CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SweetShera

Kena Tampar

Reply  voizze

yala...maybe dia yg ada masalah jiwa....bukan sy...baru sy perasan...kdg bila m ...
SweetShera Post at 23-2-2011 14:40

yes... lebih baik sedar sekarang .. kalo lepas kahwin nanti susah nak lepas... peace

sedihnya hati hanya Tuhan yg tahu...
SweetShera Post at 23-2-2011 14:43

tapi kalo tetap masih nakkan dia... TT berdoa semoga dia berubah~

tapi TT perlu teruskan hidup

takkan nak teruskan hidup dengan merana

rugi kehidupan TT nanti...

takkan nak bercerita cerita sedeh ngan anak cucu... mesti TT tak nak kan?

Reply  voizze

yala...maybe dia yg ada masalah jiwa....bukan sy...baru sy perasan...kdg bila m ...
SweetShera Post at 23-2-2011 14:40

tu ar owg cakap cinta tu buta... ko mesti tgk masa panjang klu nak troskn r/ship ngan BF ko tu.. skang ni mungkin tak terase sgt sebab baru  lagi.. cube klu dah lama-lama.. lagi kuat die control ko nanti.. klu bawak smpi kawen.. larat ke kp nak jadi punching bag die tetiap hari, silap2 ngan anak2 jadi mangsa ... ko pon berhak bahagia.. so tak yah arr, klu die ugut ko.. ko report polis.. klu ko takut setiap kali ko kuar ngan die bawak member...

eee cepat nek tangan...jgn kawan dah!... xkoser ngan lelaki xtaw nak jager wanita nie...salah ckit nak tampor...xyah dok tunggu dia...tak berubah nyer...ko jer yg sakit2 badan nti...tue blum bab hati yg cedera prah tue lagik!

tu la pasal...yg terkini sy kena lagi di khalayak ramai...pecah hf kena hempuk...mata lebam...sebela ...
SweetShera Post at 23-2-2011 02:04 PM

ya allah..gila apa smp kat tpt ramai pun dh berani tampar smp lebam2 segala...dah blh buat repot polis tuh..

Follow Us
tu ar owg cakap cinta tu buta... ko mesti tgk masa panjang klu nak troskn r/ship ngan BF k ...
voizze Post at 23-2-2011 15:05

loike

bapak saya pon tak pernah tampar saya...rotan pernah

ada sorang kawan saya ni gurau2 main tepuk2 saya..tetibe dia tertampar saya..slow je..tp sakit nye...ya Rabbi...dan saat ditampar tuh..memang air mata saya mencurah2 jatuh...ada sedikit perasaan seperti tidak dihormati timbul di hati saya...walaupon kawan saya tuh cuma gurau2..

tapi awak ni...ditampar bukan gurau2..tapi memang gaduh.g.aduh tampar gaduh tampar..lelaki tu LANGSUNG tak HORMAT kan awak sebagai seorang perempuan dan manusia...

kenapa still nk bersabar? nk tunggu kene terajang sampai patah riuk tulang masuk hospital dulu? please lah..jgn jadik bodoh..kalau laki tampar saya walaupon sekali...saya tak akan maafkan sampai bila2..baik saya cari orang yang kalau gaduh, masih dapat berfikiran rasional dan mengawal emosi..tak sanggup saya jadi mangsa dera suami sendiri..

please...dahulukan maruah awak sebagai seorang perempuan..

sekian

dah jd kebiasaan bg dia menampar sy jika xdapat kawal perasaan...sampai ketika ini muka sy sakit2... ...
SweetShera Post at 23-2-2011 14:13

berat hati? nak kene tampar sampai tulang muka patah dulu baru nk ringan hati ke?

bila disenaraikan kebaikan dan keburukan...semua nya baik kecuali satu tu ja....dia sgt caring...loving...turuti jugak kemahuan sy...cuma sy tak tahan bila tahap cemburu dia meningkat...seolah2 dia nk bunuh sy...

ropenyee sipuuk pun nakal jugak...

Reply 22# SweetShera

alamak.. siannye.. sampai macam tu ke.. mak ayah awak tak cakap pe ke

xyah pk bnyk,blah jer...soalan mudah yg pasti jwapan sume org same jer..mne de rule ckp bf bole tampor2 nih :@ somi pon same,dh menikah bknlah lesen ntk menampor

gi suruh die tampor mak die,kalo die berani

Reply 52# figurae

mak ayah xtahu...

Reply 54# SweetShera

cube bayangkan kalau mak ayah tau.. mesti derang marah kan.. pastu akan nasihat same cm yg kitorg kat sini cakap

kami semua nasihatkan kamu sila angkat kaki cepat.... lari dari jantan xguna satu sen pun tu... pukul memukul ni bukan bole buat main... tambah2 sbb cemburu... dah biasa naik tgn ni nanti xkoma kamu KO dikerjakan jantan tu...

sila sayang diri sendiri dulu sebelum sayang org lain..

silalah cari bf yang lain.
belum apa-apa lagi dah sebok nak tampar2 orang.
menci aku tengok spesies laki cenggini.

sy klu boleh nk family tahu yg baik2 jer pasal dia...sbb sy xnak family pandang serong...ada la 2 org teman baik yg tahu...sorang suruh stop...sorang g suruh berdamai...yg suruh stop tu ppuan...yg suruh berdamai tu lelaki...yg lelaki ni kenal bf sy...dia kata jgn terburu putus hubungan...sabar dan ambil masa bertenang....dia pulak nk jadi org tengah proses perdamaian..hmmmm

kalau dah set dalam kepala tuh nak jugak ngan laki tuh..tak guna la ko bukak thread kat sini, sume orang sajes suh ko tinggalkan dia..still ko masih nak tengok the good side of him..

fine then, tggu sampai satu tahap, bila dia marah lagi, dia tampar ko lagi, biar patah riuk segala tulang kat muka tuh, baru ko nak sedar untuk kali ke berapa pon aku tak tahu..pastu ko berdamai balik ngan dia kan sebabnya dia baik sangat kecuali perangai suka menampar tu kan..:re::re:

apa yang baik sangat pasal pakwe bonzer awak tu?