CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Austris

~~Penghuni Alam~~last story page 99~~

Close [Copy link]
klako + seram + seriau = beh..beh..

LIKE

besh giler ar cara TT bceriter!!
DHFA Post at 19-3-2011 19:17

miera pun suka cara TT ni bercite (baru start baca benang TT hari ni ) .. .. santai habiss.. tak de perasaan gerun pun.. teruskan TT

la... da dua kali hapdate da ke tt ni!!! alahai... semalam tak bukak benang.. cepat sambung!!

uikkk mana si austris ni??? betul2 nak sambung esok apaaaa im waiting...

waalaikumussalam semua. heh heh heh.

sampai mana benti siang tadi ek?? ooo okeh okeh. sampai nak semelih ayam.

siang esok nya, daddy aku n da geng yang lulus ngan yg tak lulus patigeni tu, semua pakat cari ayam hutan. ntah pesen syarat gitew nak guna ayam hutan. ayam daging ngan ayam pencen tok guru tu rejekkkk. maklumla ayam hutan lagi sedap dari ayam daging. hah hah hah. daddy aku kata, siang tu pakat jadi superman. ye r, ayam hutan leh tahan gak terbang tinggi. yang terer belaja silat pon leh jatuh tersungkur semata2 nak kejar ayam hutan. tok guru kata, jangan guna jala, guna tangan sendiri tangkap ayam tu. banyak kerenah betol tok gurunya pon.

pas siap tangkap ayam hutan, daddy aku g cari limau. aku pun tak pasti guna limau apa, kasturi ke, nipis ke, purut ke, sebab daddy aku tak bgtau limau apa.

malam tu lah penentuan segalanya. masing2 bawak ayam hutan sekor ngan limau n baldi sorang sebijik. tok guru tu dah sediakan bangku kayu dalam 5 bijik la. dorang kena duduk secara berbaris melintang. baldi di letakkan di depan. pastu dorang kena baca jampi serapah sebelum kerat limau tu. menurut daddy aku, orang lain kerat limau just macam biasa je. tak da apa yg berlaku. tapi bila tiba giliran daddy, limau pertama dia kerat, tetiba pisau tu macam terhiris sesuatu yg keras. macam batu gitu.

pastu tok guru suruh daddy stop potong limau tu. tok guru tu suruh daddy aku ambik guna tangan benda yg keras dalam limau tu. daddy aku ni ikut je lah kata tok guru tu. bila dia dah amek, memang betul2 batu. bukan batu jalan tu. batu yang orang selalu buat loket rantai atau cincin tu. ada gambar dia. tapi sebab aku baru lagi, tak dan nak belajo tepek gambo. hehehe.  batu tu boleh tahan gakla besar, daddy aku ikat buat batu cincin. syarat dia, jangan bawak masuk tanah perkuburan. aku tak pasti kenapa. tu je daddy aku bgtau.

pas daripada tu, tok guru kata, daddy aku sorang ja yg lepas semua halangan dalam belajar silat. daddy aku jugak yg jumpa batu dalam limau. maknanya, jumpa bukan sebarang jumpalah, mestilah ada pedampingnya kan. hah pasal pedamping ni yg best. tapi nanti aku sambung. bab lain pulak tu. heh heh heh

Reply  Austris

Waalaikumusalam w.b.t..
Hahahahaha.. Pandainya daddy TT ni kan.. Kes ...
AlienGurlz Post at 20-3-2011 14:40

hahahaha dah sambung!!! layanzzzzzzzz

Follow Us
Reply  Austris

tak dpt nk bygkan camana diorg bertarung dlm kain pelikat? ai bygkan dorg b ...
hdon Post at 20-3-2011 16:34

a aa dorang berlakon dalam sehelai kain pelikat. eh bukan berlakon..bertarung! salah lak. hehe. uikk ko pikir apa haa!!! wakakakaka

klako + seram + seriau = beh..beh..

LIKE
ladygempak Post at 20-3-2011 17:59

beh beh beh. i pun like gak!! keekekeke

miera pun suka cara TT ni bercite (baru start baca benang TT hari ni  ) .. .. santai hab ...
mieraedoera Post at 20-3-2011 19:17

hahaha takpa takpa, benang sentiasa bersambung, habis benang mesin, aku guna benang jahit, habis benang jahit, akuu guna benang kait, pastu benang bulu kambing, dan benang2 yang seangkatan dengannya. heh heh heh

la... da dua kali hapdate da ke tt ni!!! alahai... semalam tak bukak benang.. cepat sambung!!{:1_152 ...
amiraputri93 Post at 20-3-2011 19:45

a aa da banyak kali hapdet nieyh. aih da sambung!!! baca baca. hahaha. macam penglipurlara dah aku ni. bedtime story. hahaha

uikkk mana si austris ni??? betul2 nak sambung esok apaaaa  im waiting...
pinktriangle Post at 20-3-2011 20:45

hahahaha sebab kesian la, ngah gigih memerah otak ingat cerita daddy i yaw!

check in!

sila sambung tnpa benti utk mengelakkan rusuhan.....

Reply 85# Austris

teringin nk tgk batu yg ada gambo tu....ensem ke x...hehe...gigih gk eh daddy tt cite mengenai zaman2 bujang beliau segigih tt mencite semula d sini...   kalu daddy ai lgsg x penah nak cite ape2...huhu

check in!

sila sambung tnpa benti utk mengelakkan rusuhan.....
missnourell Post at 20-3-2011 21:26

wah giler aku kalau tulis tanpa benti. barulah sama macam kambing dengan tak mandi, pastu berpeluh lak ketiak masa menaip, hahahahaha

Reply  Austris

teringin nk tgk batu yg ada gambo tu....ensem ke x...hehe...gigih gk eh dad ...
hdon Post at 20-3-2011 21:28

ada gambar tu dalam hp aku, tapi tak reti nak tepek kat sini. nanti la aku blajo sikit2 nak tepek gambo...eh, daddy aku memang rajin bercerita. kitorang lak rajin korek citer. siap masa bercinta ngan mummy aku pun dia cerita. oleh tu, lekat lah kat aku yg rajin bercerita jugak. ahahha

Reply 95# Austris

gambo tt tu ke jembalang ayah tu dulu k sile sambung citer

Reply 85# Austris

alahhhh to b continue lagi.... em xpe xpe i sanggup ajar u camne nak tepek gambar ;) sbb weoll pun nk tgk cmne rupa batu tu. wahhh pasni barulah masuk unsur2 seram gamaknya ya....jeng jeng jeng...lagi xsabor ni

sila hapdet utk elak rusuhan

banyak bunga nyer TT - cik single lagik?? huhu

wah wah wah
aku baru masuk ari nih
gigih aku baca dr pagi td

best best..... ko citer mmg best TT
aku yg baca siap tergelak lg depan pc
ngan aku pon jadik pakcik jamal gak