CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

wah...kalau semua bomoh pakai roh, dan perawat blasah dgn ayat AL quran tak berkesan. abistu mcm mana nak tolong pesakit ek....bahaya tul kalau mcm ni.

Reply  fatehana

InsyaALLAH sikit masa lagi sy sambung, Merasuk ni insyaALLAH boleh dikawal ...
madmualij Post at 28-2-2011 01:21

terima kasih atas penerangan saudara tu, jadi kesimpulannya saya kena berzikir dalam hati andai ada yg mengganggu dari dalam, kan tapi kalau gangguan tu dari luar, mcm mana pulak, sbb sesestengah tu kata baca ayat kursi, ayat ruqyah, sama je ke atau lain

p/s: bila nak sambung kisah nia

terima kasih atas penerangan saudara tu, jadi kesimpulannya saya kena berzikir dalam hati anda ...
fatehana Post at 2-3-2011 21:48

zikir/mengingati ALLAH setiap masa tu wajib bagi kita..
untuk dalaman dan luaran boleh amal apa yang fatehana dah amalkan insyaALLAH.. ayat ruqyah tu sgt bagus.. teruskan

Tuan saat.. semoga ALLAH SWT memberi kekuatan pada kita semua untuk hapuskan bomoh2 hitam ini.. ameenn..

sambung citer Nia..

Lepas je terputus ular yang melilit tubuh Nia.. tiba2..

HOIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!! @#$#$#%$%^^ (maki hamun)
Rupe2nye tokcha dari mana tah yg dok perhatikan kami mengubat Nia datang.. gune kaedah terawang jagat org jawa kate..

tokcha: TAKGUNA BODOH #$#$%$#%^%^ Segala macam maki hamun dia hamburkan kat saya.. (dalam pelat2 siam)
saya: sabar2... berapa ringgit org tu upah kau buat keje nie ?
tokcha: 50RIBU BHAT!!!!
saya: ala... sikitnye.... meh sini aku upah kau rm10 ringgit dan kau hentikan semua kerja ni ok ?? deal ??
tokcha: TAK BOLEH!!! BILA ORG DAH UPAH AKU!! AKU TAKBOLEH TERIMA UPAH ORG LAIN!!! INI PERINSIP AKU!! AKU KENA BUAT KERJA SAMPAI HABIS!!!!
(ade prinsip2 lak bomoh ni hehehe)
saya: dahla tu aih...~
tokcha: AKU BUNUH KAU!! KAU JAGA!!! hiarghh!! (tangan ala2 nak semayang dia la, sambil mulut terkumat kamit)

Belum sempat tokcha tu abiskan baca mentera...Bismillahi ALLAHUAKBAR!!! (saya tepuk belakang Nia..) Nia pensan sekejap.. dan tiba2 nia bangun semula.. Roh tadi muncul balik..

Gangguan: Tokcha tu.. muntah darah... (wallahualam) kawan2 dia tengah sembah berhala nak bunuh kau..
saya: takpe biarlah dia.. sekarang.. dah ade laluan untuk kau.. kau keluar skang...Tarik segala bisa yang ada dalam tubuh Nia pegi sejauh2nye.. buat kerana ALLAH!
Gangguan: Baik aku keluar sekarang.. (wallahualam)
saya: Azan sampai habis..

Nia sedar semula.. tanpa mengingati satu apa pun yang terjadi tadi.. saya beri air kelapa yang dah diruqyah dan mandian untuk segarkan badan Nia semula.. saya tangguhkan rawatan untuk mlm tu sbb jam dah pukul 2pagi.. Alhamdulillah sepanjang saya hantar Nia dan sahabatnya kerumah tidak ada lagi gangguan.. dan saya bercadang untuk merawat Nia pada 3 hari selepas itu..

Pada hari yang ditetapkan Nia kelihatan lebih segar dari sebelum ini.. alhamdulillah.. kami mulakan rawatan saya bacakan ruqyah.. terus Nia kerasukan..

Jin: Waaaaa waaaaaa aku nak keluarrrr nak ikut kakak (kakak tu yang ROH minyak dagu tu)
saya: haaa.. kau.(anak kerak) nanti dulu, insyaALLAH sampai masanya kau akan keluar jugak.
Jin: okkkk
saya: kau tidur dulu ye..
Jin: pejam mata...
tiba-tiba...
Jin: Hiiiii hiiiiiiihihihhihihiiiiiiiiiiiiiiii~

sorry bersambung...

