CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sinar_inspirasi

pencarian moderator baru - SILA TULIS NAMA UTK CALON

Close [Copy link]
saya harap tak pyh undi2 bagai, terima kasih utk yg masih nak kekalkan Ctredzuan yg dah "tua" hehe.. ...
ctredzuan Post at 13-4-2011 23:58

bukan zidlan tarik diri ke ?

tumpang lalu...............

saya sokong Kak CT dikekalkan.....dan jika perlu,tambahla sorang lagi wat tolong kak ct meriahkan lg forum ni dgn info2 n thread yg bernas...tiada kepentingan peribadi...atau ada udang galah di sebalik mee goreng basah

selamat maju jaya....

Saya ni cuma kekasih gelap aja..... Opps forumer gelap. 'Ku tahu ku takkan slalu ada untukmu, di saat kau memerlukan diriku' ..... Hik hik hik

bukan zidlan tarik diri ke ?
baraapineraka Post at 14-4-2011 00:12

ohh..ya ke.. ok2..

Saya ni cuma kekasih gelap aja..... Opps forumer gelap. 'Ku tahu ku takkan slalu ada untukmu, di saa ...
cmf_WonBin Post at 15-4-2011 09:58

koyall hok ni sore

Follow Us
koyall hok ni sore
ctredzuan Post at 16-4-2011 02:34 AM

Kak CT, Cik Luna kirim salam. pagi ni dia ada fotoshoot jadi model untuk batik apebenda entah. Dia jadi most wanted skarang.Dgn bijik mata besar mcm Luna Maya, hidung mancung dan dagu panjang mcm pelakon Indon, banyak orang nak amik jadi model. Tapi saya tak bagi. Dia educated, tak perlulah nak jadi model serius sangat. Tak sempat nak ikut dia pi shooting. Saya pun sibuk dan penat. Tak terjaga semua benda. Forum pun tak sempat. Masa saya cuma ada 24 jam dalam sehari. Saya rasa saya tak sesuai jadi Mod. Saya bukan sokmo ada depan komputer. Saya tak kejar sangat title kecuali Dato. Hahahaha. Saya takda apa2 kepentingan jadi Mod. Tak perlu pancing orang untuk networking. Saya tak perlu dikenali. Tak perlu meeting 3-4 orang sehari. Saya lebih selesa jadi  tak terbilang, duk senyap2. Selepas saya dikhianati, dijatuhkan dan ditinggalkan seorang diri dalam keadaan yang amat menyedihkan, saya hilang kepercayaan kpd kawan2. Saya hanya trust beberapa benda: diri sendiri, buku Chef Li (Petunjuk Jalan Kejayaan). Time saya jatuh, buku Chef Li jadi mahaguru saya. Saya ada musuh kat sini dan dia pun tengah hairan tak mampus lagi mamat ni. Kalau kau ingat mudah nak hancurkan aku, kau silap. Saya forumer tulen - saya cuma suka menulis dan reply. No need jadi moderator.

sesaper yg berhajat......
silakan....... http://forum.cari.com.my/viewthr ... highlight=moderator ...........

forum nie kan ada peraturan dan tatacara dia tersendiri...
ikut jer laaaaaaaaa...

bercakaran sesama sendiri nie.... malu ler {:1_115:}

laaa...undian belum mula lagi ke...

aku ingat dah ada moderator baru kat sini...

kalau ada moderator baru, teringin nak beramah mesra...

alhamdulillah...segala kekusutan dah terungkai...

aku sekali lagi ingin mencadangkan Sinar Inspirasi dan Zidlan untuk jadi moderator baru kat bod ni...

Dengan segala bangkangan Sinar Inspirasi paling tak layak jadi Moderator , saya yakin pembuka tread ini ada udang disebalik batu, dulu cakap berdegar, kalau habuk takde takpe lagi, ini merugikan duit aku? kalau betul barang tak laku, Sinar awak panggil semua pelabur, beri balik barang tak laku tu pada mereka, atau barang tu memang tak wujud lagi, kalau menjual itu tanggungjawab pelabur, awak tak boleh jual barang tu sesukahati, agihkan semula kepada semua pelabur !!! kalau betul awak dah agihkan tentu saya juga dapat barang tahun 2007 tu.  Tunjukkan yang awak tak jual barang tu dan songlap duit tu bersama AJK lain !! zaidi_MZZ awak ada share ke dengan Sinar??  mana pergi barang tu !!

zaidi_MZZ awak ada share ke dengan Sinar??  mana pergi barang tu !!
memerhati Post at 18-4-2011 09:40

Dengan Allah menjadi saksi, ketika saat aku menulis statement ni, aku takde share walau satu sen pun ngan sinar...

Reply 152# memerhati

tentang bangkangan tu takde masalah...tu perkara biasa dalam pemilihan...setiap orang ada calon masing2 yang dia rasa layak untuk menerajui bod usahawan ini...

maka...sebab itu perlu diadakan undian untuk memilih mod untuk bod usahawan ni...

siapa yang kita rasa layak untuk jadi mod untuk bod ini, mari kita terjemahkan dalam undian, baik moderator lama, maupun calon baru...

senarai calon untuk diundi:

1) ctredzuan
2) hayatkekalmaju
3) sinar inspirasi
4) zidlan

siapa yang korang rasa layak untuk jadi mod, undilah dia...siapa yang korang rasa tak layak, tak perlu undi dia...

boleh tak jgn ambil org yang pernah jadi isu.....zidlan dgn setazahnye....sinar dgn mslh koperasi nye... ambil je org yg tak berkepentingan..senang....yg takde biz...

zaidi_MZZ saya sebagai perempuan nak beritahu awak ciri-ciri pemimpin yang patut awak pilih !

pilihlah yang beriman, beramanah, jujur, telus, baik, soleh/solehah. Sinar tak telus, jujur, beramanah belum tau sebab kes dia pun dapat jawapan samar dan tak telus. Dokumen perjalanan duit pelaburan pun tiada. Semua pakat cakap. Sinar adalah ketua, biarpun AJK kamu buat silap tapi sebagai ketua Sinar mesti jelaskan secara terperinci bertulis kemana duit itu pergi. Dari situ saya boleh tahu dimana pincangnya dan betul atau tidak kata-kata kamu dan AJK kamu.

ambil je org yg tak berkepentingan..senang....yg takde biz...
megan_pox Post at 18-4-2011 10:43

megan...

bagi le cadangan nama...nanti aku masukkan dalam senarai calon...

kes dia pun dapat jawapan samar dan tak telus. Dokumen perjalanan duit pelaburan pun tiada. sebagai ketua Sinar mesti jelaskan secara terperinci bertulis kemana duit itu pergi.
memerhati Post at 18-4-2011 10:59

memerhati...

sinar ada jemput untuk jumpa, untuk dia terangkan segalanya...camne, dah jumpa ke ngan sinar...?

aku vote kak ct kekal as moderator...

saya rasa CT elok kekal as mod kat thread nih.
u have done a good job so far

tambah pembantu aje....
bila nak mengundi nih...