CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: JulietTheOrange

Tak mau cakap...tapi tak boleh nak control [hupdate page 25]

pg td star terlelap sekejap lpas hantar anak star k sekolah....maybe adalah dlm 20minit star terlelap...dlm2 terlelap tu,star bmimpi yg anak star yg bongsu ni berubah muka jd hitam legam....dlm mimpi tu,anak star tu tgh demam..tiba2,muka dia berubah jd hitam legam..tp sebelah muka aja....sebelah lg x hitam.....tgh star jerit2 panggil hubby star tu,terus star tbangun....kus semenggat......apa maksud mimpi tu ekk...

Skg ni Jin dah advanced... tp masih ramai yg tak pocoyo..
Dah kene br percaya...

bila bc citer TT psl ada 6-60ekor jin tu, mcm btl apa yg hantukiller bgtau kt page 1 ke 2 tu? lupa

sabar la TT..byk2 bc ayat quran terutama ms nk tido tu

moga x kena kacau lagi n cpt temu jodoh

betul kata hantukiller... waktu sy awl baca oun sy dapat tau byk jin yg dlm bdan ni dia update dari tmpt2 lain yg awk salah berubat,... jin ni once bila dia dah masuk dia sgt2 lah liat nk kluar... apa yg boleh awk buat ialah buat pembersihan menyeluruh, tanya eazzad dia bleh bersihkan rumah kan.. klo tak tahu pindah ke dekat umah yg dekat dgn masjid, n jaga la pergaulan.. tips sy ialah dr asik kena je pastu mintak tlg org ubatkan, baik kita sndri beljara camner nk ubatkan diri sendiri..

selame ni merata2 tempat aku berubat...puncanya adelah sbb berat jodoh.. bila berkawan, bertunang, s ...
JulietTheOrange Post at 16-2-2011 14:45

TT berubat dekat mana ye. Mil pun ada masalah jugak. Tapi mil rasa macam berat hati nak pergi berubat. Tak tahu la kenapa. Mil pernah jugak mimpi kena kejar dengan sekor ular. Bila mil bunuh, ular tu hidup balik & kejar mil.

update rawatan kali ke 3

mcm biase, imam suruh baring dan diselimut dgn sejadah. pejam mata, koso ...
JulietTheOrange Post at 2-3-2011 09:02

adoii dia lagik...aritu dah kena potong kaki kan?? mendalam betul cintanya pada TT.....

takpe..lepas ni kita tgk ade lagik tak....

Follow Us
abang aku tabliq tau.. jadi dia selalu keluar..... dan ada banyak pengalaman ngan jin ni.. dan keluarganya pernah juga di ganggu oleh jin.. tapi dah ok dah..

nanti dia akan cerita kat kitaorg.. sumer jin yang di halau kuar akan duduk dalam masjid.
sebab jin mesti berumah...
Jadi setiap masjid mesti ada JIN... selalunya org2 yang tido kat masjid tu mesti akan jumpa jin2 ni.. dan biasanya org2 tabliqh ni memang selalu jumpa..

memula abang aku masuk tabliqh ni.. kali pertama keluar daerah.. dia terjumpa jin masa dia nak gi toilet.. terus abang aku belari masuk dalam kumpulan dengan pucat leci.. tak jadi meneruskan hajat.. org yang dah biasa dlm kump tu hanya tersenyum simpul tengok muka abang aku.. apa daaaaaa......

Rate

1

em..baru semalam aku mimpi jatuh bangunn
.selalu gak macam ni.jkngkadang tak sedar.tapi kalo kuat snagt samapi tersedar.
member aku samapi takmo tido sebelah die kata kalo tido dengan aku mesti die pun tersentak2 sebab aku.hehe
ape leh buat diluar kawalan..sian aku sellu kene tido sowang.
waaa nape jin sebok ddk dengan aku ni

sekarang aku gasak mmpi pontianak jer... yg peliknyer, aku potong lidah pontianak tu n simpan dan xmo pulang lidah tu..

pastu mak aku ckp, aku slalu meraung2 sayu dlm tido..padahal mase tu aku xde mimpi or ngigau ape pon...