Segala kisah rawatan ini.. saya serahkan segalanya pada ALLAH SWT..saya hanya hamba ALLAH yang lemah lagi faqir.. tidaklah ada dayaupaya saya untuk merawat dan memulihkan.. wallahualam..

zikir/mengingati ALLAH setiap masa tu wajib bagi kita..
untuk dalaman dan luaran boleh a ...
madmualij Post at 2-3-2011 23:14

tokcha yg dimaksudkan tu sapa? sami budha yg kat tokong atau bomoh siam tuh?
jangan lupa yea sambung cepat2

Mmg btol ke roh ni kite xleh wt ape2... ?

tokcha yg dimaksudkan tu sapa? sami budha yg kat tokong atau bomoh siam tuh?
jangan lupa yea sa ...
fatehana Post at 3-3-2011 08:12

yang duk tokong tu...

Follow Us
Mmg btol ke roh ni kite xleh wt ape2... ?
CariKnow Post at 3-3-2011 10:55

Pada pendapat saya yang lemah ni mmg takleh buat apa2..itu kelemahan saya le.
mungkin ada yang pandai, dan handal leh blasah roh ni ,

wallahualam

rupanya negotiation skill dan planning yang bagus kena ada pada perawat, baru boleh jalan lancar prosess perawatan bukan stakat tahu nak zasss tapi ilmu akal pun kena tau...
teruskan TT ...menarik cerita tu..

rupanya negotiation skill dan planning yang bagus kena ada pada perawat, baru boleh jalan lancar pro ...
gammbir33 Post at 3-3-2011 13:04

Mungkin la kot, cara masing2.. cara saya yang tak reti ni mcm tulah.. banyak lagi kena blaja ni...

sambung.. selepas anak kerak tido..

Jin: HIIIihihihihihihiiiihihihihihihi (mengilai sambil mendepa kedua blah tangan.. dan menari2kan jari... mmg seramm huhuhu)
saya: kau sape ?
Jin: AKU JIN TANAH! Heeehihihihihihihihi!
saya: Tanah mane ? tanah merah kelantan ke? tanah pusaka ke ? tanah tanih ke ?
Jin: KURANG AJAR KAU!!!! TENGOK NI AKU NAK TERBANG!!! HAHAHAHAH!!! (sambil buat gaya nak terbang kekeke)
Kami gelak terbahak2 kekekekek
Saya: ehehe adeh dah2.. duduk, kau buat apelak kat sini ?
Jin: AKU TAK BOLEH BAGITAUUU KAU HAHAHAH!!!!
saya: ok..takpe..

Saya pegang kepala Nia dan teruskan zikir.. Allah..Allah...Allah...

Jin: HAHAHAHHA! @#$$%^!#!#!#!# (mempermainkan nama ALLAH)

saya teruskan zikir.. Allah..Allah...Allah...

Jin: HAHAHAHHAHAH! ARGHHHHHHHHHHH aduhh aduhh ARGHHHHHHHH....arghh TUAN AKU SURUH BUNUH DIA....Huhuuuuhuuuu...
saya: aaaa.. bagitau pun.. ok surrender skang, dan masuk islam ok.
Jin: TAK NAKKKK!
Saya: ala.. ko masuk islam la.. meh duk masjid, sana ko ramai kawan, takyah duk dalam tubuh Nia.. makanan pun sedap ok?
Jin: makan apa ?
saya: makan zikir la nak ?
Jin: TUIH!!! AKU TAKNAK!!!
saya: ko try test dulu masuk islamm best tau.. nanti ko tak derita lagi macam ni dah..
Jin:erm.......takboleh.. Islam jahat.. islam bunuh orang.. islam rogol orang... islam suke perang...
saya: astarfirullah.. mane ade.. sape ajar ko mcm tu..?
Jin: Iblis ajar aku.. iblis ajar kawan2 aku.. dia yang cakap islam mcm tu... dia tunjukkan pada kami islam teruk... sebab tu kami tak boleh dekat dengan orang2 soleh.. sebab islam tu teruk!
saya: Tak islam tak teruklah.. Islam ni agama sejahtera.. tak kira bangsa, warna kulit asal bernama islam kita saudara.. kawan2 kau jin islam banyak kat masjid2.. semuanya ok je.. (saya pun tak tau pakai tibai je huhuhu)
Jin:diam... seribu bahasa...
saya:Mcm mana? takde paksaan dalam islam.. bila kau islam kau yakinlah.. akan sampai bantuan2 sekiranya ada yang cuba mengganggu kau.. jom masuk islam.. aku hantar kau ke masjid.. ok ?
Jin: diam lagi... muka berfikir...
saya: takpelah.. kau ikut aku sebut ni..

