CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: isabel

2AM : SHOWCASE IN MALAYSIA 2011 [FAN ACCOUNT]

upload jea sume..tapi yg gambar changmin dgn few group photos and 2-3 members lain emel la..hehe ...
amyhisashi Post at 23-5-2011 10:01 AM

tu la, aku uplaod semua jer la nnt. tp hoefully la line okay sbb aritu aku nak upload mmg agak mkn masa jugak la. kalo donlot okay jer laju!!!

iyer kia....teruk kiteorg kena jerit2 kat depan suh press turunkan camera derang..
motipp sgt n ...
amyhisashi Post at 23-5-2011 09:59

ya ke...aku lagi best..

siap ketuk2 budak depan aku ttu... sibok jah angkat kerts murahan dia tu..:@

@kia
Ckp kat fieza.. aku x nak apa2.. ckuplah tukang urut siam tok aku. Nak rilekskan badanku yg lenguh2 ni.. kekekeke!! Tapi, lenguh aku berbaloi sbb mmg aku rs aku gegiler nak bg lawo view.. tapi press2 baik punya cilok plak view kami kat dpn.. geram!!! Kia, kemsalam fieza.. aku mmg tengok jinwoon jer.. so, skinship bagai tu, terpaksala terima hakikat yer? Kekeke!! Aku plg suker fancam yg 2-3 lagu last..sbb ms tu kepala2 press x der.. kia, jgn luper.. aku nak.. sila email aku skali.. tq in advance..

JUSTcircle Post at 23-5-2011 10:03 AM

okay, nnt aku forward kan terus pesanan ko ni kat fieza...
dont worry, aku akan share2 dgn korg once aku dah upload semua gmbr2 tu dlm satu link!!

fieza pun kem salam dgn korg semua dlm ni yg sempat berkenalan dgn dia sepjg 2-2 event tu...

ya ke...aku lagi best..

siap ketuk2 budak depan aku ttu... sibok jah angkat kerts mur ...
limau Post at 23-5-2011 10:17

kertas kajang yg utk karanagn tuh...:@

dont worry, aku akan share2 d ...
rukiaichigo Post at 23-5-2011 10:18

send kt aku gak weh...
ojaluv@gmail.com

kertas kajang yg utk karanagn tuh...
seroja23 Post at 23-5-2011 10:29

kan..murah gitu!! apa class

Follow Us
@amy
Kan? Mcm haram jer kan? Ada press yg ok.. tapi biler dorg tunduk.. yg dpn dorg plak lg amik kesempatan..hampeh..
JUSTcircle Post at 23-5-2011 10:03

awat press sume semak kat depan sampai dah nak abis baru blah..kamera beso gabar..zoom ntah bape ratus kali..tue pun still nak dok dpt stage...aku bukannya ape, kite2 sume byr utk show nie..derang dtg on invitation or derang rikues sendiri kat sigi..so, yg digi pun agak2 la..jaga la sikit hati fans nie sbb korang dpt untung dari duit kiteorg..IF ONLY la press tue kejap jer kat depan..and lepas tue sume kena halau balik kandang sebelah, the showcase is the best and well organized by DIGI..

Rate

1

dont worry, aku akan share2 d ...
rukiaichigo Post at 23-5-2011 10:18

fancam tue upload kat mane..share reramai...sume pun tape..lambat pun tape..aku rela tunggu..hehe

awat press sume semak kat depan sampai dah nak abis baru blah..kamera beso gabar..zoom ntah bape ...
amyhisashi Post at 23-5-2011 10:46

kekekk..aku nmpk gak..rama gile press..

sure korang terganggu

kekekk..aku nmpk gak..rama gile press..

sure korang terganggu
limau Post at 23-5-2011 10:50

sgt2..tapi nasib baik aku tinggi..so, tangan aku leh atas lagik..sian kat budak2 blkg aku..siap aku kena amikkan gambo tuk derang..press dah blocked muka2 budak2 tue....

kertas kajang yg utk karanagn tuh...
seroja23 Post at 23-5-2011 10:29

budak cine dpn ngko ek oja...hikhik...kertas karangan tuhhh..kurlassttt gituk..

tiba2 teringat balik kene marah ngan cina security tu sbb potong line....budus betul....ada ke nak dihalau nye? tp takpelah, at least dpt gak duk dpn sbb oja copkan tmpt duduk....kecoh je cina tu....kenal sgt ngan dia sbb masa beast showcase kt kl live ada je muka dia...

cina kt sblh aku pun nak dihalau nye sbb bwk masuk kamera gabak....gadoh2 smpi budak tu tunjuk kungfu kt security tu....yg security melayu kata ok je, tp dia kata jgn bg budak cina tu nmpk dah la...

ape2 pun mekasih la kt oja ngan budak2 cari sbb tolong cop kan tmpt ye...

