CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: asteruk

MISTERI KEHILANGAN HOUSEMATE - penjelasan TT@pg5,10,15

Close [Copy link]
aku tgok ade 2-3 benang tajuk sama macam nih dia bukak kat tempat lain.. why r?

"tapi sebab aku menyampah ngan perangai osmet aku ni
bawak bf masuk bilik..huh"

aku pun pernah terkena,lagi teruk...osmet ada 2 org ,masing2 bwa bf tidur kt rumah...bengang gila2....last2 aku yg kena halau sbb x sekepala dgn dorang..

sabarla korang nie...

kan tt ader cakap dia nak fokus pada exam dia dulu petang ni...nanti dia update la..

p/s: tak sabar nak tahu apa sebenarnya yang berlaku ke atas housemate tt...aderkah

aku tgok ade 2-3 benang tajuk sama macam nih dia bukak kat tempat lain.. why r?
figurae Post at 1-3-2011 17:10

bukan mudah utk menjadi seorang
Legenderer
kena kerja kerasss taw.....   .....

dah apa?
makhluk2011 Post at 1-3-2011 02:47

jeng jeng jeng...

pe citer TT ni? dh abis exam lom?

Follow Us
....dari firasat aku lh, asteruk dan kucingmainan adalah orang yang samer, btul x..maybe tt nh kesunyian kot tats why dia mempropakan ceriter nh... sja nh tengok respon forumer ambil berat kt dier x....tats why dia cool ajer....

tu la pasal ilham. tp nk tau gak ap yang "seteruk" tu. sambil bosan2 xtau nk wakpe ni

tt ni sesaja nak main2 kan org ke?

hahahahaha................rupa2nye banyak rahsia aku dah tau...Perghh ada plak awek bw lek bf?? kih2....pe nak jdla pompuan2 zmn skrg.................................TT ni cam biskut merryla..kjap ada...kejap ilang....

