CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

habis saye baca kisah rawatan ustaz nih....
kalau saye rekemen kepada kawan kawan saye yg carik bantuan tak kisah kan ustaz? manalah tau serasi pulak dengan rawatan ustaz....

saye dulu pun exbf saye tutup jalan jodoh saye,..bukan dia yg lebehnye mak dia yg ketuanya....Alhamdulillah lepas saye berubat mandi limau purut dengan sorang mak cik kawan ayh saye ni...ada jodoh saye....

kalau kata la ye...saye nak rekemen ustaz kat kawan kawan saye ke...member2 mak yg carik bantuan ke tak pe ye ustaz...mintak permission nih
lupa pulak nak tanya ustaz duduk area mana?

habis saye baca kisah rawatan ustaz nih....
kalau saye rekemen kepada kawan kawan saye yg carik ban ...
syahoney Post at 9-3-2011 12:58

silakan insyaALLAH...
saya kat puchong

adeh... maafle.. sy bukan ustaz..

silakan insyaALLAH...
saya kat puchong

adeh... maafle.. sy bukan ustaz..
madmualij Post at 9-3-2011 15:23

oh kat puchong je....dekat tu..hehebukan ustaz?? tak pe la nak panggey ustaz...mana la tau satu hari nnt betul2 jadik ustaz kan?
so skang ni kene panggey saudara je la ye?

oh kat puchong je....dekat tu..hehebukan ustaz?? tak pe la nak panggey ustaz...mana la tau  ...
syahoney Post at 9-3-2011 15:30

Panggil name je takpe..

adeh.. rasa nak menaip.. tp ade keje.. insyaALLAH lepas ni nak cite kisah rawatan gangguan jin pada seorang pesakit wanita.. sampai jin tu dah XXX dia setiap hari..

semoga ALLAH SWT rejekikan kelapangan masa..

Panggil name je takpe..

adeh.. rasa nak menaip.. tp ade keje.. insyaALLAH lepas ni nak ...
madmualij Post at 11-3-2011 15:47

salam saudara, harap adalah kelapangan nak citerkan kat kitaorg pasal gangguan jin tuh yea

salam semua.. nova pun teringin juga nak berkongsi cite dgn korang semua tntg bende2 cmni yg pernah kena kat nova sekeluarga.

nova muda lagi okay, baru lepas SPM. mase nova akhir form 2, nova kene satu penyakit. b4 that, nova ceria je cam budak2 lain. n then, pada satu malam tu... nova tetibe pening sgt2. sakit gila. sampai nova mintak minyak kapak sapu kt kepala sampai pagi, nova tk boleh tidur. benda ini berlarutan hampir dua minggu. dari nova sakit kedua2 belah kepala, jadi sakit sebelah je. doc suspect nova kene migrain.

nova makan ubat sampai satu papan ubat migrain yg kuat tu habis. tak baik jugak. nova langsung takde selera makan. sampai kurus sekejap nova. huhu. ayah bwk berubat, ok ckit. tapi makin lama makin teruk. sampai mate nova tertutup sebelah. besides that, nova rasa sakit sgt2 kt sekitar atas mata sampai ke batang hidung.. cam ditumbuk2 mukanya. nak patah batang hidung nie. sakit tak bole cakap la. then, ayah hantar nova pergi HSB. nova kene masuk wad. seminggu nova kat sana. doc tk bole detect nova sakit apa. dah macam2 doc check nova, tapi dorang pun tak dapat settlekan. sampai amik air tulang belakang.

pun tk boleh detect jugak. doc pun dah pening, hospital pindahkan nova ke HKL.. mmg lama la nova kt HKL. ada la dalam sebulan lebih. pastu discharge. then, masok balik seminggu. sepanjang nova dok sane, nova rasa sakit sgt2. tp tk sakit sgt la. kejap sakit tu hilang, kejap tak. fuhh. ayah kate nk try berubat kampong. satu hari tu doc bg dischare 3 hari. so, ayah ambik kesempatan ni tok berubat kampung.

masa tu g uma sorg pakcik ni kt rantau panjang. nova datang satu family la. time 2 ayah, mak dan nova duduk semeja. isteri pakcik tu datang borak2 dgn ayah n mak. makcik tu tanye, erm.. sape sorang lagi tuu? nova da pelik je. tetibe mak cakap. ishhh, takot la. takot la. makcik tu cakap, ade 'benda' ikut ni.

ehh, nova ngantuk la. nanti nova sambung lagi. hehe.

