CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

★-pengalaman sebagai perawat-★

Close [Copy link]
Papa saat... eazzad masih xpuas hati sebenarnya sebab eazzad masih duk lawan dengan bomoh semalam..  ...
eazzad Post at 6-3-2011 10:27

eazzad..aku sokong 100%. kurangnya sorang tukang sihir, maka berapa ramai umat yg dapat diselamatkan. biarkan dia selagi dia tak nak taubat. inilah cara perawat yang sejati.......kalau takat tibai jin ajer ape kelas. kuar masuk kuar masuk. sampai bila pesakit nak bertahan, kalau mesin pun boleh rosak inikan tubuh manusia.

bagaimana dia selama ni menyeksa orang yg tak berdosa, kali ni biar dia sendiri pula rasakan apa yg dia dah buat pada orang selama ni..entah berapa ramai dah org menderita kerana dia.

syabas eazzad.

huhu.. Aku juga sokong kekdahnyer.. Hehehe.. Pape pon..ati2 eh eazzad.. Kalo perlu bantuan pape bgtau je.. Tolong angkat barang ke.. Tolong kemas2 ke... Hihihi...

timakasih la kepada papa saat, TT dan encik TB tolong jawabkan soklan. hehehe...

takpe TT, orang yang memang tak makan saman camtu memang patut jer ajar dia dengan cara tu. kalau tak, dia tak insaf, hari lain orang lain plak yang merana. skarang biar dia sedar akibat perbuatan dia, macam mana sakitnya dia buat kat orang

ahh.. aku nak minta tolong je.. dengan korang Tb dan papa... boleh bawa besen besar xnanti bila ke hotel nanti... sebab nak buat mandian nanti... hehehehe

baby nyer bath tab leh la...

Reply  tunggulbatu

pak TB, takkan dia tibe2 nak anta kat pak? yo yo oo je tak berisi konon :lo ...
Noobish Post at 6-3-2011 00:01

ade la org yg dengki nak anta benda tak elok tu..biasalah.. Tak berisi pon.. Kecik dan comel.. Hehehe... Ada la isi sket...isi ngan Al Fatihah saje..

Follow Us
ahh.. aku nak minta tolong je.. dengan korang Tb dan papa... boleh bawa besen besar xnanti bila ke h ...
eazzad Post at 6-3-2011 11:44

carilah hotel yg yg ada bath tub tu......aku pun nak jugak berendam..hahaha....

eazzad nanti aku bawak sorang pesakit ni...aku mintak sangat eazzad bantu sehabisnya....bak kata orang " once and for all". sebab pesakit ni dah ramai jumpa perawat termasuklah imam imam masjid, ustaz ustaz, perawat tradisional, perawat pakar saka di TV3 tu. untuk pengetahuan eazzad  mcm mcm kaedah dorg dah buat tapi tak menjadi. cari punca dan musnahkan habis habisan, kalau perlu tukang sihir tu sekali dibanteras...tapi ingat tukang sihir tu bukan sorang yer....antaranya tok cha siam, tok batin, wak indon dan org melayu tempatan. lebih kurang 7 orang kalau tak silap.

mintak tolong sesangat, sbb mangsa ni dah tak berdaya dah.wang pun dah abis.

ahh.. aku nak minta tolong je.. dengan korang Tb dan papa... boleh bawa besen besar xnanti bila ke h ...
eazzad Post at 6-3-2011 11:44

adusss... Besen..?? Kalo baldi ader la.. Hahaha...

Nak kne rendam pesakit ker..? Kat hotel kan ade tab besar tu.. Apeda besen...

carilah hotel yg yg ada bath tub tu......aku pun nak jugak berendam..hahaha....

eazz ...
Saat Post at 6-3-2011 11:54

hehehe..nak berendam ke nak kene rendam...?

HuyooOO..teruknye pesakit tu.. Ari ape saat dtg, dtg ari sabtu ler seawal pkl 10. Nt kita bole sama2 tgk2kn pesakit tu.. Sy dtg kol 10pg...

HuyooOO..teruknye pesakit tu.. Ari ape  ...
tunggulbatu Post at 6-3-2011 12:04

aku kena tgk dulu pesakit tu dapat cuti ke tak, kalau dapat memang awal pagi ler sampai, kita pekena teh tarik dulu. kita lepak sampai eazzad abis berubat la. amacam?

