CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: madmualij

RE: Kisah rawatan @page53 Makcik cleaner angker

adeh.. patut benda2 mcm ni masuk dalam pm aje..
pasni harap dapat pm ye.. ikhtiar insyaA ...
madmualij Post at 31-5-2011 02:21

mintak maaf..

saya berobat kat sorg ustad di klang.. sebab saya sakit di pinggang.. buah pinggang.. kedua ...
ANTUGIGI Post at 30-5-2011 17:56

kesian..... cepat pi jumpa mad.......
moga dipermudahkan yea....

kesian..... cepat pi jumpa mad.......
moga dipermudahkan yea....
nagaijau Post at 31-5-2011 08:56

insyaallah.. tgh tunggu persetujuan pamili je. coz ritu da tnye.. tp mak marah2.. takut kena dgn yg bukan2.. da byk g berubat ler tuh derang nih.

hi,da lm follow,,ru abes..
bak kat T_T,  psl JIN ngaku IBLIS td
ape beza antara dua makhluk ni?

insyaallah.. tgh tunggu persetujuan pamili je. coz ritu da tnye.. tp mak marah2.. takut ken ...
ANTUGIGI Post at 31-5-2011 10:32

wat istikharah dulu,kang dah dapat jawapan hubungi le kawe.. mane la tau kawe ni ade jibam jibam hehehe

hi,da lm follow,,ru abes..
bak kat T_T,  psl JIN ngaku IBLIS td
ape beza antara dua makhluk ni?
raksasahijau Post at 31-5-2011 13:08

Surah al kahfi ayat 50
Dan (ingatlah) ketika Kami berfirman kepada para malaikat: ‘Sujudlah kamu kepada Adam’, maka sujudlah mereka kecuali iblis. Dia adalah dari golongan jin, lalu ia mendurhakai perintah Rabbnya.”

"Iblis adalah abul jin (bapak para jin bernama Azazil).” (Taisir Al-Karim Ar-Rahman, hal. 406 dan 793) Mana mungkin bapak jin lakhnatullah nak merasuk orang. Perdana menteri nak gi cangkul tanah wat sawah ade ke ? hehe mesti la para petani yg buat.. tul tak.

wallahualam..

Follow Us
wat istikharah dulu,kang dah dapat jawapan hubungi le kawe.. mane la tau kawe ni ade jibam ...
madmualij Post at 31-5-2011 13:10

insyaallah.. saya akn usahakn.. tq

Reply 639# madmualij

Salam TT. Saya rasa saya kes 7 tu. Hehehe... Dulu kalau bangun pukul 7 pagi, terasa la mcm dah rugi hari tu kerana terlepas dari bangun awal. Tapi la ni, nak bangun awal, masya Allah, susah betul. Cuba byk kali tapi mmg ngantuk yg sangat2. Baca doa sebelum tido pun sama gak. Ni nak try MWAI ni...

Reply  madmualij

Salam TT. Saya rasa saya kes 7 tu. Hehehe... Dulu kalau bangun pukul 7 pag ...
sdf77 Post at 7-6-2011 01:17

bangun awal.. tido le awal hehehe

mad...benag mad dah tenggelam..meh la story mory pengalaman terbaru ke terlama ke..

Mad sdg bz mengubat skang nih... kite tunggu la die muncul balik... huhuhu... cedih..

semoga Allah beri jalan & kesembuhan pada pesakit2 yang dirawat..

salam kembali

semoga dengan ruang masa yang ada dan singkat ini moga dapat digunakan sebaiknya..

Pada pesakit yang tubuh magnet hati2 ke tempat2 yang agak mistikuss ye.. baru2 ni ade pameran keris taming sari kat ipoh tul tak? macam2 keris ade.. bukan taming sari je.. sorang pesakit ni gi temankan adik dia kot nengok pameran keris tu.. dia pun mungkin tak berapa minat.. tp tunaikan kehendak adiknye gi le jugak.. mula2 pegi tangan kosong tp balik tu bawak segerombolan jin. Alkisahnya.. sayugia bermulalah keberangkatan bala tentera khadam jin melompat dan hinggap ke tubuh pesakit tadi ikut balik KL yaaaa... bukan seekor.. tetapi berekor2 lemon yang adeee..

Bacaan Ruqyah dimulakan.. pesakit mengerak2kan tangan seolah2 buat bunga silat.. zasss blasah terus.. malas nak tunggu lagi.. saya teruskan bacaan..  tangan pesakit buat bunga silat lagi lembut je.. keatas kebawah.. zappp dia buat gaya sembah silat, dia zapp kawe zassss! sy teruskan bacaan lagi.. maka bermulalah sesi dialog yang tak diingini.

