CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

jodoh, rezeki & ajal kita ni dah ditetapkan Allah di Loh Mahfuz
ada yg cepat dpt jodoh, tapi jodoh tak panjang (bercerai, meninggal)
ada yg lambat, tapi bila berkahwin kekal smp keakhir hayat
ada gak yg sampai ajal menjemput pun masih tidak berjumpa dgn jodohnya
kita sebagai hamba ni teruskanlah berusaha & berdoa
kakdang2 bila dah tak fikir sgt pasal jodoh, alih2 Allah takdirkan kita berjumpa dgn jodoh kita
tapi sekarang ni kadar perceraian dikalangan pasangan Islam mmg tinggi
besar cabarannya nak pertahankan sebuah rumahtangga

Post Last Edit by madmualij at 16-3-2011 10:44

Sebelum ni sy citer kisah rawatan Jin yang jatuh cinta pada manusia.. skang ni nak citer lak Bomoh yg Wat khianat kat pesakit lak..

pesanan saya.. kuatkan amalan.. solat yg wajib jgn ditinggalkan.. amalkan surah2 yang Rasulullah saw ajar pada kita sebagai pertahanan .. alfatihah. ayat kursi, 3qul.. amalkan setiap lepas solat.. biarkan amalan itu menjadi pakaian kita, senjata dan benteng.. insyaALLAH..

Pesakit sy ni pompuan jugak, saya namakan Ros.. berumur 38 thn tak kawin2 lagi.. ade je halanganye.. bile dah kenal sorang lelaki nih.. tetibe je lelaki tu jadi tawar hati.. ramai dah buat gitu pada Ros.. pernah sekali tu mmg tragis.. Ros nak bertunang ngan lelaki ni... jadi banyaklah persiapan yang dia dah buat.. tapi pada hari pertunangan tu rombongan lelaki tak sampai... saudara mara ros dah start sok sek sok sek... Ros malu tak hingat... adus....

Saya pegi ke rumah ros.. sampai je kat rumah.. Ros cakap dia ngantuk sgt dan rasa tak sihat.. dia pun tak pandang saya pun.. jadi sy berborak2 la dulu ngan mak Ros yg peramah gile.. mak Ros pun citer.. ros ni pernah disihir oleh pak sedaranye.. (sebelah rumah di kg.) sbbnye utamanye ialah Ros tolak pinanggan anak pak sedaranye nie.. lama dah cite ni... waktu kami berbual ni.. Ros tak keluar2 pun dari bilik.. takpelah.. selesai sy gi ambil wuduk saya pun azan ALLAHUAKBAR!! tetibe ros keluar...
Ros: Hoi!!! bising laaa aku nak tidorrr niiii!!!  terus ros baring kat tengah2 ruang tamu,..
saya teruskan azan.. buat bodoh je.. sampai abis azan.. ros dah cakap merepek2..
sy wat tak layan lagi.. sy gi wat solat hajat.. tgh2 solat tu terdengar plak sore ros "woii bakpo mu solat tuuuu udah2 lah woi!!" selesai solat.. saye gi ngadap ros.. sebenarnye bukan ros dah.. tp hantu raya (hr)duk ikut ros dan perkosa ros selama ini...

saya: kau duduk..
hr: tak nak la... aku nak tido....
saya: AKU CAKAP DUDUK!!!

terus hr Bangun terus duduk sambil cekak pinggang n jegelkan mata dia!!! bile dia jegel mata tu terus dgn izinALLAH sy tikam bijik mata dia.. zasssss

hr: AARGHHHHHHHHHH BUTA MATA AKU!!!
saya: dah lama sgt kau duduk kat ros ni.. skang aku keluarkan kau!!
saya tarik hr tu dari kaki sampai kemulut dan terus genggam kat tangan dan tangkap dia..