HuyooOO..teruknye pesakit tu.. Ari ape  ...
tunggulbatu Post at 6-3-2011 12:04

memang teruk pesakit ni kena. tu yg aku bagitau eazzad dulu. perawat yg paling kuat pun setakat bole settle 2 minggu je pesakit sihat. lepas tu mula laa balik episode mengerikan. tapikan, aku rasalah firasat aku....sihir tu dah lemah sebenarnya, tapi cuma tinggal nak kuarkan jin tu dan musnahkan puncanya aje. jin tu dah tak melawan ketika berubat...dia hanya bertahan aje, namun tulah, bertahan pun tak kuar jugak. perawat dah tatau nak buat apa lagi dah.

aku kena tgk dulu pesakit tu dapat cuti ke tak, kalau dapat memang awal pagi ler sampai, k ...
Saat Post at 6-3-2011 12:11

sy dtg awal, bior wife lepak ngan eazzad.. Tgk keadaan la.. Tp sy akan lepak sana smpai mlm jika perlu.. Lgpon nak interview ngan eazzad kan..? Hehehe...

Nak pekene teh tarik sy tak minum teh.. Hehehe.. Sy minum kopi'o je... {:1_144:}

sy dtg awal, bior wife lepak ngan eazzad.. Tgk keadaan la.. Tp sy akan lepak sana smpai ml ...
tunggulbatu Post at 6-3-2011 12:33

interview dah semestinya.....aku harap nanti kita balik bukan tangan kosong, paling paling pun 2-3 ilmu kita dapat dari eazzad ye tak? kalau dia kedekut ilmu, kita mandikan dia ngan limau laa....hahahahaha

alaa...lepak ler sampai malam...kita tgk rawatan eazzad tu. lagipun kita kan PA dia.

memang teruk pesakit ni kena. tu yg aku bagitau eazzad dulu. perawat yg paling kuat pun se ...
Saat Post at 6-3-2011 12:14

ermmm.. teruk jg tu.. Sy dpt rasakn aura benda tu...

Takpelah..nt kita tgk sama2... InsyaAllah ada la ikhtiar dan ilmu yg bole digunakn nt oleh eazzad.. Kita bantu.. Pesakit yg saat ckp ni mcm ada masalah diri sendri jg.. Dia ada simpan rahsia tu... Nt tgk ler ape ikhtiar eazzad...

ermmm.. teruk jg tu.. Sy dpt rasakn aura benda tu...

Takpelah..nt kita tgk sama2... Ins ...
tunggulbatu Post at 6-3-2011 12:42

harap dia dapat cuti la. bukan senang eazzad nak dtg kl nie. masalahnya 3 hari tu nak amik cuti. dia ni keje shif, sabtu ahad pun kekadang kerja.

mana lak si nana eazzad ni???????????

interview dah semestinya.....aku harap nanti kita balik bukan tangan kosong, paling paling ...
Saat Post at 6-3-2011 12:39

hehehe... Jgn mandikan ngan limau..!! Rendam je dlm tab tu... Hahahaha... Ngamuk eazzad kang nih..

Mmg bole lepak sampai mlm.. Takde hal.. Kalo eazzad perlu bantuan, aku bantu jg.. Tu sbb aku nak dtg awal, nak dia scan aku dulu, nt tak ler terganggu masa dia merawat...

hehehe... Jgn mandikan ngan limau..!! Rendam je dlm tab tu... Hahahaha... Ngamuk eazzad ka ...
tunggulbatu Post at 6-3-2011 12:49

sama la aku pun nak eazzad scan tgk ade tak lagi tak tempias kat aku. bro tak keje ke?

dh 100 pg dh tred ni..

tp x hbs baca pn lg..bru pg 23 lg..

mana laa si eazzad ni......bukak rumah baru eazzad...dah sampai 100 pages dah nie.

100 pages di sebabkn 2 org tu je..tuan tanah tak seberapernya..kalu duk dgr dia duk bersembang dua org..da 4pages da..lebih2 ag kalu msuk bab.....