Tangan pesakit buat sembah silat.

jin panglima : ihhhhh kacau jeee

saya: dah duk tubuh ni buat ape... aku kacau laaa hehe, name kau sape ?

jin panglima : aku ? (dengan megahnya) PANGLIMA!!! _____ (apetah tak ingattt buang karen je ingat)

saya: ooooo.. asal kau dari mane ?

jin panglima : keriss _________(nama keris tu pun tak ingatt. same juga, buang karen je ingat..)

saya: ko ni.. duduk jela dalam kerisss yang sebuk2 ikut masuk tubuh ni buat apeee!?

jin panglima: aku suka dia laa... dia ni baikkk sbb tu aku ikut diaaa

saya: ishkkk tak munasabah la jawapan tu., ok umur kau berapa ???

jin panglima: beratusss ratus tahunnn

saya: jadi kau kenal la hang tuah ek?!

jin panglima: kenal!

saya: (saya trick dia je) kalau mcm tu aku panggil datuk laksamana Hang Tuah untuk ambil kau skang!!!

jin panglima: ehhhh ehhh jgn jgn baiklahh.. aku nak keluar skangg.

saya: sebelum tu aku nak tanya.. mcm mane rupa hang tuah ?

jin panglima: uihhh badan dia tegapp, besar dan tinggi..

saya: pakaian dia ?

jin panglima: dia pakai jubah dan serbann

saya: oooo.. kenapa dia tak pakai tengkolok bagai ?

jin panglima: dia ahli sufi laaa!

(sy pernah terdengar daripada beberapa orang yang bijak pandai tentang kesufian hang tuah.. ketinggian ilmu islamnya orang ditutup.. biasala.. orang semua nak citer yang hebat jee...)

saya: ooo oklah tu cukup.. skang ko keluar gi mekah semua! pesan pada semua yang ada dalam tubuh semua keluar gi mekahhh kalau ada yang tipuu aku tak tergamak nak bunuh semuanyaa!

jin panglima: ehh sebelum tu kau nak tak aku bagi ilmu !??

saya: hahaha takpelahh ko nak lawan aku pun tak mampu! ada hati nak bagi ilmuu cittt dah keluarrrrr semuaaa aku bagi masa 2 minit!!!

jin panglima: yelah!! wei kengkawannn jom keluarr semuaaa! nanti mati kitaa cepattt cepattt gi mekahhhh!!!

Tangan pesakit mengeletar seolah2 semuanya keluar melalui tangan, memang banyak dalam tubuh pesakit tuu semuanya keluar alhamdulillah. Cerita yang tidak seberapa..

wallahualam...

Hari jumaat-isnin 17-20 ni rawatan ke Perak - pulau pinang - kedah, sapa2 yang berhajat boleh la hubungi den.
24 ni saya ke sekudai insyaALLAH.

Rate

1

Reply 1233# madmualij

wsalam kembali.... ngeh ngeh ngeh...

panglima keding gaknye kot... miahahahaha... tak pon panglima hang cangkol....hehehehehe... dasar kuat mentekedarah jek gaknye... hurmmm... yg penting pesakit sembuh....Alhamdulillah....

wahhh mad dah update...

macam mana nak tau tubuh kita bermagnet atau tak?

macam mana boleh tau pesakit tu ada masalah yg dtg dari keris ni yer? dia inform sakit2 ke atau dia selalu diganggu ke lepas pegi pameran tu?

cer cite cer cite..

Reply  madmualij

wsalam kembali.... ngeh ngeh ngeh...

panglima keding gaknye kot...:lol ...
SangPertala Post at 16-6-2011 09:51

panglima hang buah kihkihkihkih

wahhh mad dah update...

macam mana nak tau tubuh kita bermagnet atau tak?

macam mana  ...
schu Post at 16-6-2011 11:39

berdasarkan pengamatan yang tak berapa pandai kawe ni..magnet ni ade 2  kategori, 1 ringanya roh didalam jasad sehingga menampakkan ruang2 kosong yang menarik perhatian jin-jin kalewa nih. 2.Disebabkan banyaknya serangan sihir berulang2 sehingga menyebabkan kebocoran. Biasanya orang yg bertubuh magnet ni lebih tahu dirinya macam mane.. bile pegi tempat2 sesak macam pasar malam ke.. kedai2 makan ke.. tempat2 mistik ke.. orang2 mcm ni bleh rasa kehadiran jin2 menempel ni..
ade setengah orang akan rasa benda merayap atas muka, kaki, kepala, belakang n lain2.. dia rasa cam semut jalan, kadang rasa duri2.. ade setengah plak rasa beratt je badann, bisa2 dalam badan, perut rasa penuhh n so on yang berkaitan dalamann. Xtak ramai yang magnet.. tp jgn la kita jadi kearah tu.. moga-moga dihindarkan.. dan pada yang magnet moga2 tak jadi magnet dah pasni.. ameen..

Kisah kat atas tu berkenaan canne leh tahu gangguan tu dari mana..sbb lepas je selesai semua jin2 panglima tu keluar pesakit pun ceritakan pada sy yang dia gi ke pameran tu.. lepas tu je terus rasa bisa2 badan.. ditambah plak disihir dengan santau..

wallahualam sekadar berkongsi

bersiap2 nak bertolak esok moga doakan selamat perjalanan pergi dan balik insyaALLAH..
sapa2 di utara yang tak mampu dan memerlukan rawatan sila beritahu.. ibu tunggal, anak yatim, fakir miskin dan yang sewaktu denganya.

Alhamdulillah.... semoga mendapat pertolongan dr Allah. Ameen..

welkambing tb eheeeeh

Salam mad, moga2 urusan disana dipermudahkan....