CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nmi

gemuk-no attraction??

Kawan aku lelaki, dengan selamba dia bagitahu aku (sebab aku ni jenis tahan hinaan, thats why dia be ...
farahsultan Post at 12-10-2011 02:27

100x LIKE

betol tu. memang hipokrit sangat bila ramai org nak buktikan yg konon2 rupa paras tak mempengaruhi diri tu laku ke tak

it's in your hand to make the choices..
kalau nak menawan hati spesis lelaki, jaga peribadi dan perlakuan..
rupa fizikal tu memang first impression kat dorang ni..
nak yang baik kacak banyak duit, kenala tinggikan saham tu.. ahaha

apa2 pun martabatkanlah maruah wanita bersama2 ye..
jgn buat kaum lelaki nampak kita terlalu lemah dan mudah diperkotak-katikkan..
kuatkan pegangan dan byk berdoa pada Ilahi..
sekian daripada budak baru...

pompuan gemoks nih sama taraf ngan lelaki pokai ...

lelaki pokai ade ker pompuan yg nak walopun hensem ... ade member aku mmg hensem sampai penah jadi model part time ... tapi gf sume setakat 3 bulan jer ... sbb dia pokai, takde kete, naik bas jer ... nak dating pun kene pecah tabung atau pinjam duit member ...

so sama la ngan pompuan gemok ... org suke sekejap jer buat gelak2 dan geli2 sementara nak jumpa yg lagi cun ...

otak lelaki normal tak dapat lari drp pikir seks ... macam mana nak imagin bergomol dengan pompuan gemok ... dah la susah nak lipat melipat, nak mengecat pun boleh lemas wooo ... potong stim beb ... kurus kerempeng cam bini popeye pun potong stim beb ... mcm rozita che wan baru la ...  

so mmg kene kuruskan la sikit ... 56-65kg tuh kira sedap pegang la ... kurangkan makan dan selalu jogging+exercise ... aku sendiri pun makan nasi sekali jer sehari, jogging 3 kali seminggu, kat opis ada gym ... sebab takmau bini aku malu dapat suami boroi ... lagi satu gemok mudah dapat penyakit ...  

member opis aku dulu gemok ... pastu dia terus tak makan nasi ... makan sayur ngan ikan jer ... 3 bulan dah kurus ... sampai skrg dia tak makan nasi ...

it's in your hand to make the choices..
kalau nak menawan hati spesis lelaki, jaga peribadi dan per ...
maylea789 Post at 13-10-2011 03:56

hmm..saya setuju ngan pandangan tu...so marilah kita bersama-sama bersenam..bkn saja untuk kecantikan tp untuk kesihatan jugak

pompuan gemoks nih sama taraf ngan lelaki pokai ...

lelaki pokai ade ker pompuan yg nak walopun h ...
kudajantan77 Post at 13-10-2011 11:12

ko, kalau topik pasal badan gemuk gemuk nie, mmg ko suka nak komen kan?

Kawan aku lelaki, dengan selamba dia bagitahu aku (sebab aku ni jenis tahan hinaan, thats why dia be ...

aku pun rasa betul.

sekian dari aku,
yang masih gemuk & malas nak diet lagi.
seksanyaa nak kurus nie.

Follow Us
bila nak kurus jd makin gemok

gemuk dan warna kulit hitam. satu package utk perempuan yg tidak menjadi idaman lelaki.

gemuk dan warna kulit hitam. satu package utk perempuan yg tidak menjadi idaman lelaki.
wawin Post at 13-10-2011 11:52

takpa abang2 black suka ....

kesian aku

takpa abang2 black suka ....
kudajantan77 Post at 13-10-2011 13:31

mat saleh pun suka gak per

Reply 383# kudajantan77

cam bini popeye pun potong stim beb ... mcm rozita che wan baru la ...  

so mmg kene kuruskan la sikit ... 56-65kg tuh kira sedap pegang la ... kurangkan makan dan selalu jogging+exercise ... aku sendiri pun makan nasi sekali jer sehari, jogging 3 kali seminggu, kat opis ada gym ... sebab takmau bini aku malu dapat suami boroi ... lagi satu gemok mudah dapat penyakit

kuda kalau mengata kat orang hamboihhhhhhhh.....jgn tak tau kalau dalam 4 kaki setengah tu 56 kilo tu dah jd guni beras...larikkkk

Adibah amin, for me she is a beautiful and a strong lady. I think in this industry you have to have something extra (bukan extra flesh naa) like confidence, and wittiness, baru boleh naik cam dia tuh.....tapi tu hal lain.....by the way? adibah single or dah kahwin?

adibah amin ke adibah noor?

tak apa mat saleh suka punya

mat saleh pun suka gak per
ruffleen Post at 13-10-2011 13:50

betul tuh ... depa kata exotic ... mesti org kampung kat seluruh Quebec datang nak tengok makhluk exotic tuh ... kagumnyerrrr, mana ko jumpa spesis nih Anthony ...

Reply 392# cmf_blingblings

selagi saye boleh angkat bawak lari ok ler ... kalo gemok sangat takut rumah terbakar tak sempat nak selamatkan ... lebih baik saye selamatkan diri sendiri dulu ...

sayalah tu

betul tuh ... depa kata exotic ... mesti org kampung kat seluruh Quebec datang nak tengok makhlu ...
kudajantan77 Post at 13-10-2011 14:10
itu maknanya selera manusia tu berbeza, kalau kat obersea berebut depa....kat M'sia ni lebih racial dr Apeteid, hitam hodoh, gemok buruk, hidung kemek tak laku....sedangkan kita ni semua org Melayu, Malaysian, keturunan Melayu tetap Melayulah, mana boleh kita samakan dgn anak-anak pan asian ke kacukan arab ke pakistan...,dorian kampung bagi aku lagi sedap dr dorian siam, nampak kuning jah tapi semuanya peram....

sayalah tu
wekwek1 Post at 13-10-2011 14:17

Yakinlah bahawa Tuhan tidak pernah menjadikan sesuatu yang sia-sia ... kalau gemoks boleh dikuruskan, berusahalah sambil berdoa ...

kalau hitam, anda bertuah kerana terlindung daripada radiasi UV yg menyebabkan kanser kulit ... mana lagi teruk kulit hitam ker kulit kanser? ...

mungkin juga kejadian anda telah menyelamatkan anda daripada menjadi mangsa jenayah seksual dan dapat menjauhkan anda daripada maksiat ... mungkin fikiran anda lebih tenang untuk mencari redha Allah kerana kurang gangguan daripada lelaki jahat ...

"...mungkin kamu tidak menyukai sesuatu, padahal Allah menjadikan padanya kebaikan yang banyak.” (QS. An-Nisa:19).

Yang sedang2 ajer..... baru best nak peluk...
bak kata Blingbling..RCW saiz yg best..;)