CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ctredzuan

undian mencari MODERATOR BARU bod USAHAWAN

Close [Copy link]
SAYA RASA JGN ADA SESIAPA PUN TARIK DIRI DAHULU.... TUNGGU SELESAI PENGUNDIAN DIJALANKAN...

LEPAS TU KALAU AWAK JATUH NO 1, DAN MASA TU AWAK NAK TARIK DIRI... BARULAH DIBENARKAN...

DAN AUTOMATIK NO 2 DILANTIK..

KALAU TIDAK - NEVER ENDING STROTY.

kenapa nak tarik diri saat akhir?
ctredzuan Post at 22-4-2011 09:57

tarik diri saat akhir...???

wahai sume forumer...korang boleh lihat sendiri attitude ctredzuan...

dalam thread tempoh hari aku dah umumkan nak tarik diri...yang ni Hazel sendiri pun tahu...

pastu malam tadi pun aku umumkan sekali lagi aku nak tarik diri...

dah jalankan tanggungjawab... hu hu ... seronok tengok pilihanraya... kalau kat trganu dgn kelantan ni .. dah macam2 bendera wau, kereta lembu, sampan... masuk jer state, pelbagai bendera menyambut...

... nak lobi kekawan yg lain - vote CT, vote CT, vote CT... CIK Ct, CIK Ct, CIK Ct... walaupun saya tak pernah bersua muka atau mendengar suara...

ai say zaidi, memang saya tau sesangat....

Hazel, awak, saudagar, dan rasanya kalau sinar baca thread ni, dia pun nak tarik diri..... cik ct pun nak tarik diri....

ada pelbagai sebab kita nak tarik diri, sebab yg kita tulis dlm thread ini utk diberi penilaian oleh semua orang dan sebab yg hanya kita dan DIA sahaja yg tahu.

tapi, come on lah.... be a gentleman....  NO PAIN, NO GAIN

PILIHANRAYA macam HARI RAYA - lets voters enjoys this thread - if not now.... later pun kena hadap juga.

nanti - kalau ada rezeki menang - than bole decide nak tarik diri... pastu kasi yg bawah tu pulak jadi.

voters pun kena play smart - agak2 membazir undi calon tersebut - berkemungkinan tarik diri ker - mungkin bole save vote utk calon yg mereka tahu TAK MUNGKIN AKAN TARIK DIRI!

TAK HILANG WANG PERTARUHAN PUN....

Hazel, awak, saudagar, dan rasanya kalau sinar baca thread ni, dia pun nak tarik diri..... cik ct pun nak tarik diri....

hazel23 Post at 22-4-2011 10:34

camtu...kuarkan aje nama orang yang tarik diri...

besar sangat ke permintaan ni...

undi adalah rahsia..

tapi untuk kepetingan board ni agar terus meriah,,

apa kata..kita sama sa ...
kirawang Post at 22-4-2011 00:02

mana ada rahsia bro...mg kita bole view apa..sape undi siapa...

Follow Us
Reply 85# zaidi_MZZ

tak per kita settle kan yg ni dulu yer dik.

Post Last Edit by kirawang at 22-4-2011 11:32

wahai sume forumer...korang boleh lihat sendiri attitude ctredzua ...
zaidi_MZZ Post at 22-4-2011 10:13

kamu tak boleh tarik diri zaidi.Pasal kamu yang banyak desak CT tarik diri.

Mesti kamu ada idea dan agenda agenda pembaharuan yang boleh dimanfaatkan oleh semua usahawan kat sini.
Seorang pemimpin yang banyak bercakap sahaja dan mempunyai dasar mengikut arahan  orang lain tidak diperlukan dizaman sekarang. Dan ianya tidak dapat membantu mod yang dah sedia ada...

kalau kamu berjaya, kamu kena jalankan tugas tugas bersama CT dengan harmoni. Kalau apa2 kamu tak puas hati, termasuk wakil dari usahawan disini,. kamu kena  bersuara utk pertahankan dasar kamu, selari dengan keberanian kamu sekarang. Saya percaya, ramai mahukan bod ni diberi kelonggoran umpamanya mengekalkan tajuk yang kreatif utk menarik minat pembaca, mungkin juga memberi ruang iklan yang indirect sambil membuka thread baru...dll...

Saya percaya, kalau kamu ada power, kamu boleh berbincang secara rasional dengan CT dan supermod, admin. Dan saya juga percaya, CT jugak akan menilai dengan hati terbuka.

Apa gunanya penambahan mod, kalau tidak boleh menyumbang apa apa yang extravanza dan pengecut utk bersuara. Mungkin hanya dapat kepuasan diri mereka sendiri utk meraih populariti dan menonjolkan diri bg kepetingan peribadi. Ramai yang mengejar populariti, especially bila mereka gagal dan tidak pernah kecapi  di alam realiti, mereka gunakan dialam maya ini untuk mempromosi diri. (pernah terdengar mod yang memperdaya forumer perempuan utk hubungan sex diboard lain sebelom ini)

Jadi, usahawan perlukan org macam kamu yang boleh memberi arah yg lebih positif dan membantu CT yang menjalankan tugas dengan bijak.

