CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sinar_inspirasi

pencarian moderator baru - SILA TULIS NAMA UTK CALON

Close [Copy link]
okay  - still = COUNTING ON THE PROPOSAL - "CT REMAIN as moderator  DAN CT bole CALONKAN 6 NEW NAMES ...
hazel23 Post at 20-4-2011 08:42

update kak... jangan tak update... .
Tapi mana kak CT yea?

nape ctredzuan susah sangat nak lepaskan jawatan MODERATOR BOD USAHAWAN ni ye...

bukannya dapat gaji...bukannya dapat elaun...

apa yang dia kejar...?

yer ... dengan ber prasangka... kita akan mudah mencapai kejayaan.

Reply 202# zaidi_MZZ

klu dia (CT) rasa boleh n mampu laksana tgjawab sng mod biar la smpai kiamat pon ...
klu ada dpt gaji n elaun aku pun nak jd mod.....
ini apa2 pun x dpt pon nak kecoh2....bongok tul ko org semua yg x puas hati ni

nape ctredzuan susah sangat nak lepaskan jawatan MODERATOR BOD USAHAWAN ni ye...

bukannya dapat g ...
zaidi_MZZ Post at 20-4-2011 12:33

same goes to you!

klu dia (CT) rasa boleh n mampu laksana tgjawab sng mod biar la smpai kiamat pon ...
klu ada dpt gaji n elaun aku pun nak jd mod.....
ini apa2 pun x dpt pon nak kecoh2....bongok tul ko org semua yg x puas hati ni

TeRasKiLo Post at 20-4-2011 12:43

dah berapa tahun ctredzuan jadi moderator bod usahawan ni...2 tahun?...3 tahun?...5 tahun...? 10 tahun...?

tak puas lagi ke dah bertahun2 jadi mod kat sini...

come on laaa...bagi le peluang kat orang lain untuk merasa pengalaman jadi moderator...jangan pentingkan diri sendiri...

bagi peluang kat rakan2 yang lain untuk menimba pengalaman jadi moderator bod usahawan ni...

Follow Us
zaidi_MZZ kalau aku sedang jadi MOD, tetiba ada orang yang suruh aku turun, paksa pulak tu, apa yang aku rasa? rasa tercabar la maruah seolah-olah orang tu tak suka kat aku.  Kenapa kau nak sangat CT turun? apa kepentingan kau terhadap jawatan MOD sampai memaksa CT turun. Sorry to say, aku kesian kat CT, aku selalu masuk Cari ni dan aku lihat CT menjalankan tanggungjawab dengan baik, dari komen orang disini, majoity mahu CT dikekalkan. Then memang patut CT kekal. Lagipun CT dilantik oleh majikan bukan undian ahli, kalau CT turun pun atas kehendak majikan bukan ahli. Itu baru betul, siapa yang kau rasa berbakti sangat sampai nak jadi MOD tu?

Reply 193# cmf_herba
setuju dgn semua ke4 point yg di tulis herba..sama dgn yg saya fikirkn..

Reply 207# cmf_herba

ye betul..ct di lantik admin atas kewibaan nya..n trbukti dia jln kn tugas dgn jayanya..
klu nk di ganti pun..biar la admin jg yg putuskn jika di rasakn ct x mampu lg jln kn tugas2 mod..
knp lak ct kena jd kambing hitam punca lemau nya board ni skrg?
tambh lak selama ni ct mmg sentiasa ada di board ni..foremer lain tu yg jarang muncul memeriahkn board kan

mana hazel ni..up date trkini tu..tambah lg 2..amirul n teraskilo

cuba hantar sms kat En Saat Cham kalau2 dia belum tau yang ada 1 kerusi jawatan moderator untuk dipertandingkan. He he he

Alamak kenapa baru 4 hari aku tak bukak, dah jelas ada Team A, Team B, Team C. Aku ni nak masuk team mana?

Reply 211# cmf_WonBin

cuba hantar sms kat En Saat Cham kalau2 dia belum tau yang ada 1 kerusi jawatan moderator untuk dipertandingkan. He he he
cmf_WonBin Post at 20-4-2011 17:40

lama dah tak dengar kabar saat...

nanti nak try kol dia...lama dah tak sembang ngan dia...orangnya ok...

Kenapa kau nak sangat CT turun? apa kepentingan kau terhadap jawatan MOD sampai memaksa CT turun.
cmf_herba Post at 20-4-2011 16:56

adeh la...letih camni nak tulis banyak kali...

cer baca post aku #206...

kalau masukkan ctredzuan dalam senarai calon, korang tak yakin dia boleh menang ke...?
zaidi_MZZ Post at 19-4-2011 17:36

adehh..dehh.. apa benda menang2 ni bro.. saya tak suruh pun kak hazel calonkan saya ni, mmg sejak awal2 topik lagi saya nak bersara taknak duduk kat sini kan sbb Sinar suruh tukar mod kan, takda masalah sbnrnya, kenapa tuduh saya gila kuasa nak conquer pula ni hehe.. bagus Zaidi.. keep it up !;)

kahkahkah...

ko tak penah sembang dengan ctredzuan ye...