Post Last Edit by rukiaichigo at 23-5-2011 12:13

okay la, ni FA aku utk kedua2 sesi yg aku terjah pegi...

110520 Fansign Session with 2AM

sepjg hari jumaat lepas aku agak busy. bukan busy aper pun, busy dok roger2 kwn aku (fieza), blankie, seben & nina utk g sekali ke bently music ptg nyer tu. fieza dr kul 9pg gerak dr JB. seben & blankie masing2 nek flight dr JB & KK, tghari dorg dah sampai KL dah. so dorg meet up & sempat merewang ke mid valley sambil nak tngu aku hbs keje... dalm kul 4.30 semua crew2 aku dah sampai pun kat stesen tmn jaya. aku siap suruh jer fieza tegur seben & blankie yg masa tu tgh tngu nina sampai utk saing sekali dtg ke ofis aku...   dah nak2 dekat kul 5 tu, dpt call dr blankie ckp dorg dah terconggok depan ofis aku. aku yg ada kat tingkat 7 tu mmg nmpk la kelibat blankie. aku suh dorg bergerak ke pintu lagi satu sbb aku park kete aku kat sini. sharp jer kul 5ptg, aku terus turun & punch out. mmg kena bergerak pantas sbb masa tu baru lps hujan. sure la jln akan sesak teruk + jumaat pulak tu. biler dah berkumpul semua, kitorg pun bergerak ke Bently Music. mcm biasa dlm kete semua pun dok bersembang2 bagai, nina jer agak senyap sbb dia demam. gigih la sorg ni dok ke hulur ke hilir even tgh demam... keadaan jln masa kitorg lalu tu masih lg terkawal. dlm kul 5.30 ptg dah nmpk la kelibat ikea & bently music tu. mula2 cdg nak parking kat ikea, sekali kitorg decide nak park kat bently music. nasib baik la ada parking & rate nyer rm5 per entry rm2 for satu jam pertama & rm1 utk jam berikut nyer... duit parking ni blankie/fieza yg byr... thanks ye korg!! erk, biler pikir2 balik, ntah saper la pulak yg byr parking kat sini!!

dah park kete, kitorg terus la menuju ke tgkt 4. bukak2 jer pintu lif, mmg dah ramai pun org yg beratur. aku terus call jesi sbb pass aku & fieza mmg kat dia. jesi ckp dorg kat surau yg berada kat floor yg sama. so dlm tu mmg mostly budak2 forum la jugak. mmg agak kecoh la kan kalo masing2 dah berjumpa... semua pun ala2 terkejut jer sbb aku dgn berbaju kurung yg agak striking dgn color oren-peach!! wakakakakaka ~ dah ckp nak pakai jer bj kurung kan, so tibai jer la. nak2 kak bel suh pakai bj yg color2 terang sikit!! biler semua dah selesai solat make up bagai, dlm kul 6.30ptg kitorg keluar dr surau. kat luar tu jumpa kwn aku, si wonbida (ida) utk bg pass kat dia. ntah aper yg kitorg buat kat luar tu agak lama, last2 kitorg masuk jugak dlm hall tu. masuk2 jer dorg pakai kan wrist tag. lps tu dorg nak tgk pass kitorg, then dorg bg la pulak album free. terkejut jugak la kitorg sbb dorg bg album as door gift. ingat kan dorg bg poster jer... tp aku xder la dok bising2 sbb dorg dah bg benda free kan. so aku terima jer la tanpa byk bunyik!!!   dorg bg kitorg jugak satu nombor, ckp kalo xder no ni mmg xkan dpt nak fansign nnt... aku dpt no 83, kire kitorg org yg terawal jugak la sb dgr2 nyer seramai 400 fans yg akan join event ni!!

