CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: JoyahMengayah

[Tempatan] Hukum sapu wangian cegah faraj kepam, ramai wanita masih keliru

dewi_rina replied at 18-1-2024 04:04 PM
Tengok produk cuci berlambak kat pasaran, lagi2 mak tok kri tu.. kemain berdegar-degar cerita keheba ...

Iols dulu pernah guna produk nama fadaraj asal dari kedah. Ok lah juga. Harga pun mampu milik. Sama geng kot dgn bedak nasila. Produk timbang kilo yg lain iols jauhkan.

sharlenetexas replied at 18-1-2024 09:00 AM
Iols dulu pernah guna produk nama fadaraj asal dari kedah. Ok lah juga. Harga pun mampu milik. Sam ...

Lagi yg insert2 tu, habis rosak.. Agaknya kalau tak insert jadi apa ye
Berlobang agaknya

Takyah la nk buh wangian bagai, kalau takda bau tu kira ok la
Kalau bau bacin tu sbb kencing tak basuh, basuh la bersih2 pastu lap kering.
Tukor spenda selalu takpun takyah pakai terus la setel..  mcm ummah barat kan tak pakai apa2 pun sarung baju jaah terus.

dewi_rina replied at 18-1-2024 04:04 PM
Tengok produk cuci berlambak kat pasaran, lagi2 mak tok kri tu.. kemain berdegar-degar cerita keheba ...

Apa benda yg kau nk caya kt ibunda tu? Kurema dhuha? Royal Vee? Mustaneir?  Relative aku telan kurema duha dia ,mlm tu jugak bp drop, msuk spitan emrgncy. Royal vee nk bg psgn dpt anak? Nnnnipu. Smua poduk kelaot.
Konon redah hutan lone ranger kutip akar2 kayu hak kpunyaan bunian dlm belantara pahang. Proses utk kita mkn. Hrga yahudi..alih2 dia sndiri cucuk ppi bg kembung. Ptong usus kut bg slim. Puiiiiihhhh. 1 kerabat keturunan dia aku cancel.

Manusiabesa replied at 18-1-2024 03:01 PM
Apa benda yg kau nk caya kt ibunda tu? Kurema dhuha? Royal Vee? Mustaneir?  Relative aku telan kur ...

Harga lah mahal nak mampsssss, tu pun katanya nak naik lagi sbb tukar packaging botol kaca
Tak boleh letak dalam botol plastik produk dia, nnti bahan dalam tu rosak
Gila weh harga dia, tu pun ramai agen dia eh.. Agaknya sales banyak la kot
Jual sebotol putik dpt untung RM 15 sebotol ke kan

dewi_rina replied at 19-1-2024 09:11 AM
Harga lah mahal nak mampsssss, tu pun katanya nak naik lagi sbb tukar packaging botol kaca
Tak bol ...

Propa byk depa tu.. dri mak bapak turun ke anak2... ujung2 depa pakai bentley, merc, perari, property merata2.... kau yg tunggu komisen ejen sbotol rm15 tu ... xkaya2...  depa pndai bcakap... bcakap ttg fakta cmpur penipuan..over claim. Nnt kt akhirat tuhan persoal satu2... goodluck menjwap.... dunia ni smntara je... rajin kaut duit tp gelumang dgn tipu scam sana sini. Worth it or not?

Follow Us
masukkan je botol rezona dalam tu...wangi 24 jam

aiyooo...tau lah anggota tu nak berfungsi cemana....kuman baik kuman jahat...tinggal kita nak kena jaga je elok2.

tak payah la pewangi2 bagai...yg insert2 tu lagi seram.

point pentingnya kebersihan...perlu rajin sikit je.

Manusiabesa replied at 19-1-2024 02:16 AM
Propa byk depa tu.. dri mak bapak turun ke anak2... ujung2 depa pakai bentley, merc, perari, prope ...

Betul, memang kuat kelentong.. Kalau menjawab soalan tu macam jawapan dia iols nak gelak
Konfiden je jawapan, dah lah temberang.. Ye ye je masuk hutan cari bahan, membongak agak2 ler
Ni zaman moden, bukan zaman mat kilau dulu

Ustazah kentot faraj tersenyum sinis

dewi_rina replied at 19-1-2024 10:42 AM
Betul, memang kuat kelentong.. Kalau menjawab soalan tu macam jawapan dia iols nak gelak
Konfiden  ...