aku sembang ngan ctredzuan, macam ...
zaidi_MZZ Post at 19-4-2011 23:38

saudara, bila masa awk pernah sembang dgn saya? jangan nak menuduh sebarangan pulak ya. bila masa saya taknak masuk pencalonan dan bila masa lah saya tak nak bersara ni, kat sini sangat huru hara, saya tak kata apa2 pun tetap kena tuduh ,siyes nak tanya, awak ada masalah dgn saya ke zaidi? awak yg saya kenal dah lama dlm bod ni reputasi bagus sebagai penulis , berbincang sama2 dulu.. kenapa skrg sampai nak kata saya BATU, SAYA TAKUT UTK KALAH, SAYA TAKNAK BERSARA, sudah2lah.. bgtau kat "kawan" awak yg NAK SANGAT TENGOK SAYA DIBUANG SBG MOD, saya tak kisah..mmg tak dpt gaji, mmg tak dpt apa2 jadi mod kat sini, tp saya suka menulis kat sini mungkin sbb saya kenal cari forum ni jiwa saya sbg peniaga, jiwa saya bkn sb staff makan gaji, jadi saya serasa menulis disini, berada di sini..
kat sini saya nak umum,PADA SIAPA2 YG NAK SAYA JATUH/BERSARA SBG MOD, YA..AWAL2 TOPIK NI SAYA DAH BGTAU,bukan takut utk mengundi, bukan takut utk sama2 berada dlm peti undian sbg mod, saya TAK PERNAH MINTA KAK HAZEL23 COVER SAYA, SAYA TAK PNH KENAL PUTERI, WA'AH OFFLINE DLL KAWAN2 ppuan kat sini dgn menyuruh mereka utk mempertahankan saya.. serius, saya tak pnh ada masalah dgn kamu semua, fikirlah sikit.. kita sbg benda kecil ni pun nak bergaduh ke.. lemau ke tidak topik ni BUKAN KERANA SAYA... mungkin krn kita semua kat sini kalangan peniaga2 jadi dah nak masuk beberapa bulan lagi nak puasa, ramai yg nak kejar target dsb.. itulah jiwa sebenarnya usahawan bukannya HADAP KOMPUTER 24JAM TANPA APA2 BUSINESS..

utk saudagarkampong, saya tahu awak nk marah dan minta saya bersara krn teguran saya awak telah buka topik yg byk natijahnya isinya boleh dicombinekan dalam satu topik cerita awak tu shj,JANGAN SALAH SANGKA, SAYA TAK DELETE TOPIK AWAK, SAYA CUMA MERGED, kalau nak tahu merge tu apa, ianya adalah gabung, saya telah gabung topik2 awak buka dgn topik utama awak itu.

kawan2...TAK PERLU NAK CEMBURU SAYA LAMA SBG MOD KAT SINI, tak perlu nk sampai mengaibkan saya ni batu ke.. bodoh ke.. dungu lemau ke menjadikan bod ni suram, tp anda2 yg baru TAK TAHU DAN TAK AKAN PERNAH TAHU APA SEBENARNYA TERJADI THD BOD KITA INI YG MANA SUATU MASA DULU SANGAT HEPI MEPI.. hingar bingar dgn tulisan berkesan & masuk ke jiwa sbg usahawan, share each other, anda tak tahu apa sbnrnyanya dah terjadi, kemana mereka yg pernah biasa ke sana ke mari, si A dah tak sepakat dgn si B, si C telah putus kongsi dgn si D, si E telah menipu ribu2 si F begitulah sebaliknya.. utk kawan2 yg baru masuk, kalau anda selak satu persatu topik yg telah saya masukkan ke tempat menyorok hanya mod yg blh baca, macam2 kesah kekecewaan seseorang usahawan yg telah gagal dan "terkena" dalam bod ini

saya tak pernah bermasalah dgn org, tolong Faham ya Zaidi, saya tak pernah enggan utk MENGUNDI, DIUNDI, DAN BUKA TOPIK MENGUNDI, tapi saya mmg boleh dan akan letak jawatan sbg mod di bod ini sekiranya ramai suara yg mahu.

setuju dengan kirawang....  
bod usahawan ini kena lebih terbuka. tapi kalau tak ...
zidlan Post at 20-4-2011 10:15

sebelum tulis elok tanya dulu apa tujuan sub board di buat, sub di buat krn awal2 dulu masa kirawang memperdagangkan public mutual kat sini, ada yg kaw2 berkata2 tak puas hati antaranya jbtrader, tak puas hati topik di conquer oleh geng2 public mutual sedangkan masa tu geng PM bro kirawang sangat membantu dalam meleraikan persoalan termasuk saya yg beli dana dr geng bro kirawang juga, time tu jangan katalah saya ni bagai nak rak duk minta dgn Admin hari2 nak sub bod sbb Admin nampak mcm tak perlu, tp forumer time tu kata perlu dan kami dan buat vote masa tu, hrp fhm apa peranan sub board sbnrnya

saya rasa kita patut kembali kepada matlamat asal kita iaitu mencari calon pengganti ex gf.... Opps ex Moderator Elle. Kedudukan Kak CT tidak seharusnya dibangkitkan pada peringkat akar umbi

Reply 219# cmf_WonBin
ye ..betul tu..
just cari lg sorang mod utk ganti elle..sama2 jd mod dgn ct..
apsal yg kalut sgt sampai nk cari 2 mod baru?confirm x lemau ke board ni nanti?
kot tambah kalut n ribut lak nanti....
sorang mod yg nk di tambah pun x tentu hala mana lagi..sampai nk hapuskan yg dah ada lak..