke? aku teringin nak tengok hantu2 yang kat pontianak tu.... siapa yang ada gambar kat situ silalah masukan pic2 tu kat sini...

pada sesiapa nak masukan pic2 yang lain silalah upload kat sini.... boleh meriah lagi...

Rate

1

wahhhhhhhhhh..

bolehla aku upload gak..tah kat benang mane tah aku letak pic antu lam botol..

jap nak selak2 la..

dah jumpe nanti aku oplad.

kenapa hantu2 tu takleh melepaskan diri dari botol?

xsemua botol yang boleh kurung jin..... hanya ada jenis2 botol je yang boleh... contoh botol yang gelap.. labu2 yang dibentukan untuk khas mengubat.. tapi bukan labu sayong yang buat untuk minum.....

dan kenapa dia botol? sebab botol tu berbentuk 3 penjuru.... bawah kembang dan atas kuncup seperti 3 piramid... 3 piramid ni adalah menarik gelombang2 yang positif atau negetif masuk ke situ.. contoh kita tengok piramid mesir kenapa mamia xreput? sebab faktor bentuk 3 piramid.... dan kenapa 3 bermuda sebab berbentuk 3 piramid... jadi semua jin2 dan syaitan akan terkurung dan xleh lepas...

kalau x paham leh tanya lagi...

UNTUK PERHATIAN SEBENARNYA AKU YANG TANGKAP JIN2 TU KE DALAM BOTOL TERSEBUT....

ada ulama mengatakan mengarut tangkap2 hantu ni sbb bilangan mereka 99(kot aku pun xingat) lebih banyak dari manusia dimuka bumi ni. halau hantu boleh jadi, tangkap hantu?
itu ape yg aku dengar la...

ape pendapat tt gosbaster?

ahhahahaa.. aku suka ko panggil aku TT gosbaster... hehehhehee..

sebenarnya memang kita boleh tangkap hantu tu... itu pun kepada orang yang boleh tangkap dan cara tangkapan dia tu.. setiap orang lain2... setahu aku darul syifa' pun menangkap hantu juga....

memanglah jin dan syaitan ni banyak kalau dilepaskan sebab tu lah penyakit asik ada lagi... kalau dikurungkan dia xganggu lagi... tok moh pun xdapat hubungi dia lagi...

ape yang aku pickan kat situ menunjukan dan buktinya kita manusia boleh tangkap hantu2 ni.... itu semua adalah kuasa Allah SWT....