Kuat kelentong 1 hal... satu lg aku mluat dgn ibunda tu acah2 humble. Xsuka masuk msyrkt lah, old skul lah, xkaya lah, xsuka harta lah. Ujung2 diam2 property dia dh byk tau. Byk kali dia sbut bsnes rumah hutan dia dah rugi. Sale jatuh. Mentenen tggi. Time kobid merudum. Rugi sana sini. Utk anak muda jgn masuk bsnes lah. Mental penat.siang mlm otak letih. Gigih tau dia xbg org len join bsnes. .. ujung2 dia tgh make money diam2.... tuhari dia wish x besan dia mati, ayah nya si shida? Besan dia lg 1 yg metua ajeem pun aku xtau dia dok gather ke x. Konon amek wife ajeem jd menantu sbb nk tlg org susah, parent ppuan tu dduk flat. Tp nk tny lps dh jd menantu dijaga x hbgn dgn besan? Beza drjat sgt2 tu.

Manusiabesa replied at 19-1-2024 02:58 AM
Kuat kelentong 1 hal... satu lg aku mluat dgn ibunda tu acah2 humble. Xsuka masuk msyrkt lah, old  ...

Terpaling kaya lah tu sampai nak ambik menantu org susah, dia pun susah kononnya dulu.. Anak2 menjual kat pasar malam
Tu yg sekarang kaya dari hasil menipu, i harap biar bisnes menipu dia ni bankrup

Suchi replied at 18-1-2024 09:00 PM
Takyah la nk buh wangian bagai, kalau takda bau tu kira ok la
Kalau bau bacin tu sbb kencing tak bas ...

Tak pakai spenda lg ok kee.. aku beli je sabun cucu punai tuu tp gunanya lopes abis period mcn tu aje laa . Sebulan ade lee guna dua kali.. nak ngabiskan pun bertahun last last aku cuci tiak bila lps jogging .. hahahaha.  Abis baru beli baru nak beli jrnis lain plk

Manusiabesa replied at 19-1-2024 10:58 AM
Kuat kelentong 1 hal... satu lg aku mluat dgn ibunda tu acah2 humble. Xsuka masuk msyrkt lah, old  ...

Si bunda ni dia beli tanah kat tepi sg tepi utan kat sungkai.. dia buat rumah utan kat situ.. org sungkai gigih pi.. aku geleng aje laa

Buritan replied at 19-1-2024 11:12 AM
Tak pakai spenda lg ok kee.. aku beli je sabun cucu punai tuu tp gunanya lopes abis period mcn tu  ...

mcm penah baca kalau tak pakai ni mcm lebih “berangin” la kot ala mcm tak pakai bra rasa free gituhhh.
Tp org lelaki katanya selalu ja tak pakai spenda, pastu pakai kain pelikat jerr kesana kemari.

Suchi replied at 19-1-2024 11:21 AM
mcm penah baca kalau tak pakai ni mcm lebih “berangin” la kot ala mcm tak pakai bra rasa free gi ...

Bra mmg aku tak pakai.. kat luar je aku pakai.. risso plk terhuyang hayang plk.. tp spenda aku pakai.. lopes ni tak mo pakai le plk kalo kat rumah

Buritan replied at 19-1-2024 11:23 AM
Bra mmg aku tak pakai.. kat luar je aku pakai.. risso plk terhuyang hayang plk.. tp spenda aku pak ...

Kira tak pakai spenda ni melancarkan perjalanan darah la
Sbb tu ada yg rasa tak selesa bila pakai, nk plak yg jenis tercelit tu kan.Pakai plak jeans ketat2 plak.

Time period lagi rasa tak best sbb pad tu buat rasa mcm eh tak reti nk ckp tp rasa tak begitu best laa.
Mcm pengudaraan tu takda sangat haa gitulaa.
Nk try tampon tak reti nk pakai cup kecik tu takut so hadap jelaa kan.

Suchi replied at 19-1-2024 12:05 PM
Kira tak pakai spenda ni melancarkan perjalanan darah la
Sbb tu ada yg rasa tak selesa bila pakai ...

Aku spenda mmg pakai yg kendur.. hahaha.. time period je pakai yg ketat.. kang ade yg cicir tepi.jln plk..

Dulu wajib meols beli pencuci miss V ni. Macam2 jenis. Setelah makin dewasa, barulah meols tau, propa je benda ni semua. Pewangi/parfum dlm produk2 ni semua boleh beri iritasi.
Untuk miss V yg sihat, silalah makan yogurt.
Untuk elak ketiak berbau, silalah sental dengan tawas.
Banyak jer tips dulukala yg masih relevan yg boleh dipraktikkan. Semuanya berkesan k.
Jgnlah percaya dgn produk ntah apa2.