CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 4862|Reply: 13

Bella Astillah Akui Gambar Mesra Bersama Muaz Benar Tapi Niat Mahu Buat Aliff Aziz Cemburu Sahaja

Bella Astillah akui gambar mesra dirinya bersama pelakon lelaki baharu, Muaz Zabir adalah benar tetapi mendakwa tujuannya hanya mahu membuatkan suaminya, Aliff Aziz berasa cemburu.

"Sebenarnya saya mengetahui perkara ini sejak semalam. Rakan terdekat dan netizen pun bercakap. Saya faham perkara ini juga secara mendadak tapi netizen boleh fikir esok adalah sebutan kes perceraian saya, mengapa sekarang?

"Sebenarnya untuk kes ini, ia terjadi tahun lalu. Ia sudah lama dan niat saya mahu membuatkan suami cemburu. Saya percaya rakan-rakan saya kenal dan tahu bagaimana saya sayang kepada Aliff."

Bella Astillah buat macam tu sebab Aliff Aziz tengah curang dengan dua wanita lain?

"Jadi, saya gunakan seseorang untuk buat suami cemburu kerana pada ketika itu Aliff curang bersama dua wanita lain.

"Tak perlu saya sebut nama. Saya nak perhatian dan dengan cara itu, saya harap Aliff beri perhatian dan cemburu."

Katanya, dia melakukan kesilapan dan hubungan berlaku pada tahun lalu. Ia juga diketahui Aliff dan keluarga dalam masa mahu membuatkan suaminya cemburu.

"Muaz ini baik dan bila rasa tak dihargai dan diperlakukan seperti sampah, hadir seseorang memberi perhatian. Saya manusia biasa dan ini adalah kesilapan saya pertama saya selama 10 tahun bersama dengan Aliff.

"Bagaimanapun, kami sudah berbaik dan berdamai dengan seluruh keluarga. Bukan hanya Aliff tapi keluarga di Singapura juga."

"Kami sudah bermaafan dan bercuti ke Pulau Pinang, jadi tiada masalah apa-apa."

"Aliff sudah letak penutup di situ dan katakan masih sayangkan saya. Selepas kejadian itu, saya nampak Aliff mula hargai saya. Saya pun fikir buat kesalahan dan kena bertaubat."

"Ini adalah kesalahan saya dan saya pun sudah minta maaf,” katanya."

Bella berkata apabila dia dan suaminya sudah berbaik, Aliff kembali mengabaikan dirinya ketika menjayakan penggambaran drama bersama Ruhainies.

"Bila mula penggambaran dengan Ruhainies, Aliff tukar ‘password’ telefon bimbit."

"Jadi, mungkin mereka nak tutup kes khalwat dan tiada senjata, mereka gunakan kes saya.

"Aliff tidak sedar ke Ruhainies menggunakan dia? Hanya Aliff yang ada gambar saya dan Muaz."

"Orang marah cakap saya bodoh, tapi orang tak tahu bagaimana saya sayangkan rumah tangga. Saya mahu anak-anak ada ibu bapa yang lengkap, jadi saya berkorban,” katanya."

Menerusi perkongsian seorang pengguna TikTok, akaun itu memuat naik beberapa tangkap layar didakwa perbualan Bella bersama Muaz.

Bella Astillah akui gambar mesra dirinya bersama pelakon lelaki baharu, Muaz Zabir adalah benar tetapi mendakwa tujuannya hanya mahu membuatkan suaminya, Aliff Aziz berasa cemburu.

Sebenarnya saya mengetahui perkara ini sejak semalam. Rakan terdekat dan netizen pun bercakap. Saya faham perkara ini juga secara mendadak tapi netizen boleh fikir esok adalah sebutan kes perceraian saya, mengapa sekarang?

Sebenarnya untuk kes ini, ia terjadi tahun lalu. Ia sudah lama dan niat saya mahu membuatkan suami cemburu. Saya percaya rakan-rakan saya kenal dan tahu bagaimana saya sayang kepada Aliff.

Bella Astillah buat macam tu sebab Aliff Aziz tengah curang dengan dua wanita lain?
Jadi, saya gunakan seseorang untuk buat suami cemburu kerana pada ketika itu Aliff curang bersama dua wanita lain.

Tak perlu saya sebut nama. Saya nak perhatian dan dengan cara itu, saya harap Aliff beri perhatian dan cemburu.

Katanya, dia melakukan kesilapan dan hubungan berlaku pada tahun lalu. Ia juga diketahui Aliff dan keluarga dalam masa mahu membuatkan suaminya cemburu.