Dan jugak tidak ada gunanya lantik senior senior forumer yang mmg busy dan really active dengan business didunia realiti. Saya percaya,  lansung  mereka tidak pandang benda benda yg kecik sebegini..Biasanya usahawan dah lama berjaya, mereka sukakan kehidupan low profile dan menikmati kehidupan yang selaras  atas dasar usaha keras mereka,. hasilnya itu telah lebih cukup utk kepuasan diri tanpa ada populariti.

mana ada rahsia bro...mg kita bole view apa..sape undi siapa...
dideal_2004 Post at 22-4-2011 11:19

laa..ye ke,,,sapa leadings sekarang..he..he..

wahai sume forumer...korang boleh lihat sendiri attitude ctredzua ...
zaidi_MZZ Post at 22-4-2011 10:13

jangan lah marah2.. dulu awak kata saya jns emosional, rileklah..tarik diri ke apa ke.. semua ni benda kecil saja. jom minum dulu

Post Last Edit by dideal_2004 at 22-4-2011 12:10

saya edit posting saya kat sini ye..takde niat pun nak keruhkan apa2..saya cuma bg pandangan saya ajer...:cry:

camtu...kuarkan aje nama orang yang tarik diri...

besar sangat ke permintaan ni...
zaidi_MZZ Post at 22-4-2011 11:11

siyes nak keluarkan nama org NAK TARIK DIRI? SIYES? OK AWAK KELUARKAN PETITION, SBB SAYA PUN NAK TARIK DIRI AWAL2 TP AWAK TUDUH SAYA TAKUT TIADA UNDIAN / SOKONGAN FORUMER. KALAU BEGITU KALAU AWAK NK TARIK DIRI,SAYA PUN JUGA..

oke semua terutama calon yg dipilih...dan setahu SMOD..calon2 ni semua bukannya dipilih sendiri oleh MOD ctredzuan tapi berpandukan posting yg menawar diri dan dicadangkan dari thread sebelum ni...

oleh itu kepada semua calon2...tidak dibenarkan sama sekali utk menarik diri dari pemilihan ni..tunggu sehingga undian ditutup baru nak tarik diri ke x pe...

keluarkan la nama zaidi..kesian dia dok pekik2 kat sini..by the way bila buat mcm nih kat dia...lagi ...
dideal_2004 Post at 22-4-2011 11:29

kak ella, bila saya remove dia sama juga umpama saya dibenarkan tarik diri, awal2 saya yg nak tarik dia , dia timbulkan saya pengecut kerana takut tiada undian. so kalau kak ella minta nama dia di buang dr undian, ok saya pun sama.

kamu tak boleh tarik diri zaidi.Pasal kamu yang banyak desak CT tarik diri.

kirawang Post at 22-4-2011 11:24

Setuju 500%

zaidi,

Kalau awak menang dan awak tak nak jadi mod pun tak ada masaalah.  Kalau boleh aku pun nak mintak CT letak nama aku sebab gerenti aku tak menang punya.  Ini baru poll ajer.  Tak der rugi atau untung apa-apa walu dapat banyak undi atau walau dapat 0 undi.

CT,
lain kali letak nama saya sekali.  Boleh tengok Sm dapat 0 undi.

zaidi,

Kalau awak menang dan awak tak nak jadi mod pun tak ada masaalah.  Kalau boleh aku pun nak ...
ibnur Post at 22-4-2011 11:40

kalau awak menang awak kena jadi taww;)

oke semua terutama calon yg dipilih...dan setahu SMOD..calon2 ni semua bukannya dipilih sendiri oleh ...

oke semua terutama calon yg dipilih...dan setahu SMOD..calon2 ni semua bukannya dipilih sendiri oleh MOD ctredzuan tapi berpandukan posting yg menawar diri dan dicadangkan dari thread sebelum ni...

isabel Post at 22-4-2011 11:32

SMOD, bagi yang menawar diri amat tepat untuk disuruh bertanding, Tapi bagi yg dicadangan oleh org lain, tidak ada releventnya jika tuan punya diri tidak mahu. Kena jaga dan hormat privileged dan privasi  mereka sebagai forumer biasa disini...

Dan bakal mod yang tawarkan diri, kena check background mereka, pengalaman mereka di forum cari ni., carilah yang really ada bakat  dan relevent dengan board ni.. dan mempunyai record yg elok..

Kalau tak ada, apakata, cari je dulu dari board lain, hingga ketemu mereka yang betul2 sudi dan fix and fit dengan board ni..

kalau awak menang awak kena jadi taww
ctredzuan Post at 22-4-2011 11:43

gerenti tak menang.  kita bukan glamour pon.  
lagi pun, mana boleh paksa kan jadi mod.   

hingga ketemu mereka yang betul2 sudi dan fix and fit dengan board ni..kirawang Post at 22-4-2011 11:41

Menulis part ini memang senang.  nak cari yang sanggup alamatnya SMOD ler yang kena terpaksa.