Rate

1

Follow Us
salam semua.. nova pun teringin juga nak berkongsi cite dgn korang semua tntg bende2 cmni yg pernah  ...
novaswith Post at 12-3-2011 00:24

wa cam best je. sambung2

saya dah lama sakit sejak kecil. normal kalau demam setiap bulan dan sakit kepala. tapi sejak kawin makin teruk dan biasa 'menginap' di hospital. tapi dr tak jumpa sakit sampai pernah buat ujian gila.

perawat bersilih ganti. dari kedah membawa ke johor. tapi asal jupa sekali, lepas tu semua mesti guna ayat- kalu jumpa yang lebih kuat, pergilah.pastu bila contact balik macam2 la alasan- sibukla, no tak dapat reach la, paling tensen, nak kene bawa suami sama. padahal suami tak nak ikut langsung time merawat sampai jadi gaduh besar. akhirnya setiap sekali rawatan mesti terhenti takde sambungan.

hubungan suami isteri ok tapi semedang hancus tapi alhamdulillah masih selamat hingga kini. kami cam bom atom, tak blh jumpa. bila g keje atau out station, angau. bila jumpa, allah je tahu. menda kecik pon diperbesar. kira seminggu tak gaduh, maknanya lepas tu akan gaduh lagi besa

ada yang kata kami disihir pemisah. ada pula yg kata belah suami tak suka saya. dari satu ke satu pusat rawatan, harapnya adalah jumpa 'jodoh ubat' untuk sakit saya yg tak pernah putus ngan masalah perkahwinan ni satu masa nanti, amin.  semoga allah mengikat simpulkan perkahwinan ni hingga keakhirnya dan diberi kesabaran dan ketabahan dalam hati kami untuk bersabar dengan ujian ini.

Reply 108# berusgigi

hubungan suami isteri ok tapi semedang hancus tapi alhamdulillah masih selamat hingga kini. kami cam bom atom, tak blh jumpa. bila g keje atau out station, angau. bila jumpa, allah je tahu. menda kecik pon diperbesar. kira seminggu tak gaduh, maknanya lepas tu akan gaduh lagi besa

ada yang kata kami disihir pemisah. ada pula yg kata belah suami tak suka saya. dari satu ke satu pusat rawatan, harapnya adalah jumpa 'jodoh ubat' untuk sakit saya yg tak pernah putus ngan masalah perkahwinan ni satu masa nanti, amin.  semoga allah mengikat simpulkan perkahwinan ni hingga keakhirnya dan diberi kesabaran dan ketabahan dalam hati kami untuk bersabar dengan ujian ini.

Assalamualaikum puan,

Berdasarkan cerita puan...Kebiasaanya masalah yg puan hadapi pada diri puan sendiri tu kemungkinan ada kaitan dengan gangguan saka.. dan mungkin adanya sihir pemisah tu dan sebenarnya ditujukan pada suami puan..

Semoga terus istiqomah.. dengan zikir2.. insyaALLAH ALLAH SWT itu tidak zalim..dengan Rahmat dan Redho ALLAH SWT suatu hari nanti puan akan ketemu juga dengan kesembuhan.. Semoga ditetapkan hati untuk terus sabar dengan Ujian yang dihadapi..

wallahualam...

terima kasih atas nasihat itu.

insyaALLAH, inna ma'al 'usri yusro. insya ALLAH

TT ni di puchong, so sapa sapa yg perlukan rawatan disekitar puchong leh la jumpa tt.... InshaAllah dia leh bantu

Reply 106# novaswith

nova cpt sambung tau....tak sabar dah ni...hehehehe

Reply 112# pinktriangle

maaf la nova lambat sambung.. sebab line kt rumah nova ni teruk banget!! malam ni insyaAllah nova sambung.. ni pun line sekat sekat ni..