Muaz ini baik dan bila rasa tak dihargai dan diperlakukan seperti sampah, hadir seseorang memberi perhatian. Saya manusia biasa dan ini adalah kesilapan saya pertama saya selama 10 tahun bersama dengan Aliff.

Bagaimanapun, kami sudah berbaik dan berdamai dengan seluruh keluarga. Bukan hanya Aliff tapi keluarga di Singapura juga.

Kami sudah bermaafan dan bercuti ke Pulau Pinang, jadi tiada masalah apa-apa.

Aliff sudah letak penutup di situ dan katakan masih sayangkan saya. Selepas kejadian itu, saya nampak Aliff mula hargai saya. Saya pun fikir buat kesalahan dan kena bertaubat.

Ini adalah kesalahan saya dan saya pun sudah minta maaf,” katanya.

Bella berkata apabila dia dan suaminya sudah berbaik, Aliff kembali mengabaikan dirinya ketika menjayakan penggambaran drama bersama Ruhainies.

Bila mula penggambaran dengan Ruhainies, Aliff tukar ‘password’ telefon bimbit.

Jadi, mungkin mereka nak tutup kes khalwat dan tiada senjata, mereka gunakan kes saya.

Aliff tidak sedar ke Ruhainies menggunakan dia? Hanya Aliff yang ada gambar saya dan Muaz.

Orang marah cakap saya bodoh, tapi orang tak tahu bagaimana saya sayangkan rumah tangga. Saya mahu anak-anak ada ibu bapa yang lengkap, jadi saya berkorban,” katanya.

Menerusi perkongsian seorang pengguna TikTok, akaun itu memuat naik beberapa tangkap layar didakwa perbualan Bella bersama Muaz.

Kredit: Berita Harian/OhMedia

Awai plak masuk...????

Salwarahmad replied at 3-4-2024 10:30 PM
Awai plak masuk...????

Haha awal sgt sis...semua netz tgh lyn ig ni..mcm2 bella spill the tea psl aliff aziz...psl kes khalwat..psl aliff curang dgn adik dia eriqa astillah

Walaupun benak & lemah bab laki xde harga diri dia tapi bagus Bella ni direct je ngaku & berterus terang xde pusing² n kalini nampak dia ni kuat & nekad.. Maknanya memang kes dengan Ruhaines tu last straw dia la ek.. Lepas dah buat cmtu tuk cemburu kan laki sendiri which menjadi, Aliff maafkan dan dorang happy² je, finally si Bella nampak perubahan si Aliff rasa dihargai n sayangi oleh laki sendiri.. Tapi sayang sayang gitu si Aliff berubah sekejap je, start je shooting dengan Ruhaines dia mula balik perangai dia sejati hanat dia tu.. Kot laa si Bella ni baru sedar n buka mata yang memang si Aliff ni x kan pernah berubah.. Dah berkali-kali dibuat macam sampah baru ni nak sedar.. Sedih..

Haha tu la pasai????

Masing2 dah buka aib sana sini.. confirm x bersatu balik dah kalau mcm ni ..

Follow Us

Masing masing mencurang..pastu terbuka aib masing2 satu persatu..walau apapun alasan
....astagfirullah.
Bertaubat la korang!

Tu mak alip ada up status perli menantu. Kalau ko xcerai jugak dik xtau la nk ckp apa.

Xpercaya langsung alasan nak bagi aliputik tu jeles padahal berdasarkan chat ko ni mungkin dah sampai tahap berhenjut. Bella ckp mcm keling...haritu ckp bkn dia yg call p'cegah maksiat pastu hari ni kuar lak statement dia pasang recorder dalam keta aliputik. Laki bini ni sama2 bangang, sama2 kaki zina puihhh....yuckkks

walaupon i kesian kat bella sebab laki gatal, tapi perbuatan dia skandal dgn lelaki lain semata nak bagi laki jeles tu i tak setuju langsung.malah akan menjerat diri dia sendiri nanti.

tak skang ni engko orang dah nak bercerai dah pon apa guna masa ni nak buka aib itu ini kemek ni pon?? motip?? lepastu si muazzz ke apa nama skandal kemek ni sanggup pulak dipergunakan oleh kemek yang nan hadoo ni??

DottieDot replied at 3-4-2024 02:48 PM
Walaupun benak & lemah bab laki xde harga diri dia tapi bagus Bella ni direct je ngaku & berterus te ...

Seriuslah dia takde pusing-pusing? Iols pening dia pusing-pusign citer siap gps recorder dalam kereta semua dia sebut..