biler dah ada dlm hall tu, masing2 la snap gmbr sana, snap gmbr sini. yg dah sampai lebih awal tu mmg semua pun dok menebeng kat depan. kitorg yg kat blkg2 ni mmg relak2 jer la, siap duduk2 lepak sampai tngu sesi bermula. sambil2 tu dok berkenalan & bersembang2 x ingat dunia... dah sampai maghrib, ada yg g solat pulak... yg tinggal dlm hall tu, sambung2 la buat aper2 yg patut. dlm kul 8 lebih, masing2 pun dah berdiri. keluar la sorg MC lelaki yg memperkenalkan diri sebagai Jin. mmg agak sengal jugak MC sorg ni, sampai kan kitorg terbahak2 jugak la kat bwh ni dgn dia...   x lama lepas tu Baki & one other guy muncul. aku xtau la saper mamt tu, tp ida ckp Khai. aku tnya fieza, dia ckp bukan la. lps tu Baki kenal kan diri dia & mamat lg sorg tu. so mamt tu bukan la Kahi, tp aku dah lupa nama dia saper. Baki ckp dorg dtg utk 8tv Quickie. so dorg ada la suruh buat sumthing as footage event tu. lps tu JIn muncul lg, dia ada buat game dgn panggil 3 org fans. Jin suh dorg nyanyi & crowd akan pilih saper pemenang nyer.  yg narsha yg pakai bj merah tu nyanyi quite sedap. yg audrey yg pakai bj hijau tu mmg over la pulak, kitorg gelak2 jer tgk dia. yg sorg tu aku dah lupa nama dia, dok nyanyi biasa2 jer, kaku kat atas tu. so kitorg pick la narsha tu. Jin ckp sbg pemenang, dia akan dpt special gift. yg lg dua tu just dpt signed poster oleh 2AM. kitorg2 yg kat bwh ni dah speku2 yg sure budak2 2AM akan muncul sekali atas stage dgn narsha. tup2 mmg betul pun, sampai kan tergamam la si narsha tu biler nmpk 2AM sekali atas pentas.

dah snap2 gmbr tu, narsha pun turun stage. ada kejap sesi soal jawab. lps tu dorg nyanyi lagi You Wouldn't Answer My Call... so yg tau tu, mmg sing a long sekali la. aku yg xtau ni, dok humming2 jer sambil2 dok amik gmbr & fancam. tp masa mula2 tu, ada la plak fans depan kitorg dok naik kan board dia sampai kan kitorg kat blkg ni x nmpk langsung dorg ber-4 kat atas stage. dlm fancam2 masa sesi tu, mmg boleh dgr la suara aku dok suh turun kan board (tu psl aku ckp sblm ni, dlm fancam aku xkan dgr suara aku. cuma dlm fancam org lain jer akan muncul suara merdu aku!! ). lps hbs nyanyi lagi, dorg turun stage balik utk standby sesi otograf!!

sblm mula sesi tu, organizer pesan dorg hanya akan sign kat cover depan album utk memudah kan 2AM & memendekkan masa. amik2 gmbr masa atas stage and bersentuhan dilarang sama sekali. kitorg agak bising2 jugak la sbb sure masa kitorg berdepan dgn dorg akan kejap, tp nak buat mcmaner kan, terima

Rate

1

bila masuk tred neh dan tgk gambo2 ( maceh pd empunya gambo ), teringat aku statement jokwon masa aku tertgk Happy Together dodulu.....dia kata dia terkejut tgk ramai fans2 kt Malaysia yg pakai tudung ( scarf katanya )....dgn muka moskel dia  kata selama neh dia igt kalu yg pakai tudung neh semua duk umah jaga laki ngn anak2  jer, tak kuar umah....kesian betui jokwon tekanjat beruk.....dia igt pumpuan muslim neh kuno sgt kot tak tau hal dunia luar.....maybe time tu dia pikir mcm tu laa...

skrg maybe pandangan dia dah berubah sama sekali.....

Reply 634# melia_star

tgOk videO yg diaOrg uplOad 2 kn main ag ada sOrg yg bertudung 2 siap peluk sape ntah...
mst terkejut jOkwon 2 kn....Org bertudung pOwn leh pelOk2 nie....
tp,aku mmg jeles r nengOk Org yg dpt nek pentas 2 siap depa ber4 nie pegang tgn n ada yg pelOk bagai...wahhh

Post Last Edit by rukiaichigo at 23-5-2011 13:08

110521 Showcase Live with 2AM & 2AM in KLIA

Aku, blankie & fieza bertolak dr rumah aku dlm kul 2. mula2 aku cdg nak masuk jln kuching, biler tgk kat bulatan selayang tu jln jammed, so kena la lalu mrr2 kemudian jln ampang. mrr2 pun sama jugak la, ada certain2 kwsn yg jammed. aku tnya saper ntah nak parking katne. dia ckp kat wisma mca tu basement parking dia bukak jer. so mmg kitorg parking kat situ jer, nak2 rate nyer kire murah sbb rm5 per entry. kitorg masuk2 jer, kat whole parking lot tu tmpt parking nyer ditutup. kire utk VIP la, and kitorg nmpk la van (van jer ye) yg budak2 2AM gunakan... so kitorg parking kat B2. nasib baik la ada satu kete nak keluar masa tu, so kitorg masuk la parking tu... kire beruntung agak beruntung la kan...