RE: Hantu raya gile sex @ Jin asyik

Thanks HantuKiller mintak izin ambo tumpang lalu..

Nie citer tahun lepas. sy ke rumah pesakit.. dia sendiri tak berapa nak beri kerjasama pada mulanya (biasanye org ade gangguan yg agak serius mmg mcm tu..) pandang sy pun tak nak.. bile tanye pun taknak citer.. so takpelah..
Kalau boleh pesakit lawan le sket gangguan tu.. tolong beri kerjasama pada perawat..tapi kadang bukan sebab gangguan pun diaorang pandang serong pada perawat.. diaorang tengok perawat tak pakai serban..tak pakai jubah.. tak bawak tasbih besor2, tak berjanggut.. muka muda.. terus tak konfident ngan perawat tu.. adeh.. banyak kali dah sy kena.. tapi takpelah layankan aje.. perawat bukannya tau masalah korang.. so ceritala pada perawat.. mudahlah nak buat kerja.. bukanya sy terhegeh2 datang rumah diaorang..kalau tak diaorang yg call suh datang mintak dirawat.. Pernah satu hari tu di selayang selangor.. family pesakit nampak sy datang.. dia tengok atas bawah.. terus cakap "ramai dah bomoh datang rumah ni, semua cabut lari! tahan duk lama dalam rumah ni..awak boleh ke ?" yaALLAH...takpelah mungkin ujian.. sy terima je.. takrugi ape.. ok sy teruskan ngan citer hantu raya nih..

Pesakit saya nak cite ni pompuan.. kebanyakkan yg kena gangguan ni pompuan la gak.. lelaki pun ade.. tp tak sebanyak pompuan.. ada yang panggil gangguan nie "Jin Asyik".. gangguan ni bukanlah kategori sihir.. ia lebih pada kealpaan pesakit sendiri dan tidak menjaga kebersihan diri.. contohnya.. darah haid tak basuh bersih2.. mandi bogel.. tido bogel.. pakai seksi2 jadi jin ni asalnya mengintai2 je.. lama2 dia akan jatuh cinta dan terus rogol pompuan yg dia suka tu.. ha.. jin pun boleh bersetubuh.. semua ni ada dalilnya.. sbb tu ada doa sebelum suami isteri nak bersetubuh.. kalo tak.. bende tu la bersetubuh dulu ngan isteri korang.. benih korng pun bercampur lah ngan benih jin... tu yg dapat anak pelik2 perangai tu..

Ok sambung citer balik.. lepas dia taknak bagi kerjasama.. (mungkin disebabkan gangguan) sy pun mintak izin untuk merawat..
saya pegang kepala pesakit.. dan bacakan ayat2 suci Al-Quran.. Pada awal bacaan pesakit dah bergoyang2 kepalanya.. terhanguk2.. sy turunkan tangan ke belakang pesakit.. badanya pulak bergoyang2.. tetapi pesakit tidak kerasukan.. sy bentikan rawatan..Pesakit muka ketakutan.. dan sakit.. tiba2 sampai ilham.. sy tanyekan pada pesakit.. sy namakan Min.. Pada ketika ini barulah Min.. berlapang dada untuk story masalahnye.. mungkin dia malu kot..

