CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: orangdalam

Edisi Liwat: Buah Dada Sally Fool Diramas (#590)..kahkahkahkahkahkah!

Post Last Edit by alhaj72 at 18-2-2011 01:37
memang lah tak pelik, lainlah air mani sayfool ada kat seluar dalam ko..itu memang pelik, mesti ada sesuatu..

Siapa air mani lelaki misteri yang dipanggil 'lelaki Y'?
rashiman Post at 18-2-2011 01:30

Oooo... patut laa ko kata tak pelik... sebab tahap pemikiran ko sampai ke situ je... bagi aku... ianya adalah sesuatu yang pelik kerana dia mendakwa diliwat secara paksa... tetapi mempunyai air mani di seluar sendiri... maknanya.. dia mengalami klimak dan ejakulasi  atau ejakulasi pra matang... so bukti yang dikemukan TELAH bercanggah dengan laporan Polis...

Oooo... patut laa ko kata tak pelik... sebab tahap pemikiran ko sampai ke situ je... bagi aku... ianya adalah sesuatu yang pelik kerana dia mendakwa diliwat secara paksa... tetapi mempunyai air mani di seluar sendiri... maknanya.. dia mengalami klimak dan ejakulasi  atau ejakulasi pra matang... so bukti yang dikemukan TELAH bercanggah dengan laporan Polis...
alhaj72 Post at 18-2-2011 01:36

Mungkin air mani di seluar sendiri bukan semasa ia diliwat.

Mungkin air mani di seluar sendiri bukan semasa ia diliwat.
rashiman Post at 18-2-2011 01:42

Itu lah maksud aku... dia BELUM dibuktikan diliwat... hanya lah DAKWAAN diliwat.. sungguhpun doktor kata CUBAAN meliwat...

So air mani yang ada diseluarnya adalah satu perkara yang berasingan... so ada BANYAK kebarangkalian yang boleh terbongkar... yang perlu diperjelaskan selagi kes ini berjalan... kecuali kalau HAKIM bijak... beliau akan menggugurkan kes ini kerana percanggahan BUKTI...

Sekian... aku nak tido... ngantuk...

Melalui bukti yang dikemukan... tiada berlaku penetrasi... hanya berlaku CUBAAN meliwat atau CUBAAN seks oral... so persetubuhan boleh ditolak ketepi... not relevan...
Aku teringat kisah TILAM yang diusung keluar masuk Mahkamah masa kes Liwat 1... punya lah syok pendakwa nak kaitkan bukti.. last2 kantol sebab saksi kata sample DNA DSAI telah diletakkan kemudian di tilam tersebut...

So.. samada Sayfool telah bersetubuh dengan orang lain (perempuan) atau melancap di suatu masa yang lain di tempat yang lain... dan telah mengeluarkan air maninya... maka dengan itulah kesan air mani itu BOLEH terlekat dan berada di seluar hitam nya...
alhaj72 Post at 18-2-2011 01:49

Perbicaraan masih panjang lagi, jangan terlalu cepat membuat kesimpulan.

Perbicaraan masih panjang lagi, jangan terlalu cepat membuat kesimpulan.
rashiman Post at 18-2-2011 01:54

perbicaraan mmg panjang lagi sbb PRU-13 masih jauh. kalo abis awal nanti sempat pulak bertanding.

sila ingat kata2 i ini;
SYARAT BARU SPR PADA PRU-13 NANTI... ORG YG MASIH MENJALANI SESI MAHKAMAH TIDAK DIBENARKAN TERLIBAT DALAM KEMPEN

perbicaraan mmg panjang lagi sbb PRU-13 masih jauh. kalo abis awal nanti sempat pulak bertanding.

sila ingat kata2 i ini;
SYARAT BARU SPR PADA PRU-13 NANTI... ORG YG MASIH MENJALANI SESI MAHKAMAH TIDAK DIBENARKAN TERLIBAT DALAM KEMPEN
bangcak Post at 18-2-2011 07:04

Elok jugak syarat tu..nak elakkan pembaziran , piliharaya akan diadakan semula bila calon didapati bersalah.
DSAI kena ingat, jangan buat permohonan yang macam2 yang boleh melewatkan proses pembiacaraan.