dah parking kete, kitorg nek lift utk ke atas. naik2 jer dah nmpk ada yg beratur. free seating kan, tu psl la ada yg dah beratur dr awal... lps tu ada satu barisan tu nmpk la yana (semakin comel lps bertudung), hide, amy & jesi utk masuk sesi meet & greet. belum mula rupa nyer sesi tu, ingat kan dah mula. dorg ckp sesi tu bermula kul 4ptg. so kitorg snap2 gmbr dulu dpn tu, sembang2 dulu masa tu sbb masing2 xnak g beratur dulu, nak tngu mulan & the geng lain yg akan dok sekali dgn kitorg kat zone B ni. blankie mula2 dah suh amy cop kan tmpt dia kat zone A siap2!! dalam kul 3.45 ptg baru yg dpt pass utk meet & greet masuk ke dlm!! call mulan sblm tu, dia ckp dia kat ampang park tgh dok carik kasut. kuN pulak x selesai lg dgn hal dia. x lama lps tu nmpk kak bel muncul dr dlm. sembang2 kejap dgn kak bel. lps tu ada some guy dtg tegur kak bel. kire reporter jugak la. dia siap mntk nak amik gmbr aku, blankie & fieza lg. mula2 tu mmg xnak la sbb takut muka muncul di mana2, kang haru pulak kalo org ofis aku nmpk. tp bantai jer kan, lantak p la aper yg nak jd....

lps tu kak bel ajak g secret recipe yg ada kat sblh tu utk hilang kan dahaga. masa tu boboy & max dah sampai pun. sblm tu nmpk kelibat nora muncul. xtau la pulak nora pun dtg showcase ni, siap jue pun akan join jugak... masing2 order la air utk hilangkan dahaga (thanks boboy sbb belanja kitorg ni. lenkali boleh belanja lg!! )... x lama lps tu mulan, kuN & chimei pun sampai. mulan ckp dia parking kat B3 sbb B2 dah penuh. dorg ber-3 pun join minum2 jugak. nak mkn mmg dah x sempat sbb tgk org2 yg dah beratur sblm ni dah bgn & dah dibenarkan masuk. masing2 pun kelam kabut la hbs kan minuman masing2. dlm kul 5.30 kot baru kitorg bergerak masuk lane. tp mmg utk zone B, melompat2 keriangan la kitorg masuk sbb langsung xder org. maybe yg dah beratur mula2 tu semua dah lepas masuk. kitorg dok lari2 skipping ala2 kanak2 ribena jer masuk pintu zone B. yg utk zone A masih lg ramai yg beratur. biler dah sampai kat atas tu, ada staff Digi bg belon percuma. sampai kat pintu masuk, baru la nmpk mcmaner keadaan nyer kat situ. mmg agak jauh la kwsn zone B dr pentas tu. yg bhgn tgh2 mmg dah diisi dulu. mula2 kitorg nak duduk area tgh, tp tgk kat depan tu berkemungkinan akan dihalang oleh console, so kitorg bergerak ke hujung tepi sana, tmpt yg agak terpencil jugak la.

agak2 dah dpt port cantik, kitorg dok tiup2 belon yg kitorg dpt tu. sambil2 tu snap2 la gmbr2 mula sendiri dulu. makin lama semua seat dipenuhi dgn fans. selang satu row blkg kitorg, ada la pulak fan boys duduk, chinese la kan. x lama lps tu muncul la MC yg sama dgn smlm nyer, MC Jin. dia masih lg sengal2 jugak la. sblm mula dia ckp nak maik satu game. so dia akan pick 8org fans ke atas pentas. dia pick di kalangan fans yg duduk di Zone A & B. and antara 8 org tu, Jue la yg terpilih. motip sgt la kan aku excited lelebih biler Jue kena pick.... kat tas tu dorg dibhg kpd 2 kumpulan. kire dorg kena lawan utk namakan tajuk lagu yg dimainkan. mmg agak sengit jugak la game tu sbb masing2 nak menang. group yg menang dpt poster yg dorg t/tgn & group yg kalah dpt Digi's merchandise. lps tu Jin jemput dr bently music academy dok mendendangkan chorus dr lagu2 fofuler 2AM. JIn muncul lg utk bgtau psl surprice yg akan diberi oelh budak2 2AM yg sambut bday bulan 5; jinwoon, changmin & seulong.