Saya ajar dia shahadah.. Alhamdulillah jin tu ikut sampai termuntah2 dia.. seolah2 satu bebanan yang berat..
Jin: ADUHHHHHHHHH tuan aku pukul aku....sambil menangis... Aduhhhh!!!!
saya: Teruskan shahadah kau.. lepas ni kalau kau mati pun kau bersih sebersih2nya.. orang yang baru masuk islam tu bersih bagaikan bayi yang baru lahir.. teruskan...
Jin: ADUHHHH!!! (sambil menekan2 perut..) ashaduallailahaillah.. waashduanamuhammadurasulullah.. aku naik saksi tiada tuhan yang disembah melainkan ALLAH dan aku naik saksi nabi Muhammad itu persuruh ALLAH!!!!!!!!!!!!!!
tiba2 dia menjerit..  arghhhhhh arghhhhh sambil memegang leherrrr.... Nia pensan...

Bersambung....lagi dan lagi....
Semoga Keislaman jin tu diterima ALLAH SWT ameen...

Rate

1

salam bang
igt x abg pernah rawat saya tahun lps kat usj subang jaya, yg sakit xleh tido & sakit dr lutut ke bwh ???

Mungkin la kot, cara masing2.. cara saya yang tak reti ni mcm tulah..  banyak lagi kena  ...
madmualij Post at 3-3-2011 16:30

saudara, Jin tu kiranya jin kafir, kan. x sangka jin pun boleh pikir, camnalah manusia xleh pikir

sabar menanti lagi.... oh ya kalo boleh nak tauler alamat tmpt perubatan saudara tu google tenet xjumpa

salam bang
igt x abg pernah rawat saya tahun lps kat usj subang jaya, yg sakit xleh tido & sakit dr ...
mumia2 Post at 3-3-2011 17:04

wa'salam Allah aihh ingat le sangat2   calling2/pm2 le ok.

saudara, Jin tu kiranya jin kafir, kan. x sangka jin pun boleh pikir, camnalah manusia xleh piki ...
fatehana Post at 3-3-2011 20:43

haah jin kafir.. huhuh tula.. hidayah urusan ALLAH.. kita tak mampu

Post Last Edit by madmualij at 4-3-2011 02:31
sabar menanti lagi....  oh ya kalo boleh nak tauler alamat tmpt perubatan saudara tu google t ...
pinktriangle Post at 4-3-2011 01:25

Boleh masuk blog sy http://muhammad-muallij.blogspot.com Rawatan Islam Al-Insyirah
Maafla sbb cari kat google tak jumpe tu... maklumla perawat picisan..
Saya takde pusat rawatan lagi, tgh mengumpul dana.. jadi rawatan buat kat rumah saya atau kat rumah pesakit je.
Biasanya kat rumah pesakit le.. bile ke rumah pesakit ni dengan izin ALLAH banyak benda yang boleh diclearkan.. insyaALLAH..

Nanti esok insyALLAH sy sambung lagi citer Nia.. letih nak menaip malam ni.. baru balik merawat kat pandan perdana.

ok.. semoga semua pembaca citer sy ni dapat tingkatkan amal ibadat.. beramallah kerana takutkan ALLAH bukan kerana takutkan jin setan hantu n ape2 je..kurangkan tengok citer hantu kat tv.. tu semua banyak merepek je lebih.. so selamat beramal dan semoga menjadi insan yang bertakwa dan seterusnya menjadi mukmin yang sejati ameenn..

Reply 75# madmualij

thanks kasi blog n nasihat yg berguna....tapi mcm tau2 je suka tgk citer antu baru pas melayan citer penanggal tadi

Reply 75# madmualij

Assalamualaikum...

ustaz muhammad..umah saya la tu kat pandan perdana....he..he..

syukur alhamdulillah....saya suami isteri nak ucap terima kasih banyak2 kat ustaz...

skarang ni baru rasa tenang dlm umah tu...klau x rasa mcm x selesa..seram sejuk..asik terasa mcm ada 'benda'

dok peratikan..

skrang ni ustaz..sama 2 usahakan untuk adik ipar saya pulak kan...

InsyaAllah...

harap TT dpt teruskan dgn kisah2 bersama pesakit disamping memberi nasihat berkaitan agama utk kami semua
berkongsi cerita & pada masa yg sama turut berdakwah...

Reply  madmualij

thanks kasi blog n nasihat yg berguna....tapi mcm tau2 je suka tgk citer antu b ...
pinktriangle Post at 4-3-2011 03:07

hehe kurang2kan le.. banyak tengok nie.. banyak la yang mempengaruhi kehidupan kite..

Reply  madmualij

Assalamualaikum...

ustaz muhammad..umah saya la tu kat pandan pe ...
mummyhakim Post at 4-3-2011 09:52

Waalaikumsalam wbkth..
MasyaALLAH... yeke.. huhu.. Alhamdulillah.. moga ALLAH SWT beri kesembuhan yang terbaik syukur Alhamdulillah.
pasal adik tu insyaALLAH.. kita sama2 ikhtiar mohon pada ALLAH ye

maafle..sy bkn ustaz.. huhu..