CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

Reply 40# fatehana

InsyaALLAH sikit masa lagi sy sambung, Merasuk ni insyaALLAH boleh dikawal bile kita ingat/zikir dengan menyebut nama ALLAH, ingat bukan sebut dibibir, tapi dihati, bile hati tidak leka insyaALLAH.. takde satu pun dapat menembusi. Tidak semua kes mcm ni.. tapi Pernah satu kes.. saya tak sentuh pun pesakit... saya cume mintak pesakit zikir ALLAH didalam hati dengan ikhlas sebanyak2nya.. selang berapa minit tubuh pesakit bergoyang, rupe2nya pesakit tengah berlawan sendiri ngan jin tu, hebatnya kalimah ALLAH.. sebutlah dihati bukan dibibir.. letakkan ALLAH SWT no.1 insyaALLAH kesembuhan akan turut serta.

Eh... tetiba muncul kat cnie.... huhuhuu... tak bagi tau pon...

Eh... tetiba muncul kat cnie.... huhuhuu... tak bagi tau pon...
acesecure Post at 28-2-2011 02:06

sorry huhu siapakah ini??

tq tuan medangmru bagi credit

Reply 43# madmualij

adakah saudara dari pusat rawatan Al-insyirah????? sy ade menghubungi salah seorang rakan saudara....

Reply  madmualij

adakah saudara dari pusat rawatan Al-insyirah????? sy ade menghubungi sala ...
acesecure Post at 28-2-2011 14:38

Setelah solat hajat saya pun memulakan rawatan, Nia kelihatan sedang khusyuk berzikir.. saya biarkan dulu sementara menyiapkan bahan mandian untuk Nia. Selesai semunya saye mintak Nia duduk kaki melunjur.. Nia teruskan dengan zikirnya.. saya pegang kepala Nia, saya serahkan semata2 pada ALLAH SWT.. sbb saya tidak ada daya upaya untuk merawat.. hanya pada ALLAH SWT lah tempat saya bergantung.. begitu juga saya terangkan pada Nia.. moga2 dengan ALLAH SWT redha dengan ikhtiar ini.

Gangguan 1
Jin: HOI!!!!!!!
saya: Sapa nih ?
Jin: Aku lah penjaga keturunan kerabat sultan J****
saya: kenapa ada dalam nih ?
Jin: Aku diutuskan oleh  ***** untuk memusnahkan budak ini kerana menolak cintanya. (sambil buat muka tak puas hati)
saya: hehehe yang ko sebuk2 sgt kenapa hadoi.. tuan ko relax je kat rumah tengok raja lawak.. ko kan sini kena blasah ish ish ish dah la tu.. ko keluar jelah.. aku taknak tengok ko lagi keluar lah ye.
Jin: aku takkan keluar ...Ini urusan aku.. aku harus patuh dengan tuan aku!!!!
saya: kau ni islam ke ?
jin: ....... senyap tak jawab
saya: mcm mane ko ni kate penjagaan keturunaan kerabat sultan tapi kau tu tak islam.. semua sultan kat malaysia ni islamm
jin: ... terkebil2.. sambil geleng kepala menolak islam
saya: oklah tidak ada paksaan dalam islam..

saya zass bijik mata jin tu tetapi terlebih zass.. mati plak jin tu.. adeh.. nasib kaulah..  

Nia sedar balik.. nia mengucap perlahan2.. dan teruskan zikir.. saya pegang kepala nia sekali lagi.. bismillah lapisan gangguan seterusnya muncul...

Gangguan 2

Bersambung... huhu

Rate

1

Reply 44# acesecure

ye betul dari dari rawatan islam al insyirah

Follow Us
Reply 45# madmualij

tak sabarnya nak tunggu sambungan citer nia ni...sian dia ramainya lah yg sihir dia pun huhu

Reply  madmualij

tak sabarnya nak tunggu sambungan citer nia ni...sian dia ramainya lah yg sihir ...
pinktriangle Post at 28-2-2011 18:59

Mmg kesian sgt...

Gangguan Ke2

Jin: iyearghhhhhhhahahhahahahah!!!! ngong ngen ngokeokeenrejnrejnerjnek @#$$#%%$^^ (baca mentera)
saya teruskan membaca ayat ruqyah dan zikir2..
Jin: fuhhhhh $$^$^%^&%&!@ fuhhhhhh
saya: aih.. kau jampi aku jin ?
jin: wuhahahahahahh lepas ni kau mati!!! sbb kau ganggu urusan kami!!! kau takkan dapat apa-apakan aku!!! kau ingat kau je kebal?! aku pun kebal! hahahah!
saya: Bile masa aku ade ilmu kebal jin? aku nak tengok berapa lama lagi ko bleh gelak wahai anak kerak!!!
Jin: Kurang ajarrr kau panggil aku anak kerakk!!!!!