Follow Us
mahkamah pun kono ingat..jangan layan permintaan anwar..kahkahkahkahkahkahkahkah!!!

bodoh punyo lombu melayu..kahkahkahkahkah!!!

pulak..mahkamah layan pulak bila anwar wat permohonan lambatkan kes...

tp bila anwar mintak bukti wat tak layan.....lawak gak tu

l2...

Post Last Edit by alhaj72 at 18-2-2011 11:34

Tunggang langgang Doktor beri keterangan... sorang kata CUBAAN Liwat... sorang kata Sayfool mengaku sudah membersihkan diri... BUKTI pulak mangatakan kesan air mani kat seluar hitam Sayfool tu adalah kepunyaan dia sendiri?

Dia buat apa ekk sampai boleh terkeluar air mani sendiri...

Oooooo... patut laa pihak pendakwa TAK NAK beri bukti awal2 kat pihak pembela... ini la sebabnya... ada percanggahan... kalau serah awal2... silap2 mahkamah REJECT dah kes ni...

soalan OD:

kesat mani kat skrotum bagai..kesat mani kt dlm lubang dubur sepol plak ado ko takdo? sobab member tahan berak 2 hari..

Aku kesian ngan saiful tu
nawz Post at 16-2-2011 15:34

Teman lagi kesian dgn mahkamah kangaroo Mesia neh.. kes lemah mcm tu (yg xdak bukti nyata sampai doktor pon kata xde kesan tusukan) pon nak gak dibicarakan kat mahkamah.. perabis duit rakyat betol.. Bukan murah2 kos mahkamah neh

Takde ke balachi humngok nak konar baring meratib kes liwat I lagi kat sini?

Tunggang langgang Doktor beri keterangan... sorang kata CUBAAN Liwat... sorang kata Sayfool mengaku  ...
alhaj72 Post at 18-2-2011 11:32

kalau kau ambil berita sekerat2, tu yang kau nampak tunggang langgang.
Peguambela yang tunggang langgang sekarang nie, nak menepis satu persatu bukti yang dikemukakan.

Reply 73# rashiman

tu sebab mati2 pendakwaraya mahkamah kangaroo takmo kemukakan bukti sebelum prosiding kan?? Tu pon sampai kantui ada bukti yg sudah diubah-suai.. Alahaiiiii... Takpe, balachi tetap telan bulat2 percaya Sepol mmg mangsa liwat sampai merembes air mani sendiri sana-sini..

mano plak fcoy nih..

cobaan....

Post Last Edit by ikmal_hakimi at 18-2-2011 14:40
Kononnya lelaki misteri tu akhirnya DSAI la tu..hehe. Tapi kalau btul ko cakap ni, mmg hebat sbb ...
PitMie Post at 17-2-2011 22:08

1. memang lah x pelik, bukan satu perkara luar biasa untuk berjumpa PM. masa study dulu pun member saya yg tidak ada pinjaman ada jumpa YB atau VIP tertentu utk mendapat surat sokongan bagi memohon duit pinjaman pelajaran. perkara biasa ni.siapa-siapa saja boleh jumpa PM.

2. yg aku rasa pelik apabila penyokong Anwar menanggap pertemuan itu sesuatu yg pelik....hmm apa yg peliknya???......................................tak ada pun yg peliknya.

YB dgn VIP tertentu samo ke dgn PM..puhhhhhhhhhh!!!!kahkahkahkahkahkahkah!!!

1. memang lah x pelik, bukan satu perkara luar biasa untuk berjumpa PM. masa study dulu pun member saya yg tidak ada pinjaman ada jumpa YB atau VIP tertentu utk mendapat surat sokongan bagi memohon duit pinjaman pelajaran. perkara biasa ni.siapa-siapa saja boleh jumpa PM.

2. yg aku rasa pelik apabila penyokong Anwar menanggap pertemuan itu sesuatu yg pelik....hmm apa yg peliknya???......................................tak ada pun yg peliknya.