Ros pengsan jap.. lepas di tepuk2.. Ros sedar balik.. saya tanye pada ros..

saya: akak tau tak amende tu ? (maksud sy jenis jin tu)
Ros: Tahu.... dah macam2 dia buat kat akak.. tp akak takbleh nak halang... muke dia pun muke orang yg akak kenal...  
saya: insyaALLAH pasni takde lagi dah.. takpelah.. akak maafkan org tu ye..
Ros: insyaALLAH...

rawatan selasai..

Hantu raya nie bukanlah kategori jin yg power pun... dia ni jenis ketegori bintang je.. takde ape yg hebat kat nate ni..sangat2 mudah untuk menghalang HR ni dari menyerang kita.. kuatkan amalan je insyaALLAH..

H

hehe tu le pasal..sekarang bayak orang guna ilmu tuk kejahatan...susah yang nak carik tuk kebaikan..

ni satu cita kat orang kg la jugak ni..kakak ni dah lama tak kawen sebab die jaga mak die..mak die ni pulak susah hati yang anak die tak kawen2..
mak die pun bawak la jumpa sorang ustat

dah pas berubat tu kakak tu jadi mereng asik nak tenok muka ustat tu jek..kalo tak tenok hati tak tenteram..sudahnye die lak kene bomoh dengan ustat tu..cam haram jek ustat tu..sepatutnye keje die mnyembuhkan die die pi tambah lak lagi

akhirnye kakak tu kawen dengan anak ustat tu..dah le gemok hitam pulak tu memang cam langit dengan bumi le ..sebab akak tu memang lawa giler.
hari2 kene pukul dengan laki die yang gemok tu..2 tahun jek kawen pastu bercerai

sekarang ni kakak tu dah cam tak betul dah..berkurung dalam bilik makan takmo..jumpa orang takmo..die just leh jmpa 2 orang jek adik die..yang lain semua die benci..dah jenh berubat tak ok jugak

sian kakak tu menjadi mangsa

lek2 nak tahu nape now days pompan bayak tak kawen sebab we all ni sanagt berkualiti..lela ...
dorby Post at 16-3-2011 09:50

nasib baik aku ni berkualiti..haha{:1_115:}

nasib baik aku ni berkualiti..haha
billionman78 Post at 16-3-2011 10:51

kalo hang dah kawen boleh la kire kualiti gak..heheh

Reply 156# cik_sanchai

orang tu gile :@ dok maki2 mak tapi pakai jugak baju yg mak pakai.. awat tak bako je terus..
and then, mase berubat tu ayah tanye, kau buat apa kat anak aku sampai mata dia tutup sebelah? Bende tu selamba cakap, "alaa aku tenyeh2 mate anak ko.. klu boleh sampai nak jadi buta.." :@

then, nova pun kt hospital cam biasa.. sebab ritu doc bg discharge skejap je.. lepas tu, nova ada discharge lagi.. sebab ingat dah ok kan. g la berubat lagi. mase tu byk pulak org berubat. nova time tu kan sakit, so nova penat. nova amek keputusan tok tido kat dalam kereta sorang2x. ayah g borak2 kat dalam uma. takot plak. tapi mase nova tido tu, rasa panas sgt. mcm ade bende dok usik2. nova bengang, nova kua, ayah tanye knp? nova cakap la, panas sgt dlm kete tu. padahal kan time 2 malam. sejuk la sikit. and then. pakcik tu tanye, panas? lepas tu pakcik tu pun cakap, bende tu haji *** hantar lagi..

then nova duduk la kat bangku. tetibe akak depan nova tu kene rasuk. nova dah takut la. akak tu pandang nova je. sebab bende yg di hantar kt nova tu masuk dalam badan akak depan nova. bole akak tu merenung tajam gile kt nova.. bende tu cakap, "aku akan pastikan hidup ko takkan bahagia!!!" nova time tu terus nangis peluk ayah. orang2x yg tgah tunggu berubat tu sume tgk.. dalam hati pon malu gak rasa.. tapi nova takot sgt.. then, pakcik tu cakap, dah2.. jgn nangis.. bende tu dah takde dah..

nova masa tu balik berubat dalam pukul 3 pagi.. mm.. mmg takot..