dalam pukul 6 lebih tu, muncul la budak2 2AM ber-4 atas stage dgn berpakaian serba putih yg mcm dlm cover album saint o'clock tu... dorg mendendangkan 6 lagu sepjg showcase tu; Can't Let You Go Even If I Die, Confession of a Friend, You Wouldn't Answer My Call, I Did Wrong, Like Crazy & This Song. persembahan2 dorg di selang-seli dgn interactives session bersama2 fans. masa lagu Confession of a Friend, 4 org fans join dorg atas stage. ala2 2AM nyanyi kan lagu tu utk dorg la. mmg lucky giler, 2AM dok pegang2 tgn dorg, peluk2 dorg la... lps tu masing2 pun dpt teddy bear dr 2AM. ada game tiru mcm sy. kire 4 org fans kena tiru gaya yg 2AM tnjk utk tiap seorg... aksi daebak nyer ofkos la jokwon kan. siap seulong ckp dorg depress biler nak tnjk gaya aper lps jokwon nyer posing...   ada jugak game fans kena sambung nyanyi lagu yg dorg nyanyi lps 2 rangkap. mmg 4-4 fans ni suara dorg boleh tahan. siap 2AM impressive giler sambil buat thumbs up. changmin siap ckp pronounciation dorg sgt perfect!! lps tu masa surprice cake tu, fans kena nyanyi lagu bday in korean & malay. and yg sambut bday 3org tu dpt hadiah dr fans. even jokwon x sambut bday pun, tp fans ke-4 tu bg jugak jokwon... tp mmg sepjg showcase ni masing2 pun enjoy giler even dgr2 dr member2 yg kat zone A tu, pandangan dorg dihalang oleh reporter2 yg ada kat depan tu. tp yg kitorg kat blkg2 ni mmg enjoy habis. nasib baik la boleh kawal diri dr berdiri atas kerusi. yela, nak berdiri atas lantai pun dah kena sound dek security suruh duduk, so diam2 jer la enjoy kat kerusi masing dgn belon kuning tu. yg kelakar nyer, separuh masa showcase tu, belon kuN dah lunyai dah pun...

show hbs dlm kul 7 lebih. biler dah keluar hall tu, tngu kat luar utk bincang kejap mcmaner nak hntr dorg ke epot. masa dok berdiri2 kat luar tu (masa tu tgh hujan renyai2), tup2 kitorg nmpk fans dorg bertenggek kat 2 van yg kat depan SR tu. bajet 2AM akan masuk van tu la. mula2 nak jugak tgk, last2 dah malas nak join the crowd sbb mulan dah gerak pun nak terus ke epot. masa turun ke parking kat B2 tu, ramai la pulak tgh beratur nk byr. so blankie & fieza berlari ke B3 utk byr parking (thanks ye korg!!). aku & kak nome bergerak ke kete aku. tgk2 kete mulan dah tngu dah dekat dgn kete aku sbb aku akan follow kete mula ke epot. x mahir nak ke epot kekdah nyer aku ni kalo lalu MEX ke epot...

lps tu kitorg pun bergerak la ke epot. jln agak sesak la dgn kete lori segala, dgn hujan lg kan. sampai terpisah kejap la aku dgn kete mulan gara2 treller yg hampeh tu... kitorg sampai epot dlm kul 9 lebih jugak la. jumpa dgn kaka muun, jesi & lain2 kat sana. lps tu tapau aper2 yg patut utk alas perut, sbb masing2 lapar sambil tngu budak2 2AM sampai. mula2 kitorg tngu tepi lif depan main entrance department hall, last2 kitorg decide nak tngu kat eskelator jer. sambil2 tu dok sembang2 la aper2 yg patut. x lama lps tu, dr kejauhan kedengaran suara2 fans jerit dengan bunyik tapak kaki berlari. ala2 alarm jer yg bgtau dorg dah sampai epot. so kitorg get ready jer la kat situ nak snap2 gmbr or amik fancam... kat epot mmg aktiviti biasa akan berlaku la, dok dr satu check point ke satu check poit kitorg berlari nak tgk dorg. dorg ber-4 mmg happy jer mlm tu dok lambai2 kitorg. si jokwon dok cover2 muka dia dgn bantal yg jinwoon dpt as bday present from fan masa showcase tu. kitorg bajet sbb dia x pakai make-up...