(1) Saiko ko nih.. Sape VIP yg ko maksudkan tu? PM? TPM? Bro, kalau setakat VIP biase2 mmg aku takkan pertikai..kalau setakat YB mcm ADUN or wakil2 rakyat tu mmg normal, TAPI INI DGN PM, org paling tinggi jawatannya dlm kerajaan!!! Aku nak jumpa Timb. Menteri Pelajaran utk urusan pertukaran isteri pun mustahil nak dpt, inikan jumpa ketua kpd ketua... Setakat YB biase2 mmg aku tak heran beb..

(2) Ko mmg sengaja taknak rase pelik sbb kalau ko rase pelik, ko automatically akan ragu2 dgn kes yg dimulakan oleh parti yg ko sokong tu.... Ko kate tak pelik eh, ok...gitau aku setakat hari ni, BERAPA RAKYAT YG PENAH JUMPA PM UTK LAPOR KES JENAYAH (LIWAT ETC) SELAIN SEPOL BUKHARI??? BERAPA RAMAI PELAJAR YG DROP-OUT MCM SEPOL (TAPI SELAIN SEPOL) YG PENAH JUMPA PM UTK MINTAK BIASISWA??? KALAU ADA TOLONG BAGITAU SAPE (or link sbg bukti) SBB KALAU SEPOL LAH SATU2NYA 'RAKYAT' YG PENAH JUMPA DIRECT PM UTK TUJUAN LAPOR KES LIWAT & BIASISWA, TAK PELIK KE TU??? KAN AMAT2 JANGGAL TU???

Post Last Edit by PitMie at 18-2-2011 15:15

alhaj72, manami & orangdalam...setakat ni mmg jelas kes liwat DSAI ni semakin nampak kepincangannya sbb kalau btul berlaku, nescaya penemuan 'air mani lelaki Y' akan trus mudah dikenalpasti milik siapa...sbb yg tertuduh mmg ada, bukan kes mcm Noritta yg keliru dgn tertuduh yg pelbagai selain Hanif.. INI DSAI ADALAH SUSPEK UTAMA, KENAPA AIR MANI LELAKI 'Y' MASIH BELUM DIKENALPASTI???

Mmg dari mula2 lagi kes ni dah pelik...sape2 yg mempunyai aqal yg waras mampu menterjemahkan kepelikan yg menyelubungi kes liwat DSAI ni bermula dgn cara laporan dibuat, kemudian penafian & pengakuan PM ttg perjumpaan dgn Sepol, kemudian laporan Doktor Pusrawi yg bagai pecah lobang, kemudian sumpah mubahalah yg tetiba sampai imam yg jadi saksi dikenakan hukuman akibat memberikan penjelasan, kemudian bla bla bla sampai cerita perbicaraan yg meragukan termasuk yg terbaru, keterangan Dr Khairul Nizam & penemuan air mani Sepol sendiri...

Ini kes apa sebenarnya??? Kes Sepol liwat DSAI or DSAI liwat Sepol??? Pleasee...kalau TAK RELA (kononnya) nescaya air mani takkan kuar... Pelik btol sampai hari ni still pendakwa teraba2 bukti kes nih, yg ada semua mampu menyebabkan kes dibuang.. Barang2 kes dah dikemukakan, kes masih di peringkat yg entah di mana...sedangkan kes rogol & bunuh Canny Ong pun mahkamah amik masa 2 tahun je utk sabitkan hukum gantung kpd Canny Ong yg berjaya dibuktikan 'beyond reasonable doubt' oleh pendakwaan, inikan sekadar kes liwat yg lebih mudah bg pendakwa utk buktikan......

TAPI BAGI PUAK2 PENYEMBAH UMNGOK, BUKTI TAKDE PUN TAKPE...DIORANG TETAP PERCAYA SBB ALASAN 'MANGSA' YG MELAPORKAN DILIWAT (SEPOL) ADA...SUMPAH SEPOL PUN CUKUP UTK MELAMBANGKAN DSAI BERSALAH...PINCANG TERUK MANA SEKALIPUN PEMBUKTIAN DLM KES NI PUN TAKPE SBB ALASAN TEKNIKAL & HUMAN ERRORS...APE2 PUN TAKPE ASALKAN DSAI TETAP SALAH.