Follow Us
kan dah cakap bayak orang pelik dalam dunia ni

kan dah cakap bayak orang pelik dalam dunia ni
dorby Post at 16-3-2011 11:13

mmg pelik pun... dengki kuat sangat.. pernah satu hari saya merawat seorang pesakit.. sehari sebelum kawin pesakit pengsan..
bawak gi hospital mlm tu jugak.. hospital tolak.. cakap takde ape.. sy gi hospital.. suh pesakit balik.. n wat rawatan kat umah.. alhamdulillah dapat dipulihkan dengan izinALLAH. kul 1 pagi sy pun balik umah.. tgh baring nak lelap mata.. tetibe bunyi orang lempar parang dari jauh, sy bangun bunyi tu hilang.. lelap balik.. datang lagi sekali makin kuat.. hehe.. perawat pun kena jugak tau.. bukan pesakit je.. ancaman bunuh n mati hari2 sampai dari tukang sihir/bomoh/jin n sewaktu denganyeee.

mmg pelik pun... dengki kuat sangat.. pernah satu hari saya merawat seorang pesakit.. sehari seb ...
madmualij Post at 16-3-2011 11:20

awak leh scan ke?

Reply  tirambisu

mandrem.... kehkehkeh...

knowledge pasai ni zero la kaktiram..
halimi78 Post at 16-3-2011 09:50

tak besh mandrem2 ni..
bak omputih kata: easy come, easy go.....

alamak..ni dah scary nak paki lak.aishh tu yang tak berape nak berani bende2 macam ni..seb ...
dorby Post at 16-3-2011 10:07

lain org, lain kesannya kot dorby...
try je, part of the 'usaha' gak tu...

Reply 188# madmualij

ancaman bunuh? smpai begitu sekali ye?
apa la nak jadi dgn manusia2 skrg ni...
suka sgt joint-venture dgn setan/jin

semoga saudara mad & semua perawat2 yg sewaktu dgnnya terus sabar & tabah dgn semua ujian & dugaan
amiiiinnnn....

hehe tu la pasal usaha la jgak ni kan

tt......tlg sambung balik cite!!!..

Reply 176# madmualij

pelalau tuh apa?

erm.. penah de org scan ckp sy ni ada jin asyik.. de ckp saka.. sy tgh confius lg.. x pegi berubat pun lg..

tt punya pusat rawatan kat mana?

.........

Reply  madmualij

pelalau tuh apa?

erm.. penah de org scan ckp sy ni ada jin asyik.. de ckp sa ...
sosimple Post at 16-3-2011 18:16

Pelalau = Pemisah, penghalang

kalau rasa ok leh solat, leh ngaji, leh tido mcm biasa, leh makan mcm biasa takyah le wat rawatan... insyaALLAH kadang jodoh ni belum sampai masanye kan

Tapi kalau nak cek, call je no bawah ni.. sy takde pusat rawatan lagi.. insyaALLAH kalau takde aral pusat rawatan akhir bulan 5 ni kat cheras tu pun kalau jadi.. sy tgh duk kumpul dana lagi.. moga ALLAH SWT permudahkan.. rawatan lani biasa ke rumah pesakit.. kalau yg ringan2 tu leh la datang rumah.. Puchong.

Reply 197# madmualij

akhir bulan 5 ni kat cheras

salam tuan...

cheras belah mana ya?

Reply  madmualij

salam tuan...

cheras belah mana ya?
halimi78 Post at 16-3-2011 23:53

kalau tak silap kat taman tenaga dekat dengan stadium badminton.

Reply 199# madmualij

wokeh.. noted.. dekat jah..

nanti bila dah beroperasi harap leh sertakan peta tunjuk arah..
senang sket bg yg memerlukan nak mjejak..