Aku dulu selalu mimpi mengarut2... Yg biasa perawat bgtau tu...
Last2 aku amalkan sblm titon Bc Al-Fatihah, ayat kursi, 3-Kul, Mengucap, Doa ape2..
Skg ni xpenah mimpi dah... Pelik gak aku...
Tulah Kebesaran kalimah Allah S.W.T.
Try la..

kalau nak marah dengan ahli keluarga 24 jam tu ade................gangguan jugak ke?

pengalaman juliet tu aku penh alami..tp aku xpengsan..sbb aku lelaki..org kata semgat kuat..tp meraung..cam lembu kena sembelih..menangis..mmg ad ah..tp aku sedar..lam ati aku ckp..masa tu perawt soh aku mengucap..bila aku nk mengucap j..raser sebak..terus nangis esak2..malunyer aku nangis..cam pompuan..hahahaha..lg satu..kalu amik vedio nie kn bs..boleh tnjuk kt kwn2..he2..jd cam 2 kerektor..satu nangis..sakit..satu ag..pikir macam2..mula2 rawatan..aku berlawan dulu..tp xde org pegan..aku nk bagun xleh..meronta2 jlah..tangan pusing j..semua kekuatan aku..aku guna..last2..xde daya da..kepala plak berpusing2..
sbelum ku g berubat..mlm tu aku mimpi..a 2eko budak ngan aku..satu tino..satu jate..yg jate ni beso skit..abg dia kot..dia pesan kat aku..jgan ah tinggl dia..sian kat dia..tgk nie..sampai nangis2da..aku tgk ah kecik tu..mmg dia nangis pn..tp ruper2 aku yg nangis esokan tu..hampeh..memalukan..hahahaha..ntah mana jin aku sapu da..my b slah tempat berubat kot..

Rate

1

psal nk maki k perawat nie pn aku penah alami..tp xkua ah..sbb aku tak pengsan..aku sedar cume bila da sakit tu..bila aku da mengeliat..mula lah..dlm ati mcm2 kata kat perawat..penah mintak ihsan..boleh tak stop dulu..he2..perawat ckp..mana boleh..penah aku raser nak lari je..perwat tak buat apa pn..cume letak tapak tgan kat belakang aku je..tp aku yg mengegel..aku gerak kdepan..dia ikut..tu yang aku tgk pintu..aku raser nak lari je..
tp ad perawat yg aklu benci sampai skrg..tak tahu kenapa..

Rate

1

Reply 30# hantukiller

jin dah menghantui perasaan????
..huhu.. mmg kenkdang ak berperasaan begitu kt huby... mari nk marah dan majuk dgn kes2 kecik... tapi bila dia kije mlm rindu la plak ..

2 minggu lepas ak gi teman huby berurut... yg tukang urut tu kejap2 tengok aku... then dia tanye " takpe ke tengok org berurut ni?"
aku jawab selambe la " x apa biasa dah tengok org berurut" sambil senyum kt tukang urut tu...

yang aku musykil tu kenapa dia tanya kt aku camtu? aku pun kurang senang dgn cara dia tengok aku..cam ade misteri yg di simpan.. nak tanye aku malu n takut... huhu

aku : ade 6.... ade 60..... (mendengus2)

alamak mcm sama jer dgn jumlah yg antukiller mention kt page 3...

rupanye yg masa rawatan petama jin tu tipu kate 6 aja.. padahal ada 6ploh...

Post Last Edit by JulietTheOrange at 6-3-2011 22:20

Kwn2, aku ade lg 1 masalah ntah nk kategorikan ape... Kene hempap atau ape pon aku xtau..

Aku jarang tido siang.. Tp kekadang kalu dh letih sgt, aku tetido jgk..ptg td aku penat sgt, so aku tido.. Xsilap aku stat tido kul 3ptg. Aku tido atas sofa kat hall.. So tgh aku syok2 tido tu, tetibe aku rase aku terjaga..tp aku xleh gerak sluruh anggota bdn aku hatta nk bersuara pun xboleh..aku nmpk adik aku lalu lalang tp aku xboleh nk gerak tgn pggil dier.. Seksanye mase tu tuhan je yg tau sbb mcm roh aku bergelut nk bersatu dgn bdn utk membolehkan aku bergerak/berckp tp xboleh..

Aku mampu jerit lailahaillallah dgn allahuakbar je dlm ati..mcm nk menangis rasenye sbb aku pkir, kalau adik aku kejut aku, msti aku boleh bergerak.. Tetibe dlm aku bergelut tu, tinge kanan aku tetibe berbunyik..mcm bunyik org drill dinding..memule slow pastu lelame kuat gile smpi rase nk pecah tinge aku.. Pastu dier stop..then bunyik lg. Mmg pelik sbb tinge kanan jer yg dpt tankap bunyik tu..maksud aku, bunyiknye btl2 kat tinge kanan.

Aku dh menangis2 dh..aku ckp 'abislaa aku xleh bersatu ngan bdn aku..mmg kejap lg aku mati'.. Mase tu aku pkir malaikat maut nk dtg jer.aku dh menggigil2 dh.. Tp ntah nape, kuasa Allah, pas aku ngucap bnyk2 kali, tetibe aku boleh gerak.aku terus terbangun ngan tgn menggapai2. Aku tau aku xngigau sbb aku nmpk adik aku..

