CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: idakamaruddin

banglo berhantu & pelbagai cerita seram #42 {GAMBAR PG17,28&36} 03032011

Reply  skeezotone

pocong tu spesis GAYah ke...peh ini lg serammmmm
kikuri Post at 19-1-2011 16:45

apalak ko nk seram.. hantu gay kaco laki je.. hahahaha. ke.. pocong tu mntak tlg bkk ikatan dia.. aku slalu dgr citer pocong mntk tlg bkk ikatan dia.. seram seh..

mak aihhhh... aku penah gak dengar citer
budak asrama..tido kan main lena
siap mimpi best lagi
bgn2 je terkejut tengok member2 kerumun katil die
and tanye " ko ok ke?"
die pun tanye la..nape?

malam  tadi member atas katill die (dabel deker) tgh tido
tetibe rase katil tuh bergegar kuat
die pun intai la member bawah (budak tuh la)
tengok2 budak tuh tengah syok peluk pocong cam bantal golek
yang bergegar tuh sebab pocong tuh bergelut nak melepaskan diri hahaha
last2 diorang jolok pocong tuh pakai penyapu then die jatuh tergolek bawah katil
trus ilang
hahahahhahaha
cam citer katun plak

Reply 21# skeezotone

yelah maksud aku seram bg kaum lelaki la...kalo tgh nyah pon dah ngeri inikan plak antu Gay... nape nak kene tolong bukak ikatan..tak bebas ke nak berlari

Reply 22# afira

hahaha...taw takot kene pelok

siap mimpi best lagi
bg ...
afira Post at 19-1-2011 16:53

siap leh jolok pocong pakai pnyapu tu.. terrorist habis bdk2 tu time tu.. hahahaha

Reply  skeezotone

yelah maksud aku seram bg kaum lelaki la...kalo tgh nyah pon dah ngeri inikan  ...
kikuri Post at 19-1-2011 16:54

eerrmm.. kalo ikot citer org, pocong ni mnjelma sbb ms mayat dia dikebumi, org lupa nk bkk ikatan kt kepala dia kalo xsilap.. lps tu bila dia mnjelma jadi pocong mmg dia nk suh org tlg bkk ikatan la tu...  lbh kurg camtu la.. hehehe

Follow Us
Reply 25# skeezotone

ala...budak2 skolah ati kering hahahha
kalau letak antu ngan diorang antu tuh yang lari

Reply 24# kikuri

tuh la dedor kot
tuh la slame ni sibuk sangat kacau orang kan
skali die yang kena padan muke hahahaha

kisah 2:
penanggal memburu mangsanya

kisah ni di ceritakan oleh nenek kpd kawan aku...mase ni aku x balik rumah mase weekend, so ikut kawan aku balik kg umah nenek die kt felda kt pahang...

mase ni musim durian..mmg syok r, selain dr mkn buah durian dpt makan buah-buahan tempatan lain...sedappp wooo....

kami makan kt rumah je bkn kt dusun ye...so tgh2 syok makan, nenek kawan aku ni buka cerita...die ckp kt kg die ni kalu kul 8 mlm mmg sunyi...aku ms tu mcm bengap sikit, aku bisik la kwn aku "mau nye x senyap, xde entertaiment..nk g mane sgt, buka pintu rumah nmpk ladang kelapa sawit"

kawan aku kuih aku, die ckp bkn sbb tu, so nenek die pn buka la cerita...baru2 ni (mcm 3-4 bln lepas la) kecoh pasal penanggal cari mangsa...biase la kwsn kg, ramai plak dlm mase yg same beranak same...so nk di jadikan cerita dlm kwsn kg kawan aku ni ade lebih kurang 5 org beranak berpantang sekali...

so nenek bidan yg mengurut kt kwsn kg ni, mmg tight gile la schedule nye sbb nk amik tempahan mengurut org kn...

1 day, nenek bidan ni x larat sbb rumah dorang jauh2...die ckp die xleh nk smbung urut utk rumah kakak ni (x hengat name ape) rumah die hujung kg gak la...mcm jauh sikit dr org..(kejadian ni ms ni dlm thn 2003), laki kakak ni ckp kalu nenek bidan tu x nk urut bini die sape yg nk urut kn lg bini die? so nenek bidan suggest suh pggl mak tam bidan dr felda lg 1...ok nk bg gambaran felda jengka ni besar ye...sgt byk seksyen...mmg jauh la jarak kg nye..x main la jalan kaki..kene naik motokar gak la..

nk di jadikan cerita, mak tam ni mmg org kenal la...ramai org tau die mcm umo 90thn lebih dh, tp gaya die mcm 70an, n msh kuat lg, korang bygkan la die bole jalan kaki sensorang dr rmh die ke simpang dpn sbb n tggu bas nk g pekan...dr rumah die ke simpang tu agak2 dlm 2 kilo gak la...jauh kn..

