CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: EJALTI

Norman minta maaf kepada Abby, sedia selesaikan isu Marissa

Selam yg mcm tu pun normang xblh buat apa. Bkn ada rete bjuta. Ank somebody ke. Xlogik sngguh. Nmpk sgt mmg normang lps tgn

kepompong replied at 20-3-2024 12:28 AM
i ada baca kat komen poromer kat tered manentah, pakcik tu meninggal sebelum sempat habis kes, tu  ...

Ha iols pun baca yes komen acik forum rupanya ingatkan komen kat tt
Kat benang mana tah dia komen byk sgt benang yg sama tajuk

Pakcik tu saksi penting kes khalwat tu, dia yg tarik kaki spiderman yg cuba melepaskan diri

kuzaime replied at 19-3-2024 06:44 AM
Pagi tadik ada terbaca sekali lalu kat ig ebby, dr yg aku faham, dia bnyk simpan @ makan hati sebena ...

Post yg tu yebby dah delete kan. Skrang dh takde. I tertengok komen2 dia dgn nomiang. See... Terpaksa berbaik sbb anak2

kepompong replied at 20-3-2024 12:28 AM
i ada baca kat komen poromer kat tered manentah, pakcik tu meninggal sebelum sempat habis kes, tu  ...

Tu lah... dia ni jenis nak usaha baiki kot... dgn pa an dulu pun mcm tu kan.. dia kata dia nak fix... tp pa an x nak dah kat dia...

Tengok abby dlm podcast tu cantik, kurus.. mungkin juga kurus makan diri sbb fikir anak mcm tu. Nampak awal2 terus macam sembunyi perasaan bila hoat hint nak solal psal anak

Suchi replied at 20-3-2024 12:36 AM
Ha iols pun baca yes komen acik forum rupanya ingatkan komen kat tt
Kat benang mana tah dia komen  ...

i baca kat paper (yg ditepek kat porom) pakcik tu kata kalau dia nak tarik kaki oman mmg boleh sgt, tapi dia tak buat pun, sbb dah ckp kat jawi dia sebagai pengadu sahaja (taknak masuk campur urusan ambush) sbb penduduk kawasan tu marah sgt kat dia sbb lambatkan aduan. Pakcik tu lambatkan aduan sbb yebby preggy time tu. ckp kat residents situ tunggu bersalin lah... masalahnya residents situ tak tahan dgn jerit pekik yebby masa gaduh ngan oman yg taknak balik rumah tu... oman tu jenis hatk kering lah agaknya,.... buat donno je ... kan penduduk situ mungkin la ada anak2, kalau u ada anak2 tanya kenapa acik mengandung tu pekik2 kat kedai tu, u nak jawab apa kat anak??? gitu la andaian i sbb dorang kata mengganggu betul yebby pekik2... yebby time tu tak tahu plak tu yg ada memek usung tilam.. penduduk situ & anak2 dorang yg tahu benda tu .. almost everyday woii.. 8 bulan katanya kat court tu.. tu yg penduduk situ tak tahan menemgoknya.. Risau jugak anak2 remaja yg witness benda bukan2 kannnnnn

Follow Us
Aku dr dlu nyampah dgn si norman ni. Time anak die kawen lari tu, sibuk lagi nak update instagram mcm xde ape2. Koserrr

Kurex replied at 19-3-2024 09:08 PM
teringin nak tersentuh telo norman hakim

Tak payah la.
Kepam sgt dah.

Dia ni popular sbb jadi nasi impit je
Mula2 impit kak ratu, tapi gagal.
Lepas tu impit ebi. Berjaya.
Ebi ni popular ntah brp kali menang pelakon drama popular berbanding normiang. Normiang tumpang populariti pempuan je. Sekupang pun tak de hasil.

matjerk replied at 20-3-2024 12:37 AM
Tu lah... dia ni jenis nak usaha baiki kot... dgn pa an dulu pun mcm tu kan.. dia kata dia nak fix ...

entahla ye... betul lah nak fix... yg dgn oman ni kerana anak2... kalau perasan perangai yebby towards oman mmg sahsah la dia mengalah (berbaik) sbb tak boleh move on ... mungkin oman pun tahu yebby kalah kat situ, tupasal oman buat decision ikut sukahati dia .... buatla apapun endingnya yebby mengalah jua

i kesian kat yebby lebih kepada dia sebenarnya tak boleh move on dgn oman...udahler oman pernah jadi laki & ada anak2 bersama... cara oman nak  dump yebby tu dgn cara yg sgt menyakitkan hati.. tgh preggy plak tu...  i tak pernah kena dump so i tak tahu apa perasaannya... tapi i pernah rasa susah nak move on... memang terseksa jiwa & raga .. sedih apa semua entah la tak tahu nak cakap camana... masa i kawen, i tak tahu (in denial) yg i ada perasaan kat sorang kawan baik sendiri (kitorang 1 geng.. ada dlm 5 org , semua lelaki , i sorang pompuan) tapi sbb tak pernah kawen ngan si dia, walopon susah nak move on, jiwa merana camana pun, tapi kejap je... endingnya ok ok je... eh sorry terOT  

yebby ni... dah bertahun hidup bersama dah ada anak2 bersama, memang susah la cinta mati ni... boleh nampak jenis cinta hagong, susah move on macam rita, intan, shu, bella etc... kesian sbnrnya tapi nak buat camana.. yg lelaki tu mmg dah tkde perasaan kat pompuan tu , dia pulak yg rasa "ter-dera" perasaan disebabkan pompuan tu. padehal yg terima akad nikah dorang jugak .... tu lar... macam lagu abba "the winner takes it all, the loser stands to fall" gituh