Ape punce bende ni sbnrnye? Aku pun pening.. Pasni aku xmau tido ptg lg sbb dh kali ni, masuk 3x aku dh alami bnd ni dan sumenye mase aku tido ptg.. Mmg sgt2 penat sbb struggle nk roh bersatu dgn badan. Fyi, aku xrase sesak napas spt kene hempap tu.. Td aku bgn2, tgk dh pkul 4

Rate

1

TT..ko berubat kat mana

Kwn2, aku ade lg 1 masalah ntah nk kategorikan ape... Kene hempap atau ape pon aku xtau..

Aku ja ...
JulietTheOrange Post at 6-3-2011 22:07
Diganggu oleh jin dirumah sendiri.... kira ditindih juga la tu, cuma tak dihempap

Update rawatan kali ke brape ntah

semalam aku pegi wat rawatan utk kali ke brape tah x ingt...kebetulan mase tu aku tak boleh sembahyang, jd aku duduk dlm kete sementara tggu parents aku sembahyang jemaah kat masjid. sepanjang dlm kete, bdn dh rase xsedap dh. abis jer waktu isyak, rawatan pon dimulakan.

6 lelaki dh standby dh utk pegang aku sbb dorg tau kes aku ni kuat mengamuk. 2 kat kaki, 2 tekan peha aku ngan lutut (sakit wei), 2 pegang tangan/bahu. baru seminit bacaan, tgn kanan dh bergerak2. pastu kepale plak bergoyang2. last2 1 badan tersentak2.

aku : sape tu......sape tu...........
imam : kamu lagi?! kenape kamu masuk lagi dalam bdn die ni?!
aku : bkn ustaz. aku yang lain ni. yang tu dh keluar dh. ramai ustaz dalam ni. kau xkan percaya. ramaiiiiiiiiiiiiii hahahahahahahahhaha
imam : bape ekor kau dalam tu?!
aku : 160 ekor ustaz. semuanya jantan! hahahaha.. 160 hahahahhahaha 160 hahahhaha. banyak kannn????

lalu imam pun tenyeh limau dan jarinye kat bwh telinga.

aku : aduhh aduhh aduhh benti benti aku nak cakap ni. wei benti!
imam : kau nk ckp ape?!
aku : aku nak ckp ni...aku suke kat dier la
imam : mane boleh kau suke kat dier. kau dh menyusahkan dier!
aku : hahahaha abis tu mcm mana? dh aku suke.. aku nk buat die smpai mati!
imam : sebelum kau buat die smpai mati, kau yg mati dulu!
aku : ahhh aku nak die mati!
mak aku : kenape la kau nk kasik die mati???
aku : sbb die patut mati!

mase tu mak aku ade kat kanan aku, lalu jin pon panggil mak aku.

aku : mak! oo mak! (sambil pandang mak aku ngan mata tertutup). ey mak bodoh! mak bodoh! hahahaha
imam : kau nk keluar ke taknak ni?! kau dtg dari mane?!
aku : dari situuuu (mase ni sume badan dh kene lock ngan org2 yg pegang aku). ehh tepi la semua aku nk tnjuk ni. tepi tepi jgn pegang!
imam : tak payah tnjuk! kau ingt aku tak tau kau tipu?!
aku : hahahhaha aku nk tnjuk, kau taknak pulak. tp kat situ la aku datang (sambil tnjuk arah utara)
imam : kau nk keluar x?!
aku : taknak taknak! (kene tenyeh kat bwh pelipat lutut). adoi adoi sakit! Allahuakbarr...Ya Allah ampunkan dosakuuu. astaghfirullahalazimmm
imam : eh pandai pulak kau istighfar eh?
aku : eh mestilah. aku kan islam.

mcm biase, sesi tenyeh menenyeh pon dijalankan dan mmg sgt sakit.

Post Last Edit by JulietTheOrange at 8-3-2011 12:14

aku : eayyyy sakit lahh adoiii astaghfirullahalazimm..Allahuakbarr!
imam : kalau kau tanak sakit, baik kau keluar! bwk sume kwn2 kau keluar!
aku : ok ok ok aku keluar ni. oii kawan2 jom kte kuar jom. ustaz ustaz.. die tanak keluar ustaz.
imam : yg mane taknak keluar? panggil dier
aku : oi kau ustaz panggil
aku : ustaz....................... (nada suare lain)
imam : hah kau ni kenape degil taknak keluar. yg lain sume nak
aku : abis dh suke.nk wat cemane?

sesi dera pon berlaku....................

aku : ok ok kalah. nak keluar nak keluar...adoi sakitt makkk.. mane ni nk keluar. tak nampak jalan keluar pon?
imam : nanti lah belum lagi. ajak sume kawan2 keluar
aku : ok. oi kawan2 jom kte keluar. ok sume. byee nk keluar ni
imam : keluar ikut kaki kiri.
aku : keluar...keluar...keluar...

sekian update kali ni...

Rate

1