biler dorg dah blah tu, masing2 la balh dari situ. sambil2 tu dok tgk balik fancam/gmbr2 yg telah berjaya diambil sepjg sesi kejar mengejar tu... so aku memandu balik rumah melalui PLUS. dalm kul 12.30 jugak la sampai rumah. masuk2 bilik, masing2 keletihan. tp sempat jugak la dok transfer2 gmbr segala dlm laptop aku. siap boleh layan lg fancam2 terutama dr kamera fieza. masing2 pun dok spazzing jer tgk fancam2 tu...

sekian saja FA aku utk event bersama2 2AM ni. overall mmg berpuas hati dgn 2-2 event ni. nak ucapkan berbyk2 terima kasik kpd seben kerana bermurah hati memberi pass showcase extra ko kat aku, kpd jesi krn jualkan pass extra utk sesi otograf ko kat aku dan fieza, kpd kak bel sbb bgg pass utk sesi otograf kat kwn sy (ida), kpd fieza yg dgn rela hati bg jesi pgg kamera ko utk amik gmbr/fancam yg lebih clear dr depan, kpd boboy krn belanja kitorg minum, kpd blankie yg pyr kan parking kat epot and kpd semua rakan2 CARIan yg terlibat sepjg aktiviti2 bersama2 2AM dijalankan... CARIan mmg daebak!!

jom sambung meroyan sabtu ni!!!

Rate

1

budak cine dpn ngko ek oja...hikhik...kertas karangan tuhhh..kurlassttt gituk..
SuJu Post at 23-5-2011 11:06 AM

adakah fanboy cina yg pegang kertas kajang tuh?

kan..murah gitu!! apa class
limau Post at 23-5-2011 10:32

bgs ko hempuk dak2 tuh.  dorg mmg selfishball sesgt :@ nk jew aku tarik kusi bdk dpn aku tuh gatai sgt asyik berdiri tak tentu masa.  tau la essited cam dia sorg yg minat yg AM *motip emo

Post Last Edit by bottle_boy at 23-5-2011 15:52

oyeh, fancam2 dr camera cap ayam kampung aku da siap di upload dan ready ntuk di persembahkan.xbyk pn rakam ntuk 3-4 lagu jek sebab nk enjoy the show.2AM tuh!...pape pn,selamat menonton
[size=0.9166em]220511 2AM Showcase @ Malaysia Even If I Die, I Cant Let You Go[size=0.9166em]

[size=0.9166em]220511 2AM Showcase @ Malaysia You Wouldn't Answer My Call[size=0.9166em]

220511 2AM Showcase @ Malaysia I Was Wrong

220511 2AM Showcase @ Malaysia Like Crazy

rasenye kalo nk cite pasal showcase, rasenye same jek, cume nye aku da makin admit yg 2AM grup ballad yg sgt hebat!know how to play the mood, woahh sgt tabik spring! pape pn, showcase ni sgt menghiburkan, at first rasenye mmg x g kot showcase ni sebab kan lepas mengalami "deal xmatang" yg agak menyakit kan ati (mmg ak xkn wat deal ngn ko lg pasni,time kaseh byk la ye ), tp atas bantuan carian gak esp Kak Bel, and nina, tq very very very much! credit to sape lagi ea, kia yg tolong support aku ntuk g fansign walaupun last2 xjadi pegi sbb bz ngn report, to max penaja rasmi transportation kali ni, oh x lupe oja n geng yg tlg reserve kan tempat, sape lagi ea, em to all carians yg dapat jumpe time showcase, time lepak kt secret recipe, lepak kat epot..thank you sgt. korg best.

Rate

1

Post Last Edit by bottle_boy at 23-5-2011 15:57

dan ni pulak..hehehehe fancam time kat epot. since mengikut org, so ikut skali ke epot ni! ntuk kt epot ni, aku gune video cam cap ayam emas, tp lepas convert+edit+cut, hasil die jd cap telur ayam plak. aku pun runsing, oleh sbb da malas nk edit sume tu, ni jek la yg mampu..pape pn, Changmin n Jinwoon depan aku jek!! depan gile..kebetulan time tu aku dapat selit depan2, so dpt la rakam dorg secare dekat.. epot fancam kali ni agak berjaye!yeah!! enjoy
220511 2AM Departing @ KLIA Malaysia