CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: winamp05

Gathering Board History, Myth & Legend --- Report Gath At Page 14 #338

Reply 68# unekspekted_II

kasar ayat ko ni..

yang ni betul ke pasal ko
nama sebenar dia mohd razzi zainal ariffin. dropout itm dungun, pastu masuk rima secretarial college JB. skang ni keje sebagai secretary di ISM PJ. bos dia nama catherine tiang. hari2 dia kena tunduk sujud dekat bos cina dia tu. dia ni ada access utk dapatkan sumber2 maklumat ni semua drpd arkib negara. pasal salah satu tugas dia ialah cari info. tapi dia salah gunakan waktu keje die utk cari info2 pasal semua ni. sebab die minatsejarah gamaknya.

kalo betul ni pasal ko..then no wonder la ko slalu nak jatuh kan orang dalam forum ni..sbb dalam real life ko tak ada apa achievement pon..

Reply 70# AceHand

ooo.. gitu ceritanya ye. pegi gath pon boleh claim credit ek. kira mileage ke kira jumlah harga makanan ? kekekeke. nanti aku PM mod mod yg bertugas kat sini ye.

Reply 67# guablur7

Takyah la segan segan.... aku jamin, paling ramai yg datang pon tak sampai 15 orang punya. since ni yg pertama kot dalam tempoh 3 tahun kebelakangan nih. tahun tahun yg sebelum tu aku tak tau pulak ade ke tak. rasanya tak pernah ada lagi.

ada business sendiri dan jadi boss.
mengaku ada kapal layar.
mengaku curator smithsonian institute USA.
mengaku ada 3 degree drpd barat. drpd leiden U, hartford dan california U.

betul ke ko ngaku diri ko  mcm ni??? kalo betul patutla ko cakap sume org yang tk sependapat ngn ko lembap.

kalo tak betul, nape ko ngaku mcm tu??? ko ada masalah ngan kehidupan sebenar ko ke?? smpikan kt sini ko ngaku jadi orang yang ko tak??

ke sume di atas tu fitnah?

Reply 71# AceHand

bagi date bila ko free. aku try la ejas... thehehe.
korang yg lain pon sama tau.

aku rasa dalam thread ni better jangan diungkit personal problem atau apa apa masalah kat thread lain. lantak lah sapa nak membangsat sekor sekor aku tak peduli semua tu. janji jangan calarkan thread gath nih. tolong bawak pegi board lain kalau nak bergasak.

Rate

1

Follow Us
Reply 77# winamp05

noted..sori la TT..gua pon bengang if gua buka thread kene hijacked jadi tempat gado orang lain..

btw..insyaallah(bukan janji melayu la) if tarikh dijadualkan takda apa2 gua datang..

Reply 78# guablur7

thank you very much kerana memahami. ;)  ;)  ;)

sile jangan layan ......... kalu dilayan lagi jadik barah.

Kalau Moderator tak tahu camne ko worang nak claim kredit nanti... Pogi gathering pong bol ...
AceHand Post at 15-3-2011 02:48 AM

yer.. sbb tu aku tanya dah dpt persetujuan momod ke tak.. sbb nak claim kredit kalo pi gath. kekeke!!

better jangan dilayan bangsat bangsat dalam neh yg nak buat onar. kalau dilayan nanti merebak. tengok thread sebelahsudah ler.... . nak pegi gath, just pegi jela tunggu org lain bagi kata sepakat. mendenye nak membangsatkan orang bagai. totok johor sekor tu tak reti adab sopan kot. kalau rasa nak suh jumpa dia sekor sekor kat pub mana tah pi PM sudah ler.

Reply 85# JUSTcircle

Korang nak makan dekat tempat yang macam mana ? kat mamak ? kat fast food ? kat kedai eksklusif sikit ? kat hotel ?

Reply  JUSTcircle

Korang nak makan dekat tempat yang macam mana ? kat mamak ? kat fast food ? ka ...
winamp05 Post at 15-3-2011 09:28 AM

korg nak wat tema apa? masa gath bod Joyah ari tuh aku pi.. kitorg dgn sempoinyer makan kat McD jer...

masa gath Asian Celebrities plak.. kitorg dgn sempoinyer piknik siap bawak putluck lagi.. oleh itu.. saper organizer? silalah bagi idea..
x yah mahal2 la.. ckup sekadar leh makan dan lepak borak sama2.. korg pilih je la tempat.. and nanti ada la suggest2 kat mana yg ok.. yg semua leh pi..

kalo nak more pada makan.. aku cadang SEOUL GARDEN!! wakaka! murah ker? er.. sederhana mahal la.. leh ker? kerinchi..

korg nak wat tema apa? masa gath bod Joyah ari tuh aku pi.. kitorg dgn sempoinyer makan ka ...
JUSTcircle Post at 15-3-2011 09:35 AM

dekat kerinci ? plaza pantai ?

ko jugak yg beriye2 sgt nak jumpe aku.. siap merayu2 bagai..

sudah bagitau kat mane, time ma ...
unekspekted_II Post at 15-3-2011 09:34 AM

itu ajakan ko sorang je, kene la persetujuan ramai ramai. set tempat yg semua area kl, selangor boleh sampai. beriya iya nak jumpa sebab nak gath, bukan nak jumpa personaly. kalau nak jumnpa personal baik aku PM ko je awal awal.

dekat kerinci ? plaza pantai ?
winamp05 Post at 15-3-2011 09:38 AM

yeah!! ko mmg bijak!!!

HAkikatnya baper org yg nak join nih? kalo takat korg berdua.. er.. baik x yah buat gath.. korg berdatng dua sudah.. muahahah!!

Reply 88# winamp05

biarkan la si luncai terjun ngn labu-labunya..

okey dah update

Tarikh : 26 March 2011 ( Sabtu )

Masa : 2.00 Petang

TEMPAT : Restoran Pelita Nasi Kandar, Jalan Ampang ( KLCC )

wallawei.. tarikh itu saya tidak available.. mahapkan hamba.. x dpt join korg!! huhuhu!!