ish2....cam tuh  plak hujung2 nih

Post Last Edit by asteruk at 2-3-2011 00:04

Sorry sbb buat korang tertunggu lama. Kpd yg bagi komen tu, aku akan cuba cari masa utk reply sorang-sorang. Aku tak berniat nak main-main kan korang atau apa. Aku nak cerita ni pun fikir 2 3 kali sbb aku takut sggt. Ceritanya mcm ni, semalam aku mandi waktu Maghrib. Aku mandi mcm biasa je la. Ok fine, aku ngaku aku mandi wajib. So what? Bukannya aku nak petang tu aku mimpi benda bukan-bukan. Apa gelak-gelak? Atleast aku cuba berusaha gak mandi tengah waktu azan Maghrib semata-mata tak nak lepas Solat Maghrib. Yg korang dok gelak-gelak ni entah-entah Azan Maghrib pun dok leka lagi dengan laptop tak pun menonton drama siri Akasia. Kan dah kena ceramah ngan aku. Berbalik kepada story aku, time aku mandi tu aku dengar ada bunyi kereta di halaman rumah aku. Mula-mula tu aku tak confirm lagi sama ada itu bunyi kereta osmet aku atau tidak sbb kadang2 bunyi kereta jiran sebelah pun dengar mcm bunyi kereta parking kat halaman aku. Dah tu aku dengar bunyi grill rumah aku kena bukak. Aku masih tak pasti lagi itu dia ke tak. Sekali lagi, bunyi grill jiran corner lot pun aku leh dengar. Aku pun sambung sabun badan aku guna sabun. Dah nama pun sabun badan, takkan nak guna ubat gigi lak? Tiba-tiba aku dengar pintu bilik dia dibuka. Dalam hati aku berkata "Balik pun dia ni". Lepas tu aku dengar mcm bunyi dumb bell dia kena angkat. Dia ni mmg menjaga bab2 badan ni, sbb tu badan dia tough. Dah la muka handsome gila. Bercakap pasal handsome gila ni, aku pernah dengar gosip2 coursemate aku (dia dok kawasan perumahan ni gak), dia cakap ada org cakap yg aku ngan dia ni pasangan gay. LOL. Memang tak ar kan. Diorang ckp kami pasangan gay sbb sama2 jambu. Bagi aku, biarpun org cakap aku ni jambu, tapi aku tak suka dipanggil jambu. Sebab gelaran jambu ni cam utk golongan auww jek, tp kalau jambu tu maksudnya ensem ok la aku terima. Haha. Ok pas dah dengar bunyi tu, aku pun keluar la, then nampak pintu bilik dia memang terbuka luas. Tapi malas lak aku nak tengok dia ada kat dalam ke tak. Kalau dia ada kat luar, sure la aku tegur gak. Aku ni mmg la anti-sosial tp setakat tegur tu apa la sgt kan. Amboi2 bukan main lagi aku dengar komen2 korang dok mengutuk aku ya pasal sifat anti-sosial aku ni. Yg paling takleh blah ada yang cakap aku ni yg sebenarnya hantu . Kononnya nak samakan aku ni mcm filem hantu Thailand, kekonon aku ni sebenarnya dah mati dan tak sedar yg diri aku sebenarnya adalah roh. WTH? Korang ni memang pandai buat aku tergelak ya. Ok, dah tu aku pun masuk la bilik aku. Lepas dah solat maghrib bersiap apa semua, aku memang cadang nak keluar beli makan. Sebaik aku keluar, aku hairan bila tengok takde sapa pun kat luar. Tengok pintu bilik dia dah tertutup. Keluar lak tgk kete dia mmg dah takde. Dalam on the way nak beli makan tu, aku dok terpikir sorang2, tak logik kalau dia kuar then aku takde dengar bunyi apa2 langsung. Sedangkan banyak betul proses yg mengeluarkan bunyi yg bukan perlahan utk dia keluar dari rumah tu:- 1.bunyi pintu bilik. 2. bunyi grill 3. bunyi enjin kereta dia start. 4. bunyi pintu pagar ditutup (memandangkan aku keluar tu tgk pintu pagar pun dah tutup). Punya la aku fikir dalam2 sampai aku fikir kot2 dia kuar kot pintu belakang Tapi still tetap kena start kete gak kan. Ke aku yg betul2 khusyuk sampai tak dengar sume possible bunyi-bunyian tu. Atau adakah apa yg aku dengar time aku aku mandi tu sume adalah ________?  Yg pasti lepas kejadian tu, sampai sekarang dia takde kat rumah. Aku cadang nak sms dia, tapi takut la pulak memandangkan sekarang aku dok sorang2. Nanti owner house ni balik dari Singapore utk mintak duit sewa rumah, baru aku ngadu kat dia. Skrg aku tgh ketakutan dok sorang2. Hampir setiap hari aku ketakutan.

Yang benar,
ASTERUK

Rate

1

Reply 92# CariKnow
..................................lawakla....nasib bk aku xknl ko..kalu x aku dah tau sapa mamat yg sangap tu..

Reply 112# asteruk

TT ko meh sni no hp housemate ko...br aku kol je...abis cite...pro pang..pro pang berjela tulis....mandi wajibla..guna sabunla...jambula.......ko jgn psiko lebih2 der....setakat nak msg ' ko kt mana?' dkt housemate ko xleh ker? bknnye dia nak lahar ko...kt cni ko leh plak tulis berjela2...xpaham aku...
yg benar,
teruk..terukk..

Reply  asteruk

TT ko meh sni no hp housemate ko...br aku kol je...abis cite...pro pang..pro ...
hartanahmalaya Post at 1-3-2011 07:16 PM

cool bro.. hahahha
aku pun nak rase nak sms je osmet TT tu

br ku tau asteruk nie jate....wakakakakakkakaka

bah bah ,,,.. apa sebenarnya yang terjadi...
spa leh scan scan lah seteruk  tu
ish ish

macam2 la...

yg tak tahan bgtau j la tgh mandi naper nk terus terang bgtau yg ko mandi wajib orang bukan nk tau detail sgt pun......erm...tak tahan aku gelak..

adoi ingat dah setel dah. rupe2 soalan pertama lom setel lg.

perghhh citer kan main lagi detail siap mention mandi apa guna sabun apa xnak ckp? yg peliknya ngn housemate sendiri leh diam je...kat sini pung pang2 berciter..betul ke tak ni aku pun dah cam xcaya dah.xnak msg or call biar kami yg buat pasti setel terus masalah ko ni