Saya: Saya rasa... awkni.. erm.. mintak maaf cakaplah ye.. pernah tak waktu tido awk rasa disetubuh ?
Min: Pernahhh... Pernah.... hari2 sy kena... (sambil menangis..) bila sy nak terlelap je.. mesti sy rasa ada tangan yg merayap2 seluruh badan.. dan lepas tu sy rasa ada orang menyetubuhi sy.. dan pernah jugak.. saya tidur.. pagi tu sy bangun tengok pakaian sy dah luruh dari badan ni.. tak tahu sape yg bukak.. selalu datang dalam mimpi lelaki kacak.. dia layan saya..
saya: sy nak bertanya.. satu lagi... pernah tak pegi buat rawatan sebelum ni ?
Min: Pernah.. dia kata saya nie kena santau..
saya:  yeke ?
saya cek sekali lagi.. betul ke ade santau.. mungkin terlepas pandang..
saya: Min.. awk takde santau pun.. jgn risau.. ermm.. sy rasa masalah awk kena ni dari sekolah menengah lagi kan ?
Min: Huhuhuhu... haah.. mcm mane boleh tahu...
saya: saya tak tahu pun... saya tanye je tu.. ishk..
Min: kalau boleh sy nak tahulah mcm mane rupe gangguan tu..
saya: ishk.. watpe nak nengok.. sy pun tak nampak..
Min: sy tension la.. lama sgt dah sy kena.. kadang tgh2 solat.. tiba dia datang merenyam2 aduh.... takboleh buat apa.. sy asyik ghairah je...
saya: ok.. awk pejam mata..
saya bacakan pada min doa penerang hati.. yg waktu blaja kat sekolah dulu tu..
saya: ok min.. skang awk zikir.. ALLAH sebanyak2nya dalam hati..
Min: OK...
Tiba2 min menekup muka dan mengesot kedinding,
Min: yaALLAHH!!! ape nihhh!!! mata merah !!!! badan berbulu!!! badan mcm beruk besar!!!
saya: Dah2 ok ok Bismillah.. dah2 bukak mata.. takde ape dah..
Min: (Muka pucat..) ape tu tadi takutnye.. yaALLAH... eeeee terbayang2 eeee...
saya: Ehehe Tula yang ganggu awk selama ni.. anto raye
Min: tolongglahhh buang benda tu dari tubuh sy... sy taknak ... sy takut.... tolonglah....
saya: mintak dengan ALLAH min.. sy ikhtiar je.. same2 kita mohon ye.. insyaALLAH.. Allah taala akan bantu..

Saya teruskan rawatan.. badan min duk tergoyang2 terhuyung hayang. dan kadang2 cube menepis tangan saya..
saya tarik anto raya yg dari tadi duk lepak kat luar rumah...dgn izinALLAH saya zasss sekali..sy genggam dan terus buangg tak tau la idup lagi ke tak.. Min sy suh dia mandi.. ngan limau purut.. pasmandi min segar nampak segar.. alhamdulillah pastu takde dah gangguan kena raba atau disetubuh.. sy beri sedikit nasihat.. supaya jaga diri dan kebersihan.. jaga solat yang utama.. banyakan solat taubat dan zikir2 sebagai pendinding.. skang ni Min pun dah kawin.. alhamdulillah...

Rate

1

Reply 9# immortallez

sama cam aku ah..hahahaha

star nak tanya ekkk,kalo perempuan tu masih virgin,tetiba disetubuhi jin,apakah virgin dia masih dh koyak atau masih mcm dulu...

NOTA KAKI: sori kalo soalan 18sx....

Reply 116# stars83

erkk.. part ni tu sy tak cek plak huhuh...

Ada jugak orang yang bela hantu raya gi cari mangsa.. contohnya mcm bomoh2.. ramai gak terkena ni.. waktu berubat bomoh duk usya2.. pas pesakit balik, bomoh akan buat ritual dia.. n xxxxx pesakit.. berhati2lah... moga kita semua dilindungi ALLAH SWT..

Reply 114# madmualij

hishk....seram!!!! bagus citer ni sebagai pengajaran...n thanx for sharing

uikk.. takot plak aku kene rogol nan anto raya ni. uikss, taley mandi bogel ek? ok, ok, sumpah aku mandi tak bogel pulak da kali ni.  

soalan aku pun sama cam stars83 , aah.. koyak dak?

Best citer TT,sambunglah lagi....