Kurex replied at 19-3-2024 09:08 PM
teringin nak tersentuh telo norman hakim

Toksah la. Dia xde telo

Sesuatu… replied at 20-3-2024 01:44 AM
Toksah la. Dia xde telo

Telo dah kecut pon..haha

Nak nampak suci je normiang. Mmg dulu kini selamanya yah. Nak ambik hati anak punya hal kan, anak buat salah pun sokong jela konon jadi tulang blkg. Mak ko tu marissa mesti la terasa hati. Dia yg besarkan ko, apa ko? Bersedapan dgn bini muda. Kalau i mak peri dah lama i sumpahkan marissa jadi batu.

muka abby nmpk sedih sgt dlm igs
muka memey senyum sengih mcm kerang busuk
takde unsur sensitivities
norman harap badan besar
tp jenis tanggungjwb bapa lepas tgn

Tapi memang nampak oman-mek ni bahagia dan kaya tu video peluk2 saat yebi tengah meroyan oman lepas tangan kes markisa ni. Bila la kurma nak cash kt oman-mek

doubleA replied at 20-3-2024 04:15 AM
Tapi memang nampak oman-mek ni bahagia dan kaya tu video peluk2 saat yebi tengah meroyan oman lepas  ...

Tunggu anak2 Oman mek besar masuk fasa remaja.... harap2 dpt kurma 2,ekor ni time tu terutama memek fake

Family sendiri malas nak layan ucetajah yebby... Angguk dan setuju dan OK je lah.. Mana mampu menang.
Dari dulu sampai laaa ni.

lazim replied at 19-3-2024 08:55 PM
Hak3.. norman memang kenal Abby. Mn blh ditegur. Minta maaf je la bg sejuk hati. Knowing abbg keras  ...

Kannn... History nya gini lah.
So minta maaf je lah utk kesian kali. Malas nak berbalah lah tu.

Btw daftar nikah tu memang penting. Kena buat. Itu kita faham lah.

Edited by matjerk at 20-3-2024 06:14 AM
kepompong replied at 20-3-2024 01:11 AM
entahla ye... betul lah nak fix... yg dgn oman ni kerana anak2... kalau perasan perangai yebby tow ...

Betul, masa yebby serang kat set pun..actually bukan serang.. it just that yebi nk bg surat penceraian.. tu je caranya.. boleh kan.. oman buat2 sedih. Buat2 sebak. Maksa2 air mata kuar. Sedih bebenor yebby filekan fasakh. Sedeh sbb bercerai n fikir anak2 katanya. Padqhal masa yebbi dok bawak perut..anak kau dlm perut tu.. ko berskandal... siap ckp jgn babitkan memey. Sbb memey ada mak ayah. Depan yebby dia masih nak pertahankan memey. Mcm yebby ni hanyalah a piece of meat. Padahal dh 2-3 anak norman dah dia lahirkan... so aku nak puji yebby.. kuatnya kau hadap memey yg dah hancurkan rumah tangga kau ni dgn cara yg amat jijik ni..

Jiran meminta saya buat laporan dari awal lagi, tetapi saya tidak setuju memandangkan bekas isteri Norman iaitu Abby Abadi ketika itu sarat mengandung.  Aku rasa ni kisah penyondolan terzalim di abad ini. Memey 21. Norman 33.

"Saya dituduh bersubahat oleh masyarakat Islam di persekitaran pejabat. Perbuatan mereka (Norman dan Memey) hampir lapan bulan dan berlaku setiap hari melainkan ketika cuti Aidilfitri. Jiran meminta saya buat laporan dari awal lagi, tetapi saya tidak setuju memandangkan bekas isteri Norman iaitu Abby Abadi ketika itu sarat mengandung."
"Dua atau tiga bulan sebelum mereka ditangkap khalwat, hampir setiap malam Abby datang menjerit di depan pintu dan kadangkala dari tempat letak kereta.
Ada kalanya mengganggu jiran sekeliling. Saya memohon maaf kepada jiran yang saya tidak akan mengadu sehingga Abby bersalin. Itu jaminan saya sebab mereka tuduh saya bersubahat. Jika saya tidak tahan (halang), mereka (jiran) sudah lama buat laporan."

Anak yang mana dalam perut Yebby masa tu? Si Merkisah ni ke? Patut la anak2 nya tergila2kan laki, macam dunia nak kiamat gamaknya kalau tak nikah. Sebab masa ngandung tu mak dia jerit panggil bapak taknak balik.

cm_vungtau replied at 20-3-2024 06:17 AM
Anak yang mana dalam perut Yebby masa tu? Si Merkisah ni ke? Patut la anak2 nya tergila2kan laki, ma ...

Anak no 3 maria. Tapi since markisah oman dah buat hal mencurang, cuma klimaks pencurangan tak balik rumah tu masa yebi sarat anak ketiga. Tu lepas beranak yebi naik turun court