Saya teruskan bacaan tanpa menghiraukan manderem dan gelak tawa jin tu... tiba2

jin: uwaaaa huuuuuu huuuuu huuuuu cukuppp...!~
saya: dah la... ko keluarla.. aih..~
jin: aku tak boleh nak keluar.. kau tolonglah aku...
saya: ko pandai masuk ko pandai la keluar.. bodo punye anak kerakk..
Jin: waaaaa... ibuuuu ibuuuuuuuu waaaaaaaa ibuuu
saya: dah dah.. jgn nangis.. yaALLAH hai... dah
Jin: aku nak susu... ibu aku dah lama tak bagi susu...
saya: tadi bukan main garang lagi ko ye... sapa ibu ko ?
Jin: ibu aku.. makwe pada samad skang nie.. dia sakit hati pd Nia ni.. sbb samad duk suke dan berhubung dengan Nia lagi..
saya: laaa... dah tu yang ko serang Nia ni buat ape ?? ko gi la cekek samad tu..
Jin: takbolehhh samad tu ade ilmuuuu aku takbleh cekek dia..
saya: ok.. takpelah mcm mane cara aku nak keluarkan kau ni ?
Jin: Kau kena pegi ambil jasad aku kat kuil ***** sana baru leh keluarkan aku
saya: ok kita ambil dari jarak jauh
Jin: takbolehhhh kau kena pegi sana
saya: kenape tak boleh jarak jauh?
Jin: kuil tu ada yang menjaga kau takkan lepas.. tolonglah... keluarkan aku dari tubuh Nia.. tolonglah...
saya: hummm.. sebelum tu aku nak tanye.. apa lagi yang ada dalam tubuh Nia ?
Jin: ular, Jin tanah, hantu raya, minyak dagu...
saya: ok... kau rest dulu.. kau panggil minyak dagu tu aku nak bercakap dengan dia..
Jin: baik...

bersambung lagi...huhu..

Rate

1

Reply 48# madmualij

alahai suspennya....napa jin ni cam manja pulak eh? jin baby ke nak susu

haah baby hasil dari pemujaan janin bayi dan disalai sampai kecut. mmg tokcha tokmoh jamu susu n darah pada benda nih.

mcm mane nk zasss mate jin itew???

Reply 51# hearts

zass jeleee eheheh

Post Last Edit by madmualij at 2-3-2011 00:29

Gangguan 3

Tiba2 keluar suara yang sgt lembut..
Gangguan: ye.. ada apa panggil saya..
saya: kenapa duduk dalam tubuh Nia ?
Gangguan: Aku ni.. roh dari minyak dagu yang dah disapu pada Nia..
saya:..wahai roh.. mcm mana kau boleh ada kat sini.. kau tak kesian ke pada hamba ALLAH ni...
Gangguan: Aku kesian... tapi aku tak boleh buat apa...
saya: sapa yang panggil kau duduk sini...
gangguan: samad... aku nie.. asalnya makwe samad.. kemudian kami berzina.. lepas tu samad taknak bertanggungjawab.. jadi aku ambil keputusan bunuh diri.. lepas pada tu aku dengar nama aku disebut banyak kali dan akhirnya aku disini..
saya: humm.. kau nak kembali pada ALLAH.. ?
gangguan: mestila aku nak.. ALLAH tak terima aku sebab aku bunuh diri.. dosa aku besar... sampai bila2 aku takkan diterima..
saya: ok.. apa kata kau bantu kami.. ? mana tahu ALLAH taala boleh terima kau.. kau niat sungguh2 dan ikhlas kau bantu kami ini kerana ALLAH dan Islam boleh? kita buat benda ni untuk hapuskan perkara2 syirik ni walaupun kau tak diterima.. kau lakukanlah untuk Islam.
gangguan: humm.. baiklah..(besemangat)
saya: Boleh tak kau potong ular yang lilit badan Nia ?
gangguan: takboleh... mereka kat tokong skang tengah sembah berhala nak lawan kau..
saya:takpe nyawaku ditangan ALLAH, kau bantu ye insyaALLAH boleh.. aku sedekahkan kau al fatihah dulu.. bismillah...
gangguan: pakaian aku dah cantik.. luka2 badan aku dah pulih..
saya: ok skang kau ambil pedang ni.. (pedang ghaib) kau potong ular2 yang belit badan Nia

Roh dari minyak dagu menghulurkan tangan lalu mengenggam pedang tu.. dan perlahan2 memotong ulat yang membelit badan Nia.. saya pegang kepala Nia sambil meruqyah.. Tiba tiba...

bersambung..
sorryla citernye panjang, saya pulak banyak benda nak diuruskan..nak mengingat citer tu tanpa sebarang tambahan mmg payah.. insyaallah saya sambung dari masa ke semasa

Rate

1

Reply 53# madmualij

its ok take your time..apapun setia menanti citer nia ni...

jgn lelama..

salam. cerita menarik. nampaknya tambah lagi tread yg bakal aku melekapkan mata di skrin lappy. huhuhu~~

salam TT,

sekadar nak penjelasan, gangguan ROH itu memang ROH simati yg sebenar ke atau Qarin atau jin yg menyamar?

kekadang kecian jugak roh roh dan jin ni sebab bukan dorang sengaja nak masuk badan manusia kan......sebab tukang sihir tangkap dorg lalu paksa / masukkan ke dalam badan pesakit.

salam TT,

sekadar nak penjelasan, gangguan ROH itu memang ROH simati yg sebenar ke atau Qarin ata ...
Saat Post at 2-3-2011 18:46

maafla.. bab roh mmg saya tak reti.. tp kisah Nia tu Mmg roh.. roh yang terawang2.. sbb tu sy tak blasah.. kalu blasah pun tak lut.., bomoh2 banyak memuja roh untuk buat kerja2 mereka..

wallahualam..

maafla.. bab roh mmg saya tak reti.. tp kisah Nia tu Mmg roh.. roh yang terawang2.. sbb tu  ...
madmualij Post at 2-3-2011 19:16

jadi roh gentayangan laa ye....bukan jin. seb baik TT tak blasah dia. kecian jugakkan.

jadi roh gentayangan laa ye....bukan jin. seb baik TT tak blasah dia. kecian jugakkan.
Saat Post at 2-3-2011 19:22

Blasah pun tak berkesan tuan sbb tu bomoh suke pakai roh..
wallahualam..