pernah dgn anasir2 org ckp die membela..die ni mcm 1st peneroka yg meneroka kwsn felda ni..so org otai la...

die anak sorang je..tp anak die balik jarang2..time raya je ade...(tu org cite la...)
berbalik cerita kakak yg dlm pantang tu, laki die mcm xleh nk wat ape dh, die terpaksa jugak pggl mak tam ni mengurut bini die...mcm biase, mak tam mesti letak time kn bile2 die bole dtg, yg laki bini ni pelik sbb mak tam ni selalu je letak timing ngurut kul 11 mlm...apekejadah la kn..padahal siang hari pn bole..bukan nye bz sgt mak tam ni...

so, nak x nak laki die pn ikut kn je la sbb die yg nk mengurut kn...die ckp la kt mak tam ni, tggu malam ni die dtg amik naik kete, mak tam angguk...

cerita nye kt sini, mase laki die kuar rumah dlm kul 10mlm mcm tu, die tggalkan bini die ngn anak sulung die umo dlm 11thn and baby je kt umah...

semasa peninggalan laki die, bini die mcm biase la susukan baby, and anak sulung die dh tertido sebelah die..utk menghilangkan rase sunyi (sbb die rase lain mcm je) die pasang la tibi...tp dlm slow version la sbb x mo anak die terjaga kan...

tetibe..die rase mcm ade bunyi mcm "uak..uak..uak" nk ckp burung hantu pn bukan...kt luar rumah die..rumah die ni papan..half papan, half batu... dapur die batu la..die duk kt ruang tamu...tgh2 duk pk bunyi ape tu, die mcm ternampak siling rumah die mcm kepala org berpusing2..360 darjah woooo!!! kt siling rumah die..

paham2 la siling rumah / bumbung rumah papan kn ade lubang...tp kepala tu x masuk...cume menampakkan kepala die je...die nmpk mcm mata merah mcm tu...siap berlaga2 ngn kayu rumah tu...mmg jelas la...

kakak ni dh mmg takut nk mampus dah..habis die bc macam2...baby die dh menangis kuat dh..tp pelik anak sulung die x terjaga lgsg.. die sensorang dah kaku dh kt situ, ngn baby meraung lagi...serammm woooo!!!

tetibe, die dgr org ketuk pintu, nasib baik bende tu hilang...ms tu jam br 10.15..pelik gak die sbb x kn laki die cpt balik..sbb nk g umah mak tam tu jauh jugak...patut kalu ulang alik tu, dlm 10.40 plg cepat sampai...

kakak tu gagah kan diri bangun n buka pintu...nak tau ape die nmpak???

die nmpk mak tam dh terjengul dpn umah siap isap rokok daun tu...terkejut nye die...

die tnye gak la laki die mane, die ckp laki die x smpai2...so die datang la sendiri..
pelik jugak..x kn jalan kaki kot...kakak tu tnye mak tam dtg naik ape...mak tam diam je x ckp pape...bole die ckp "ko ni nk soal siasat aku ni ko igt ko sape??"

kene jerkah la plak...mak tam tu ckp, cpt baring aku nk urut...kalu lambat ramai org "kacau"

kakak tu dh skeri dh...kakak tu siap ckp "tunggu abang amin (bukan name sebenar) balik dulu la" sbb kakak tu dh rase lain mcm...

mak tam ni bole la jawab, "ko ni jgn nk mengada la..aku dh la dtg jauh2 ko nk suh tggu lg, jgn mengada la!!"

kakak tu mmg dh takut..menangis ni..smbil tu die cb nk amik henset die nk coll laki die, anak die si baby tu dh menangis dh...mak tam offer nk pengang anak die, sampai sudah kakak tu peluk anak die...

kakak tu cb alih kn perhatian mak tam, n die cb sorokkan rase takut die die konon2 wat berani la...die siap ckp mak tam g la tgk tv dulu...yg aku kelako, mak tam tu jawab "ko igt aku dtg nk tgk tv ke??"

lame gak la kakak tu berbasa basi ngn mak tam...setengah jam pstu, henset kakak tu berdering, laki die kol...

nk tau laki die ckp ape?

laki die ckp "sayang mak tam xde kt rumah, org kwsn sini ckp dh brp hari die balik umah anak die...!!!"

pastu ape lg...berpaling je die ke arah mak tam, tgk mak tam tu dh xde!!! siap bunyi sahut "uakkk!! uakkk!!!" dr luar rumah...!

ape lg, kakak tu ckp kt laki die "abanggg!!! cpt balik td mak tam mane nth dtg sini!!!! takuuutttt!!!!"

menangis baby tu x berenti lg...alternatively, laki die col jiran terdekat suh dtg umah die skg teman bini die..nasib baik la ade yg datang kalu x.............!!

kakak ni cerita kt nenek kwn aku mase ni nenek kawan aku melawat die...2-3 hr pastu...

sereeemmmmm kn????

Rate

1

Reply  idakamaruddin

1st time dengar pocong punya gender lelaki.....tp kenapa dia kacau yr ex-bf ...
ronin Post at 19-1-2011 16:42

pocong tu nk tukar selera kot

baguss dah bkk pun umh sendiri.pasni disusuli umh banglo kat kg lak  btw mau jadi giler akak kalo  ...
pinktriangle Post at 19-1-2011 16:35

xtau la kak...kami lost contact taun 2007.. xtau la die dh kawen ke blm...

mmg btl effect die, teruk sgt selalu xleh tdo...smpai kelas die x pegi sbb mlm xleh tdo..pelajaran pn merosot...

tp ex-bf ni mmg degil..nth la...xtau la cmpur malas ke hape..penah la pggl ustad tolong bg pendinding ke hape ke...

ustad tu mcm tau kot, bole ustad tu ckp kalu tuan badan sendiri x nk usaha mcmmne kn?

kami clash pn sbb sikap die jugak la..

bkn sbb hantu sgt...tp diri die tu...dlm jiwa die ade masalah...

x leh la nk hurai kn...buka aib org plak..

fyi, ex-bf ida ni mmg hensem la...ramai gak minat die...tp kalu pmpn2 tu tau hantu pocong sllu tdo ngn die cnfm org x brni nk kapel ngn die kn...

Reply  idakamaruddin

1st time dengar pocong punya gender lelaki.....tp kenapa dia kacau yr ex-bf ...
ronin Post at 19-1-2011 16:42

rasenye die nk berkawan kot...nthla...selalu die cerita malas nk layan sgt..sbb takut ilusi die je lebih...nk dpt perhatian kn..lelaki ni bkn btl sgt... wuppsss!!

cm aku caye cite die sbb kakak die pnh kol aku masalah adik die...

sebenarnye family die ni x suke aku (sedey igt balik) kakak die tnye kt aku "ko ni btl2 nk kt ali ke? kalu ko kawen pn blm tentu ko dpt tdo ngn die" motipppp????

siap mimpi best lagi
bg ...
afira Post at 19-1-2011 16:53

xtau la kalu mmbe ko bole tdo lene...

ex-bf aku ckp die je leh nmpk...mmg usik betul2 la...

kawan2 die mmg x percaya..cm ade gak la sekali dua kwn die dgr die mengigau ckp "jgn kacau! jgn kacau"

kisah 2:
penanggal memburu mangsanya

kisah ni di ceritakan oleh nenek kpd kawan aku...mase ni ak ...
idakamaruddin Post at 19-1-2011 17:07

mak tam ni membela kot.. bidan2 kg dulu2 mmg ske membela.. ntah2 penanggal nk dtg isap darah kot..

mak tam ni membela kot.. bidan2 kg dulu2 mmg ske membela.. ntah2 penanggal nk dtg isap darah kot ...
skeezotone Post at 19-1-2011 17:26

mungkin la kot...aku mase nenek kawan aku cerita ms tu br kul 9 mlm..aku dh ketaq dh...ajak membe aku masuk tdo terus..

nenek die ckp jgn la tdo lg,..kalu nk dgr bende tu, tggu la sikit..nnt msti dgr..

org yg x ade ank kecik mmg x takut la...

aku dh ketaq weyy...nk terkucil memalam pn aku tahan...dah la sejuk umah die tu...pundi kecing plk asik melawas je...sabor je la...

mungkin la kot...aku mase nenek kawan aku cerita ms tu br kul 9 mlm..aku dh ketaq dh...aja ...
idakamaruddin Post at 19-1-2011 17:28

bestu.. mlm tu ko xdgr pape ke?..

hahaha, mengulor tak pa, jangan membiawak. hahaha
kikyou Post at 19-1-2011 16:27

mcm ni hidup makan gaji..mengulor je mampu...

bestu.. mlm tu ko xdgr pape ke?..
skeezotone Post at 19-1-2011 17:31

x dgr..sbb aku nk tdo tu aku pasang head phone...mmbe aku ni ckp jgn la tdo lg...kite tggu...huh jgn harap la...

aku ms tu ngn kawan aku lg sorang pakat2 pejam mate, x mau dgr!!

Reply 29# idakamaruddin

adeh...seram banget weiiiiiiiiiiiiiiiiiii

memang ade membela pun orang tua tuh kalau tak camne bleh datang sendiri jauh2
lagi pun bukan die yang datang tuh huhuhu

x dgr..sbb aku nk tdo tu aku pasang head phone...mmbe aku ni ckp jgn la tdo lg...kite tggu ...
idakamaruddin Post at 19-1-2011 17:32

iasey.. ruginya xdgr.. bkn slalu leh dgr bnda2 pelik camtu